CRM Çözümleri

CRM Çözümleri

Engin Alan

Binovist

Binovist farklı sektörlerde CRM danışmanlığı ve projelendirme hizmetlerini sürdürmekle birlikte farklı büyüklükte makine-techizat firmaları için hem müşteri firmanın sunucu alt yapısında hem de bulutta kullanım sağlayan  bir çözüm paketi sağlamaktadır.

Microsoft Dynamics CRM üzerinde yapılanan bu MAKİNE/TECHİZAT firmaları CRM uygulaması CRM ONLINE üzerinde alt yapı ihtiyacı duyulmadan kullanılabilmektedir. Kurumsal müşteri, bireysel müşteri ve kontak yönetimi, aktivite yönetimi, makine bilgi yönetimi, fırsat takibi ve tekliflendirme süreç yönetimi, makine garanti ve bakım yönetimi ile müşteri talep ve şikayet yönetimi başlıklarını içeren çözüm, sektör ihtiyaçlarına çözüm verecek şekilde yapılandırılmıştır. Böylece ilk yatırım maliyetinde projelendirmeye gidilmeden paket çözüm ile hizmetten faydalanılabilmekte, gerekirse ihtiyaca uygun revizyonlar Binovist danışmanlığı ile sağlanabilmektedir.  Binovist ayrıca veri temizleme - birleştirme konusunda firmalara geliştirdiği formüller ve uygulamalar ile yardımcı olmakta ve segmentasyon, kayıp müşteri yönetimi ve kampanya yönetimi gibi konularda özel çözümler sunmaktadır.

ŞİRKET HAKKINDA

Binovist, bilişim uygulamaları sahasında uzmanlık ve deneyim ile müşterilerine hizmet vermeyi amaç edinmiş, başta CRM uygulamaları olmak üzere yazılım geliştirme ve eğitim faaliyetleri sunan yenilikçi
“bilişim danışmanlığı” şirketidir.

Deneyimli ve sahasında uzman kadrosu ile müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) konusunda sektörel çözümler oluşturmak ve bu çözümleri mobil uygulamalar ve internet teknolojileri ile zenginleştirmek amacıyla faaliyet gösteren Binovist, teknik ve kavramsal eğitimlerle müşterilerinin yatırımlarından en yüksek faydayı görmelerine yardımcı olmaktadır. Kadromuz, Microsoft Dynamics CRM ürününün Türkiye’de konumlandığı günden bu yana pek çok projeye imza atmış profesyonellerden oluşmaktadır. Farklı sektörlerden şirketlere CRM çözümü başta olmak üzere, müşteri portal yönetimi, kurumsal iş süreçleri yönetimi, mobil çözümler gibi hizmetler sunan kadromuz, geçmiş deneyimlerini Türkiye’nin en büyük CRM danışmanı şirketi olma yolunda bir araya getirmektedir.

Binovist kısa sürede başarılara imza atmış ve Türkiye’nin önemli markalarına hizmet vermiştir. Borusan Otomotiv, Hyundai Türkiye, Netlog Lojistik, Betek Boya (Filli Boya grubu), Dalgakıran Kompresör, Domino’s Pizza, Simit Sarayı, Aksa Enerji, Bank Pozitif, Pronto Tour bu önemli markalardan örnek isimlerdir.

Kuruluş yılı: 2013

Şirket web sitesi: www.binovist.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Orta Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Binovist danışmanlık hizmetleri için müşterilerine farklı fiyatlandırma opsiyonları sunmaktadır. Ayrıca makine/teçhizat sektörü çözümü için müşterilerine çözüm paketi satışı ve kiralaması opsiyonlarını sunmakta, ürünün Microsoft lisanslaması her iki model için ayrıca yapılmaktadır. Detaylar ve kurumunuza özel teklifler için Binovist ile iletişime geçebilirsiniz.

CRM Komitesi temsilcisi: Engin Alan (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mehmet Nuri CanMehmet Nuri Can
Danışmanlık Hizmetleri Müdürü
İsmail Tutumluerİsmail Tutumluer
Yazılım Geliştirme Müdürü


BİNOVİST Bilişim Danışmanlık

0 iletisim tum firmalar Adres: Büyükdere Cad. No:15/A Hürhan A Blok K:4 PK:34381 Şişli, İstanbul

Tel: +90 212-356 10 01

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Buğra Koyuncu

Logo CRM

Logo Yazılım’ın “Pazarlama, satış ve müşteri hizmet süreçlerini uçtan uca yönetmek, müşteri ilişkilerinde başarıyı yakalamanın temel adımıdır” felsefesiyle geliştirdiği, Logo CRM kullanıcılara kapsamlı bir CRM çözümü sunuyor.

Standart ürünlerden çok daha kolay ve anlaşılır kullanıcı arayüzü sağlayan Logo CRM, firmaların çalışma sistemleri içinde doğabilecek ihtiyaçları doğrultusunda, arayüzde ve model editöründe yapılabilen tanımlamalar sayesinde özelleştirilebilmekte, satış & pazarlama ekiplerinin veya teknik ekiplerin tüm randevu, görüşme, teklif, satış, iş süreçleri ve satış sonrası süreçlerinin Logo’nun ticari ve ERP çözümleri ile entegre olarak anlık takip edilmesini ve raporlanmasını  sağlamaktadır.

MVC mimari ile geliştirilen ve 14 ayrı veritabanı ile çalışabilen Logo CRM, genişleyebilir yapısı sayesinde ek proje ve modül geliştirmeye açıktır. Verimlilik ve rekabet avantajı için gerçek bilgiye anlık ulaşmak isteyen, satış öncesi ve satış sonrasındaki süreçlerini kontrol altına almayı hedefleyen tüm şirketler, Logo CRM ile potansiyel müşterilerilerle tanıştıkları andan itibaren tüm ön pazarlama faaliyet süreçlerini, soğuk ve sıcak satış süreçlerini ve satış sonrası süreçlerini yönetebilir. Güncel Logo çözümleri ile kusursuz entegrasyonu sayesinde müşterilere ait cari hesap ekstreleri, sipariş ekstreleri, risk limitleri ve ürünlerin anlık stok miktarları takip edilirken, satışa dönüşen teklifler de kullanılan Logo çözümüne sipariş veya irsaliye formunda otomatik olarak aktarılabilmektedir.

LOGO CRM Özellikleri

Satış Otomasyonu, Pazarlama Otomasyonu, Satış Sonrası Destek,  Raporlama, ERP Entegrasyonu, İş Akışı (Workflow), KPI (Anahtar Performans Göstergeleri), Uygulamalar (App Store).

ŞİRKET HAKKINDA

Uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında kurulan Logo Yazılım, bugün bilişim teknolojilerine odaklı bir yüksek teknoloji grubu olarak faaliyet gösteriyor. Yazılımları bugüne kadar 170.000 firmada  1,3 milyonun üzerindeki kullanıcıya ulaşan Logo Yazılım, Türkiye’nin geleceğe taşınmasında büyük öneme sahip KOBİ’lerin daha esnek ve verimli çalışmalarına, çevikleşmelerine ortam hazırlayan iş uygulamaları üretiyor. Logo Yazılım’ın 14 dilde geliştirdiği teknoloji platformları, yalnız Türkiye’de değil, dünyanın 41 ülkesinde birçok şirket tarafından tercih ediliyor. 900’ün üzerindeki iş ortağıyla sektörünün en yaygın dağıtım ağına sahip, 3.500 kişilik bir ekosisteme sahip Logo Yazılım, teknoloji ve ArGe’ye yatırımı odağına alarak sürekli inovasyon vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

Fikri mülkiyet ve teknoloji girişimciliği konusunda öncülük yapan LOGO, aynı zamanda Türkiye’nin halka açılan ilk bilişim şirketi unvanını taşıyor. 2013 Nisan ayında, özel sermaye fonu Mediterra Capital Partners’ın iştiraki EAS Solutions SARL ile ortaklığa imza atan Logo, gerçekleştirdiği stratejik yatırımlar sayesinde, Türkiye’de elde ettiği birikim ve tecrübeyi yurtdışı pazarlara taşımayı başarmış; büyüme potansiyeli yüksek pazarların önde gelen oyuncuları arasında yer almak için önemli adımlar atmıştır.

Kuruluş yılı: 1984

Şirket web sitesi: www.logo.com.tr / www.logo-edonusum.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Mikro, KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar
Fiyatlandırma bilgileri: Lisanslama,  programı aynı anda kullanacak kullanıcı sayısı ile sunulan modüller ve modüllerin yükleneceği sunucu sayısı baz alınarak  yapılmaktadır. Eğitim ve uygulama danışmanlığı hizmet fiyatları ve süreleri ise proje kapsamına göre değişebilmekte ve lisans maliyetlerine ek olarak hesaplanmaktadır.

BI Komitesi temsilcisi: Uğur Nuri Sipahi (İcra Kurulu Üyesi, Bilgi Teknolojileri ve İş Süreçleri) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fatma TarpinofFatma Tarpinof
İcra Kurulu Üyesi, Pazarlama ve Kurumsal İletişim
Akın SertcanAkın Sertcan
İcra Kurulu Üyesi, Kanal ve Satış Operasyonları
Onur KüçükOnur Küçük
CRM,Satış Müdürü

LOGO YAZILIM

0 iletisim tum firmalarMerkez: Gebze Organize Sanayi Bölgesi Teknopark No: 609 Gebze 41480 Kocaeli

Tel: +90 262 679 80 00

Faks: +90 262 679 80 80

Satış Ofisi: Değirmenyolu Sk. Gülseren Murat Üçüncü İş Merk. N:25 K:3 Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 570 78 00  

Faks: +90 216 570 78 08

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Egemen Arsan

Salesforce

Salesforce.com kurumsal bulut bilişim firmasıdır. Salesforce satış ve CRM uygulaması, Salesforce’un sosyal ve mobil bulut teknolojisi üzerinde çalışır. Böylece kurumlar; müşterileri, iş ortakları ve çalışanları ile farklı etkileşim seviyelerinde; tamamen yeni yöntemlerle ve bir arada çalışır.

Kullanıcılar, Salesforce.com’un sunduğu tüm kurumsal bulut bilişim ve sosyal kurum uygulamalarına web tarayıcıları ve mobil cihazlar ile ulaşır. Açık bulut bilişim teknolojileri, “kullandıkça öde” prensibine dayanan abonelik sistemi ile internet tabanlı uygulama, veri saklama ve erişim hizmetleri sağlar. “Müşteri verisinin gizliliği bizim için herşeyden önemlidir” diyen Salesforce.com, bulut bilişim teknolojisinde en ileri seviyede veri güvenliği ve gizliliği sağlar.

Şirket Hakkında

1999 yılında Marc Benioff tarafından kurulan Salesforce.com, şu anda 100.000’den fazla kurumda, 10 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Merkezi San Francisco, California’da bulunan şirketin 12.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Fortune dergisi tarafından yazılım sektörünün “En Beğenilen ve En Çok Çalışılmak İstenen Firmalar” listesinin en üst sıralarında bulunan Salesforce.com, Forbes tarafından 2011, 2012, 2013, 2014 yıllarında 4 kez üst üste en yenilikçi şirket seçilerek ulaşılması zor bir rekora imza atmıştır.

Kuruluş yılı: 1999

Şirket web sitesi: www.salesforce.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar ile Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Ürün fiyatlandırma bilgisi için sitemizin ziyaret edilmesini öneririz.
www.salesforce.com/eu/crm/editions-pricing.jsp

CRM Komitesi temsilcisi: Egemen Ersan (Türkiye/Yunanistan Mid-Market Satış Müdürü) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

SALESFORCE.COM

0 iletisim tum firmalarAdres: The Atrium, Level 1, Block A, Sandyford Business Park, Dublin 18, Ireland

Tel: +353 14403500

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30