• 23 Eylül 2023 / Cumartesi 10:24

Türkiye’nin Önde Gelen İplik Makinası İthalatçısı ERBEL MÜMESSİLİK A.Ş., ERP Projesine start verdi.

Haziran ayında startı verilen proje ile ERBEL GROUP’a bağlı 3 firmanın ERP geçişi planlanıyor. Sırayla tamamlanacak geçişlerde aynı implemantasyon ekibi yer alıyor olacak.

İlk şirketin Eylül ayında, 2. şirketin 2018 yılından Ocak ayında ve 3. şirketin 2018 yılında Şubat ayında canlı kullanıma geçmesi hedeflenen ERP projesi için CPM çözüm ortağı PRODA ile sözleşme imzalandı. 

Toplam 50 son kullanıcının yer alacağı ERP projesinde temel modüllere ek olarak proje yönetimi, doküman yönetimi ve iş zekası uygulamaları da yer alıyor olacak.

ERBEL MÜMESSİLLİK, İstanbul ve Adana bürolarında Türk tekstil sektörüne yönelik hem mümessillik hem de servis hizmetleri vermektedir.

Şu anda, Türkiye'de çalışan ve kaliteli iplik üreten makinaların %50'sinden fazlası ERBEL MÜMESSİLLİK 'in mümessilliğini yapmakta olduğu RİETER tarafından kurulmuştur.

PRODA, Adana merkezli yürütülen ERBEL MÜMESSİLLİK ERP projesi için minimum 6 yıl deneyimli 4 danışmanını görevlendirdi. Proje kapsamında öncelikle CİFAGRO TARIM İLAÇLARI firmasının Eylül ayında canlı kullanıma geçişi planlanmış durumda.

2008 yılından beri CPM çözüm ortaklığını sürdüren PRODA, CPM üzerinde geliştirdiği dikey çözümlerin yanı sıra PORTAL ürünü ile de yazılım sektöründeki yerini alıyor.

 Proda Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin

548 kez görüntülendi. 05.24.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön