• 16 Haziran 2024 / Pazar 16:02

Halil Çınarlı, Mert Yazılım'da Trex Markasından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Olarak Atandı.

Mert Software & Electronics, Kadrosunu Güçlendiriyor.
2024 yılında yeni açılımlar için kadrosunu güçlendirmeyi, yönetsel kapasitesini arttırmayı hedefleyen Mert Software & Electronics, sektörde deneyimli ve başarılı bir profesyoneli kadrosuna katarak büyüme ve başarı hedeflerine ulaşma yolunda önemli bir adım daha attı. Şirket, 29 Nisan 2024 itibariyle Halil Çınarlı'yı trex markasından sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atadığını duyurdu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunu olan Halil Çınarlı, 24 yıllık kariyeri boyunca satış, pazarlama, uçtan uca dijital dönüşüm projeleri, makine öğrenimi, yapay zeka, MES/ MOM sistemleri ve Endüstriyel Otomasyon konularında uzmanlaşarak bir çok alanda hem ticari hem teknik görevler üstlenmiştir. 1978 doğumlu olan Çınarlı, Gaziantep Fen Lisesi’nin ardından, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Evli ve 2 çocuk babası olan Çınarlı, ileri derecede ingilizce biliyor.

Mert Software & Electronics Hakkında:
2003 yılında kurulan Mert Software & Electronics, bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentileri, tüm sektörlerde her ölçekteki şirketin iş süreçlerini sektörel bazda karşılayarak firmalara teknolojik partnerlik yapmaktadır. Üretimde dijital dönüşüm çözümleri sunan trex markasıyla dünya pazarında önemli projelere imza atarak adından söz ettirirken, attığı adımlarla stratejik bakış açısını genişletmeye devam etmektedir.328 kez görüntülendi. 07.05.2024  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön