• 23 Eylül 2023 / Cumartesi 16:28

3. IoT EurAsia & Blockchain Zirvesi 11 Şubat’ta İstanbul’da Düzenlenecek

Dünya çapında başlayan ve hızla yayılan dijital dönüşüm, 3. kez İstanbul’da gerçekleşecek olan IoT EurAsia Zirvesi’nde masaya yatırılacak. 11 Şubat 2020 tarihinde düzenlenecek olan IoT EurAsia ‘nın konu başlıkları arasında; Blockchain, IoT Platformu Seçimi, Akıllı Üretim Çözümleri, Beklenen IoT Trendleri, Bağlı Risk - Güvenlik Zorlukları, Yapay Zeka’nın Geleceği, Bulut Hizmetleri gibi konu başlıkları bulunmaktadır.

Sektör profesyonellerini ve uluslararası konuşmacıları üçüncü kez İstanbul’da buluşturacak olan IoT EurAsia, ‘Akıllı Şehirler’, ‘Blockchain ve Yapay Zeka’, ‘IoT x Güvenlik, 5G, Telekomünikasyon, Bulut’  olmak üzere toplam 3 ana oturumdan oluşuyor.

11 Şubat Salı günü Radisson Blu Şişli’de gerçekleşecek IoT EurAsia, Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından düzenlenen uluslararası bir platformdur.

Daha fazla bilgi için: https://iot-eurasia.com/tr/

Kurumsal Dönüşüm Platformu Üye ve Takpiçilerine Yönelik %25 indirim kodu: BCCT25                                                                         Kayıt linki: iot-eurasia.com/register/iot-pass/

 

1333 kez görüntülendi. 12.12.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön