Tech Centers

tec logo

Technology Evaluation Centers (TEC) kurumsal yazılım almak isteyen şirketler için önde gelen bir avukat/danışman firmadır. TEC, objektif teknoloji araştırmaları, tedarikçilerle çözler hakkında detaylı bilgiler, web-tabanlı yazılım değerlendirme ile seçme hizmetleri ve uzman danışmanlık hizmeti sağlayarak, özel ve kamu kuruluşlarının, kendilerine özgü işletme ihtiyaçları için en uygun kurumsal yazılım çözümlerini hızlı, tarafsız ve daha az maliyetli olarak seçmelerinde yardımcı olmaktadır.

TEC’in ana faaliyeti şirketlerin ihtiyaçlarını belirlemek ve en iyi çözümü seçerken riskler ve maliyetlerini azaltmaktır, seçim hizmetleri konusunda endüstri lideri olarak kabul ediliyoruz ve Türkiye pazarı büyük ölçüde bizim tecrübelerimizden yararlanabileceğine inanıyoruz.Türk pazarı potansiyeli TEC iş modeli açısından benzersizdir, bir taraftan hızla büyüyen sanayi ve yeni iş süreçlerin benimsenmesi ve geliştirilmesine olan ihtiyaç, diğer taraftan çoğu Türkiye dışında tanınmayan yerel çözüm sağlayıcıların sayılarındaki artış.

TEC-Türkiye Kanada’da bulunan merkeze doğrudan bağlıdır, platform ve teknik know-how zamanla transfer edilecek ve biz işlerimizi geliştirdikçe TEC-Türkiye daha fazla bağımsızlaşıyor, ancak teknik bağlar her zaman kalacaktır. TEC-Türkiye TEC merkez veritabanını kullanacak ve ona katkıda bulunacak. Bu ayrıca Türkiye dışında faaliyet göstermek ve iş almak isteyen Türk vendorları için de fırsatlar sunacaktır.

TEC karar vericilerin uygun çözümleri bulmalarına yardımcı olmak amacı ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu açıdan değerlendirildiğinde, hizmetlerimiz aralığı, online analitik raporlar ve teknik özellikleri listelerinden tam danışmanlık hizmetine kadar, şu hizmetleri kapsıyor: Seçim projelerinin yönetimi, iş süreci modelleme, kurumun iş süreçlerine dayalı yazılım spesifikasyonlarını çıkarma, öncelikli süreçlere dayalı demo senaryosu hazırlama, teklif alma sürecini yönetme, sözleşme hazırlama ve müzakere yapma, maliyet analizi ile uygulama sırasında denetim ve izleme.

TEC sertifikasyonu, bir yazılımın, gerçek iş süreçlerini karşılayabileceğini gösteren tarafsız bir belgelendirme sistemidir. TEC Akreditasyonu, yazılım alıcılara vendorlar, VAR’lar, kanal ortakları, uygulayıcılar, danışmanlar ve diğer BT hizmet sağlayıcıları tarafından verilen hizmetlerin kalitesini değerlendirmesinde yardımcı oluyor. TEC’in gündem raporu, CEO, CTO veya Ürün Müdürü ile röportaj yaparak veya gerektiğinde ürünle ilgili kısa bir demo alarak, firmanız, ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgileri okuyuculara ulaştırıyor. TEC’in pazar raporları okuyuculara belirli endüstri, iş ya da uygulama alanı konularında eğitici olmanın yanı sıra çözümlerle ilgili de tavsiyelerde bulunuyor.

TEC Reklam, Promosyon ve Sponsorluk programları kapsamında da IT Showcase (BT vitrini), TEC’in kendi sitesi, TEC RFI Express yer alıyor. TEC Rekabetçi ve Pazar İstihbaratı Programları kapsamında TEC AdvisorTM yüzlerce kurumsal yazılım çözümünü tarafsız ve detaylı bir şekilde içeren web tabanlı bir yazılım değerlendirme ve seçim sistemidir. Vendorlar ve VAR’lar sistemi derin bir pazar istihbaratı için kullanabilirler. TEC AdvisorTM lisansı ile kendi yazılım çözümünüzü değerlendirebilir ve nerede üstün olduğunuzu ve nerede çalışmalar yapmanız gerektiğini görebilirsiniz. TEC Rekabetçi Zeka’nın hızlı raporları, yazılım ürünlerinin fonksiyonel özelliklerini ayrıntılı bir şekilde karşılaştırıyor. Raporlar, her işlevsel modül için kullanıcı önceliklerine göre çözümlerin yeteneklerini yan yana göstererek güçlü ve zayıf yanlarını vurguluyor. Etkileşimli piyasa analizi / talep eğilim raporu piyasadaki alım talebi ve kurumların yazılım alma veya güncelleme ihtiyaçlarını belirleyebiliyor.

Şirket Hakkında

Kuruluş yılı: 1993

Şirket web sitesi: www.technologyevaluation.com • www.technologyevaluation.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Kurumsal Yazılım değerlendirme ve seçim danışmanlığı

Şirketin 2012 yılı geliri: -

Fiyatlandırma bilgileri: Proje detayına bağlı

ERP Komitesi temsilcisi: Mesut Farzini

 tec MesutMesut Farzini
TEC Türkiye Genel Müdürü
tec mehdiMehdi Aftahi
Chief Technology Officer


Technology Evaluation Centers

0 iletisim tum firmalar

Adres: 740 Saınt Maurice, Suite 400, Montreal, Quebec, Canada, H3C1L5

Tel: +1 (514) 954-3665

Faks: +1 (514) 954-9739

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30