• 23 Eylül 2023 / Cumartesi 09:56

Smart Future World Expo 30 - 31 Ekim'de İstanbul Kongre Merkezinde

Smart Future World Expo: Akıllı Teknolojiler Zirvesi ve Fuarı dijital dönüşüm ve akıllı teknolojiler temelinde geleceği tartışan Türkiye ve bölgenin en önemli zirve ve fuarıdır. World Expo her yıl özenle seçilip tasarlanan temalarla dönüşümün öncüsü firma ve kurumların yer aldığı fuar alanı, eş zamanlı konferansları barındıran zirve, üst düzey yöneticileri bir araya getiren C-Level network alanı, dijital teknoloji temelli girişimci projeleri ve yatırımcı potansiyeli oluşturan proje pazarı gibi tamamlayıcı etkinlikleri bir araya getiren kapsamlı konseptiyle bu alanda fark oluşturmuştur.

İlki 2016 yılında yapılan Smart Future World Expo teknoloji ve iş dünyasının önemli kurum ve kuruluşlarının destekleriyle organize edilmektedir. Alanın uzman isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı eş zamanlı konferansları barındıran zirve, farklı sektörlerden dönüşümün öncüsü firma ve kurumların yer aldığı fuar alanı, düzenleyici kamu kurumları yönetici ve liderlerinin katılımı, üst düzey yöneticileri bir araya getiren C-Level network alanı, dijital teknoloji temelli girişimci projeleri ve yatırımcı potansiyeli ile Smart Future World Expo her yıl on binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Türkiye’nin en kapsamlı “Geleceğin Akıllı Teknolojileri” etkinliği olan Smart Future World Expo Zirve ve Fuarı alanında lider bir platform oluşturarak, Türkiye’nin gelişen ekonomisi, sanayisi ve iş dünyası ile global ekonomide söz sahibi olma vizyonuyla, kamu ve tüm sektörlerde izlenmekte olan çok yönlü ve boyutlu gelişmeleri, dünyayı ve toplumları dönüştüren yeni dönüşümü geniş kitleler ile buluşturuyor ve geleceğimizi görmemizi sağlıyor. Akıllı Teknolojiler çatısı altında, Sanayinin Dönüşümü, Akıllı Şehirler, Enerji ve Girişimcilik temalarının eş zamanlı olarak işlendiği; Bilişim, Yazılım, Elektronik, Şehircilik sektörleri başta olmak üzere gelişen IoT, Yapay Zeka, Bulut Bilişim, Büyük Veri gibi geleceğin dünyasını şekillendirecek konulara odaklanan etkinlik; hem sergi alanında hem de eş zamanlı düzenlenen konferanslarla ekonominin yarınına ışık tutacak bir platform oluşturuyor.

#SFWE19 dijital dönüşümün şekillendirdiği akıllı geleceği anlamak, tasarlamak, planlamak, paylaşmak ve kucaklamak için ülkemiz ekonomisine yöne veren ve katkı sağlayan kurum ve kuruluşların yöneticilerini her yıl strateji ve vizyon oluşturulacak yeni ve güncel bir tema çerçevesinde bir araya getiriyor.

Türkiye’nin en kapsamlı teknoloji ve dijital dönüşüm etkinliği Smart Future World Expo, “Dijital KOBİ Hareketi” sloganıyla 30-31 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

İlgili Linkler:

İas'ın bu konudaki çözümüne ulaşmak için.
https://www.seohocasi.com/seo-analiz/
http://www.theprowess.net/page-test/smart-future-world-expo-30-31-ekimde-istanbul-kongre-merkezinde

1143 kez görüntülendi. 22.10.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön