Yönetim Danışmanları

Serkan Özgöz

Etkin Bilgi

>Etkin Bilgi Yönetimi 2003 yılında kuruldu.

 • Amacımız müşterilerimizde bilgi yönetim verimliliğine katkıda bulunmak.
 • Bu amaçla kullanıcılar için eğitim , işletmeler için danışmanlık hizmetleri üretiyoruz.

Danışmanlığını yaptığımız projelerde verimli alt yapı , verimli uygulama ve verimli kullanıcı ilkeleri ile şirket yönetim kültürünü desteklemeye ve değişime katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Bağımsız bir bilgi yönetimi şirketi olarak önem verdiğimiz tek şey müşterilerimizin haklarının korunması , kaynaklarının etkili kullanılmasıdır.

Bu kapsamda hizmetlerimiz:

Bilgi Sistemi Stratejisi

 • Kurumsal Bilgi Sistemi Stratejisinin Hazırlanması
 • Kurumsal Bilgi Yönetim Karnesinin Hazırlanması
 • Değişim Yönetimi ve Kurumsal Zekaya GeçişERP Projeleri    

Erp Projeleri

 • ERP Projelerinde Seçme ve Değerlendirme Danışmanlığı
 • ERP Projelerinde Proje Yönetim Hizmeti
 • ERP Projelerinde Denetim ve Gözden Geçirme Hizmetleri
 • Verimsiz ERP Projelerinde Yeniden Yapılanma İçin Proje Yönetimi HizmetiAlt Yapı ve Organizasyon

Alt Yapı ve Organizasyon

 • IT Servislerinin Verimliliği ve IT Denetimi
 • IT Servisi Kurulumu, Eleman Seçme ve Organizasyon

Etkin Bilgi Yönetimi kurulduğu 2003 yılından bu yana yüzlerce şirket için eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmuştur. Referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz.

Tecrübeli olduğumuz sektörler: Otomotiv, Genel Üretim, Kimya, Mobilya, Plastik, Ambalaj, Tekstil, Konfeksiyon

ETKİN BİLGİ YÖNETİMİ

0 iletisim tum firmalar

İstanbul: 43A Ada Gardenya 2-3 Blok K:9 D:36 Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 548 18 62

Bursa: Esentepe Mah. Okul Cad. No:2 Aksel 2 Yılmaz Sit. A Blok K:3 D:6 Bursa

Tel: +90 216 548 18 62e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kuruluş yılı: 2003

Şirket web sitesi: www.etkinbilgi.com / www.etkinbilgiegitim.com

Hizmet ve ürünleri: Danışmanlık

ERP Komitesi temsilcisi: Serkan Özgöz (Genel Müdür, Yönetim Danışmanı) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Karuna Yönetim Danışmanlığı

Karuna Yönetim Danışmanlığı

KARUNA olarak, 15 yıldır müşterilerimize değer yaratıyor, onların arzu ettikleri kültürel değişimi hayata geçirmek için katma değere odaklanan hizmetler sunuyoruz.

AKSA’da, katılımlı yöntemlerle belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda, şirketin daha yalın, daha odaklı ve doğru yerde doğru yetkinliklerle çalışması için aksiyonlarımızı hayata geçirdik. Müşteri yakınlığı yaklaşımımız, şirkete özel çözümlerimiz ve IT sistemleri ile entegre çalışmalarımız projenin AKSA tarafından benimsenmesini sağladı.

Firmalara önerimiz, ortak aklı harekete geçiren, verimlilik ve farklılaşmayı dikkate alabilecek, stratejilerini hayata geçirebilmek için gereken kültürü oluşturacak, teknoloji ile uygulamaları rekabet avantajı yaratacak şekilde birleştirebilecek Yönetim Danışmanlığı firmasını seçmeleridir.

0 iletisim tum firmalar


Yağmur Katipoğlu

Katipoğlu

Üretim ve dağıtım temel faaliyetlerinin olduğu tüm firmaların yanında özellikle, Tekstil (iplik, dokuma, örme, jarse, brode kumaş, boyama/terbiye, konfeksiyon), Kimya (tekstil yardımcı kimyasalları ve boyaları ile inşaat boyaları), İlaç ve Ecza Depoculuğu, Plastik Boru ve Ek Parçaları, Mobilya ve Bileşenleri, Döküm, Yapı Market, Deri İşleme, Su Parkları, Gayrimenkul, Orman Ürünleri (mdflam, suntalam) ve Asansör sektöründe farklı lojistik uygulamalar Katipoğlu Danışmanlık tarafından devreye alınmıştır.  

Hayata geçirilen lojistik / tedarik zinciri / ERP projeleri; müşteri beklentilerinin tam olarak karşılanması (tam zamanında, eksiksiz ve hasarsız sevkiyat), işletme maliyetleri (ürün satış fiyatı içindeki lojistik maliyetler) azaltma baskısı ve büyüme stratejilerini desteklemek için yapılmakta ve devreye alınmaktadır. Projeler müşteriler tarafından bir alt yapı çalışması olarak değerlendirilirken aynı zamanda, verimlilik ve iş süreçlerinin otomasyonu için stratejik bir silah olarak da görülmektedir.

Referanslar: Polin, ERP projesi, Anadolu Gayrimenkul, ERP projesi, Çilek Mobilya, ERP ve TZ projesi, Kutes Madencilik, ERP projesi, Saloglu Mobilya (Az), ERP ve TZ projesi, Kösedağ Tel Çit, Üretim projesi, Starwood Yapı Marketleri, ERP ve TZ projesi, Yıldızlar SSS Holding, ERP projesi, Hakan Plastik, ERP ve TZ projesi,AGT, ERP ve TZ projesi, Setaş Kimya, ERP ve TZ projesi,Weltew Mobilya, TZ projesi, Atlas Shipsupply, ERP projesi,Ertunç Özcan, ERP projesi, Semra (K.Kıbrıs), TZ projesi,Balsu Gıda, ERP projesi, Inductotherm TR, ERP projesi,Pfizer, TZ projesi, İskefe Deri, TZ projesi,Omsan Asansör, TZ projesi

Katipoğlu Danışmanlık

0 iletisim tum firmalar

Adres: Emin Ali Paşa Cad. Beyaz Gül Sk. N:2/1 Suadiye Kadıköy İstanbul

Tel: +90 216 361 70 87

Faks: +90 216 464 26 66

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kuruluş yılı: 2005

Şirket web sitesi: www.katipoglu.com.tr / www.katipogludanismanlik.com

Hizmet ve ürünleri: Danışmanlık

ERP Komitesi temsilcisi: Y. Yağmur Katipoğlu / Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2000 yılı Ağustos ayında adi ortaklık olarak kurulan, 2005 yılı Ocak ayında limited şirket tüzel kişiliğine kavuşan Katipoğlu Danışmanlık, üretim ve dağıtım yapan firmaların lojistik / tedarik zinciri / ERP tabanlı iş süreçlerini analiz ederek, iyileştirmeye açık alanlar ile darboğazları tespit eder, çözüm projelerini oluşturur ve uygulamaya alır.Kenan Berkdemir

Milenyum Danışmanlık

“Pek çok insan tavsiye alır, çok azı faydalanmasını bilir.Publilius Syrus.

Danışmanlık (Arapça müşavirlik, İngilizce Consultancy) belli bir konuda uzmanlaşmış kişi ve kurumlardaki bilgi ve tecrübelerin, genellikle iş hayatındaki diğer kişi ve kurumlara bir ücret karşılığında sunulmasıdır. Bu hizmetin süresi birkaç dakika olabileceği gibi birkaç yılı da bulabilir. Verilen hizmeti süreyle sınırlandırmak ve ücreti süreye göre belirlemek danışmanlık hizmetinin mantığına aykırıdır. Tecrübenin aktarılması, öncelikle sorunun anlaşılması ve geçmişteki tecrübelere bakılarak gelecek hakkında bilgi yürütülmesidir. Böylece çok büyük kayıpların önlenmesi ve ciddi oranda tasarruf edilmesi sağlanır.

Milenyum Danışmanlık olarak amacımız, tecrübe ve bilgiyi kazanca dönüştürerek, müşterilerilerimizin ve ülkemizin kazanmasını sağlamaktır. Bu amaçla akademik ve uygulamalı olarak yapmış olduğumuz, marka bağımsız Kurumsal Kaynak Planlaması çalışmaları sektördeki ilkler arasında yerini almıştır.

Milenyum Danışmanlık tarafından yapılan hizmetler;

 • Kurumsal Kaynak Planlaması Uygulama Danışmanlığı,
 • Maliyet Muhasebesi Danışmanlığı,
 • Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı,
 • Süreç Yönetim Danışmanlığı,
 • İsraf (Üretim) Yönetim Danışmanlığı (5S, Kaizen),
 • Video Tabanlı Standart Zaman ve Yalın Üretim Yazılımı,
 • Üretimde Standart Zamanların belirlenmesi.

Şirket Hakkında

Milenyum Danışmanlık Ltd. Şti. 1999 yılında IT sistemleri konularında Teknik Danışmanlık hizmeti sunan ve Mali Sistem Danışmanlığı veren tek şirkettir. İşletmenin tüm verilerin toplandığı, Yönetimin Karar Alma sürecine destek veren bir alt yapı hazırlayan Kaynak Planlaması Danışmanlığı vermektedir.

2013 yılında Türkiye Temsilciliğini aldığımız Video Tabanlı Zaman Etüdü ve Yalın üretim yazılımı TimerPro, başta Toyota, Yünsa, Coşkunöz ve Çelebi Havacılık firmalarında olmak üzere, standart zaman ve yalın üretim dijital alt yapılarının oluşturulmasına yardımcı olmuştur.

Sinan BerkdemirSinan Berkdemir
Maliyet Muhasebesi Danışman-Eğitmen

Milenyum Bilgisayar ve Teknik Danışmanlık

0 iletisim tum firmalar

Adres: Aşağı Dudullu Mah. Cami Cad. Yelken Sk. N:2 K:1 34773 Ümraniye / İstanbul

Tel: +90 216 540 11 80

Faks: +90 216 540 11 83

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kuruluş yılı: 1999

Şirket web sitesi: www.tekdanisman.com / www.zamanetudu.com

Hizmet ve ürünleri: Danışmanlık, Eğitim, TimerPro

ERP Komitesi temsilcisi: Kenan Berkdemir, Sinan Berkdemir

 


quatro logo

Quattro Business Consulting; Dubai, Moskova ve İstanbul’daki üç ofisi, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Türkiye’de ki başarıyla tamamlanmış/uygulanmış projeleri ile Türkiye’nin lider yönetim danışmanlığı şirketlerindendir. Başarının temel koşulunun sektörel ve fonksiyonel odaklanmadan geçtiğine inanan Quattro; Lojistik, Perakende, Telekomünikasyon ve Sağlık sektörlerindeki firmalara ek olarak, fonksiyonel uzmanlık ile hizmet verilebilen tüm sektörlerdeki firmalara da yönetim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Turquality tarafından yetkilendirilmiş danışmanlar arasında yer alan Quattro; Stratejik Planlama, Bilgi Sistemleri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Finansal Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi olmak üzere 6 ana grupta sunduğu hizmetlerinde, sektör ve konu uzmanlığı sayesinde tamamen müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmektedir. Quattro ekibi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve tamamen müşterilerine özel yüksek kaliteli ürünler üretmeye kendini adamış, konusunda uzman danışmanlardan oluşmaktadır.

Quattro’nun genel performansı projelerin teslim edildiği müşteriler tarafından “A – Beklentileri Aşan” şeklinde değerlendirilmiştir. Çeşitli dönemlerde hizmet verdiğimiz/ vermekte olduğumuz müşterilerimiz arasında Defacto, Medicalpark, Aras Holding, Uniteks, Eczacıbaşı Girişim, Kale Grubu, Olmuksa, Multinet gibi her biri sektörünün lideri önemli kuruluşlar bulunmaktadır.

Quattro Bilgi Sistemleri Çözümleri
Quattro; Bilgi Sistemleri Yönetimi başlığı altında müşterilerine “Bilgi Sistemleri Denetimi”, “Bilgi Sistemleri Organizasyonel Yapısı ve İş Süreçleri Tasarımı”, “Bilgi Sistemleri Fonksiyonel Gereksinimlerinin Belirlenmesi”, “Yeni Teknoloji Değerlendirmesi ve Seçimi “ve “Bilgi Sistemi Kurulumu Projeleri Yönetimi” hizmetleri sunmakta, ayrıca Score isimli Kurumsal Performans Yönetimi yazılımı ile de müşterilerine hedefleri, metrikleri, organizasyonu ve teknolojiyi birleştiren bir çözüm sunmaktadır. Quattro ERP projelerinde anahtar başarı faktörlerinin; fonksiyonel ihtiyaçlara en uygun yazılımının seçimi, hedeflere en uygun yetkinlikteki uygulama danışmanı firmanın seçimi ve proje hedeflerine uygun proje yönetiminin sağlanması olduğuna inanmakta ve müşterilerine her üç alanda da hizmet sunmaktadır. Quattro, ERP projelerinde uygulama odaklı bir yaklaşımla genel danışmanlık tekniklerinin ötesine geçmekte ve deneyimli danışmanlarının proje yönetimi alanındaki yetkinlikleri ile süreç (yeniden) yapılandırma ve kurumsal kaynak planlama alanındaki uzmanlıklarından yararlanarak müşterilerine hedeflerine ulaşmalarında destek olmaktadır.

Score Kurumsal Performans Yönetimi Yazılımı
Quattro; kuruluşundan bu yana yurtiçi ve yurtdışında sektörünün öncüsü birçok müşterisine sunduğu kurumsal performans yönetimi danışmanlık hizmetlerini, 2009 yılında Score Balanced Scorecard yazılımı ile bütünlemiş ve performans yönetimi alanındaki hizmetlerini “baştan uca performans yönetimi” anlayışıyla geliştirmiştir. Quattro; kurumsal performans yönetimi kapsamında, müşterilerine hedefleri, metrikleri, organizasyonu ve teknolojiyi birleştiren bir çözüm sunmaktadır.

Score Kurumsal Performans Yönetimi çözümü, başarı düzeyini gerçek zamanlı olarak raporlama ve trend grafikleri ile takip etme olanağı sunmaktadır. Yalnızca bir performans ölçüm ve raporlama sistemi olmaktan öte, performans hedeflerine ulaşılmasında etkili olan faktörlerin takibini sağlamakta, performans hedeflerinden sapma durumunda aksiyon önerme özelliği ile tüm çalışanlara kendilerinin performans yöneticisi olma imkanını sunmaktadır. Score, çalışanların kendilerinden bekleneni daha kolay fark etmesini sağlayarak yöneticiler ile çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirmektedir. Ayrıca eğitim ihtiyaçları ve gelişim noktalarının daha hızlı farkedilmesini sağlayarak bireysel ve kurumsal büyüme Qchızının artmasına katkıda bulunmaktadır.

Kuatro Yönetim Danışmanlığı ve Dış Tic AŞ.

0 iletisim tum firmalar

Adres: İstanbul (Merkez):  Maslak Mah Dereboyu Cad Meydan Sok Beybi Giz Plaza No:1 K:9 D:33 Maslak-İSTANBUL

Tel: 0212 351 64 23

Faks: 0212 351 64 33

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir." target="_blank">

 


tec logo

Technology Evaluation Centers (TEC) kurumsal yazılım almak isteyen şirketler için önde gelen bir avukat/danışman firmadır. TEC, objektif teknoloji araştırmaları, tedarikçilerle çözler hakkında detaylı bilgiler, web-tabanlı yazılım değerlendirme ile seçme hizmetleri ve uzman danışmanlık hizmeti sağlayarak, özel ve kamu kuruluşlarının, kendilerine özgü işletme ihtiyaçları için en uygun kurumsal yazılım çözümlerini hızlı, tarafsız ve daha az maliyetli olarak seçmelerinde yardımcı olmaktadır.

TEC’in ana faaliyeti şirketlerin ihtiyaçlarını belirlemek ve en iyi çözümü seçerken riskler ve maliyetlerini azaltmaktır, seçim hizmetleri konusunda endüstri lideri olarak kabul ediliyoruz ve Türkiye pazarı büyük ölçüde bizim tecrübelerimizden yararlanabileceğine inanıyoruz.Türk pazarı potansiyeli TEC iş modeli açısından benzersizdir, bir taraftan hızla büyüyen sanayi ve yeni iş süreçlerin benimsenmesi ve geliştirilmesine olan ihtiyaç, diğer taraftan çoğu Türkiye dışında tanınmayan yerel çözüm sağlayıcıların sayılarındaki artış.

TEC-Türkiye Kanada’da bulunan merkeze doğrudan bağlıdır, platform ve teknik know-how zamanla transfer edilecek ve biz işlerimizi geliştirdikçe TEC-Türkiye daha fazla bağımsızlaşıyor, ancak teknik bağlar her zaman kalacaktır. TEC-Türkiye TEC merkez veritabanını kullanacak ve ona katkıda bulunacak. Bu ayrıca Türkiye dışında faaliyet göstermek ve iş almak isteyen Türk vendorları için de fırsatlar sunacaktır.

TEC karar vericilerin uygun çözümleri bulmalarına yardımcı olmak amacı ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu açıdan değerlendirildiğinde, hizmetlerimiz aralığı, online analitik raporlar ve teknik özellikleri listelerinden tam danışmanlık hizmetine kadar, şu hizmetleri kapsıyor: Seçim projelerinin yönetimi, iş süreci modelleme, kurumun iş süreçlerine dayalı yazılım spesifikasyonlarını çıkarma, öncelikli süreçlere dayalı demo senaryosu hazırlama, teklif alma sürecini yönetme, sözleşme hazırlama ve müzakere yapma, maliyet analizi ile uygulama sırasında denetim ve izleme.

TEC sertifikasyonu, bir yazılımın, gerçek iş süreçlerini karşılayabileceğini gösteren tarafsız bir belgelendirme sistemidir. TEC Akreditasyonu, yazılım alıcılara vendorlar, VAR’lar, kanal ortakları, uygulayıcılar, danışmanlar ve diğer BT hizmet sağlayıcıları tarafından verilen hizmetlerin kalitesini değerlendirmesinde yardımcı oluyor. TEC’in gündem raporu, CEO, CTO veya Ürün Müdürü ile röportaj yaparak veya gerektiğinde ürünle ilgili kısa bir demo alarak, firmanız, ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgileri okuyuculara ulaştırıyor. TEC’in pazar raporları okuyuculara belirli endüstri, iş ya da uygulama alanı konularında eğitici olmanın yanı sıra çözümlerle ilgili de tavsiyelerde bulunuyor.

TEC Reklam, Promosyon ve Sponsorluk programları kapsamında da IT Showcase (BT vitrini), TEC’in kendi sitesi, TEC RFI Express yer alıyor. TEC Rekabetçi ve Pazar İstihbaratı Programları kapsamında TEC AdvisorTM yüzlerce kurumsal yazılım çözümünü tarafsız ve detaylı bir şekilde içeren web tabanlı bir yazılım değerlendirme ve seçim sistemidir. Vendorlar ve VAR’lar sistemi derin bir pazar istihbaratı için kullanabilirler. TEC AdvisorTM lisansı ile kendi yazılım çözümünüzü değerlendirebilir ve nerede üstün olduğunuzu ve nerede çalışmalar yapmanız gerektiğini görebilirsiniz. TEC Rekabetçi Zeka’nın hızlı raporları, yazılım ürünlerinin fonksiyonel özelliklerini ayrıntılı bir şekilde karşılaştırıyor. Raporlar, her işlevsel modül için kullanıcı önceliklerine göre çözümlerin yeteneklerini yan yana göstererek güçlü ve zayıf yanlarını vurguluyor. Etkileşimli piyasa analizi / talep eğilim raporu piyasadaki alım talebi ve kurumların yazılım alma veya güncelleme ihtiyaçlarını belirleyebiliyor.

Şirket Hakkında

Kuruluş yılı: 1993

Şirket web sitesi: www.technologyevaluation.com • www.technologyevaluation.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Kurumsal Yazılım değerlendirme ve seçim danışmanlığı

Şirketin 2012 yılı geliri: -

Fiyatlandırma bilgileri: Proje detayına bağlı

ERP Komitesi temsilcisi: Mesut Farzini

 tec MesutMesut Farzini
TEC Türkiye Genel Müdürü
tec mehdiMehdi Aftahi
Chief Technology Officer


Technology Evaluation Centers

0 iletisim tum firmalar

Adres: 740 Saınt Maurice, Suite 400, Montreal, Quebec, Canada, H3C1L5

Tel: +1 (514) 954-3665

Faks: +1 (514) 954-9739

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30