• 13 Temmuz 2024 / Cumartesi 05:17

Vision 2021 Yayınlandı

Vision 2021, 4 ay süren hazırlık çalışmaları sonucunda tamamlanarak yayınlandı. 

Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun 2013 yılından beri yayınladığı 9.yayını olan Vision 2021’in hazırlanmasında emeği geçen, deneyimlerini şeffafça paylaşan akademisyenlere, deneyimli kullanıcılara, yönetim ve bilişim danışmanlarına, çözüm ve teknoloji üreticileri ile hizmet sağlayıcılarına teşekkür ediyoruz.

Dijital dönüşümde anı ve geleceği yönetmek, şirkenizin başarısı açısından kritik öneme sahip olduğu gibi, Pandemi gibi zamanlarda öğrendiklerimizi nasıl kullanabileceğimizi düşünmemiz ve bulmamız da önemlidir. Yeni teknolojileri araştırmamız ve bunları nasıl kullanacağımızı keşfetmemiz gerekiyor. Günümüzde cihazlar, süreçleri daha da iyileştirmek ve daha fazla verimlilik elde etmek için karar vermemizi sağlayan veriler üretmeye başladı. Ancak giderek daha akıllı hale geliyorlar, yakında insan müdahalesi olmadan giderek daha fazla görevi yerine getirebiliyor olacaklar.

Vision 2021’in bölümlerinde teknoloji üreticilerinin, yönetim danışmanlarının ve kurumların dijital dönüşümdeki trendler ile ilgili düşüncelerini, öngörülerini ve bakış açılarını bulacaksınız.

Vision 2021 yayını, Turkcell Dergilikte Capital ve BT Günlüğü e-dergileriyle bilirkte ayrıca BT Günlüğü, BThaber ve SubconTurkey web sitelerinde ulaşılabilir ve istenirse indirilebilir durumda olacaktır.

İndirmek için buraya tıklayınız.

4064 kez görüntülendi. 31.03.2021  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön