• 13 Temmuz 2024 / Cumartesi 06:50

MES Satın Alma Rehberi Yayınlandı

Türkiye’nin İlk MES & MOM Satın Alma Rehberi, Kurumsal Dönüşüm Platformunun MES ile ilgili fokus grubu olan MES Komitesi tarafından yürütülen çalışmaları neticesinde 4,5 ayda tamamlanarak yayınlandı.

220 sayfa olarak hazırlanan Satın Alma Rehberinde MES ve MOM kavramları ile tarihçesi, geçmeden önce yapmanız gereken hazırlıklar, seçim sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar, otomotiv sektörüne yönelik uygulamalar ile çözüm kapsamını zenginleştirmeye yönelik öneriler, akademisyenler, yönetim danışmanları ve deneyimli kullanıcıların görüşleri, Türkiye’de faaliyet gösteren MES & MOM üreticileri ile çözüm ortaklarının çözüm ve hizmetleri ile ilgili bilgiler ve vizyonları yer alıyor. 

Rehberin son bölümünde ise Türkiye’de ilk kez MES & MOM çözümlerinin özelliklerinin ve fonksiyonlarının karşılaştırmalarının yapılabileceği “MES & MOM Ürünlerinin Karşılaştırmalı Tablosu” yer alıyor.

Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun 11. yayını olan MES & MOM Satın Alma Rehberi, Ekim ayından itibaren Türk Telekom e-Dergi, Vodafone dMags Dergi ve Turkcell Dergilikte Capital ve Kobi Efor e-dergileriyle birlikte e-insert olarak ayrıca BThaber, Kobi Efor ve SubconTurkey web sitelerinden e-dergi olarak ulaşılabilir ve istendiğinde indirilebilir durumda olacaktır.

 

MES Satın Alma Rehberi(Büyük) - (157MB - PDF)
MES Satın Alma Rehberi(Küçük) - (25MB - PDF)

İlgili Linkler:

MES Komitesi5833 kez görüntülendi. 15.09.2022  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön