İnsan Kaynakları Çözümleri

hr banner

Buğra Koyuncu

Logo Tiger HR

Tüm insan kaynakları süreçlerini kontrol altına almak isteyen işletmelere özel olarak sunulan Tiger HR; web tabanlı online mimarisi, modüler yapısı ve güçlü entegrasyon seçenekleri ile İK süreçlerine hız kazandırırken işletmelerin verimliliğini ve üretkenliğini de arttırıyor.

Logo Yazılım’ın sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesi ile geliştirilen Tiger HR, insan kaynakları departmanının ihtiyaç duyacağı temel fonksiyonlara çözüm sunuyor. Tüm süreçleri online platforma taşıyan bu ürünün internet/intranet üzerinden kullanabilen interaktif uygulamaları, hızlı ve kullanıcı dostu arayüzü  ile  iş süreçleri eş zamanlı olarak sisteme girerek zamanı daha etkin bir şekilde yönetmeyi sağlıyor.

Aynı zamanda web tabanlı çalışan bu ürün, Yenibiris.com ve Linkedin.com gibi platformlar ile entegre olarak çalışıyor ve adayların en güncel özgeçmişlerine anında ulaşma imkanı sunuyor. Bunun yanında görüşme esnasında online not girişi sayesinde görüşme notlarını da hızlı bir şekilde sisteme işlemeye, bünyesinde barındırdığı Çalışan Portalı ve İşe Alım Portalı ile adaylar ve mevcut çalışanları ile iletişimi artırarak tüm süreçleri daha etkin bir şekilde yönetmeye olanak tanıyor.

Tiger HR’ın modüler yapısı ile işletmeler sadece kendileri için gerekli olan modülleri kullanabiliyor, böylece ihtiyaç duydukları sistemin oluşturulmasında esneklik kazanıyor.

Tiger HR’ın esnek kullanıma açık modülleri

  • Anket Yönetimi Modülü
  • İşçi Sağlığı Modülü
  • Çalışan Portalı
  • Organizasyon Yönetimi Modülü
  • Performans Yönetimi Modülü
  • İzin Yönetimi Modülü
  • İşe Alım Portalı
  • İşe Alım Modülü
  • Eğitim Modülü

ŞİRKET HAKKINDA

Uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında kurulan Logo Yazılım, bugün bilişim teknolojilerine odaklı bir yüksek teknoloji grubu olarak faaliyet gösteriyor. Yazılımları bugüne kadar 170.000 firmada  1,3 milyonun üzerindeki kullanıcıya ulaşan Logo Yazılım, Türkiye’nin geleceğe taşınmasında büyük öneme sahip KOBİ’lerin daha esnek ve verimli çalışmalarına, çevikleşmelerine ortam hazırlayan iş uygulamaları üretiyor. Logo Yazılım’ın 14 dilde geliştirdiği teknoloji platformları, yalnız Türkiye’de değil, dünyanın 41 ülkesinde birçok şirket tarafından tercih ediliyor. 900’ün üzerindeki iş ortağıyla sektörünün en yaygın dağıtım ağına sahip, 3.500 kişilik bir ekosisteme sahip Logo Yazılım, teknoloji ve ArGe’ye yatırımı odağına alarak sürekli inovasyon vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

Fikri mülkiyet ve teknoloji girişimciliği konusunda öncülük yapan LOGO, aynı zamanda Türkiye’nin halka açılan ilk bilişim şirketi unvanını taşıyor. 2013 Nisan ayında, özel sermaye fonu Mediterra Capital Partners’ın iştiraki EAS Solutions SARL ile ortaklığa imza atan Logo, gerçekleştirdiği stratejik yatırımlar sayesinde, Türkiye’de elde ettiği birikim ve tecrübeyi yurtdışı pazarlara taşımayı başarmış; büyüme potansiyeli yüksek pazarların önde gelen oyuncuları arasında yer almak için önemli adımlar atmıştır.

Kuruluş yılı: 1984

Şirket web sitesi: www.logo.com.tr
                      www.logo-edonusum.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Lisanslama,  programı aynı anda kullanacak kullanıcı sayısı ile sunulan modüller ve modüllerin yükleneceği sunucu sayısı baz alınarak  yapılmaktadır. Eğitim ve uygulama danışmanlığı hizmet fiyatları ve süreleri ise proje kapsamına göre değişebilmekte ve lisans maliyetlerine ek olarak hesaplanmaktadır.

ERP Komitesi temsilcisi: Uğur Nuri Sipahi (İcra Kurulu Üyesi, Bilgi Teknolojileri ve İş Süreçleri) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fatma TarpinofFatma Tarpinof
İcra Kurulu Üyesi, Pazarlama ve Kurumsal İletişim
Akın SertcanAkın Sertcan
İcra Kurulu Üyesi, Kanal ve Satış Operasyonları


LOGO YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Merkez: Gebze Organize Sanayi Bölgesi Teknopark No: 609 Gebze 41480 Kocaeli

Tel: +90 262 679 80 00       

Faks: +90 262 679 80 80

Satış Ofisi: Değirmenyolu Sk. Gülseren Murat Üçüncü İş Merk. N:25 K:3 Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 570 78 00  

Faks: +90 216 570 78 08

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Kadri Demir

Poldy

POLDY, İnsan Kaynaklarını dijital ortama taşınması, teknoloji ile yönetilmesi, verimli insan gücü ile kurumların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olması, kurumlara sağladığı katkının çok daha net analiz edilmesini amacıyla geliştirilmiş bir çözümdür. Sistem, kapsamlı, kurum ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap verebilen esnek yapısı ve ihtiyaçlara göre farklı ürün seçenekleri ile modüler yapıda insan kaynakları çalışanlarının ofis yükünü azaltırken, sunduğu analizlerle yöneticilere taktik ve stratejik kararlarda yön göstermesi yardımcı olmaktadır. Kurumlarda organizasyon yapısından başlayarak çalışanların işe girişlerinden çıkışlarına kadar yer alan tüm insan kaynakları süreçlerinin elektronik ortamda hazırlanmasını ve web modülleri ile tüm kurum içinde kullanılmasını sağlamaktadır. Kurum içindeki muhasebe gibi diğer sistemlerle bilgi alış-verişi ile entegre çalışabilmektedir.

Türkiye’nin ilk “İnsan Kaynakları” yazılımı olan POLDY İnsan Kaynakları Sistemi olarak 20 yıldan fazladır yalnızca “İnsan Kaynakları” sektöründe yazılım geliştirmekte ve çözümler sunmaktadır. POLDY sistemi ile etkin ve verimli insan kaynakları yönetimi ile günlük operasyon işlemlerinin azaldığı, stratejik insan kaynakları yönetiminin maksimum olduğu bir süreç ile birlikte, kurumsal yapıda veya kurumsal yapıya geçmek isteyen ve insan kaynakları süreçlerini elektronik ortamda tutmak isteyen tüm sektörler hedeflenmektedir. 20 yıldan fazladır İK sistemi geliştiren ve uyarlamasını yapan şirket olarak hemen hemen tüm sektörlerde deneyim sahibidir. Özellikle dağıtık yapıda, çok mağazaya veya şubeye sahip olup tüm kayıtlarını merkezi yapıda tutmak isteyen şirketlerde daha fazla katma değer yarattığını görülmektedir. Sistemin çalışanlara ve şirketteki yöneticilere açılması etkili ve verimli İK yönetimi için önemli olmaktadır.

Kuruluş yılı: 2009

Şirket web sitesi: www.poldy.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Çalışan sayısına göre modüler

ERP Komitesi temsilcisi: Kadri Demir (Yönetici Ortak) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


POLDY

0 iletisim tum firmalar

Adres: Fenerbahçe Mah. Ahmet Mithat Efendi Cad. N:9/2 Kalamış, Kadıköy, İstanbul

Tel: +90 216 330 20 88

Faks: +90 216 336 90 30

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30