OT/VT Çözümleri

otvt banner

Ems Sistem Otomasyon

Üretim Otomasyon Yönetimi
Mikro ERP ürünlerine bütünleşik olarak çalışan üretim sahasına konulan dokunmatik ekranlar üzerinden üretim proseslerinin girişlerinin çevrimiçi olarak yapıldığı, anlık olarak hammadde tüketim, ürün giriş ve operasyon sürelerinin takip edilerek raporlandığı, makine duruş ve arızalarının yönetilebildiği özel yazılım çözümü. Bu çözüm gıda, otomotiv yan sanayi ve metal işleme fabrikalarında kullanılmaktadır.

Depo – Lojistik Otomasyon Sistemi
Sipariş alınması ve sipariş verilmesi ile başlanan süreçlerde mal kabul ve sevk işlemlerinin ERP yazılımına tam entegre şekilde barkodlu sistem ile mobil el terminalleri üzerinden yapılmasını, depoların raf ve kapasitelerinin detaylı şekilde yönetilmesini, personel ve sevkiyat performans değerlendirilmesinin yapılabilmesinin sağlandığı özel yazılım çözümü. Bütün sektörler için uygun şekilde tasarlanmıştır.

Ems Business Team MRP
Otomotiv yan sanayisinde ana sanayi tarafından yayınlanan siparişlerin farklı formatlardaki dosyalar üzerinden alınarak ERP sistemiyle bütünleştirilmesi ve ana sanayi üretim planına uygun olacak şekilde üretim planı ve malzeme planlaması yapan, buna bağlı tedarikçilere otomatik siparişlerin yayınlanmasını sağlayan özel yazılım çözümü. Otomotiv yan sanayi için tasarlanmıştır.

Ems Business Team Bayi Yönetim Sistemi
Bayi kanalı üzerinden satış yapan toptancı firmalar için tasarlanmış olan Mikro ERP ve Standart ürünleri ile tam entegre olan firmanın bayilerinin çevrimiçi stok durumunu görüntüleyerek, kendilerine tanımlanmış fiyatlar üzerinden sipariş geçebileceği sipariş ve cari hesap durumlarını kontrol edebilecekleri internet tabanlı özel yazılım çözümü. Otomotiv yedek toptancıları için geliştirilmiş olup B2B iş modeli üzerinden çalışan sektörler için uygundur.

Şirket Hakkında

2008 yılında Mikro ERP ürünlerinin satış, eğitim-destek ve kurulum hizmetlerini vermek üzerine kurulan EMS Yazılım ve Yönetim Dan. Hiz. Ltd. Şti., Mikro ERP Çözüm Ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

Türkiye çapında birçok ERP projesinde yer alan EMS, eğitim-destek ve kurulum hizmetlerinin yanında, Mikro ERP ürünlerine bütünleşik geliştirmiş olduğu özel yazılımlarla ERP projelerini desteklemekte ve katma değerli çözümler üretmektedir.

Seçilen ERP yazılımı kadar, kurulumu yapan firmanın da önemli olduğunu düşünen EMS, bu noktada firmaların kurumsal yapıya geçişleri ve ERP bütünleştirme sürecinde danışmanlık hizmetleri ile bu süreci desteklemektedir.

ERP konumlandırma sürecinde edinilen tecrübe ile geliştirilen bütünleşik paketler masaüstü, mobil ve web olarak çalışabilmekte ve Mikro ERP ürünlerine tam bütünleştirme sağlamaktadır.
Geliştirmiş olduğu yazılımları Türkiye genelinde bayi ağı üzerinden son kullanıcıya ulaştırma amacında olan firma, 2013 yılında bayi kanal çalışmalarına hız vermiş, tüm Türkiye genelinde bayiler üzerinden satış ve destek hizmetleri vermeye başlamıştır.

İnşaattan otomotiv yan sanayisine, gıdadan perakende sektörüne birçok sektörde ERP konumlandırmasını gerçekleştiren firmamız, Mikro ERP ürünleri ile yerli ve yabancı birçok müşterisine çözüm sunmuş ve başarılı işlere imza atmıştır.

Kuruluş yılı: 2008

Şirket web sitesi: www.emsyazilim.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: -

Şirketin 2012 yılı geliri: -

Fiyatlandırma bilgileri: -

ERP Komitesi temsilcisi: Şenol Balo

 ems senel baloŞenol Balo
Genel Müdür
Ömer GüneyCengiz Yıldız
Kurumsal Satış Yöneticisi
Cengiz YıldızÖmer Güney
Bayi Kanal Yöneticisi


Ems Yazılım ve Yönetim Dan. Hiz. Ltd. Şti.

0 iletisim tum firmalar

Adres: Çamlık Mah. İkbal Cad. Ems İş Merkezi No :57/3-5 Ümraniye / İSTANBUL

Tel: 0216 688 0367

e-Posta:  

Şenol Balo - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Cengiz Yıldız - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ömer Güney - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


ige logo

Migros, THY, Polisan, Ford Otosan, Erdemir, Jantsa, Zorlu Grubu, LC Waikiki, Çanakkale Seramik, Şişecam, Taral, İ.E. Ulagay gibi tüm dikey sektörlerdeki firmalara hizmet vermekteyiz.

2013 – 2015 Dünya ve Türkiye Kurumsal Yazılım Pazarındaki Vizyonu
KOBİ düzeyinde toplam çözümlere ait yatırımların artacağını, paket hizmetlere alternatif olarak, işletmelere özgü modüler çözümler sunan şirketler için büyüme fırsatı ile dolu yıllar olacağını öngörüyoruz.

Şirket Hakkında

1995 yılından bu yana barkod ve RFID üretim, depo ve saha uygulamaları başta olmak üzere tüm dikey sektörlerde çözümler sunmaktayız.

Honeywell, Intermec ve Motorola gibi mobil terminal ve barkod/RFID okuyucu sistemlerinde dünya lideri firmalarla, barkod ve RFID yazıcılarında da Zebra Technologies firması ile çalışmaktayız.

Hizmetlerimiz projelendirme, tedarik, satış öncesi ve sonrası teknik destek ve teknik servis hizmetlerini kapsamaktadır.

Proje bazlı uygulama yazılımlarında ERP ve MRP sistemlerine entegre çözümlerde üretmekteyiz.

Kuruluş yılı: 1995

Şirket web sitesi: www.ige.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Orta ve Büyük Ölçekli İşletmeler

Şirketin 2012 yılı geliri: -

Fiyatlandırma bilgileri: -

ERP Komitesi temsilcisi: Kerim Türkman

 ige kerim turkmanKerim Türkman
Satış Müdürü


İge Elektronik Ltd. Şti.

0 iletisim tum firmalar

Adres: Cumhuriyet Cad. Ayarcıbaşı Sok. No.1 B Blok Kat.4 Bağlarbaşı 34674 Üsküdar-İstanbul

Tel: 0216 530 11 00

Faks: 0216 530 11 10

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Etkinlik Takvimimiz

<<  Ağustos 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031