• 13 Temmuz 2024 / Cumartesi 05:04

Türkiye’nin ilk İleri Planlama ve Optimizasyon (APS & APO) Satın Alma Rehberi Yayınlandı

SCM Komitesi (www.scmcommittee.org) tarafından 5 aydır sürdürülen Türkiye’nin ilk İleri Planlama ve Optimizasyon Yazılımları (APS & APO) Satın Alma Rehberinin hazırlık çalışmaları tamamlanarak yayınlandı. 

150+ sayfa olarak hazırlanan rehberde APS ve APO yazılımlarının tanımları ve kapsamları ile bu yazılımları kullanmaya başlamadan önce yapmanız gereken hazırlıklar, seçim sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar, APS ’e geçtikten sonra yapılacaklar ile ilgili öneriler ve akademisyenlerin, yönetim danışmanlarının ve deneyimli kullanıcıların görüşleri ve Türkiye’deki APS ve APO ekosistemi ile ilgili bilgiler ile ekosistemde yer alan yazılım üreticileri ve çözüm ortaklarının vizyonları yer alıyor.

Ayrıca İleri Planlama ve Optimizasyon yazılımı arayışında olan firmalar için tam bir başvuru kaynağı niteliğinde olan APS çözümlerinin özelliklerini ve fonksiyonlarını içeren İleri Planlama ve Optimizasyon Yazılımlarının Karşılaştırmalı Tablosu da Türkiye’de ilk kez bu rehberde yer almaktadır.

Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun (www.kurumsaldonusumplatformu.org) 12. yayını olan rehber, Turkcell Dergilik’te Capital e-dergisiyle birlikte e-insert olarak ayrıca BThaber ve SubconTurkey ile Sektorel.Com web sitelerinden e-dergi olarak ulaşılabilir ve istendiğinde indirilebilir durumda olacaktır.

Yayını görmek için tıklayınız.

2298 kez görüntülendi. 01.03.2023  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön