• 16 Haziran 2024 / Pazar 15:05

Dijital Dönüşüm Başarı Hikayeleri 2020 Yayınlandı

Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun 2013 yılından beri yayınladığı 8.yayını olan Dijital Dönüşüm Başarı Hikayeleri, teknoloji üreticileri ile kullanıcılarının, akademisyenlerin, bilişim ve yönetim danışmanlarının katkılarıyla 9 ay süren hazırlık çalışmaları sonucunda tamamlandı. 

Yayının ilk bölümünde Dijital Dönüsüm Sürecinde Olmazsa Olmazlar, Dijital Kültür, Kurumsal Sistemlerinin Geleceği, İş Zekâsı, Verimli IT Yönetimi, Robotik Proses Otomasyonu, Kurumsal Süreç Yönetimi ve Yapay Zekâ hakkında makaleler ve bu teknolojiler hakkında görüşler yer alırken, ikinci bölümünde Beyaz Eşya Yan Sanayi, Dağıtım, Döküm Sanayi, Gıda Sanayi, Hizmet Sektörü, Havacılık ve Savunma, İnşaat ve Taahhüt Sektörü, Kağıt Sanayi, Kalıp Sektörü, Kimya Sanayi, Makina Sanayi, Otomotiv ve Plastik Sektöründe faaliyet gösteren firmalara ait başarı hikayeleri ile elde edilen faydalar ve son bölümünde ise yazılım ve teknoloji alanında çözüm üreten ve hizmet veren firmaların ürün ve iletişim bilgilerinin olduğu indeks sayfaları yeralıyor. 

Bu sene “Dijital Dönüşüm Başarı Hikayeleri 2020“ yayınının insert olarak dağıtımına ek olarak istenirse yayına dijital ortamlardan da ulaşılabilecek. Kurumsal Dönüşüm Platformu, ilki 2013 yılında yayınlanan bu çalışmasıyla Türkiye’deki dijital dönüşüm alanındaki güncel başarı hikayelerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Teknolojiler ve buna bağlı gelişen teknoloji tabanlı bilgi yönetim sistemleri günümüzde tüm dünyada son derece hızlı değişimlerin olduğu alan olma özelliğini devam ettirmektedir. Bu nedenle bu yayınla dijital dönüşüm sürecinde başarıyı yakalamış firmaların hikayelerinin sürece yeni başlayacak firmaların doğru yatırım yapılabilmesi örnek model olması hedefleniyor.

Dijital Dönüşüm Başarı Hikâyeleri 2020 yayınını buradan indirebilirsiniz.

2419 kez görüntülendi. 30.04.2020  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön