• 23 Eylül 2023 / Cumartesi 10:01

Kurumsal Dönüşüm Platformu Seminer Programı

Seminer Programı Hakkında

Kurumsal Dönüşüm Platformunun düzenlediği seminerler genel katılıma açık değildir ve kurumsal yazılım kullanıcıları ve adaylarına yönelik düzenlenmektedir.

Her seminere katılım talebinde bulunan ve katılım kriterlerini sağlayan kişiler davet edilmektedir.
(Her bir firmadan en fazla 3 kişi davet edilmektedir.)
Seminer programımıza katılım ücretsizdir ve ERP, CRM, BI, SCM Komitelerimizin gönüllü eğitmenleri tarafından düzenlenmektedir. Seminerlerimize katılan tecrübeli kullanıcılar da seminer sırasında kullanıcı adayları ile yapılan deneyim paylaşımına katkıda bulunmaktadır.

ERP, CRM BI ve SCM Komiteleri Hakkında

Türkiye’deki firmalarda kurumsal dönüşüm konusunda farkındalık yaratmak amacıyla 2012 yılında yola çıkan Kurumsal Dönüşüm Platformu, Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), Müşteri ilişkileri Yönetimi (CRM), İş Zekası (BI), Üretim Yönetimi Sistemleri (MES) başta olmak üzere kurumsal dönüşümün gerçekleşmesi için zemin hazırlayan, gerçekleştiren ve sürmesini sağlayan konularda marka bağımsız deneyim paylaşımı ve iletişim sağlamak amacıyla çalışmalarını konu odaklı sürdüren alt grupları (komiteleri) vasıtasıyla etkinliğini büyüterek devam etti.

2014 yılında çok sayıda gönüllü seminer düzenleyerek bilgilendirme yönündeki aktivitelerini artırdı, bölgesel yapılanmasına da devam etti. 2016 yılı itibariyle, 8.000’den fazla üyesiyle İstanbul ve 9 bölgede faaliyetlerini sürdüren, sektörel referans ve kaynak olarak gösterilen 4 güncel rehber yayınlayan, çalışma gruplarında 3 sektörel rapor üreten ve üretici, danışman ve kullanıcı profillerine ait kurulları olan, desteğe ihtiyacı olan firmalara gönüllü danışmanlık desteği veren marka bağımsız deneyim paylaşımı ve iletişim platformu halini aldı.

668 kez görüntülendi. 05.13.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön