• 23 Eylül 2023 / Cumartesi 17:53

ERP Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları Kurulu 12 Mayıs'ta 5. Kez Toplandı

Bu yıl beşincisi düzenlenen ERP Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları Kurulu Mikro Yazılım 'ın ev sahipliğinde Sheraton Grand Istanbul Atasehir Otelin'de düzenlendi. Bu yılki toplantı, 1TC, abas Türkiye, Akdatasoft, Analitik Bilişim,BİMSA, CPM, Link Bilgisayar Çözüm Ortağı Devre Bilgisayar, DNA Proje, Ekip Mapics, EMS YAZILIM, Microsoft Çözüm Ortağı ETG, IAS, Infor Türkiye, Komtaş, Kota, Logo Yazılım, Login Yazılım, Metropol Bilişim, Mikro İşlem Bilgisayar, Mikro Yazılım, Nebim, NetBir Teknoloji, Netsense, Prodasoft, Saha Yazılım, Sentez Yazılım, Set Yazılım, Sumo Yazılım, Tek Sistem, Teknosol, Uyumsoft Kurumsal İş Sistemleri ve Verimsoft firmalarından 49 kişinin katılımıyla gerçekleşti ve toplantının moderatörlüğünü ilk dört toplantıda olduğu gibi ThePercept'ten Gazeteci Yazar Sn.Fatih Sarı yaptı.

Açılış konuşmasını Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn. Alpaslan Tomuş’un yaptığı, ERP Committee Turkey ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Koodinatörü Göker Sarp'ın geçmiş dönem çalışmaları hakkında bilgi verdiği kurulda, ERP Committee Turkey'in kurumsallaşma çalışmaları ile ilgili görüş alışverişi deyapıldı. Kurulda, Kurumsal Yazılım pazarını geliştirme ve etik kuralları belirlemek üzere üzerine komisyon çalışmalarına başlanmasına kararı verildi.
Toplantıya, Yönetim Danışmanları Kurulu'nu temsilen katılan Yaman Yağmur Katipoğlu, grubun yaptığı metodoloji çalışmaları üzerine bilgi paylaşımında bulundu. Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Sn. Alpaslan Tomuş da E-Transformation Committee'i temsilen çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

646 kez görüntülendi. 05.13.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön