Mobil Teknolojileri ve Çözümleri

Mobil Teknolojileri ve Çözümleri

Cüneyt Ersin

Univera

Mobil Çözümler için Univera

Saha ve depo uygulamalarında doğru ve hızlı işlemler yaparak ilerlemek Univera Çözümleri ile mümkün. Kurulduğu günden bugüne farklı sektörlerde hizmet veren Univera, birçok firmaya satış&dağıtım, depo&üretim ve mobil iş uygulamaları çözümleri ile tedarik zincirinizin yönetiminde faydalar ve kolaylıklar sağlıyor. Ortalama %25 oranında karlılık elde edebileceğiniz Univera çözümleri ile tedarik zinciri süreçleri hızlı ve hatasız yönetiliyor.

Tedarik zinciri yönetiminin her aşamasında işlemleri online yapabilmeye imkan veren Panorama ürün ailesi 4 farklı çözümü içinde barındırıyor. Üretimden, mağazaya kadar olan tüm takip, depolama, sevkiyat, satış ve hatta sonrasındaki memnuniyet ölçümleri ve denetimleri yapabileceğiniz Panorama çözümleri, sizi tüm manuel işlemlerden ve yavaş ilerleyen süreçten kurtarıyor.

Üretici ve firma asarasındaki iş süreçlerinin yönetimi için geliştirilen Lojitek Panorama ile üretimde başlayan süreç, depo ve üretim yönetimi çözümü StokBar Panorama, satış ve dağıtım yönetimi çözümü EnRoute Panorama ile ürünlerin mağazaya kadar ulaşmasını ve mobil iş yönetimi çözümü Quest Panorama ile de bu süreçteki her türlü denetimi, bilgi toplama işlemini anlık yapabilmenize olanak sağlıyor.

Panorama’nın modüler yapısı sayesinde ihtiyacınıza en uygun hizmeti alabilirsiniz. Özellikle sahada size daha esnek çalışma koşulları sağlayan EnRoute Panorama modülleri ile birçok kolaylık sağlayabilirsiniz.

RoutePerfect modülü ile satış personelinin rutlarını optimize ederken, DeliveryMan ile de satış sonrası teslimatlarınızı takip edebilirsiniz.

Mağaza içi uygulamalar için de AssitedSales ile satış temsilcisinin ürünler ile ilgili tüm özellikleri, fiyat bilgilerini güncel olarak görerek, müşteriye hızlı hizmet verebilir, POSExtention ile de ödeme noktalarınızda Panorama veri tabanına bağlı olarak tüm yazar kasa işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Referanslar

Abdiibrahim, Adel, Altıparmak, Ana Gıda, Anavarza, Avea, Barilla, Berk İnşaat, Biota, Brown Forman, Do&Co, Doğuş Gıda, Efes Pilsen, Erikli, Evyap, Eczacıbaşı Professional, GSK, Intema, Johnson Wax, JTI, Kavaklıdere, Kimberly Clark, Lezita, Lila Kağıt, L’Oreal, Mars, Marshall, Mopak, Mondelez, Nestle, Nestle Professional, Nivea, Ontex, Opet Fuchs, Panda, Paşabahçe, Petlas, Petrol Ofisi, Phillip Morris, Reckitt Benckiser, Redbull, Samsung, Sanset, Schneider, Selva, Sırma, Solgar, Sütaş, Şeker Piliç, Şen Piliç, Şölen, Topkapı, Trakya Cam, Ülker, Vendoline, Vodafone, Vileda, Wagner Kablo

ŞİRKET HAKKINDA

1992 yılında, İzmir’de, 4 kişilik küçük bir ekiple yola çıkan Univera, şu anda Univera Center’da 130 kişilik büyük bir ekip ile kendi yazılımlarını üretiyor. Sadece yazılım üretmekle kalmayıp müşteriye en uygun ve fayda sağlayacak şekilde proje hizmeti sunuyor. Satış öncesi durum analizi ile başlayan proje yönetimi, proje sırasında ve sonrasında destek ve değişim yönetimi yaklaşımı ile sorunsuz ilerliyor.

Çözümlerinin yanında her geçen gün hizmet kalitesini de artırmak için kendine değer katacak çalışmalar yapan Univera, son dönemde değerleri arasına 3 sertifika ekleyerek, güvenilir firma imajını güçlendiriryor. Uluslar arası geçerliliği olan ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISAE 3402 Fiziksel Güvenlik Bağımsız Denetimi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Sertifikalarını alan Univera, çözümleri ile sağladığı faydanın yanında müşterilerine artı değerler sunmayı hedefliyor.

Kuruluş yılı: 1992

Şirket web sitesi: www.univera.com.tr / www.univis.com.tr  /  www.mobilisgucu.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Sektör Bağımsız, Orta ve Üstü Ölçekteki Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje içeriğine bağlı olarak proje bazlı fiyatlandırma yapılır.

ERP Komitesi temsilcisi: Cüneyt Ersin (Genel Müdürü) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Taner KöseoğluTaner Köseoğlu
Satış ve Pazarlama Direktörü
Emre ÇelikEmre Çelik
EnRoute Ürün Yöneticisi
Tarık DizerTarık Dizer
StokBar Ürün Yöneticisi
Demirhan İşbakanDemirhan İşbakan
Quest Ürün Yöneticisi


UNIVERA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ

0 iletisim tum firmalar

Merkez: Univera Center Anadolu Cad. Şemikler Mah. No: 687/A Karşıyaka İzmir

Tel: +90 232 445 94 70

Faks: +90 232 441 89 09

Şube: Atatürk Cad. Sıtkı Bey Plaza N:82 K:5 D:17 Kozyatağı İstanbul

Tel: +90 216 368 46 60

Faks: +90 216 368 46 64Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30