Quattro

quatro logo

Quattro Business Consulting; Dubai, Moskova ve İstanbul’daki üç ofisi, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Türkiye’de ki başarıyla tamamlanmış/uygulanmış projeleri ile Türkiye’nin lider yönetim danışmanlığı şirketlerindendir. Başarının temel koşulunun sektörel ve fonksiyonel odaklanmadan geçtiğine inanan Quattro; Lojistik, Perakende, Telekomünikasyon ve Sağlık sektörlerindeki firmalara ek olarak, fonksiyonel uzmanlık ile hizmet verilebilen tüm sektörlerdeki firmalara da yönetim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Turquality tarafından yetkilendirilmiş danışmanlar arasında yer alan Quattro; Stratejik Planlama, Bilgi Sistemleri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, Finansal Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi olmak üzere 6 ana grupta sunduğu hizmetlerinde, sektör ve konu uzmanlığı sayesinde tamamen müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirmektedir. Quattro ekibi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve tamamen müşterilerine özel yüksek kaliteli ürünler üretmeye kendini adamış, konusunda uzman danışmanlardan oluşmaktadır.

Quattro’nun genel performansı projelerin teslim edildiği müşteriler tarafından “A – Beklentileri Aşan” şeklinde değerlendirilmiştir. Çeşitli dönemlerde hizmet verdiğimiz/ vermekte olduğumuz müşterilerimiz arasında Defacto, Medicalpark, Aras Holding, Uniteks, Eczacıbaşı Girişim, Kale Grubu, Olmuksa, Multinet gibi her biri sektörünün lideri önemli kuruluşlar bulunmaktadır.

Quattro Bilgi Sistemleri Çözümleri
Quattro; Bilgi Sistemleri Yönetimi başlığı altında müşterilerine “Bilgi Sistemleri Denetimi”, “Bilgi Sistemleri Organizasyonel Yapısı ve İş Süreçleri Tasarımı”, “Bilgi Sistemleri Fonksiyonel Gereksinimlerinin Belirlenmesi”, “Yeni Teknoloji Değerlendirmesi ve Seçimi “ve “Bilgi Sistemi Kurulumu Projeleri Yönetimi” hizmetleri sunmakta, ayrıca Score isimli Kurumsal Performans Yönetimi yazılımı ile de müşterilerine hedefleri, metrikleri, organizasyonu ve teknolojiyi birleştiren bir çözüm sunmaktadır. Quattro ERP projelerinde anahtar başarı faktörlerinin; fonksiyonel ihtiyaçlara en uygun yazılımının seçimi, hedeflere en uygun yetkinlikteki uygulama danışmanı firmanın seçimi ve proje hedeflerine uygun proje yönetiminin sağlanması olduğuna inanmakta ve müşterilerine her üç alanda da hizmet sunmaktadır. Quattro, ERP projelerinde uygulama odaklı bir yaklaşımla genel danışmanlık tekniklerinin ötesine geçmekte ve deneyimli danışmanlarının proje yönetimi alanındaki yetkinlikleri ile süreç (yeniden) yapılandırma ve kurumsal kaynak planlama alanındaki uzmanlıklarından yararlanarak müşterilerine hedeflerine ulaşmalarında destek olmaktadır.

Score Kurumsal Performans Yönetimi Yazılımı
Quattro; kuruluşundan bu yana yurtiçi ve yurtdışında sektörünün öncüsü birçok müşterisine sunduğu kurumsal performans yönetimi danışmanlık hizmetlerini, 2009 yılında Score Balanced Scorecard yazılımı ile bütünlemiş ve performans yönetimi alanındaki hizmetlerini “baştan uca performans yönetimi” anlayışıyla geliştirmiştir. Quattro; kurumsal performans yönetimi kapsamında, müşterilerine hedefleri, metrikleri, organizasyonu ve teknolojiyi birleştiren bir çözüm sunmaktadır.

Score Kurumsal Performans Yönetimi çözümü, başarı düzeyini gerçek zamanlı olarak raporlama ve trend grafikleri ile takip etme olanağı sunmaktadır. Yalnızca bir performans ölçüm ve raporlama sistemi olmaktan öte, performans hedeflerine ulaşılmasında etkili olan faktörlerin takibini sağlamakta, performans hedeflerinden sapma durumunda aksiyon önerme özelliği ile tüm çalışanlara kendilerinin performans yöneticisi olma imkanını sunmaktadır. Score, çalışanların kendilerinden bekleneni daha kolay fark etmesini sağlayarak yöneticiler ile çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirmektedir. Ayrıca eğitim ihtiyaçları ve gelişim noktalarının daha hızlı farkedilmesini sağlayarak bireysel ve kurumsal büyüme Qchızının artmasına katkıda bulunmaktadır.

Kuatro Yönetim Danışmanlığı ve Dış Tic AŞ.

0 iletisim tum firmalar

Adres: İstanbul (Merkez):  Maslak Mah Dereboyu Cad Meydan Sok Beybi Giz Plaza No:1 K:9 D:33 Maslak-İSTANBUL

Tel: 0212 351 64 23

Faks: 0212 351 64 33

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir." target="_blank">

 


Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30