• 22 Ocak 2022 / Cumartesi 23:36
Arslan Arslan

Arslan Arslan

Perakende Çözümleri, İcra Kurulu Üyesi

Arslan Arslan

Perakende Çözümleri, İcra Kurulu Üyesi

Son Yazıları

Etkin Mağaza ve Satış Kanalı Yönetimi - Logo

Perakende sektörünün dijital dönüşümünde etkin mağaza ve satış kanal yönetimi!

Dünyadaki önemli sektörlerin başında gelen perakende sektörü, devrim niteliğinde dönüşümlerden geçiyor. Tüm dünyayı değiştiren mobil teknolojilerin yaygınlaşması ve dijital dönüşüm, tüketicilerin satın alma davranışlarında büyük değişimleri de beraberinde getiriyor. Son derece dinamik bir yapıda olan perakende sektöründe yer alan ve bu hızlı değişime ayak uydurmayı hedefleyen firmalar; satış ve kârlılıklarını artırabilmek için, çoklu kanal yönetimi ve çok yönlü kanal (omnichannel) stratejisini geliştiren ve bütünleştiren projeler üretirken, aynı zamanda varlıklarını sürdürmek için teknolojik yatırımlara da yöneliyor. 

Bu noktada, tüm iş yapış süreçlerinin birbiriyle uyumlu ve dijital hale getirilmesini, stok, maliyet ve kârlılık yönetimini, ürün ve müşteri verilerinin doğru analiz edilmesini sağlayan sistemler giderek önem kazanıyor. Perakende sektörünün ihtiyaçlarını yakından analiz ederek sektörün beklentilerine cevap veren Logo

Diva, tüm perakende mağaza ve satış kanal yönetimi süreçlerinin etkin yönetimini ve otomasyonunu sağlıyor. Dijitalleşme ve teknolojik yatırımlarda sektörde öncülük yapan firmaların birçoğu, gerçek zamanlı veri üretecek şekilde tasarlanmış ve web teknolojisini kullanan perakende çözümü Logo Diva’yı tercih ederek kampanya, ürün, stok, müşteri yönetimi gibi perakende sektörünün güncel kurgularını en verimli şekilde yönetebiliyor.

Teknolojik tarafta PC, PC POS, notebook, tablet ya da akıllı telefonlarla kullanılabilen Logo Diva sayesinde, dijitalleşmede katma değerli seçenekler sunuluyor.

Perakende sektörü için özel üretilen Logo Diva, bulut altyapısıyla kullanıldığında, ihtiyaçlara göre ölçeklendirme, hızlı veri iletişimi, daima en güncel yazılımı kullanma imkânlarına sahip olunabilmesi gibi firma bünyesinde ayrılacak BT yatırımlarını da minimuma indiriyor. Ayrıca, mağazaların açık olduğu zaman dilimlerinde, 08:00–22:00 saatleri arasında, 365 gün boyunca tecrübeli bir ekiple hizmet veren Logo Diva sayesinde, tüm işlerin kesintisiz sürdürülebilmesi sağlanıyor.

•    Perakende sektörüne özel tasarlanmış yapısıyla tüm süreçlerin etkin yönetimi
•    Gelişmiş bulut teknolojisiyle azalan donanım maliyeti
•    Etkin stok yönetimiyle müşteri ihtiyaçlarına göre planlama
•    Kapsamlı bilgi akışıyla artan müşteri memnuniyeti
•    Satış noktalarının merkez ile kesintisiz iletişiminin sağlanması
•    ERP ürünleriyle kolay entegrasyon
•    Lojistik süreçleri işin uzmanlarına bırakarak operasyonel maliyetlerde azalma
•    Güncel ödeme sistemleriyle tam uyumlu çalışma
•    e-Arşiv ve e-Fatura entegrasyonuyla mevzuatlara tam uyum

909 kez görüntülendi. 27.08.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön