E-Dönüşüm Çözümleri

E-Dönüşüm Çözümleri

Koray Gültekin Bahar

FIT Solutions

FIT Solutions 1999’dan bu yana dünyadaki teknoloji trendlerini sürekli takip ederek kurumsal yazılım ve entegrasyon hizmetleri pazarının Türkiye’deki gelişimine yön veriyor. Güvenli, güncel ve kaliteli hizmetleri ile tüm boyutlardaki şirketlerin iş süreçleri ve devlet ile olan ilişkilerinin dijital ortama taşınmasında en çok tercih edilen, Türkiye’nin lider e-Dönüşüm® firmasıdır.

FIT Solutions’ın hizmet portföyünde e-Fatura, e-Defter, e-Ödeme, e-Denetleme, e-Arşiv, e-Mutabakat, e-Bilet, e-İmza ve KEP uygulamaları bulunuyor. Tüm ERP ve muhasebe programlarına uygun olarak geliştirilen e- dönüşüm çözümlerine ek olarak Turkcell, ING BANK ve KKB ile de iş ortaklıkları bulunuyor. 2014 yılında ING Bank için geliştirdiği INGeF e-Fatura çözümü ile İngiltere’nin prestijli bankacılık teknoloji ödülleri Banking Technology Awards’ta ödüle layık görüldü.

FIT Solutions çözümleri ile şirketlerin iş verimliliği artıyor; işgücü, kargo ve ulaşım maliyetleri düşüyor; zaman yönetimi kolaylaşıyor. Kağıt kullanımını ortadan kaldıran e-Dönüşüm® çözümleri, ülke ekonomisine de dolaylı olarak katkı sağlıyor. Türkiye ve dünyada 2000’den fazla şirket e-Dönüşüm® çözümlerinde FIT Solutions’u tercih etmektedir.

Şirket Hakkında

1999 yılında faaliyete başlayan FIT Solutions, 100’ün üzerinde çalışanıyla şirketlerin iş süreçleri ve devlet ile olan ilişkilerinin dijital ortama taşınmasında en çok tercih edilen, Türkiye’nin lider e-Dönüşüm® firmasıdır. FIT Solutions, şirketlere ‘e-Fatura’, ‘e-Defter’, ‘e-Ödeme’, ‘e-Denetleme’, ‘e-Arşiv’, ‘e-Bilet’, ‘e-İmza’, ‘KEP’, ‘e-Mutabakat’ gibi uygulamalarla ‘e-Dönüşüm®’ süreçlerinin düzenlenmesinde iş verimliliği artıran, maliyet ve zaman yönetimini kolaylaştıran çözümler sunmaktadır.

FIT Solutions artmakta olan AR-GE ekibiyle dünya trendlerini takip etmekte, Türkiye’de kurumsal yazılım ve entegrasyon hizmetleri pazarının gelişimine yön vermektedir. Turkcell, ING BANK ve KKB ile stratejik iş birlikleri bulunan şirket, 2014 yılında $50M büyüklüğündeki Hollanda merkezli girişim sermayesi fonu Revo Capital’den yatırım almıştır. Bu yatırımın ardından FIT Solutions, e-Dönüşüm® konusundaki bilgi ve deneyimini sürekli geliştirerek global müşterilerine yenilerini eklemenin yanı sıra, KOBİ’ler için de ilk adres olmayı hedeflemektedir. 2014’te 50 milyon dolar büyüklüğündeki Hollanda merkezli girişim sermayesi fonu Revo Capital’den yatırım alan FIT Solutions, hızla gelişen e-Dönüşüm® pazarında her zaman bir adım ileride olabilmek için teknolojik yatırımlarına durmadan devam etmektedir. Birçok ERP firması ile özel entegratörlük işbirlikleri yapmaktadır.

Kuruluş yılı: 1999

Şirket web sitesi: www.fitsolutions.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Mikro İşletme, KOBİ, Orta, Büyük Ölçekli ve Uluslararası Firmalar.

Fiyatlandırma bilgileri: FIT Solutions’ın hizmet portföyünde e-Fatura, e-Defter, e-Ödeme, e-Denetleme, e-Arşiv, e-Mutabakat, e-Bilet, e-İmza ve KEP uygulamalarını bulunuyor.

ERP Komitesi temsilcisi: Ramazan Demirtaş (Bulut Çözümleri Direktörü) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Onur ÜnverOnur Ünver
CSO - Satıştan Sorumlu
Murat KaptanMurat Kaptan
CPO - Ürünlerden Sorumlu Genel


FIT Solutions

0 iletisim tum firmalar

Adres: Gold Plaza, Altayceşme Mh. Öz Sk. N:19/4 D: 21-22 Maltepe 34843 İstanbul

Tel: +90 216 445 9379

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Link Bilgisayar

Link Bilgisayar

Güneş Sistemi Li-Nova, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm iş süreçlerini bir bütün olarak ele alan Kurumsal Kaynak Planlaması Yazılımıdır. Muhasebe, Finans, Stok, Satış, SatınAlma, Sabit Kıymet vb. modülleri içerir.

Açık veritabanı yapısı ile üçüncü parti uygulamaların geliştirilebilmesine olanak sağlayan Güneş Sistemi Li-Nova üretim, ticaret, sağlık, inşaat, turizm, lojistik ve akla gelebilecek tüm sektörlerdeki ihtiyaçlara göre hazırlanmış sektör bağımsız bir üründür. İşletmelere çok yerden çalışma olanağı sağlayan Güneş Sistemi Li-Nova, sektöre özel durumlarda esnek organizasyon yapısı sayesinde uyumlu ve çalışabilir hale getirilebilecek biçimde tasarlanmıştır.

Yeni Nesil, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin saha içi uygulamaları göz önünde bulundurularak, mevzuata uygun, esnek, güvenli, basit arayüzü ile kullanıcıların hizmetine sunulmuş bir yazılımdır. Link Yeni Nesil ile işletmeler; Muhasebe, Stok, Cari Hesap, Fatura, Senet Çek, Personel, Sabit Kıymetler ve diğer süreçlerini tek bir kaynaktan güvenilir, kapsamlı bir şekilde takip edebilir ve yönetebilir.

Techno İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi, orta ve büyük ölçekli firmaların İnsan Kaynakları Yönetimi konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir.İşletmelerin personel özlük bilgileri ve bordro işlemleri için yapılan resmi ve kendilerine ait ihtiyaçlarını karşılar, bunun yanında İnsan Kaynakları Yönetimi için opsiyonel olarak kullanılan fonksiyonel özelliklere sahiptir. İşletmelere göre özelleştirilebilir ve ölçeklenebilir yapıdadır. Bu sayede işletmeye ait tanımlar yapılmakta ve ihtiyaca özgü çözümlerle beraber kullanılabilmektedir.

Campus Bütünleşik Kurumsal Yönetim Sistemi, finansal yazılımların cevap veremediği konularda onlar ile birlikte çalışarak dikey pazar çözümleri sunmak amacıyla geliştirilmiştir. CRM ve Belge Yönetimi en çok kullanılan modülleridir. Modüller halinde veya tamamı birbirleri ile etkileşimli şekilde bir bütün olarak çalışabilen Campus, veri toplama, aktarma ve yedekleme, kişileri yetkilendirme ve veri analizi gibi konularda kurumlara birçok kolaylık sağlayan bir yazılımdır. Sürekli gelişen teknolojilere kolayca entegre edilebilen Campus, bu özelliğiyle de kurumları sık sık büyük teknolojik yatırımlar yapmaktan kurtarır.

Link e-Fatura Uygulamaları, faturaların Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlemiş olduğu yasal standartlara uygun, güvenli şekilde hazırlanıp elektronik ortamda gönderilmesini sağlar. Link e-Fatura, gönderilen faturalar dışında gelen faturaları da içeri alır, arşivler ve gelen/giden faturaların durumunu takip ederek kullanıcıya raporlar. Birden çok özel entegratör ile çalıştığı için, mükellefe seçim şansı sağlar.

Link e-Defter Uygulamaları ile Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak hazırlanır ve beratları elektronik ortamda G.İ.B’e gönderilir, G.İ.B’den gelen Onaylı Berat bilgisi ile birlikte arşivlenir. Link e-Defter uygulamalarında günlük, aylık ve kümülatif mizan alınabilir. Tarih bazında, fatura numarası ve/veya rakamsal değer girilerek belge araması yapılabilir.

Link Program Kullanıcıları defterlerini G.İ.B onaylı Yeni Nesil e-Defter ve Link Güneş e-Defter ile oluşturabilirken, Platform Bağımsız Link e-Defter ile mükellef firmalar, kullanılan muhasebe yazılımından bağımsız olarak kendi sunucularından dışarıya hiçbir veri aktarmadan elektronik defterlerini oluşturabilir.

ŞİRKET HAKKINDA

1984 yılında, genç girişimci mühendisler grubu tarafından, yüzde yüz Türk sermayeli olarak kurulan Link Bilgisayar Sistemleri Yazılımı ve Donanımı Sanayi ve Ticaret A.Ş, işletmelerin satış pazarlama, satınalma, stok yönetimi, depo-mağaza yönetimi, cari hesap, finans, üretim, bütçe planlama, insan kaynakları, sabit kıymetler ve muhasebe işlemlerinin entegre olarak gerçekleştirilmesini sağlayan yazılımlar geliştirmektedir.

Link Bilgisayar’ın dünyadaki en son teknolojileri kullanarak geliştirmeye devam ettiği yazılım paketleri, her sektörden her ölçekte şirket tarafından kullanılmaktadır. İstanbul Merkez ve Ankara Bölge Müdürlüğü ile Türkiye çapında pazarlama, satış, danışmanlık ve eğitim faaliyetlerini yürütmektedir.

Link’in sahip olduğu pazar payının en büyük nedeni, Yasal Mevzuata hakimiyetidir. Link, 30 Yılı aşkın tecrübesi ve Yasal Mevzuata hakimiyetinin yanı sıra, güçlü ürünleriyle, satış sonrası kaliteli desteğiyle, ürünlerini güncel teknolojiye paralel olarak geliştirerek, her zaman müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır.

2000 yılında halka arzı gerçekleşerek, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda “LİNK” adı ile işlem gören Link Bilgisayar, ABS Qulity Evaluations kalite belgelendirme kuruluşu aracılığı ile Yazılım Tasarımı, Yazılım Geliştirme, Yazılım Satışı ve Satış Sonrası Hizmetleri konusunda ISO 9000:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almıştır.

Bugün Türkiye çapında 150’yi aşan çözüm ortağı ve bayisi bulunan Link Bilgisayar, e-Dönüşüm uygulamalarında da tartışılmaz üstünlüğünü kanıtlamış, 2013 yılından itibaren birçok ilde e-Fatura ve e-Defter uygulamalarına yönelik bilgilendirme seminerleri düzenlemiştir. 

Kuruluş yılı: 1984

Şirket web sitesi: www.link.com.tr
                      www.linkedefter.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar ile Uluslararası Firmalar

ERP Komitesi temsilcisi: Derya Karagöz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


LİNK BİLGİSAYAR A.Ş.

0 iletisim tum firmalar

Merkez: Kısıklı Cad. No:2 Ak İş Merkezi K:2 Altunizade Üsküdar 34662 İstanbul

Tel: +90 216 522 00 00

Faks: +90 216 474 10 92

Şube: Cinnah Cad. No:80  1. Basın Sitesi D/9 Çankaya 06690 Ankara

Tel: +90 312 441 10 94

Faks: +90 312 442 44 73

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Cahit Güvensoy

Logo

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB)’den onaylı e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter çözümleriyle Logo, e-Dönüşüm sürecini yakından takip ediyor, firmaların ihtiyacı olan güvenilir ve hızlı çözümleri sunuyor. Logo, e-Fatura’ya dönüşüm süreci içerisinde hem Logo müşterilerinin hem de diğer ERP uygulamalarını kullanan firmaların arzu ettiği yöntem ile e-fatura kullanımını sağlayacak uygulamaları ve çözümleri sunuyor. e-Logo’nun geliştirdiği adaptörler, sadece özel entegrasyon kapsamında e-Logo’nun çözümü ile değil, tüm diğer özel entegrasyon hizmet sağlayıcılarının da kurumlara hizmet verebileceği esneklikte geliştiriliyor.

Günümüzde hızla gelişen mobilleşmeyle birlikte gelen bilgiye yer ve zamandan bağımsız ulaşabilme alışkanlığı, iş yapış şekillerini de değiştiriyor. Bu doğrultuda Logo tarafından geliştirilen e-Fatura, e-Defter gibi e-dönüşüm çözümleri IOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlarda çalışabiliyor. Logo e-faturayla; faturalar el değmeden hazırlanıp, otomatik olarak kaydedilirken, mail ile PDF formatında gönderilebiliyor. Tanımlı olmayan cari hesap ve malzeme kartları otomatik eklenebiliyor ve firmaların e-Fatura mükellefi olup olmadığı tek tuş ile sorgulanarak cari hesaplar ile ilişkilendirilebiliyor. Akıllı eşleme tabloları sayesinde gelen e-Faturaların dönüşümü yapılarak kolayca sisteme kayıt edilmesi sağlanırken, Logo Yazılım ürünlerinde yer alan akıllı tanıma sistemi ile cari hesaba özel “malzeme-hizmet-birim” eşlemesi yapılabiliyor. Sisteme manuel girilmiş irsaliyeler ile otomatik olarak eşlenerek mükerrer kayıt oluşması engelleniyor. Hizmet faturaları, ihraç kayıtlı faturalar gibi özel faturalar da e-Fatura olarak gönderilebiliyor. Logo Özel Entegratörlük Hizmeti alan firmalar e-Faturalarının onay sürecini web üzerinden yönetebiliyorlar.

Logo’nun bir diğer çözümü olan e-Arşiv uygulaması, firmaların tüm faturalarını elektronik ortamda oluşturmalarına ve yasal süresi boyunca saklamalarına imkân sağlıyor. Kolay ve hızlı entegrasyonu ile yüksek hızda fatura işleme ve gönderme imkânı sunan program ayrıca, çok sayıda fatura gönderen firmalar için kâğıt tasarrufu sağlıyor, fiziksel arşivleme maliyetlerini ortadan kaldırıyor.

Logo E-defter uygulaması; baskı, kartuş ve arşivleme tasarrufunun yanı sıra iş gücü ve zamandan da tasarruf sağlıyor. Denetim, yönetim faaliyetleri ve uzaktan erişimde hız sunan çözüm, e-kayıtları, orijinal biçimi ile geleceğe güvenli bir şekilde taşıyor.

Şirket Hakkında

Uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında kurulan Logo Yazılım, bugün bilişim teknolojilerine odaklı bir yüksek teknoloji grubu olarak faaliyet gösteriyor. Yazılımları bugüne kadar 170.000 firmada 1,3 milyonun üzerindeki kullanıcıya ulaşan Logo Yazılım, Türkiye’nin geleceğe taşınmasında büyük öneme sahip KOBİ’lerin daha esnek ve verimli çalışmalarına, çevikleşmelerine ortam hazırlayan iş uygulamaları üretiyor. Logo Yazılım’ın 14 dilde geliştirdiği teknoloji platformları, yalnız Türkiye’de değil, dünyanın 41 ülkesinde birçok şirket tarafından tercih ediliyor. 900’ün üzerindeki iş ortağıyla sektörünün en yaygın dağıtım ağına sahip, 3.500 kişilik bir ekosisteme sahip Logo Yazılım, teknoloji ve ArGe’ye yatırımı odağına alarak sürekli inovasyon vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

Fikri mülkiyet ve teknoloji girişimciliği konusunda öncülük yapan LOGO, aynı zamanda Türkiye’nin halka açılan ilk bilişim şirketi unvanını taşıyor. 2013 Nisan ayında, özel sermaye fonu Mediterra Capital Partners’ın iştiraki EAS Solutions SARL ile ortaklığa imza atan Logo, gerçekleştirdiği stratejik yatırımlar sayesinde, Türkiye’de elde ettiği birikim ve tecrübeyi yurtdışı pazarlara taşımayı başarmış; büyüme potansiyeli yüksek pazarların önde gelen oyuncuları arasında yer almak için önemli adımlar atmıştır.


Kuruluş yılı:
1984

Şirket web sitesi: www.logo.com.tr / www.logo-edonusum.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Mikro, KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Lisanslama, programı aynı anda kullanacak kullanıcı sayısı ile sunulan modüller ve modüllerin yükleneceği sunucu sayısı baz alınarak yapılmaktadır. Eğitim ve uygulama danışmanlığı hizmet fiyatları ve süreleri ise proje kapsamına göre değişebilmekte ve lisans maliyetlerine ek olarak hesaplanmaktadır.

ERP Komitesi temsilcisi: Uğur Nuri Sipahi (İcra Kurulu Üyesi, Bilgi Teknolojileri ve İş Süreçleri) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fatma TarpinofFatma Tarpinof
İcra Kurulu Üyesi, Pazarlama ve Kurumsal İletişim


LOGO YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Merkez: Gebze Organize Sanayi Bölgesi Teknopark No: 609 Gebze 41480 Kocaeli

Tel: +90 262 679 80 00

Faks: +90 262 679 80 80

Satış Ofisi: Değirmenyolu Sk. Gülseren Murat Üçüncü İş Merk. N:25 K:3 Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 570 78 00

Faks: +90 216 570 78 08

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Alpaslan Tomuş

Mikro Yazılım

Mikro Yazılımevi, e-devlet Uyumlu Hizmetlerini (e-fatura, e-defter, e-arşiv) e-Mikro Adı ile Markalaştırdı.

Yazılım sektörünün önde gelen firmalarından Mikro Yazılımevi, e-devlet uyumlu e-fatura, e-defter, e-arşiv hizmetlerini e-Mikro adı ile markalaştırarak, Ağustos ayı itibarıyla www.emikro.com.tr sitesinden firmaların hizmetine sundu.

Mikro Yazılımevi, 2013 yılından bu yana Özel Entegratör kimliği ile müşterilerine verdiği e-fatura hizmetlerinin kapsamını genişleterek, Ağustos ayı itibarıyla e-fatura, e-defter ve e-arşiv hizmetlerini e-Mikro sitesinde topladı. Firmalar, tüm bu hizmetlerden, www.emikro.com.tr sitesine üyelik gerçekleştirerek yararlanabilecekler.

e-Mikro (www.emikro.com.tr) Nasıl Çalışıyor?

Firmalar, e-fatura, e-defter ve e-arşiv gibi e-devlet uyumlu hizmetlerden Mikro Yazılımevi’nin 30 yıllık bilgi birikimi ve güvencesi ile yararlanabilmek için e-Mikro sitesine giriş yaparak sitenin ortak birimi olan My E-Kontör satın alacaklar. Kontör satın alan firmalar, kullanıcı dostu bir ara yüz ile tüm işlem adımları tek tek tanımlanan sitede, diledikleri hizmetlerden kolaylıkla yararlanabiliyorlar. Her bir işlem için belli bir TL karşılığı olan kontör sisteminde, firma, kendi profil sayfasında kullandığı hizmetler karşılığında kaç kontörünün kaldığını da rahatlıkla görebilecek.
Sistem, kullanıcı firmanın, toplam satın aldığı kontör bedelinin %10’u kaldığında da yetkiliyi uyararak, kullanımının devamı için yeniden kontör talep etmesini sağlıyor.

Maliye Bakanlığı, e-fatura ve e-defter Uygulamalarının Kapsamını Genişletiyor.

E-fatura ve e-defter uygulamaları ile elektronik dönüşümde önemli adımlar atan Maliye Bakanlığı, eylül ayında e-tebligat ve e-yoklama’yı da hayata geçirecek.

E-fatura ve e-defter uygulamasının kapsamının genişletilmesi ile 1 Ocak 2016’da yaklaşık 50 bin mükellef bu uygulamalardan yararlanıyor olacak.

Uygulama kapsamında aylık yaklaşık 50-60 milyon e-fatura düzenlenmesi beklenirken, kullanıcılarının artması ile yıllık asgari 1,2 milyar faturanın da e-fatura olarak muhafaza edilmesi öngörülüyor.

Bu sayede her yıl ortalama 20 bin ağaç kesilmekten kurtulurken, ilave 125 milyon lira da kaynak tasarrufu sağlanacak.

Bu yolla iki yıl içerisinde e-fatura uygulamasına kayıtlı kullanıcı sayısının 100 bine, e-defter uygulamasına geçen mükellef sayısının da 50 bine ulaşması amaçlanıyor. Söz konusu uygulamalar ile sağlanacak ekonomik katkının 2 milyar lirayı bulacağı tahmin ediliyor.

MİKRO YAZILIMEVİ HAKKINDA

Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir. Geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel bu yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler. Mikro Yazılım'da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir. Yaklaşık 30 yılda elde ettiği tecrübe sayesinde bugün Mikro Yazılım, geniş bayi ağını da kapsayan toplam 300’den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistemdir. Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde toplam 100 bine yakın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Üstelik Mikro Yazılım'ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini %96 gibi önemli bir orana ulaştırmıştır.

1988’den Bugüne Mikro...

Mikro Yazılım, müşterilerinin bugün var olan ve gelecekte var olabilecek tüm ihtiyaçlarını analiz ederek geliştirdiği çözümler ile tam 27 yılı geride bıraktı.

2015 100.000’den Fazla ‘Mutlu’ Müşteri Kurulduğu günden bu yana her sektörden pek çok işletmeyle dirsek temasını sürdüren Mikro için, 100 binden fazla müşterisinin mutlak memnuniyetini sağlamak ve onların yıllardır güvendiği iş ortağı olmak büyük bir gurur kaynağı...

2013 E-Fatura ‘Özel Entegratör’ü Mikro Mikro, e-devlet uygulamalarının hız kazandığı 2013 yılında, GİB tarafından verilen ‘e-fatura özel entegratörü’ unvanını almayı başardı. Bu sayede Mikro, sektörde e-devlet uygulamalarını kendi altyapısı üzerinden sağlama yetkisine sahip sayılı firmalar arasına girdi.

2009 Yurtdışında İlk Proje Mikro 2009 yılında ilk kez Türkiye dışında bir pazara açılarak, ürün ve çözümlerini Azerbaycan’a taşıdı. Bu tarihten itibaren yurtdışı projelerinin sayısı hızla arttı.

2000 Yeniden Yapılanan Satış Ağı 2000 yılında Mikro, satış ve destek süreçlerini yürüten geniş iş ortakları ağını yeniden yapılandırdı. Bu tarihten itibaren Mikro ağı, bu güçlü ekosistemi daha ileriye taşıyacak bir nitelik kazandı.

1988 Mikro’nun Doğuşu Mikro Yazılım, Türkiye’nin en köklü yazılım üreticilerinden biri olarak 1988 yılında %100 yerli sermaye ile kuruldu.

Mikro Çözümleri

Her ölçekteki işletme için kurumsal ve ticari yazılımlar sağlayan Mikro Yazılım, büyük ve orta ölçekli işletmeler için Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümlerinin yanı sıra; perakende, küçük ve orta ölçekteki işletmeler için, onların ticari yönetimlerini ve muhasebesel ihtiyaçlarını karşılayan kurumsal yazılımlar geliştirir. Mikro Yazılım, gelişme süreci içinde; yüksek nitelikli yönetim bilgi sistemleri, perakende satış yönetim sistemleri ve e-devlet uygulamaları (e-fatura, e-defter, e-arşiv) alanlarında ürettiği markalar ile sektörün öncü yazılım şirketleri arasında yer almıştır.

Mikro Çözümleri 3 Ana Grup Altında Birleşir
  1. Küçük işletmeler için kolay hesaplama araçları
  2. KOBİ’lere özel ERP, finansal yönetim ve perakende çözümleri
  3. Büyük kurumlara özel ERP, finansal yönetim ve perakende çözümleri

Mikro Yazılım’ın sunduğu çözümler genel anlamda; mevzuatı yakından takip etmeleri, modüler ve geliştirilebilir bir yapıda olmaları ve kolay kullanım özellikleriyle bilinir.

Kalite Anlayışı ve Vizyonu

Sektöründe güvenilirliği esas alan, sahip olduğu kalite standartlarıyla alanında öncü bir firma olarak konumlanan Mikro Yazılım, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir yönetim ve çalışma yapısına sahiptir. Mikro Yazılım, müşterilerinin bugün var olan ve gelecekte ortaya çıkması muhtemel tüm ihtiyaçlarını analiz ederek, sunduğu çözümlerle bu ihtiyaçlara en hızlı ve en doğru yanıtları verir.Mikro Yazılım, en ileri bilişim teknolojilerini kullanan, yurt içinde ve yurt dışında katma değerli çözümler sunan, değişimi yönlendiren, sürdürülebilir müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlayan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği bir firma olarak ‘uluslararası standartlarda markalaşma’ vizyonuna sahiptir.

Neden Mikro?

Çünkü Mikro’yu tercih edenler yalnızca iyi bir iş yazılımı satın almakla kalmaz. Kurumsallaşma yolunda sürdürülebilir adımlar atmayı kolaylaştıran katma değerli Mikro ürünleriyle, iş veriminde artış ve ölçeklenebilir büyüme imkânına kavuşan şirketler, aynı zamanda Mikro’nun başarısını kanıtlamış kapsamlı destek hizmetleriyle her zaman güvence altındadır.

MİKRO YAZILIMEVİ

0 iletisim tum firmalar

Kuruluş yılı: 1988

Şirket web sitesi: www.mikro.com.tr
www.emikro.com.tr
www.mikrofortuna.net
www.akademikro.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje boyutu, ile paralel olarak modüler fiyatlandırma yapılmaktadır.

ERP Komitesi temsilcisi: Alpaslan Tomuş (Genel Müdür Yardımcısı)

İstanbul: Barbaros Mah. Halk Cad. No: 73 Yenisahra 34746 Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 472 84 00

Faks: +90 216 472 79 60

İzmir: İsmet Kaptan Mah. Şair Eşref Bulv. N:26/10 35210 Çankaya İzmir

Tel: +90 232 441 74 24

Faks: +90 232 445 07 65

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


İlke Altın

e-Finans

eFinans müşterilerine, e-Fatura entegrasyonu, e-Fatura özel servis sağlayıcılığı, e-Fatura arşivlemesi, e-Defter uygulaması, e-Arşiv uygulaması, KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) ve e-Ticaret portalı üzerinden bankacılık hizmetleri için çevrimiçi uygulama çözümleri sunmaktadır. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın getireceği yeni uygulamalar kapsamında, e-İrsaliye ve benzeri hizmetleri de portföyüne eklemeyi planlamaktadır.

Firma Bilgisi

eFinans Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş., Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Finansbank ve güçlü yazılım şirketi Cybersoft ortaklığı ile kurulmuş, 10 Eylül 2013 tarihinde faaliyete geçmiştir. eFinans, yaratıcı, yenilikçi ve yüksek güvenlikli elektronik uygulamaları sayesinde ihtiyaçları anlayarak, çözüm odaklı ve memnuniyet temelli bir hizmet vermektedir. Küresel e-Fatura başvuru kaynağı olan Billentis Raporu’nun 2014 yayınından sonra Billentis 2015 Raporu’nda da yerini alan eFinans, EESPA’nın (European E-Invoicing Service Providers Association) tek Türk üyesidir.

Kuruluş yılı: 2013

Şirket web sitesi: www.efinans.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Hepsi

Fiyatlandırma bilgileri: Eş zamanlı kullanıcı, proje içeriğine bağlı olarak Eğitim / Danışmanlık / Uyarlama hizmetlerine bağlı olarak fiyatlandırma yapılır.

ERP Komitesi temsilcisi: İlke Altın (Kanal Satış Yöneticisi) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

eFİNANS ELEKTRONİK TİCARET ve BİLİŞİM HİZMETLERİ

0 iletisim tum firmalar

Adres: Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. No: 85 Stadhan K:1 Şişli 34387 İstanbul

Tel: +90 212 370 42 00

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Mustafa Yurtoğlu

İsis

Teknolojiye-Dönüşüm’de ISIS’in farkıyla tanışın!

ISIS Bilişim Teknolojileri, e-Dönüşüm konusunda sahip olduğu özgün, bağımsız ve esnek teknolojik alt yapısını deneyimli kadrosuyla birleştirerek müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet veriyor.

ISIS’in e-Fatura çözümü, e-faturaları arşivleyerek sorgulama yapma, faturaları ayrıştırma, arşiv yönetimi yedekleme gibi konuları otomatik olarak hayata geçiriyor. İş süreçlerinin elektronik ortama taşınması ödeme sürecini kolaylaştırdığı gibi iş yükü ve maliyetlerin de azalmasını sağlıyor.

e-Defter de ISIS farkının yaşandığı e-Dönüşüm konularından biri. Elektronik denetim ve uzaktan erişim için uygun altyapıyı sağlayan e-Defter, ERP sistemlerine de kolayca adapte olabiliyor.

e-Arşiv çözümünde de ISIS, farklı faturalama süreçlerine ilişkin 4 farklı modül sunuyor. Faturalar ISIS-FS dosyalama sistemi üzerinde kanuni süre olan 10 yıl boyunca güvenli bir şekilde saklanabiliyor.

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv kullanım zorunluluğu kapsamını genişletmesi de e-Dönüşüm’e farklı bir perspektif getirdi.  Enerji sektöründen gıdaya, perakendecilikten bilişime kadar piyasada geniş bir müşteri portföyüne sahip olan ISIS, ürettiği bu etkin çözümlerle sektörde ön plana çıkıyor.

“ISIS Bilişim, e-Dönüşüm hizmetlerinin yanısıra  orta ve büyük ölçekli firmalarda SAP kurulumları ve standart SAP paketinde olmayan özel ihtiyaçları karşılayan geliştirmeleri, SAP kullanan firmaların süreçlerinin analizi ve iyileştirilmesi ve SAP ile diğer sistemlerin entegrasyonu gibi konularda da müşterilerine hizmet sunuyor.

ŞİRKET HAKKINDA

ISIS Bilişim Teknolojileri, 2002 yılından bu yana BT ve e-Dönüşüm konularında hizmet vermektedir. SAP Danışmanlığının yanısıra, Gelir İdaresi Başkanlığının yetkilendirdiği  özel entegratörleri arasında yer alan ISIS Bilişim Teknolojileri, e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv konularında müşteri odaklı bir anlayışla çözüm sunmaktadır.

Merkez ofisi İstanbul’da olan ISIS Bilişim, 2007 yılında gelişen müşteri portföyüne daha iyi hizmet vermek ve büyüyen kadrosuna daha iyi çalışma ortamı sunmak amacıyla Gebze Teknopark içerisinde de bir ofis açmıştır.

“Daha ileriye” mottosunu ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen ISIS Bilişim, ilerleyen dönemlerde müşterileri lehine teknolojik alt yapısını güçlendirmeyi ve hizmet yelpazesini genişletmeyi hedeflemektedir.

Kuruluş yılı: 2002

Şirket web sitesi: www.isisbilisim.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje içeriğine bağlı olarak Eğitim, Danışmanlık, Uyarlama hizmetleri bazında fiyatlandırma yapılır.

ERP Komitesi temsilcisi: Bülent Kandemir (Genel Müdür Yardımcısı) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Neslihan ÇıtlakNeslihan Çıtlak
Satış Direktörü
Bülent KandemirBülent Kandemir
Genel Müdür Yardımcısı


ISIS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

0 iletisim tum firmalar

Adres: Barbaros Mah. Evren Cad. N:77 Yenisahra Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 456 00 82

Faks: +90 216 456 09 94

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış: +90 216 456 00 82Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30