• 13 Temmuz 2024 / Cumartesi 05:16

2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde düzenleniyor

İlki geçen yıl Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) tarafından düzenlenen Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi, 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde 2. Kez düzenleniyor.

Mimar ve Mühendisler Grubu tarafından, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayelerinde, Kalkınma Bakanlığı , Milli Savunma Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin katkıları ile düzenlenen Ar-Ge ve İnovasyon Zirvesi ve Sergisi, Ar-Ge Merkezleri, Üniversiteler, Teknoparklar ve Organize Sanayi Bölgeleri'nde geliştirilen inovatif projeleri aynı platformda buluşturarak projeler arasında sinerji ve etkileşim oluşturmayı, projelerin yatırıma dönüşmesine ve ticarileşmesine katkıda bulunmayı hedefliyor.

10 Oturumda inovasyon ve Ar-Ge’nin lideri 40 konuşmacı, Türkiye’nin geleceğini konuşacak. Ayrıca Türkiye’nin milli ve yerli projeleri dahil, bazıları ilk kez sergilenecek inovatif projeler de zirvede yer alacak.

İlki İstanbul Kongre Merkezinde 29-30 Kasım 2016 tarihlerinde düzenlenen organizasyon kapsamında Türkiye'nin farklı bölgelerinden, Üniversiteler, Teknopark ve Ar-ge Merkezleri'nden 180 inovatif proje sergilenmiş ve üniversiteler, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, yatırımcı grupları başta 500’ün üzerinde kurum ve kuruluştan 5.000’in üzerinde temsilci katılım göstermişti.

2. Arge ve Inovasyon Zirve ve Sergisi hakkında daha detaylı bilgi ve kayıt için www.argezirvesi.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

713 kez görüntülendi. 05.24.2019  tarihinde eklendi.
Yukarı Dön