• 13 Temmuz 2024 / Cumartesi 07:26

Egebimtes 2019 Bilişim500 Araştırmasında İzmir’den Birinci Sırada Yer Aldı

Egebimtes Bilgi Teknolojileri İş Geliştirme Yöneticisi Alp Atay ile 21.’si düzenlenen “Bilişim500 Plus – İlk Beşyüz Bilişim Şirketi Araştırmasında Türkiye genelinde ve izmir'de yer aldıkları konumları ile gelecek dönem planlarını konuştuk. 

” - Egebimtes Bilişim500 Plus 2019 sıralamasında İzmir şirketleri arasında 1., “Sistem Entegratörü ve İş Ortağı” verileri doğrultusunda Türkiye genelinde 37. ve Türkiye genelinde yapılan sıralamada 135.,“ERP Yazılım – Sistem Entegratörü ve İş Ortakları” gelirlerine göre yapılan sıralamada Türkiye genelinde 8. , MAS 4.0 Dijital Fabrika çözümü ile de “Sektörel Yazılım – Sistem Entegratörü ve İş Ortağı” gelirlerine göre de Türkiye genelinde 13. sırada yer aldı.

Teknoloji,günümüz koşullarında hayatta kalmamızın, çağa ayak uydurmamızın ve bir adım öne çıkabilmenin vazgeçilmez unsuru haline geldi. Egebimtes olarak, kurulduğumuz günden bugüne teknolojiyi müşterilerimize götürüyor, hedefler ve beklentiler doğrultusunda iş yapış şekillerini daha verimli ve etkin kılarak maliyet ve rekabet avantajı sağlayan, değer yaratan, yenilikçi çözümleri bir araya getirerek sürdürülebilir ve katma değer sağlayan anahtar teslimi ürün, çözüm ve hizmetler sunuyoruz. Gücümüzü ise ailemizden alıyoruz. Küresel pazara liderlik eden iş ortaklarımızdan aldığımız teknolojik ve stratejik gücü ekip arkadaşlarımızın çözüm odaklı ve özverili yaklaşımları ile müşterilerimizle buluşturuyor, dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleri altında, sevgi ve saygı ortamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son yıllarda artan ivmemizi geçmişten gelen gücümüzün yanı sıra değişime olan inancımıza borçluyuz. Bu değişimi ise yalnızca teknoloji veya iş yapış modellerimizle sınırlandırmıyor, kültürel ve organizasyonel anlamda da teşvik ediyoruz. Yakaladığımız başarıları müşterilerimizin ve ülkemizin dijital teknolojilerin kullanımı konusundaki farkındalığında, teknoloji ile yarattıkları değerde ve sağladıkları rekabet avantajında görüyor, kısa vadede yurt dışında yapacağımız projelerimizle bir üst seviyeye taşımayı planlıyoruz."

İlgili Linkler:

Egebimtes Bilgi Teknolojileri

Bilişim 500 2019 Sıralaması1098 kez görüntülendi. 14.09.2020  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön