• 16 Haziran 2024 / Pazar 15:12

SAP Forum, 12 Ekim 2017 Perşembe Günü İstanbul Kongre Merkezi’nde Düzenleniyor.

Bu sene 22.si düzenlenecek olan SAP Forum 12 Ekim 2017, Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi’nde ‘’Digital Business’’ temasıyla düzenleniyor.
Forum’da SAP’nin inovasyon platformu Leonardo, Endüstri 4.0 dönüşümü, Akıllı Şehirler, Ticaret Ağları, Dijital Yönetim Kurulu gibi konularda Dünya’dan ve Türkiye’den müşteri dönüşüm hikayeleri yer alacak.
SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan, SAP Güney Avrupa ve MENA İnovasyon Başkanı Carlos Diaz, Bloomberg HT Genel Yayın Yönetmeni Cüneyt Başaran, CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, Turkcell Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan, Koç Holding İnsan Kaynakları Koordinatörü Önder Korkmaz açılış konuşmalarıyla başlayacak olan forum’daki oturumlarda gerçek zamanlı stok entegrasyonu, analitik CRM uygulamaları, eş zamanlı ürün önerileri, Dijital dönüşüm nasıl olmalıdır? Kurumları geleceğe taşıyacak hayalperestlerin önü nasıl açılmalıdır? İnsan, süreç ve teknolojinin uyumunun sağlanarak şirketlerin gelecek yol haritasının oluşturulması. Fiziksel ayrıştırma projelerinin kapsamı ve yeni mevzuatlar ışığında ayrıştırma sonrası düzende elektrik dağıtım ve perakende şirketlerinin vizyonu, önümüzdeki yıl e-Dönüşüm’de bizleri neler bekliyor? Hiper Bağlı Tüketiciler ve Nesnelerin İnterneti’nin yarattığı alışveriş eko-sistemi, Günümüzün dijital dünyasında iş akışları ve kurumsal içerikler, dijital transformasyon ve süreç mükemmelliği, inovasyon yol haritaları, yeni nesil CRM, e-Mutabakat gibi konular konuşulacak.

654 kez görüntülendi. 05.24.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön