• 29 Kasım 2023 / Çarşamba 11:26
Theprowess Hakkımızda Görsel

Hakkımızda

HEDEFİMİZ, KURUMLARIN DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜNE KATKI SAĞLAMAK

Rekabetçiliğin ve sürdürülebilir ekonomik büyümenin önde gelen unsurlarından biri olan verimlilik artışının yaratılmasındaki anahtar rolü, bilgi teknolojileri tabanlı yönetim sistemleri üstlenmektedir.

Bilgi teknolojileri tabanlı yönetim sistemleri, günümüzde en çok yatırımın yapıldığı, son derece hızlı gelişmelerin ve değişimlerin olduğu alandır. Bu alanda doğru yatırımların yapılabilmesi ve sürdürülebilmesi için kurumlar tarafından stratejik planlamaların yapılması kaçınılmaz bir hal almıştır.

Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun 2013 yılında basılı yayınlar ile başlayıp 2016 yılında dijital ortama da geçiş yaparken birincil amacı da kurumların stratejik planlamalarını yaparken gerekli olan güncel çözüm modellerine ve teknolojilere kolayca ulaşabilmelerini sağlamaktır.

Kurumsal Dönüşüm Platformu, 30 Haziran 2016 tarihinde beta yayınına başlayan portalde Türkiye’deki güncel çözümleri ve teknolojileri bir araya getirmeye başladı. Ayrıca portal’de yer alan bilgilendirici makaleler, çözüm önerileri, başarı hikayeleri kurumsal çözüm kullanıcısı adaylarına yol göstermeye yöneliktir.

Bu yönüyle çözüm arayışında olan firmalar için oldukça zengin ve güncel bir referans kaynak özelliğinde olan portalimizi yenilemenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Portalin hazırlanmasında emeği geçen grafikers ekibine, deneyimlerini şeffafca paylaşan kurumsal çözüm kullanıcısı, akademisyen, çözüm üreticisi, yönetim ve bilişim danışmanı üyelerimize katkıları için gönülden teşekkür ediyoruz.

M.Göker SARP
Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü
Yukarı Dön