• 13 Temmuz 2024 / Cumartesi 07:11
Ozan Tezer

Ozan Tezer

Yönetici Ortak

Ozan Tezer

Yönetici Ortak

Son Yazıları

Dijital Mağaza Yönetimi - Net1

Net1 Teknoloji, mağazaları geleceğe hazırlamak için yeni teknolojileri takip ediyor ve uyarlıyor. Artık kasasız mağazalar olacak, artık kameralar müşteri saymaktan çıkıp mağaza müdürüne; “Dikkat! Bir kalabalık geliyor, mağazaya çek” diye SMS gönderecek, “Acil ziyaret edilmeyen reyonu canlandır” diyecek. Sistemler kişiye özel, anlık kampanyalar sunacak.

Mağaza girişindeki dev reklam dönen ekranlar akıllanacak ve müşteri sadakat (loyalty) kartını okuttuğunda öneriler sunacak, onu yönlendirecek, hatta aldığı ürünleri isterse evine gönderecek.

Birlikte stok barındırmayan, sadece numune ve tester‘lar olan mağazalar yaratabileceğiz. Müşteri bakacak, inceleyecek, deneyecek, parfümü sıkacak, telefonla okutup sepete ekleyip, ödeyip evine gönderecek.

Tahminleme yazılımlarımız ile gelecek dönem vermeniz gereken siparişleri, satış tahminlerini, muhtemel mağaza açılış sayısını, bütçe, yatırım vs. öngörebileceksiniz.

Önümüzdeki dönemde markaların yurtdışına açılmaları ve bunu lokalizasyonlar, uyarlamalar, eğitimler dahil bir hafta gibi kısa bir sürede başarabiliyor olması çok daha fazla önem kazanacak.

Çünkü gelecek demek artık EKOSİSTEM demek; müşteriye ulaşmak, mobil kanallardan bir network‘e daima bilgi (notification) gönderebiliyor olmak, ödül vermek, e-ticaret yapabilmek, yeni ürünleri yeni mağazaları iletmek, hatta müşteriden geri dönüşleri hemen alabilmek demek. Kısacası, OMNICHANNEL ve SADAKAT (Loyalty) çok değerli olacak.

Gelecekte markalar, ekosistemleri ne kadar büyükse ve ona ne kadar hakim olabiliyorlarsa, o ölçüde güçlü olacaklar.
Tüm bu teknolojileri, Türkiye Partneri olduğumuz Fransız CEGID Perakende Yazılım Çözümü platformu üzerinde konumlandırmak ve yönetmek mümkün.
CEGID; tamamen perakendeye odaklanmış, yaklaşık 2.500 kişinin çalıştığı, 75+ ülkede, 30.000+ mağaza ve çok sayıda ünlü marka referansı olan bir dev yazılım firması.

RIS (Retail Information System) 2015 ve 2016 En İyi Perakende Yazılım Ödülleri ve birçok INNOVASYON ödülü var.

Sadece Cegid kullanan markaların tecrübelerini, çözümlerini, hikayelerini paylaştığı Stores-And-Stories platformu ile güncel tecrübeleri takip edebilirsiniz.
Perakendeye özel ve hazır dashboard‘ları ile Cegid içine gömülü (embedded) gelen Qlikview iş zekası çözümü ile yönetici destek sistemlerini kullanabilirsiniz.
CLIENTELING ile müşterinin tüm tarihçesini biliyor olarak satış temsilcileri mağaza içinde tabletleriyle değerli müşterilerinize özel ürün, indirim ve tavsiyelerde bulunabilirler.

Cegid Perakende Yazılım Çözümleri ile artık size özel, hızlı ve inovatif yöntemlerle tüm bunları yönetmek çok kolay.
Net1 Teknoloji; uçtan uca, müzik playlistlerden tahminleme çözümlerine, Monte Carlo analizleri ile belirsizliklerin giderilmesinden personel giriş kontrol PDKS sistemlerine, akıllı mağazacılık çözümlerine, mobil uygulamalara, ödeme alabilen ekranlara, perakende yönetim yazılımınıza, e-Arşiv, e-Fatura vb. uygulamalarınıza kadar tek firma olarak hizmet veren Teknoloji Partneriniz.
 

2636 kez görüntülendi. 27.08.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön