• 16 Haziran 2024 / Pazar 15:51

Çukurova Makina' nın Dijital Dönüşüm Sürecinde Rol Almaktan Memnuniyet Duyuyoruz.

Egeria Yazılım ve Danışmanlık Satış Müdürü Burak İslam ile Çumitaş'ın ERP Upgrade Projesi ve Egeria hakkında sohbet ettik.
 
Çukurova Makina, dijital dönüşüm yolculuğuna 2013 yılında başladığı IFS ERP projesiyle adım attı. Bu süreçte, şirketin sürekli yenilikçi ve geliştirme odaklı vizyonuyla birlikte IFS ERP sistemini de etkin bir şekilde kullanarak dünya genelinde 50'den fazla ülkede çarpıcı satış rakamlarına ulaştı. Ayrıca, son yıllarda savunma sanayiindeki atılımlarıyla da dikkat çeken Çukurova Makina, IFS ERP sistemi ile iş süreçlerini entegre ederek operasyonel verimliliğini artırdı ve global pazarda ciddi bir rekabet gücü elde etti. Bu süreçte elde ettiği başarılar, şirketin teknolojiye olan bağlılığını ve IFS Cloud'a yükseltme kararını destekleyen önemli bir referans olmuştur.
 
Çukurova Makina'nın Egeria yönetiminde gerçekleştirdiği IFS Cloud'a yükseltme projesi, şirketin dijital dönüşümünü hızlandırmayı hedefliyor. Bu proje kapsamında, Çumitaş, IFS Cloud'un yapay zeka (AI), makine öğrenimi (ML) gibi gelişmiş teknolojik araçlarını ve iş yapış şekillerine göre eklenen özelliklerini benimseyerek iş süreçlerini optimize etmeyi amaçlıyor. Ayrıca bayi ağını daha etkin bir şekilde yönetmeyi hedefliyor. Böylece, Çumitaş, rekabet gücünü artırarak sürdürülebilir bir büyüme ve gelişme sağlamış olacak.
 
Egeria olarak, Çukurova Makina'nın dijital dönüşüm sürecindeki partneri olarak rol almaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Projede danışmanlık ve teknik destek sağlayarak, Çumitaş'ın IFS Cloud'a başarılı bir şekilde geçişi noktasında deneyimli ve alanında uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Gelecekteki hedefimiz, proje sürecini en kısa sürede tamamlayarak Çumitaş'ın dijital dönüşüm yolculuğunda istikrarlı bir şekilde ilerlemesine katkı sağlamak ve şirketin rekabet gücünü daha da güçlendirmektir. Bunun yanı sıra, Çumitaş'ın iş süreçlerini sürekli olarak iyileştirmek ve en son teknolojik olanaklardan faydalanmasını sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çukurova Makina gibi öncü bir şirketin dijital dönüşümünde rol almak, bizim için büyük bir gurur kaynağıdır.
 
Çumitaş Hakkında:
ÇUMİTAŞ, Çukurova Makina İmalat ve Ticaret A.Ş'nin kısaltmasıdır. Çukurova Holding'in bir parçası olan şirket, 1968 yılında Tarsus'ta kurulmuştur. Başlangıçta John Deere firması ile yapılan lisans anlaşması ile biçerdöver, ziraat makineleri ve traktör üretimi gerçekleştirmiştir. 1986 yılından itibaren kendi markası "ÇUKUROVA" altında iş makineleri üretimine başlayarak sektörde önemli bir konuma gelmiştir. Şu anda 15.000 m² kapalı alana sahip olan ÇUMİTAŞ, 100.000 m²'lik bir alanda kazıcı yükleyici, ekskavatör, tekerlekli yükleyici gibi makinelerin üretimini sürdürmektedir. Türkiye'nin ilk yerli forklift üreticisi olan ÇUMİTAŞ, ulusal ve uluslararası standartlara uyumlu makineler üreterek sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Ürün gamında savunma sistemleri, paletli ekskavatörler, tekerlekli yükleyiciler ve kazıcı yükleyiciler gibi çeşitli makineler bulunmaktadır.
 
Egeria Hakkında:
Egeria 2007 yılında IFS ERP uygulamaları konusunda yazılım ve danışmanlık vermek üzere İzmir’de kuruldu. IFS Türkiye’nin ilk çözüm ortağıyız. O günden bu yana pek çok farklı endüstride 100’ün üzerinde ERP Projesini uçtan uca yönettik. Her zaman çalışanlarımız ve müşterilerimizle bir bütün olarak aynı pencereden bakmayı başardık. 
Şu anda IFS ve ötesinde kendi çözümlerimiz ile müşterilerimize destek vermeye devam ediyoruz. İzmir ve İstanbul’daki ofislerimizden tüm Türkiye’deki projeleri yönetiyoruz. 
ERP Projeleri bir ekip işi. 10-15 yıl deneyime sahip uzman ve geniş bir kadro ile hizmet veriyoruz. Amacımız şirketler için zor bir süreç olan ERP Projesini en kısa zamanda en verimli şekilde canlıya geçirmek ve işletilmesini sağlamak. 


180 kez görüntülendi. 06.05.2024  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön