• 23 Eylül 2023 / Cumartesi 11:37

Bimser ve Etg, Kanada ve A.B.D. için güçlerini birleştirdi

Bimser Çözüm’ün Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yatırımı Bimser International ile Etg Danışmanlık Türkiye’nin Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yatırımı ETG US arasında iş ortaklığı sözleşmesi imzalandı.

İmzalanan iş ortaklığı sözleşmesi Bimser International’ın temsil ettiği ürünlerin Kanada ve Amerika Birleşik Devletler pazarında ETG tarafından satışına imkan sağlayacak.

ETG,kurumsal iş uygulamaları (ERP & CRM & BI) alanında hizmet vermekte olan Microsoft İş Ortaklarından biridir. Türkiye’de, A.B.D.’de (Atlanta ve New York) ve Kanada (Vancouver) ofisleri bulunan ETG, Güney Afrika, Rusya, Çin gibi dünyanın farklı lokasyonlarındaki müşterilerine 17 yıldır hizmet vermektedir.

BİMSER ÇÖZÜM ise, 1998 yılında bilgi teknolojileri alanında yazılım çözümleri üretmek üzere Kocaeli’de kurulmuş bir yazılım firmasıdır. Uzun yıllardan beri farklı ölçekteki firmalara yönelik yazılım paketlerinden, üzerinde çeşitli iş uygulamalarının tasarlanabileceği tam bir çözüm geliştirme platformuna kadar, birbiriyle entegre çalışabilen geniş bir ürün yelpazesini kullanıcılarına sunmaktadır.

Özellikle doküman ve iş akış yönetimi, süreç ve performans yönetimi, kalite yönetimi, bilgi güvenliği yönetimi, risk yönetimi, bakım yönetimi ve varlık yönetimi alanlarında sunduğu ve bütünüyle Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen eBA, QDMS, BOYSWEB ve ENSEMBLE yazılım ürünleriyle Türkiye’deki şirketlerin dijitalleşmesinde ve rekabet güçlerinin artmasında önemli rol oynayan BİMSER ÇÖZÜM, yazılımlarını bugüne kadar 20’den fazla ülkeye ihraç etmiştir. Şirketin 2017 yılında hayata geçirdiği New York ve Lahey ofisleri de bu gelişimin devamını üstlenmiştir.

676 kez görüntülendi. 05.27.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön