• 16 Haziran 2024 / Pazar 14:46
Erdoğan Akgül

Erdoğan Akgül

Mali İşler Müdürü

Teb Finansman A.Ş’deki görevime 2007 yılında Teb Finansman A.Ş’nin Anadolu Grubu’ndan ayrılıp TEB Grubu’na satılmasıyla başladım. 1986 yılında Pamukbank’ta başladığım profesyonel iş hayatımı Muhasebe Müdürü olarak sürdürmekteyim. Eğitim hayatımda Sırasıyla Çorlu Lisesi’ni, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünü, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü İşletme Yöneticiliğini ve Ankara Hukuk Fakültesi Banka Ticaret Hukuku ve Araştırma Enstitüsünü bitirdim. Mesleki ve kişisel gelişim alanlarında birçok eğitim ve seminere katıldım. Evli ve iki kız çocuğu sahibiyim. Boş zamanlarımı eşi­me yardım ederek ve çocuklarımla ilgilenerek, hobi bahçesinde çalışarak, kitap okuyarak, az da olsa te­levizyon seyrederek ve maç izleyerek geçirmekteyim.

Erdoğan Akgül

Mali İşler Müdürü

Son Yazıları

Firmamizin Vizyonu, Hayati Kolaylaştiran Ve Hayallerle Buluşturan Bir Yildiz Olmaktir.

“Finans sektörü bilişim teknolojilerine en fazla ihtiyaç duyan, bu teknolojileri yoğun kullanan ve bu yolda en çok mesafe kat eden sektördür.”

Teb Finansman A.Ş. 1995 yılında faaliyete başlamış Türk ve yabancı ortaklı bir firma olup 89 çalışanı ile ihtiyaç sahiplerine otomobil kredisi hizmeti vermektedir. Finansman şirketlerinin tüketici finansmanı pazarındaki payı son yıllarda artış göstermektedir.

Finansman şirketleri kolay, hızlı kredi süreçleri ve uygun faizli kredi oranları sayesinde müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Firmamız finansman şirketleri sektöründe önde gelen şirketlerden biri olup 31.12.2012 sonu itibariyle 108 milyon öz kaynağa, 1 milyar 411 bin TL aktif büyüklüğe ve 1 milyar 340 bin TL kredi büyüklüğüne ulaşmıştır. Firmamızın vizyonu, hayatı kolaylaştıran ve hayallerle buluşturan bir yıldız olmak; misyonu ise müşteri odaklı yaklaşımımızla yaşam kalitesini yükseltmek, ekonominin ve iş ortaklarımızın gelişimine katkı sağlamak, çalışan memnuniyetine ve tüketici haklarına duyarlı olmak, kolay ve hızlı kredi sunmaktır.

Firmamızın vizyonu, hayatı kolaylaştıran ve
hayallerle buluşturan bir yıldız olmaktır.

Finans sektörü Türkiye’de bilgisayar teknolojisine en fazla ihtiyaç duyan, bu teknolojiyi en yoğun kullanan ve bu yolda en çok mesafe kat eden sektördür.

Firmamız da finansman sektöründe hizmet verdiği için ve bu işe en uygun, en sorunsuz ve kaliteli hizmet sunabilen firma ile çalışmak zorunda olduğundan çok dikkatli ve titiz davranmak zorundadır. Bu kapsamda firmamız SET çözümlerini 2008 yılından bu yana kullanmaktadır. Bu çözüm, içerik olarak ilgili süreçlerimizi yönetmekle kalmayıp farklı sistemler ile entegre çalışarak verimliliği artırmaktadır.

Set çözümleri ile, muhasebe süreçlerinin yönetiminin yanında raporlama menüsü sayesinde, Grup dahilinde ve haricinde resmi ve resmi olmayan mercilere gerekli raporlama sorumluluklarımızı yerine getirebilmekteyiz.
  
SET çözümü ile, günde 80.000 müşterimize en az 200.000 veriyi işleyerek hızlı, etkin, doğru ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

2246 kez görüntülendi. 27.08.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön