• 28 Mayıs 2024 / Salı 00:38

ERP Satın Alma Rehberi Yayınlandı

Hazırlık süreci 4 ay süren Türkiye’nin İlk ERP Satın Alma Rehberi Kurumsal Dönüşüm Platformunun ERP ile ilgili fokus grubu olan ERP Komitesi tarafından tamamlanarak yayınlandı.

ERP Satın Alma Rehberi, 46 ERP üreticisi ve çözüm ortağı, 5 yönetim danışmanlığı ve ERP seçim firması, 3 teknoloji ve kurumsal yazılım üreticisi, 1 yazılım entegratörü ile bağımsız görüşleri ve deneyimleri yer alan 58 yönetim danışmanı, akademisyen ve deneyimli kullanıcının katılımıyla 445 sayfa olarak hazırlandı. 

ERP Satın Alma Rehberinde yer alan bölümlerde ERP’nin tanımı ve tarihçesi ile ERP’den önce yapmanız gereken hazırlıklar, ERP seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar, ERP projeleriyle ilgili deneyim paylaşımları ile ERP’ye geçtikten sonra kullanımı yaygınlaştırmaya ve çözüm kapsamını zenginleştirmeye yönelik öneriler, akademisyenlerin, yönetim danışmanlarının ve deneyimli kullanıcıların görüşleri, Türkiye’de faaliyet gösteren ERP üreticileri ile çözüm ortaklarının çözüm ve hizmetleri ile ilgili bilgiler ve vizyonları yer alıyor. 

Rehberin son bölümünde ise Türkiye’de ilk kez ERP çözümlerinin özelliklerinin ve fonksiyonlarının karşılaştırmalarının yapılabileceği “ERP Ürünlerinin Karşılaştırmalı Tablosu” yer alıyor.

Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun 10. yayını olan rehber, Türk Telekom e-Dergi, Vodafone dMags Dergi ve Turkcell Dergilikte Capital ve Kobi Efor e-dergileriyle birlikte e-insert olarak ayrıca BThaber, Kobi Efor ve SubconTurkey web sitelerinden e-dergi olarak ulaşılabilir ve istendiğinde indirilebilir durumda olacaktır.

Aşağıdaki linklerden yayına ulaşabilirsiniz. 

Yüksek çözünürlük - (357MB - PDF) 
Düşük çözünürlük - (51MB - PDF)6765 kez görüntülendi. 01.02.2022  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön