• 23 Eylül 2023 / Cumartesi 10:49

ERP Komitesi, Otomotiv Sektöründe Başarılı ERP Projesinin Yolları Bildirgesini Yayınlandı

ERP Komitesi Koordinatörü M.Göker SARP, otomotiv çalışma grubu ve Otomotiv Sektöründe Başarılı ERP Projesinin Yolları Bildirgesi ile İlgili yorumlarını paylaştı.

" - ERP Komitesi Otomotiv Çalışma Grubumuz, ülkemizde lokomotif sektörleri arasında yer alan otomotiv sektöründeki kurumsal iş çözümlerinin başarılı kullanımına yönelik bir referans kaynak oluşturmayı hedefleyerek "Otomotiv Sektöründe Başarılı ERP Projesinin Yolları" bildirgesini yayınladı.

Bu çalışmanın otomotiv sektöründe başarılı ERP projesine ilişkin profesyonel görüşleri, öngörüleri ve bulguları yansıtması açısından bir referans olmasını arzu ediyoruz. Bildirgenin oluşturulmasında desteklerini esirgemeyen başta otomotiv çalışma grubu liderimiz Ramazan Çevik olmak üzere, Cem Bayırlı, Ertürk Aydın, Füsun Zorlubilek, Mehmet Can ve Mustafa Çağlıyan’a tecrübeleri, kıymetli görüşlerini bizimle paylaştıkları ve çalışmalara liderlik ettikleri için ve ayrıca Grafikers'e bildirgenin tasarımının hazırlanmasında verdiği emekler için en derin teşekkürlerimizi sunarız.

Bildirgenin faydalı olması dileklerimizle."

İlgili Linkler:

Otomotiv Sektöründe Başarılı ERP Projesinin Yolları Bildirgesi

1116 kez görüntülendi. 05.13.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön