• 23 Şubat 2024 / Cuma 12:53

LC Waikiki, PLM (Ürün Yaşam Döngüsü) Çözümü Olarak ‘INFOR CloudSuite PLM’i Tercih Etti

Türkiye moda perakende sektörünün lider markalarından olan LC Waikiki'nin, görünürlüğü artırmak, tahminlemeyi gerçekleştirmek ve hızlı büyümeyi desteklemek için Infor OS üzerinde çalışan bulut tabanlı ve sadece moda perakendesi için geliştirilmiş olan INFOR CloudSuite PLM'i kullanacağını açıkladı. INFOR bilindiği üzere 170'ten fazla ülkede 68.000'den fazla müşterisi ile sektörde uzmanlaşmış bir yazılım firmasıdır.

LC Waikiki, piyasa trendlerine daha etkin tepki verme ve çeviklik kazanma ihtiyacı nedeniyle INFOR'u tercih ettiğini açıkladı.

Uygulamanın ‘bulut tabanlı’ olması LC Waikiki’nin sadece büyüyen işine odaklanmasını ve kullanıcıların yazılım desteği ve bakımı ile zaman kaybetmek yerine daha yüksek bir hızda çalışmalarını sağlayarak maksimum değer üretmelerine katkıda bulunmaktadır.

INFOR’un EMEA Bölgesi perakende ve modadan sorumlu başkan yardımcısı Sayın Jason Berry yaptığı açıklamada “1.3 trilyon dolarlık moda endüstrisi son derece rekabetçi ve önemli bir değişim geçiriyor. Büyüme ve verimliliği desteklemede, moda markalarının en son trendlere tepki vermelerini, bu trendlere uygun olarak hızla yeni koleksiyonlar ve stiller geliştirmelerini ve bu çabayı çevrimiçi tıklamalara ve mağaza satışlarına dönüştürmelerini sağlayan sistemlere sahip olmaları çok önemlidir. LC Waikiki, görünürlük ve işbirliği arttırmak ve hızlı büyümeyi sürdürmek için rakiplerden erken davranarak onların önüne geçmek için INFOR Fashion PLM’in yeteneklerinden yararlanıyor” şeklinde konuştu.

LC Waikiki CDO’ı Sayın Şerafettin Özer konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada “Moda endüstrisinde Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi’nin belirli dinamiklerini desteklemek üzere tasarlanmış özel bir uçtan uca platforma sahip olmak, oldukça rekabetçi bir sektörde pazar payını arttırmak için çok önemlidir. LC Waikiki, faaliyet gösterdiği 46 ülkenin 15'inde pazar lideridir. Ürün yaşam döngüsü yönetimi işimiz için kritik bir süreçtir ve bu nedenle INFOR'la olan projemiz son derece stratejik” şeklinde belirtti.

INFOR Hakkında
INFOR, endüstri bazında uzmanlaşmış bulut iş yazılımlar konusunda iş çözümleri sunan küresel bir yazlım firmasıdır. 170'ten fazla ülkede 17.300 çalışanı ve 68.000'den fazla müşterisi ile INFOR yazılımları ‘ilerleme’ için tasarlanmıştır.

İlgili Linkler:

INFOR  

3478 kez görüntülendi. 17.02.2020  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön