• 13 Temmuz 2024 / Cumartesi 06:42

Kurumsal Çözümleri Rehberi 2015 Tamamlandı

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu tarafından 1 Nisan 2013 tarihinde yayınlanan ilk Kurumsal Çözümler Rehberi’nden sonra bu yıl yayınlanacak ve 4. yayınımız olan Kurumsal Çözümler Rehberi 2015’in tasarım çalışmaları tamamlandı.

120 sayfa olarak yayınlanacak olan bu rehberde, konsept, vizyon yazıları, makaleler ve röportajlarla birlikte, İş Zekası ve Karar Destek Sistemleri, BPM, Döküman Yönetimi, Bulut, CRM, e-dönüşüm, ERP, İnsan Kaynakları, MES ve Mobilite olmak üzere 9 ayrı bölümde çözüm geliştiren 65 firma ile çözüm kullanıcıları, yönetim danışmanları ve akademisyenler yer alıyor.

Rehberde yer alan şirketler, şirket künyesi, şirket yöneticilerinin ve iş ortaklarının iletişim bilgileri, 2015 – 2017 Türkiye Kurumsal Yazılım Pazarındaki vizyonu, ürün, dikey ürün, özel çözüm ve hizmetleriyle ilgili bilgileri, ürün sorumlularının iletişim bilgileri, kanal yapısı ve proje fiyatlandırma bilgileri ile yer alıyor.

Ayrıca, kurumsal yazılım projelerinde dikkat edilecek hususlar, başarı ve başarısızlık faktörleri başta olmak üzere makaleler ve yazılar kullanıcılara yol gösterecek niteliktedir. Bu yönüyle yeni yayın, Kurumsal çözüm arayışında olan firmalar için güncel bir kaynak ve rehber olma özelliğinde olacaktır.

850 kez görüntülendi. 05.13.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön