• 13 Temmuz 2024 / Cumartesi 07:25

Konveyör AŞ, İleri Düzey Planlama ve Çizelgeleme Deneyimini Webinarda Anlatacak

TheProwess.Net, kaynaklarını planlayarak teslimat performansı ve verimlilik gibi hedefleri gerçekleştirmeyi amaçlayan üretim firmalarına yönelik olarak Konveyör A.Ş.’nin deneyimini paylaşacağı webinarını 16 Eylül’de Saat 15:00 ile 16:30 arasında gerçekleştirecek.

“Dijital Dönüşüm ve Kurumsal Yazılımlar Dünyası” TheProwes.Net’in düzenleyeceği webinar’da Konveyör A.Ş. Merkezi Planlama Yöneticisi İlhan Sayınhan ile Merkezi Planlama Süreç Geliştirme Sorumlusu Yağmur Kaya Arıcan ve Planetogether Partneri CSA Danışmanlık Yönetici Ortağı Gökhan Samuk konuşmacı olarak yer alacak ve webinarın moderatörlüğünü de Mehmet Göker SARP yapacak.

Katılımcıların, Konveyör A.Ş.’nin ve beyaz eşya sektörünün dinamikleri ile Konveyör A.Ş’nin İleri Düzey Planlama yazılımı seçimi ve implementasyonu aşamaları ve sağladığı faydaları öğrenecekleri webinarda, ayrıca merak edilen sorular da yanıt bulacak.

16 Eylül 2020 Çarşamba 15:00 – 16:30 saatleri arasında düzenlenecek webinara katılmak için, buradan kayıt olabilirsiniz.

1023 kez görüntülendi. 14.09.2020  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön