BPM & Doküman Yönetimi Sistemleri

BPM & Doküman Yönetimi Sistemleri

Refik Tuncer

 

 

BİMSER

0 iletisim tum firmalar

Kocaeli: Yeniköy Merkez Mahallesi, Vatan Caddesi KOU Teknopark No:83/A-6 41275 Başiskele Kocaeli

İstanbul: Ofisim İstanbul: B Blok D:46 K:8 No:20 Cevizli Mah. Tugayyolu Cad. Cevizli Maltepe İstanbul

Tel: +90 (262) 341 43 14

Faks: +90 (262) 341 38 94

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Website: www.bimser.com

Şenol Balo

EMS Yazılım

OCTOPOD

Kurumların ERP implementasyon süreçlerinde 2 Temel konu ön plana çıkmaktadır:

 • Standart ERP sistemleri ile hızlı implementasyon ;
 • Geliştirilebilir Erp sistemleri ile uzun soluklu firma ihtiyaçlarına tam çözüm sunan implementasyonlar,

OCTOPOD Standart ERP ürünlerinin hızlı implemente edilen standart özelliklerine ek olarak müşteri taleplerine uygun süreç ve modül tasarımına izin vermesi ile hem hızlı implementasyona olanak sağlaması hem de ihtiyaçların her noktada karşılanmasına imkan vermektedir. Bu sayede Standart ERP ‘nizi geliştirilebilir ve sizin için özelleştirilebilir hale getirerek yüksek verimlilik elde edersiniz.

OCTOPOD web tabanlı tasarlama aracı sayesinde tasarımlarınıza istediğiniz yerden ulaşabilmenizi gerekli değişiklikleri yaparak yeniden kaydedebilmenizi sağlamaktadır.

Büyüyen ve gelişen Kobilerin kurumsallaşma süreçlerini hızlandıran ürünümüz ile süreçler, data girişleri ve onaylama mekanizmaları web ortamına taşınarak hızlı erişim ve kolay kullanım sağlanabilmektedir.

Standart Ticari paket kullanmakta olan işletmeler çok kısa sürede süreçlerini ortaya çıkarabilir ve OCTOPOD kullanımına geçebilirler.

Kullanılan Ticari uygulamanın yetersiz kaldığı tüm alanlarda OCTOPOD ile online sürükle bırak mantığı ile geliştirilen formlar web, masaüstü ve native (iOS, Android, Windows Phone) ortamlarından anında kullanıma başlanabilir.

Tasarlana süreçlerin aşamaları anlık izlenebilir süreci tıkayan noktalar tespit edilerek çözüme ulaştırılabilir.

Başlayan bir sürecin hangi aşamada ne kadar bekleyeceği sarı, turuncu ve kırmızı uyarıların nerelerde hangi süreçleri tetikleyeceği görsel ortamda anlaşılabilir bir şekilde tasarlanarak tüm aşamalar ayrıca raporlanabilmekte uyarı sistemleri devreye alınabilmektedir.

Çok kısa eğitimler ve kolay kullanıcı arayüzü sayesinde firmalar tüm bu süreçleri ve kullanılacak ekran tasarımlarını kendi iç kaynakları ile gerçekleştirebilir, çok düşük maliyetle ve yüksek bir hızda kullandıkları Ticari sistemlerini ERP seviyesine yükseltebilirler.

Tüm Standart ve ERP ürünleri ile birebir entegre çalışabilen OCTOPOD sayesinde ERP implementasyonu ve süreç yönetimi işlerinizi çok kolaylaştıracak...

ŞİRKET HAKKINDA

Ems Yazılım 2008 yılında temeli 1999 yılında atılmış olan Ems Grup çatısı altında, gelişen teknolojiye ayak uydurmak, müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek ve firmaların kurumsal yapıya geçişlerinde özel danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

15 yıllık bilgi teknolojileri ve 10 yıllık ERP sektörü tecrübesi ile KOBİ seviyesindeki firmaların ERP yazılım ihtiyaçlarının karşılanmasındaki temel sorunları tespit etmiş ve bu konudaki eksiklikleri gidererek başarılı projelere imza atmıştır.

Vizyonunu “Yazılım ihracatında önde gelen bir firma olmak” olarak belirleyen firmamız, yazılım entegrasyonunda da sürekli geliştirdiği metodolojilerle kurumsallaşmayı isteyen firmaların mümkün olan en yüksek hızda ERP ‘ geçişlerini tamamlamayı misyon edinmiştir.

Geliştirmiş olduğu yazılımları Türkiye genelinde bayi ağı üzerinden son kullanıcıya ulaştırma amacında olan firmamız 2013 yılında bayi kanal çalışmalarına hız vermiş tüm Türkiye genelinde bayiler üzerinden satış ve destek hizmetleri vermeye başlamıştır.

Kuruluş yılı: 2008

Şirket web sitesi: www.octopod.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Kullanıcı sayısı ve Moduler yapıya göre değişken

ERP Komitesi temsilcisi: Şenol Balo (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ems senel baloŞenol Balo
Genel Müdür
Cengiz YıldızCengiz Yıldız
Kurumsal Proje Yöneticisi
Ömer GüneyÖmer Güney
Kurumsal Proje Yöneticisi


EMS YAZILIM ve YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

0 iletisim tum firmalar

Adres: Çamlık Mah. İkbal Cad. Ems İş Merkezi N:57/3-5 Ümraniye İstanbul

Tel: +90 216 688 03 67

Faks: +90 0216 688 62 00

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Haydar Koçak

Hydron Group

Softexpert Suite:

Dünyada 38 ülke ve 2000’ den fazla müşteri portföyü ile sektöründe lider çözüm sağlayıcısıdır. Kalite Yönetimi, İş Akışı ve Süreçleri Yönetimi, Performans Yönetimi, Proje Yönetimi, Varlık Bakım ve İzlemelerinin Yönetimi, Çevre ve İş Sağlığı Yönetimi, Doküman Yönetimi çözümlerini tek platformda ERP sisteminize entegre şekilde sunabilmektedir. Bulut, kiralama ve satın alma opsiyonları ile küçük paketler ve bütçelerle başlama fırsatını sunmaktadır.

Süreç Yönetim Merkezi:

İşletmelerdeki iş süreçlerinin çıkartılması, iyileştirilmesi ve otomasyon altyapısına sahip olması için endüstri  mühendislerinden oluşan ekibi ile firmalara çözüm sağlamaktadır. SYM, işletmelerdeki süreçlerin mevcut akışlarını tasarlar ve KPI’ larına göre doğrulama hizmeti vermektedir.  Ayrıca  bu süreçleri uçtan uca dokümantasyon ve performans sistemleri  ile kalite yönetim sistemlerine entegre olarak modellemektedir.  Bu konuda rakipsiz bir birime sahiptir.

Dış Kaynak Hizmetleri:

İşletmenizin İş Geliştirme ve Kalite Sistemlerinde sistem ve personel  tedariği  dahil tüm fonksiyonlarını sizin adınıza yönetmektedir. Belirlenecek aylık bedele göre bünyenizde süreç veya kalite yönetim uzmanı barındırmadan ve yazılım - donanım yatırımı yapmadan sizin yerinize yönetir. %40-%50 maliyet tasarruf ve kesintisiz hizmet imkanı ile hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

Özel Çözümler (Kendi Çözümlerimiz):

 • Quasis Visual Quality Control Management : Kalite kontrol sırasında tablet üzerinde kalemlerle kalite kontrol yapıp, iş akışları ile DOFI veya 8D yönetimini sağlamaktadır.
 • Qbitra CPM: Google haritası üzerinde de çalışabilen Balanced Scorecard ve performans yönetimi  yardımcı uygulamasıdır.
 • Activitiman: İşletme üzerinde tüm görevlerin tek bir noktaya toplanması ve Exchange servera entegre olup, outlookta da izlenmesini sağlamaktadır.

ŞİRKET HAKKINDA

Hydron Consulting Group , 2008 yılında denizcilik sektörüne yazılım geliştirme ve çözüm oluşturma amacı ile kuruldu. Geliştirdiği çözümü LOGO ‘ ya sattıktan sonra işletmelerde ‘iş mükemmelliği’ anlayışını sağlayacak teknolojik, danışmanlık ve eğitim hizmetleri alanında faaliyet göstermeye başladı. Bu doğrultuda SoftExpert Excellence Suite’in Türkiye distribütörü oldu.

Türkiye de kapsam anlamında işletmenin yönetim sistemlerinde uçtan uca tüm çözümleri sunan yerli tek danışmanlık firması olmakla beraber Endüstri Mühendisliği notasyonunda çözüm sağlayabilmektedir. Kurumsal mimari içinde kurumsal mimari açısında BPM, CPM, BRM ve İş Gücü analizleri ile entegre iş uygulama modelleri çıkartabilmektedir.

2014 yılının Nisan ayında proje ve danışmanlık faaliyetlerini üstlenen Süreç Yönetim Merkezi ile yazılım ve çözüm geliştiren Qbitra‘ yı bünyesine aldı. 2015 yılının Mart ayında SoftExpert Excellence Suite’in EMEA distribütörü ünvanını almış olup, söz edilen alanlardaki faaliyetlerini halen sürdürmektedir. Dünyada 2000’den fazla referansı olan SoftExpert’ in EMEA bölgesinde LC Waikiki, İlbak Holding, Ekol Lojistik, Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Yurtdışında Burgan BANK Kuwait , Socar Azerbeycan başta olmak üzere birçok referansı bulunmaktadır.

İş Ortaklarımız:

Softexpert, Genesis, HP, Progress, Newgen BPM, Syspehera CPM, HYPE Innovation, XMPro, SugarCRM, Ephesoft

Kuruluş yılı: 2008

Şirket web sitesi: www.hydron.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Hydron Group, müşterisinin ihtiyaç ve önceliklerin göre EASYGET* modeli ile Bulut üzerinde ya da müşteri ortamında kiralama, ya da doğrudan satın alma seçenekleri ile çok küçük işletmelerde en büyük kurumsal firmalara kadar esnek fiyatlama modeli ile çözümler sunmaktadır.

ERP Komitesi temsilcisi: Haydar Koçak (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


HYDRON CONSULTING GROUP

0 iletisim tum firmalar

Adres: Eğitim Mah. Adım Sk. Atak Plaza N:4/29 Hasanpaşa Kadıköy İstanbul

Tel: +90 216 700 12 40

Faks: +90 216 700 12 41

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Tolga Eşiz

PaperWork

Satış ve Pazarlama Direktörü

Ürün ve Hizmetlerimiz:

 • PaperWork WorkFlow, İş akışı
 • PaperWork Doküman Yönetimi
 • PaperWork E fatura/Fatura arşiv ve Onay platformu
 • PaperWork for SAP
 • PaperWork API, .NET kütüphanesi
 • LOGO,MS CRM, NETSİS, AXAPTA, SAP uzantısı
 • Servis Büro Hizmeti
 • Fiziksel Arşiv Depolama

PaperWork İş akışı ile, ERP’nizin Gücüne Güç katın!

PaperWork ürün/hizmet odaklı kurumları, müşteri merkezli organizasyonlara çevirir!

 • PaperWork e-form tasarım aracı ile istediğiniz, web arayüzünü, sürükle bırak yöntemiyle grafiksel ortamda tasarlarsınız.
 • En karmaşık iş akışlarınızı bile Grafiksel iş akışı tasarım aracımızda çok kısa sürede oluşturabilirsiniz
 • Bu tasarladığınız arayüzler ve iş akışları üzerinde, süreçleriniz çalışırken, PaperWork’ün entegrasyon katmanı, sahip olduğunuz her türlü ERP,CRM,İK, muhasebe gibi kurumsal uygulamalar ile entegre çalışır, bilgi alışverişinde bulunur.Böylece tek bir platform ile her türlü sürecinizi, mevcut sistemlerinizi değiştirmeden yönetebilirsiniz.
 • Değişen koşullar karşısında sürekli değişmek zorunda olan iş akışlarınızı, sahip olduğunuz esnek olmayan uygulamalar üzerinde hayata geçirmeye çalışmak hem çok pahalıdır hem de değişimin önünü kapatır.
 • Şirket yöneticileri, otomatize edilmiş akış sistemleri olmadan yürüyen işlemler hakkında anlık bilgi sahibi olamazlar, işlemlerin zamanında bitirilip bitirilemediğini kontrol edemezler. PaperWork’ün esnek iş akış çözümü, süreçleriniz üzerinde tam bir hakimiyet kurmanızı sağlar. Doküman yönetimi ve iş akışını bütünleşik olarak sunan çözümümüz ile değişen rekabet koşullarına hızlıca uyum sağlayabilirsiniz.
 • Gelişmiş rapor modülündeki grafiksel Rapor tasarım aracı ile her türlü iş akışı raporu üretilebilir
 • İş akışlarının anlık ve belirli zaman aralığındaki durum raporu
 • Kişilerin üzerinde o anda bulunan işler raporu
 • Kişilerin belirli zaman aralığında yaptığı iş miktarı raporu
 • Kişi ve iş tipine göre işlerin tamamlanma süresi raporu
 • Zaman aşımı raporu vb gibi

ŞİRKET HAKKINDA

PaperWork© ürün ailesi tamamıyla Türk yazılım mühendisleri tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. 2000 yılından beri pazarda olan tescilli paket ürünümüz, geçen zaman içerisinde yüksek kalite standartları ile kendisini ispatlamıştır.

PaperWork, kurumların iş akışı ve doküman yönetimi ihtiyaçlarını tek bir platform olarak karşılamaktadır. Sağladığı entegrasyon esnekliği sayesinde diğer uygulamalarla bütünleşik çalışarak yaratıcı çözümler oluşturmaktadır.

Yapı Kredi Leasing, Migros Türk T.A.Ş., Allianz Sigorta, Aksa Doğalgaz, Anadolu Yatırım, Aksa Elektrik Dağıtım, Amerikan Hastanesi, Shell, Jandarma Genel Komutanliği, Tubitak Uekae, Petrol Ofisi, A.Ş. Sanli Hukuk Bürosu, Ardöksan, Peugeot Tr, Ali Raif İlaç Sanayia, Acıbadem Hastaneleri, The Royal Bank Of Scotland, Nemtaş A.Ş., Koç Sistem, Eczacibaşi İlaç, İstaç A.Ş., Groupama Sigorta, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş., Biofarma İlaç, Akbank A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, İstanbul Eğitim Ve Araştirma Hastanesi, Fleet Corp Türkiye, Ark İnşaat, Avea, Koç Ailem A.Ş., Fon Leasing A.Ş., Koçtaş Yapı Marketleri Tic., Coface Sigorta A.Ş, İlko İlaç Sanayi, Kayseri Kocasinan Belediyesi, Kiran Denizcilik, Finansbank A.Ş., Med İlaç, Otokoç, Konya Ticaret Borsasi, Söktaş, Kibsaş, Tam Faktoring, Turkaset, Fiba Faktoring, İş Faktoring, Şok Marketleri, Schinder Elektrik, Gcm Forex, Kayı İnşaat, İş Gayrimenkul, Nef İnşaat, Sinpaş Yapı, Sinpaş Gyo, Arı Leasing, Giresun Ticaret Borsası, Tnb Bilgisayar, Mata Otomotiv, Hedef Filo, HC trading, Bantaş

Kuruluş yılı: 1998

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Modül, Kullanıcı ve core bazlı

ERP Komitesi temsilcisi: Tolga Eşiz (Satış ve Pazarlama Direktörü) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gürcan YücelGürcan Yücel
Yazılım Direktörü
Göksel AydemirGöksel Aydemir
Sistem Mimarı


PAPERWORK İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ

0 iletisim tum firmalar

Adres: İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sk. Parlar Bolat İş Merkezi No: 19 K:2 Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 384 07 51

Faks: +90 216 384 02 86

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şirket web sitesi: www.paperwork.com.tr

 


Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30