• 23 Eylül 2023 / Cumartesi 11:07

Projesis Yazılım Servis Partneri Planet Yazılım İstanbul’da.

Üretim Yazılımı Üreticilerinden Projesis Yazılımın başarılı Ege Bölgesi Partnerlerinden Planet Yazılım İstanbul’da ofis açtı.

Planet Yazılım Logo – Netsis & Tiger ERP yazılımları ile birlikte Projesis’in MI – Üretim İzleme ve İyileştirme (MES), MP – Sonlu Kapasite Çizelgeleme, AT - İleri İzlenebilirlik, EE – Enerji Verimliliği yazılımlarını müşterilerine sunuyor olacak.

Planet Yazılım İstanbul’daki ofisi ile İstanbul’un yanı sıra, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bilecik, Yalova illerinde de faaliyet gösterecek.

Planet Yazılım’ın Marmara Bölgesindeki tüm faaliyetlerini, Marmara Ofisinin yöneticisi İlker Aydın yürütecek.

İlker Aydın, Işıklar Holding (Barkisan Kireç Gurubu), Fatih Ökçe, Hasçelik gibi büyük sanayi işletmelerinin Bilgi İşlem Yöneticiliğinin yanı sıra Logo-Netsis ve Projesis şirketlerinde de uzun yıllar yer aldı. Aydın, hem işletme bilgisi hem de Proje Danışmanlığı konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip.

Planet Yazılım özellikle üretim işletmelerine anahtar teslimi projeler yapmayı amaçlıyor. Planet Yazılım bu amaç doğrultusunda Üretim Danışmanları, Endüstriyel Donanım ve Bilgisayar donanım firmalarından oluşan bir partner ağına da sahip.

Planet Yazılımın İstanbul Ofisi İletişim Bilgileri

Adres: Cevizli Mah. Mustafa Kemal Cad. Hukukçular Towers A Blok Kat:18 Kartal İstanbul

Telefon: 0216 970 17 56

e-mail: ilker.aydin@planetyazilim.com

688 kez görüntülendi. 05.24.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön