• 13 Temmuz 2024 / Cumartesi 05:13

Konzek, Akademi 4.0 HUB Projesini Hayata Geçirdi.

Dijital dönüşüm eğitim ve inovasyon merkezi Akademi 4.0’ın açılışı, dijital dönüşüm danışmanları, akademisyenler ve reel sektörden katılımcılar eşliğinde 8 Kasım Cuma günü gerçekleştirildi.

Konzek Teknoloji’nin sponsorluğunda faaliyetlerini sürdürecek olan Akademi 4.0, Endüstri 4.0 uygulamaları alanında faaliyet gösteren şirketlere ve çalışanlarına ücretsiz networking olanağı sağlamak amacıyla kuruldu.

Konzek Teknoloji Genel Müdürü Yunus Altunbıçak,açılış konuşmasında temel hedeflerinin, sektördeki özellikle yapay zekâ, büyük veri, endüstriyel nesnelerin interneti gibi alanlardaki kısıtlı bilgi ve networking kaynağını organize bir yapıyla genişletmek olduğunu, networking ve sektörel toplantılar ile paneller düzenleyerek özellikle yapay zeka ve makine öğreniminin sanayide kullanımı ve dijitalleşmenin önünün açılmasını hedeflediklerini söyledi.

Sanayi bölgelerine yakınlığı dolayısıyla, kolay ulaşılabilecek olan Akademi | HUB, hafta içi mesai saatlerinde ziyaretçilere açık olacak.

Aynı zamanda, endüstri 4.0 ekosistemine katkı sağlamak isteyenler, ücretsiz olan Akademi 4.0a kayıt olarak, endüstri 4.0 alanında içerik üretilebilecek. eğitim webinarları ve podcast programlarına dahil olabilecekler.

İlgili Linkler:

Akademi 4.01251 kez görüntülendi. 12.11.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön