• 22 Ocak 2022 / Cumartesi 22:52

Makine Sektörüne Yönelik CRM Çözümü - Binovist

Son yıllarda yaşadığımız teknolojik gelişmeler hayatın her noktasında hissediliyor. Dijital dönüşüm, nesnelerin interneti (IoT), makine öğrenimi, robotlar, sosyal medya etkileşimli interaktif web sayfaları ve robotik müşteri temsilcileri. Rekabetin kıyasıya ve en güncel teknolojilerle yönetildiği bu şartlarda ülkemiz

KOBİ’lerinin bulut bilişimdeki durumu ise şu şekilde: 
%49 ARKADA KALANLAR: Bulut bilişim kullanmayan ve web sayfası, sosyal medya hesabı ve mobil uygulaması olmayan KOBİ’ler
 %47 TAKİPÇİLER: Bulut bilişim kullanmayan ama web sayfası, sosyal medyası veya mobil uygulaması olan KOBİ’ler
%4 TEKNOLOJİ LİDERLERİ: Dijital Dönüşüm konusunda yatırım yapan, bulut bilişim kullanan ve tüm dijital kanallarda var olan KOBİ’ler

Türkiye’de gerek ürettiği gerek ithal ettiği makinelerin satışını gerçekleştiren makine sektörü temsilcileri de bu yatırımın eşiğinde olup gerekli dönüşümü sağlamak istemekte, fakat doğru platform ve uygun maliyetler ile bir çözüm bulamamaktalar. İşte bu noktada Binovist olarak Makinist 365 çözümümüzü makine firmalarımıza sunuyoruz. 

Makinist 365, global yazılım çözümü Microsoft Dynamics 365 platformu üzerinde geliştirdiğimiz, makine firmalarına satış, satış destek ve bayi ağı yönetimi sağlayan çözümümüz. 

Bulut tabanlı sistem ile hem satış personelinizin müşteri, aktivite, fırsat, teklif ve sipariş yönetimini sağlayabilir, hem de bayi ağınızın satış süreçlerini Makinist 365 Bayi Portali ile sağlayabilirsiniz. Hem müşteri hem de bayileriniz ile olan ilişkilerinizi yönetebileceğiniz platform mobil uygulama ile sahadaki personelinizin rahatlıkla kullanabileceği altyapıyı da ücretsiz sağlıyor.

Dynamics platformunun online e-posta yönetimi (Exchange), Office uygulamaları, ERP fonksiyonu, PowerBI raporlama yetenekleri ile entegre kullanılabilen çözümümüz, farklı bir hizmet sağlayıcısına ihtiyaç duymadan SMS ve E-posta pazarlama imkânlarını da barındırıyor. 

Gerektiğinde Müşteri Hizmetleri modülünün aktif edilmesiyle, çağrı merkezi yönetimi ile müşteri talep ve şikâyetlerinizi de yönetebileceğiniz çözümümüz, bayi portalimiz ile tümüyle entegre hizmet vermektedir.

Aylık kiralama hizmeti ile edineceğiniz çözüm, her daim personel artışı ve azalışında aktif kullanıcı sayısına göre ödeme yöntemiyle bütçelerinizi zorlamıyor.

Ayrıca yönetimi çok kolay olan sistem, IT giderlerinizi düşürüyor.

Bulut bilişimin en teknolojik yapısıyla tanışmak için www.binovist.com adresini ziyaret edebilir, info@binovist.com üzerinden bize e-posta ile ulaşabilirsiniz.
 

994 kez görüntülendi. 27.08.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön