ERP Çözümleri

ERP Çözümleri

Mehmet Ali Emir

6Gen Yazılım

6GEN E-Ticaret çözümü; firmaların  mevcut e-ticaret sistemlerini ERP üzerinden yönetirken, ön yüz ile arka yüzün tüm operasyonel süreçlerini tek platform altında ve diğer çözümlere göre %50 daha az maliyet ile  yönetebilme imkanı sunmaktadır. Bu yapı ön yüzdeki e-Ticaret sistemi, arka yüzdeki lojistik şirketi ve ERP sisteminin sürekli ve anlık veri alışverişine dayanan entegrasyon kuralları ile oluşturulmuştur.

E-Ticaret çözümü; sistemin temel yapı taşı, bir çok tedarikçiden gelen farklı ürün verilerinin hatalı işlem hareketlerine izin vermeden sistemde otomatik olarak ürün kartı, barkod ve resim verilerinin oluşturulması ile başlar; kampanya yönetimi ile doğru ürünü doğru zamanda müşterilere sunma imkanı verirken, fiyat yönetimi ile her ürünün güncel fiyatlarının anlık  olarak  web sisteminde görüntülenmesine ortam sunar. Bu sayede Web siparişlerinin  ERP sistemine akmasına, tedarikçi sözleşmelerinin satınalma sipariş  bazlı yönetimi ile hatasız ürün tedarik yönetimine; depo süreçleri ve rezervasyon takibinden anlık stok ve  sipariş durum güncellemelerine, eş zamanlı  finansal ve faturalama süreçlerinin el değmeden oluşumuna ayrıca CRM faaliyetlerine  kadar uzanan zincir hareketler bütünüdür.

ERP üzerinde yürütülen her süreç büyük ölçüde sunduğu otomasyon ile kullanıcı kolaylığı sağlarken, hızlı ve güvenilir yapısı ile işletme maliyetlerinden tasarruf imkanı sunmaktadır.  İlişkili hareketler bütünlüğü sayesinde kolay raporlama ve analiz imkanı sunarken, tüm süreçlerin tek sistem üzerinde yönetiliyor olması ile  doğru veriye hızlı erişim imkanı verir.

6GEN e-ticaret çözümünü kullanmakta olan müşterilerimiz hizmet ürettikleri müşterilerine, hızlı, güvenilir, personel ve işletim maliyetlerinden tasarruf ederek hizmet vermektedir.

ŞİRKET HAKKINDA

Microsoft Dynamics ERP çözümlerinin Türkiye pazarına giriş yaptığı 2002 yılından bugüne müşterilerine; her gün değişim gösteren global pazarda; uluslararası standartlarda kutu çözümlerinden daha fazlasını, konusunda uzman danışman ve yazılımcı kadrosuyla yarattığı Dikey ve Yatay çözümleri, (AVM, Antrepo, Onaylı E-Devlet Çözümleri, e-Arşiv, e-Defter, e-Fatura, e-Mutabakat, e-Ticaret, İhale, İnşaat, Kesikli ve Proje Bazlı Üretim, Perakende, Sevkiyat, Tekstil, vb.) ulusal ve uluslararası birçok şirket tarafından kullanılan Müşteri’nin tüm özel ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılayan sonuç odaklı, değişen koşullara hızlıca ayak uydurabilen, entegre yönetim sistemleri sunarak fark yaratmaktadır.

6 GEN çözümlerini, süreç ve yönetim danışmanlığı, eğitim, uygulama ve uyarlama hizmetleri ile bütünleştirerek, müşterilerinde %100 proje başarısı ve memnuniyeti sağlamaktadır.

2016 yılı hedeflerimiz arasında, yatay ve dikey sektörel özel çözümlerimizin tamamını bulut ortamında müşterilerimize daha hızlı  ve düşük yatırım maliyeti ile çözüm sunmaktır.

Kuruluş yılı: 2007

Şirket web sitesi: www.6gen.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Mikro İşletme, KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje bedeli uygulama ve uyarlama süreçlerinin adam/gün çalışması ile birlikte sistemi kullanacak kullanıcı sayısı bazında lisans bedeli  ile toplam sahip olma bedeline ulaşılmaktadır.

ERP Komitesi temsilcisi: Mehmet Ali Emir (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mesut YılmazMesut Yılmaz
Satış Pazarlama


6GEN YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

0 iletisim tum firmalarİstanbul Adres: İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Çıkmazı Tahsin Bey Apt. N:9 D:3 İçerenköy, Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 455 67 67

Faks: +90 216 455 50 70

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ankara Adres: Sümer-2 Sok. Angora İş Merkezi No:31 D:6 Kızılay Çankaya Ankara

Tel: +90 312 230 67 70Atakan Karaman

ABH

Bütünleşik hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren Anadolu Bilişim, tedarikçi bağımsız bir hizmet şirketi olarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler tasarlamaktadır. Bilişim platformlarındaki ürün zenginliği ve hizmet çeşitliliği ile bilişim endüstrisine teknolojileri ile liderlik yapan markalarla iş ortaklıkları bulunmaktadır. Anadolu Bilişim’in çözüm portföyünde kurumsal kaynak planlama (ERP), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), iş zekası (BI), büyük veri analizi gibi kurumsal uygulamalarda endüstrinin önde gelen tedarikçilerinin lisanslı servis iş ortağıdır. Anadolu Bilişim, SAP’nin Uzman İş Ortağı (PCoE / Partner Center of Expertise) sertifikasını 2014 yılında tekrar yenilemiştir. SAP PCoE değerlendirmesinden başarıyla geçen Anadolu Bilişim, bu sertifika sayesinde uzman entegratör olarak SAP HANA platformu dâhil SAP ürün portföyünün satış lisanslarına sahip olmuştur.

2011 yılında Maltepe’de uluslararası Tier-III standartları ile uyumlu olarak 4.250 metrekarelik bir alanda kurulan Anadolu Bilişim Data Center ile; sunucu barındırma, sanallaştırma, veri yedekleme, veri kurtarma, olağanüstü durum merkezi (ODM) hizmetleri, işletim sistemleri yönetimi, fiziksel altyapı hizmetleri, yönetilebilir güvenlik hizmetleri, saha hizmetleri, veri tabanı yönetimi, farklı teknoloji platformlarında mesajlaşma ve video konferans hizmetleri, dışkaynak hizmetleri ve bulut bilişim hizmetleri sunulmaktadır.

Akıllı bina konseptiyle 7 aşamalı güvenlik sağlayanTürkiye’de PCI DSS (Ödeme Kartı Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı) sertifikasının sahibi olan Anadolu Bilişim Data Center, tüm operasyonlarda geçerli olan ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemi, ISO 20000 BT Hizmet Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikaları ile dünya standartlarında denetlenebilir ve ölçümlenebilir bir hizmet ortamı sağlamaktadır. Anadolu Bilişim, Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın yürüttüğü dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Destek Programı’nda, Bilişim Danışmanlığı alanında birinci gruptan akredite olmuştur.

Anadolu Bilişim, verimliliği maksimuma çıkarmak, hataları en aza indirmek, geleceğin somut verilerle doğru şekilde öngörebilmek ve işini yarına taşımak isteyen tüm şirketlere kendi bünyesinde geliştirdiği BudgetRight bütçe yönetim ve planlama yazılım hizmetini sunmaktadır.

ŞİRKET HAKKINDA

Anadolu Bilişim’in temeli, 1983 yılında Anadolu Grubu şirketleri için yazılım üretmek, uygulamaya almak ve yaşatmak üzere kurulan Bilgi Sistemleri Koordinatörlüğü’ne ve ATİM organizasyonuna dayanır. 2001 yılından itibaren Anadolu Grubu dışındaki şirketlere de hizmet vermeye başlayan koordinatörlük 2004 yılında şirketleşerek Anadolu Bilişim Hizmetleri A.Ş. adını almıştır.

Yaratıcılık ve kalite anlayışını sürekli geliştirerek müşteri ve çalışanlarını geleceğe taşıyan Anadolu Bilişim, sahip olduğu bilgi birikimi, uzmanlıkları ve tecrübesiyle Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojisi şirketi olma vizyonuyla faaliyet göstermektedir. Anadolu Bilişim, firmalara kaliteli servis sunmaya odaklanmış bir hizmet şirketidir. %91’i sertifikalı uzman kadrosuyla, 15 ülkede 50 binden fazla kurumsal kullanıcıya Anadolu Bilişim Data Center’dan hizmet sunmaktadır.

Kuruluş yılı: 2004

Şirket web sitesi: www.abh.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

ERP Komitesi temsilcisi: Atakan Karaman (Kurumsal Uygulama Hizmetleri Direktörü) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Alev TopaçAlev Topaç
Danışmanlık Hizmetleri Ekip Yöneticisi
Alper Yucel YağcıAlper Yağcı
Proje Satış Yöneticisi


ANADOLU BİLİŞİM HİZMETLERİ

0 iletisim tum firmalar

Adres: Zümrütevler Mah. Nazmi İlker Sk. No:30 Maltepe İstanbul

Tel: +90 216 458 42 00

Faks: +90 212 457 48 59

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Gökhan Can

AGC Yazılım

Konusunda uluslararası bir saygınlığa sahip olan PMI (Project Management Institute), projeyi “Yeni bir ürün veya hizmet oluşturmak için başlangıcı ve bitişi olan geçici bir çaba” olarak tanımlar. Proje bazlı sipariş ve üretim yönetimi de bu temel proje tanımını içerisinde taşır. Her bir sipariş yeni bir üründür ve yeni bir üretim anlamına gelir. Elbette ki daha önce ürettiğiniz ürünlere belirli oranlarda benzeştirmeniz mümkün olabilir, ancak proje tipi üretim için gerçekten bir yeniliktir ve bu yeniliği elde etmek için özel bir çaba gerekir. Diğer üretim modellerine göre, müşteriye göre en çok özelleşen ve standartları en az olan model olduğunu söyleyebiliriz.

Aslında bu karakteristik yapısı klasik ERP anlayışı ile bir çelişki doğurur. ERP sistemleri iş kuralları koyarak ve belirli standartlar oluşturarak işletmeyi daha ölçülebilir, izlenebilir ve kurumsal bir yapıya oturtmaya çalışır. Üretim yönteminizin standartlardan uzak olması klasik ERP anlayışında baştan bir kabul hatası oluşturur. Rekabet ortamı müşteriye özel hizmet ve çözümleri gittikçe daha ön plana çıkartmaktadır; gün geçtikçe daha çok firma proje bazlı üretime yönelmektedir. Buna paralel olarak, modern ERP sistemleri standartları oluşturmayı yeniden tanımlamaktadır.

Modern ERP sistemleri proje yönetim modülleri ile kaynak planlamaya yeni bir çerçeve, yeni bir standart anlayışı getirir. Bu modüller projenin bütçe, zaman ve kaynak (iş gücü, makina vb.) yönetimini farklı bir anlayış ile yaparken bir yandan da standart ERP modülleri ile (üretim planlama, üretim, satınalma, satış, finans & muhasebe vb.) entegrasyonu sağlarlar. Böylelikle, klasik ERP felsefesini terk etmeden, proje bazlı süreç yönetimi ve izlenebilirlik için yeni bir pencere açabilirler. Bu pencerede ihtiyaç duyulan proje bazlı iş yükü dengeleme, proje bazlı stok ve proje bazlı maliyet gibi birçok farklı kavramı kullanıcılarına sunarlar.

Microsoft Dynamics Axapta bahsedilen modern ERP mimarisini tüm fonksiyonları ile sunmaktadır. İşletmelere proje bazlı üretim yöntemini diğer üretim yöntemleri ile birlikte aynı sistem içerisinde kullanma imkânı sunar. Axapta ile örneğin bir ürün grubunuzda katalog üzerinden satış yaparken bir diğerini proje bazlı çalışabilir ve tamamını aynı işletme çatısı altında takip edebilirsiniz. Sahip olduğu entegrasyon mimarisi projelerinizin işletme kaynakları ile bir bütün olarak yönetilmesine ve takip edilmesine olanak sağlar.

ŞİRKET HAKKINDA

AGC Yazılım “Microsoft Certified Gold Partner” olup “Business Solutions ve Information Worker” uzmanlıklarına sahip Microsoft “Kurumsal İş Ortağı” dır, 2006 yılında kurulmuştur ve bu tarihten itibaren hızlı bir büyüme göstererek aralarında Borusan Mannesman, Kale Endüstri Holding, Inve, Telenity gibi farklı sektörlerde 100’den fazla müşteriye ulaşmıştır. Şu anda İstanbul ve İzmir’deki ofislerinde 40’tan fazla bilişim teknolojileri danışmanıyla Dynamis AX, Dynamics CRM, Sharepoint, Project Server, Office 365 gibi MS ürünleri için ürün konumlandırma ve danışmanlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Microsoft Dynamics AX, kurum içinde ve dışında her türlü projenin en etkin biçimde yönetilmesini ve karar vermenizi sağlamak için; Şirket bilgilerini sizin ve şirket çalışanlarınızın anlayacağı ve kontrol edebileceği formatta, Karmaşık olanı basitleştirerek, Güvenli ve istenilen zamanda, Net ve şeffaf bir şekilde sunmaktır.

ERP sistemleri operasyonel maliyet, operasyonel etkinlik ve daha iyi karar gibi üç temel getiriyi sağlayan projelerdir. ERP kurulumu her şeyden önce şirketin rekabetçi konumunun iyileşmesine en fazla fırsat sunan projelerdendir. Microsoft Dynamics AX, Microsoft Office ürünleri olan Excel, Word, Outlook gibi uygulamalarla rahatça entegre olarak kullanıcıların yeni sisteme kolaylıkla uyum sağlamasına yardımcı olur. Genel ekran ve menü kullanım yapısı ile kullanımı kolaydır ve kullanıcılar yabancılık çekmezler.

Kuruluş yılı: 2006

Şirket web sitesi: www.agcyazilim.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje boyutuna göre değişkenlik göstermektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Gökhan Can (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Alper CanAlper Can
Şirket Ortağı


AGC YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

İstanbul: Büyükdere Cad. Oya Sk., Devran Apt. N:2/1 D:3 Gayrettepe, İstanbul

Tel: +90 212 275 71 32

Faks: +90 212 275 71 30

İzmir: Talatpaşa Bulvarı, Torumtay Apt. N:73 K:4, D:8 Alsancak İzmir

Tel: +90 232 483 82 74

Faks: +90 232 445 85 84

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Şükrü Burhan

Abas ERP

Abas ERP; satış, satınalma, üretim yönetimi, muhasebe gibi standart ERP modüllerinin yanı sıra proje yönetimi (PM), doküman yönetim sistemi (DMS), iş zekası (BI), mobil uygulamalar, servis planlama, ileri seviye çizelgeleme ve simülasyon (APS) fonksiyonlarını da içeren esnek bir kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

Günümüzde iş ortamı hızlı adımlarla hareket etmeyi ve hızla değişen, gelişen koşullara uyum sağlamayı gerektirmektedir. Modern ve rekabetçi sektör liderliği, son teknoloji ERP yazılımları olmadan düşünülemez hale gelmiştir. Ama, teknoloji ve yenilik tek başına yeterli değildir. İşleri sonuçlandırıp başarıyı getiren yine insandır.

Abas, müşterilerine günlük operasyonlarını aksatmadan süreçlerine uyum sağlayan yüksek performanslı bir yazılım sağlar; sağlam, tutarlı ve bakımı kolay olmasının yanı sıra, büyüme ve çeviklik için tasarlanmış bir sistem.

Ancak, abas’ı farklı kılan danışman ekibinin uzmanlığı ve işine olan tutkusudur. Sektörde 35 yıllık deneyime sahip abas’ın müşterilerinin %93’ünün halen abas ERP yazılımını kullanmaları şaşırtıcı değildir. abas, ERP yazılım sektörünün gizli şampiyonudur.

ŞİRKET HAKKINDA

Üniversiteden sınıf arkadaşı olan öğrencilerin, Almanya-Karlsruhe’de 8 personel ile 1980 yılında kurduğu abas Software AG, bugün merkezinde bulunan 360 IT uzmanı ve 65 satış & uyarlama iş ortağında bulunan 600’den fazla çalışanı ile müşterilerine hizmetlerine devam etmektedir.

Abas, ERP hizmeti ve desteği sunan yerel olarak konumlandırılmış firmalardan oluşan global bir gruptur. Müşterilerine terzi usulü IT çözümleri sunmakla birlikte, yerel, kanuni ve kültürel karakteristiklerini de göz önüne alır. İşletmelere, 35 yıllık tecrübesi ile esnek ERP çözümleri sunan abas, Almanya Karlsruhe merkezi ile birlikte 29 ülke ve 65 lokasyonda 1.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Bu sayede de abas uluslararası ERP memnuniyet anketlerinde uzun yıllardır en yüksek sonuçları almaktadır.

3.500’den fazla müşterisinde 90.000’den fazla kullanıcıya bütünleşik ERP çözümü sunan abas, bu yapı sayesinde pazarın tüm ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedir. Ürünler ve çözümler, müşteriler ve iş ortakları ile sürekli iletişim halinde geliştirilmektedir. Satıştan maliyetlendirmeye, satınalmadan üretime, tedarik zinciri yönetiminden servis yönetimine, finansal kontrolden muhasebeye kadar pekçok fonksiyon abas’ın sunduğu değer zinciri içerisinde bulunmaktadır.

Abas ERP’nin Türkiye’de bulunan referansları arasında, Kalde Klima, Berke Plastik, Güney Çelik, Sistem Metal, Profil Sanayi, Printpark, Altherm, Karyer Group gibi pek çok sektörden, farklı büyüklüklerde 100’e yakın firma bulunmaktadır.

Kuruluş yılı: 1980

Şirket web sitesi : www.abas-erp.com/tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Eş zamanlı kullanıcı, proje içeriğine bağlı olarak Eğitim / Danışmanlık / Uyarlama hizmetlerine bağlı olarak fiyatlandırma yapılır.

ERP Komitesi temsilcisi: Yiğit Serhan Oralp (Danışmanlık Hizmetleri Direktörü)

Ali ÇatakAli Çatak
Satış Müdürü
Serhan OralpSerhan Oralp
Danışmanlık Hizmetleri Direktör


ABS Bilgi Sistemleri

0 iletisim tum firmalarAdres: Zeytinlik Mah. Yakut Sok. N:58 K: 1-2-3 34140 Bakırköy İstanbul

Tel: +90 212 466 22 27

Faks: +90 212 355 35 38

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Semih Gür

Acron

BIZCON olarak, 13 yıllık deneyimimiz ve 180 kişilik profesyonel ekibimizle, her boyutta işletmenin tüm iş ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik uygulama, uygulama geliştirme ve destek hizmetlerini Türkiye içinde ve dışında tek elden sunuyoruz.

MATLI için gerçekleştirdiğimiz SAP projesi kapsamında, iş süreçlerini sektörel dinamikleri göz önüne alarak yeniden yapılandırma fırsatı yakaladık ve sektöre özel çözümler ürettik. SAP’nin lojistik, finans ve insan kaynakları uygulamalarının yanı sıra, bayi portali ve BIZCON’un tarım sektörü için özel olarak geliştirdiği müstahsil çözümü uygulamasını da proje ile birlikte devreye almış olduk.BIZCON olarak Matlı SAP kurumsal dönüşüm projesi ile tüm süreçlerde izlenebilirliğin ve gıda regülasyonlarına uyumluluğun sağlanması ile yem, yumurta, süt üretimi alanlarında SAP uygulamalarımızın başarısını bir kez daha kanıtlamış olduk. Proje başlangıcında, esneklik ve hareketliliğin artırılması, farklı bölümlere ait iş süreçlerinin basitleştirilmesi ve standardizasyonunun sağlanması amaçlanmıştı. Coğrafi yaygınlık ve geniş bayi ağı göz önüne alınarak merkezi planlama ve kontrolün sağlanması hedeflenmişti. Proje sonunda, MATLI modern, ileriye dönük, büyüyebilir bir ERP altyapısına kavuşmuş oldu. Projenin verimlilik ve izlenebilirliğe olan katkılarının yanı sıra, yapılan tüm çalışmalar ile raporlamalar ve iş süreçleri uluslararası standartlara ulaştı.

0 iletisim tum firmalar


Akademi Danışmanlık

Akademi Danışmanlık

Apps Akademi Danışmanlık, sahip olduğu hizmet anlayışını ve uzmanlık seviyesini ISO 9001 kalite belgeleri ve Oracle Platinum seviye iş ortaklığı sertifikaları ile desteklemiş, Oracle tabanlı çözüm danışmanlığında lider ve kurumsal yazılımlar alanında önde gelen firmalardan biridir.

Tulomsaş projesi ise, Apps Akademi Danışmanlık’ın deneyimini özellikle kamu sektöründe de gösterebilmesi ve kullanılan Oracle JD Edwards çözümünün farklı imalat süreçlerinin yönetilebilmesinde sağladığı esnekliğin başarılı bir şekilde uygulanabilmesi anlamında özel bir projedir. Oracle JD Edwards’ın hem Tier 1 ERP’ler içerisinde en yüksek üretim fonksiyonalitesine sahip olması hem de gerek esneklik gerekse maliyet açısından uygunluğu, projenin başarısında uygulayıcı danışman şirketin uzmanlığı kadar etkili olmuştur. Şirketlerin, Tülomsaş örneğinde olduğu gibi, kendileri için uygun çözümü ve çözüm sağlayıcıyı doğru belirlemeleri için, seçim sürecini doğru ve tarafsız yürütmeleri bir projenin başarısındaki en temel etkendir denilebilir. Oracle JD Edwards ve Apps Akademi Danışmanlık hakkında daha çok bilgiye web sitemizden veya bizimle direkt iletişime geçerek erişebilirsiniz.

0 iletisim tum firmalar


Hakan Akalın

Akdatasoft

Faaliyet Alanları:

 • Bilgi ve Teknoloji Danışmanlığı
 • Sistem ve Proje Danışmanlığı
 • Üretim Sistemleri
 • Sektörel Uygulamalar

Uygulamalar:

 • İplik, Örme, Dokuma Üretim Yönetimi
 • Kumaş Boyama, Baskı ve Apre Üretim Yönetimi
 • Parça Boyama ve Baskı Üretim Yönetimi
 • Konfeksiyon Üretim Yönetimi
 • Nonwoven Üretim Yönetimi
 • Suni Deri Üretim Yönetimi
 • Plastik Üretim Yönetimi
 • Alüminyum Üretim Yönetimi
 • Temizlik Kağıt Üretim Yönetimi
 • Seramik Üretim Yönetimi
 • Genel Üretim Yönetimi:
 • Ön Maliyet ve Maliyet Muhasebesi
 • Kalite Kontrol Sistemleri
 • Laboratuvar İşlem Takip Sistemleri
 • Fason İşlem Takip Sistemleri
 • Üretimden Veri Toplama ve Değerlendirme
 • Barkodlu Stok ve Sevkiyat Sistemleri
 • Üretim Reçete Sistemleri
 • Tartım Otomasyonu
 • Otomasyon Sistemleri Entegrasyon

ŞİRKET HAKKINDA

Akdatasoft Yazılım, 1995 yılından itibaren kendi yazılımları ile üretim sektöründe hizmet vermektedir.

Yazılımlarımız sektörel detaylar göz önüne alınarak ve gerekli uyarlamaların yapılması ile kullanıma hazır olarak pazara sunulmaktadır. Dolayısıyla başladığımız tüm projelerde kuruluş, eğitim ve kullanıma geçiş süresi kısa olmaktadır. Firmamızda çalışan proje yöneticilerinin, eğitim ve destek personellerinin işletme deneyimine sahip olması nedeniyle, projelerde ihtiyacın belirlenmesi, ihtiyacın karşılanması ve programların uygulamaya alınması aşamalarında başarılı çalışmalar gerçekleştirilebilmektedir.

Akdasoft Yazılım Trakya Üniversitesi Edirne ve Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Teknoparklarındaki Ar-Ge merkezlerinde geliştirdiği ve geliştirmeye devam ettiği web ve mobil uygulamaları 2015 yılı sonu itibariyle müşterilerin hizmetine sunacaktır.

Doküman Yönetimi ve CRM konusunda ürün hazırlıklarımız sürmekte olup, 2015 yılı son çeyreğinde faaliyete geçilmesi planlanmaktadır.

Farklı üretim sektörlerine ait uyarlama ve geliştirmeler üzerinde de çalışmalar devam etmekte olup, 2016 yılından itibaren pazara sunulacaktır.

AKDATASOFT

Şirket web sitesi: www.akdata.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Sektörel Bazda Üretim Yönetimi Yazılımları

Fiyatlandırma bilgileri: Modüller ve kullanıcı bazında değişmekte olup, danışmanlık, uyarlama ve eğitim hizmetleri dahil anahtar teslim fiyatlandırma

ERP Komitesi temsilcisi: Hakan Akalın (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ayten AkalınAyten AkalınYazılım
Geliştirme Yöneticisi
Metin TopçuMetin Topçu
Satış ve Proje Yöneticisi


AKDATASOFT YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Merkez: Kazımiye Mah. Şahinkaya 1. Sk. Çamlık Sit. B-Blok N:7 D:14 PK: 59860 Çorlu, Tekirdağ

Şube: Namık Kemal Üniv. Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanlığı, Teknoloji Geliştirme Böl. Silahtar Mah. Sinan Dede Mevkii, No:15-16-22-24 Çorlu, Tekirdağ

Tel: +90 282 653 13 89

Faks: +90 282 651 72 46

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.aktek logo

Şirketimizin yürütmüş olduğu bazı faaliyetlerin kapsamı ve söz konusu ana IT faaliyetlerine ilişkin detaylı bilgiler şöyle sıralanmaktadır:

DBA Hizmetleri; Oracle e-Business Suite entegrasyon ve destek hizmetleri, Java Uygulamaları; (Özellikle Oracle e-Business Suite üzerinde Java tabanlı ek geliştirmeler yapılması) sunucu, depolama konsolidasyonu, sanallaştırma ve altyapı hizmetleri, güvenlik çözümleri, sistem yönetimi ve veri merkezi ve yedekleme uygulamaları, BI ve kurumsal bütçeleme; IBM Cognos TM1, SAP BASIS-Operasyonel Destek; uzaktan sayaç okuma.

Şirket Hakkında

Şirketimiz, 2007 yılında Akkök Grubu şirketlerinin bilgi teknolojisi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş olup, ilerleyen yıllarda katma değerli bilgi birikimini grup dışındaki firmalara da taşıyan bir teknoloji firması haline gelmiştir. Şirketimiz, Oracle e-Business Suite üzerinde üretim, finansallar, lojistik, insan kaynakları, iş zekâsı ve kurumsal bütçeleme konularında uzman ekibiyle Oracle’ın en büyük iş ortaklarından biri olup, sunucular ve sanallaştırma alanında da pazarın lideri konumunda olan EMC, HP ve VMware’in iş ortağıdır. IBM Cognos Partner’ı olan şirketimiz, Akkök Grubu’nda elde ettiği tecrübeleri grup dışına da taşıyarak iş zekâsı uygulamalarında pazar payını büyütmektedir. 2012 yılında şirketimizin kendi ürünü olan ASOS (Aktek Sayaç Okuma Sistemi) ile Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş’nin 7 bin 500 sayaçlık Uzaktan Sayaç Okuma ihalesi 32 firma arasından kazanılarak hayata geçirilmiş olup, Netaş Telekomünikasyon A.Ş. ile yapılan iş ortaklığı ile Aydem Elektrik Dağıtım A.Ş’nin 12 bin sayaçlık ihale kazanılmış ve proje devam etmektedir.

Kuruluş yılı : 2007

Şirket web sitesi : -

Hizmet ve ürün pazar segmenti : -

Fiyatlandırma bilgileri : -

ERP Komitesi temsilcisi : -

Dr. Reha Çetin
Genel Müdür
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özden Mine Öğüt, Satış Müdürü, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Nur Tunç, Satınalma ve Pazarlama Müdürü, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özgür Erdoğan, Finansal Sistemler ve İnsan Kaynakları - Müdür, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Murat Özoğlu, Üretim ve Lojistik Sistemler-Müdür Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Aktek

0 iletisim tum firmalar


Adres: -

Tel: -

Faks: -

e-Posta: -

 


Bülent Çolakoğlu

Analitik Bilişim

Analitik Bilişim farklı ölçekteki kurumlara aşağıda özetlenen başlıklarda hizmet sunmaktadır.

Microsoft Dynamics ERP Danışmanlık Hizmetleri: Kurumsal dönüşüm için Dynamics AX seçen şirketlere dönüşüm süreçlerinin yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Dynamics AX Finans Uygulamaları: UFRS, kredi, sigorta, leasing, nakit akışı modüllerimiz ile müşterilerimize standart Dynamics AX’ın sağladığı geniş fonksiyonel özelliklerin daha verimli kullanma şansı sunulmaktadır. Modüller, Dynamics AX’ın katman mimarisi içerisinde standart yapısı ile uyumlu bir şekilde geliştirilmiştir.

Bordro Modülü: Dynamics AX İnsan Kaynakları modülü ile tam olarak entegre olarak geliştirilmiş olan modülümüz hem Dynamics AX’ın yalın ve kullanıcı dostu ekran tasarımlarını sunmakta hem de bordro departmanlarının ihtiyaç duydukları geniş raporlama seçeneklerini barındırmaktadır. Modül bütünü ile parametrik olarak tasarlanmış altyapısı ile kesinti ve ödenek yönetiminde kullanıcılara rahat çalışma imkânı sunmaktadır.

Analitik İK Uygulamaları: TÜBİTAK destekli olarak geliştirilmiş seçme ve yerleştirme süreçlerinin yapay zeka metotları ile gerçekleştiği uygulamalardır. Bu uygulamalar ile uygun aday seçme ve yerleştirme süreçleri analitik temellere oturtulmaktadır.

ŞİRKET HAKKINDA

Microsoft İş Ortağı olan şirketimiz ERP danışmanlığı ve platform bağımsız yazılım geliştirme alanlarında hizmet sunmaktadır. Profesyonel proje yönetimi yaklaşımı, müşteri memnuniyeti esaslı satış sonrası hizmet anlayışı ile müşterilerinin süreçlerine değer katmasına yardımcı olmaktadır. Farklı sektörlerden müşteri referanslarına sahip olan şirketimiz Ar-Ge projeleri ile önümüzdeki yıllarda öne çıkacak teknolojik yaklaşımlar üzerinde bilgi birikimini artırmakta ve yeni ürünler geliştirmektedir.

Proje yönetiminin ERP projelerinin başarıya ulaşmasında kilit önemde olduğu gerçeği ile hareket eden şirketimiz proje yönetiminde uyguladığı metotlar ile projelerini zamanında ve bütçe sapmalarını belirlenen sınırlar içerisinde tamamlama başarısını göstermiştir.

2013 yılından bu yana başlatılan İnsan Kaynakları Akademisi ile ülkemizin seçkin üniversitelerinden mezun genç danışman adayları şirketimizde eğitim programına dâhil edilerek kurumsal kültürümüze uygun danışmanlar eğitilmekte ve kadromuza katılmaktadır.

Şirketimiz üretim sektörü başta olmak üzere farklı sektör tecrübelerinin yanı sıra kamu dikeyinde geliştirdiği KİK ile entegre kamu ihale modülü ile kamu sektöründe de referanslara sahiptir.

İstanbul merkez ve Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde faaliyet gösteren şirketimiz önümüzdeki yıllarda 2014 yılında başlattığı Ar – Ge projelerine devam ederek “Nesnelerin İnterneti” ve “Makine Öğrenmesi” konularında faaliyetlerini derinleştirerek müşterilerine sunduğu katma değeri artırma hedefindedir.

Kuruluş yılı: 2010

Şirket web sitesi: www.analitikbilisim.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta, Büyük, Uluslararası İşletmeler.

Fiyatlandırma bilgileri: Ürün ve Hizmetler Fiyatlandırma Bilgisi: Şirketimiz Microsoft ürünlerinin ve Microsoft Dynamics AX üzerinde ya da platform bağımsız geliştirilmiş kendi ürünlerinin lisans satışını ve bu ürünlere uyarlama danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Lisans satışlarında kullanıcı tipleri ve adetleri esas alınmaktadır. Danışmanlık hizmetlerinde ise adam – gün fiyatlandırmaya göre hareket edilmektedir. Proje bütçesinin oluşturulmasında tüm kalemlerin belirlenmesi için detaylı kapsam çalışması yapılmakta ve sapma oranının düşük olacağı bütçeler oluşturulmaya çalışılmaktadır.

ERP Komitesi temsilcisi: Bülent Çolakoğlu (İş Geliştirme Yöneticisi) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ANALİTİK BİLİŞİM ERP DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

0 iletisim tum firmalar

Merkez Adres: Kozyatağı Mah. Değirmen Sk. AR Plaza A Blok Ofis No: 102 Kadıköy, İstanbul

Şube: Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Vatan Cad. No:83 C-1/B Yeniköy, Başiskele Kocaeli

Tel: +90 216 416 7576

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Ahmet Avinal

Avinal

Avinal Yazılım Danşmanlık İnşaat şirketi 1991 senesinde Ahmet Avinal tarafından kurulmuştur. 2000 yılına kadar Teklif-Keşif-Hakediş yazılımı olarak bilinen ve 1000 in üzerinde kullanıcısı olan “Avinal”, 2000 li yıllardan sonra “İnşaat Proje Yönetiminde ERP” yazılımı olarak gelişimini sürdürmüştür.

Avinal, kurgulayıcısı ve programlayıcısı olduğu “İnşaat Proje Yönetim ERP” araç’ı ve çalışma sistematiği nedeni ile “İnşaat Proje Yönetimine” alışılmışın dışında yürütme, kontrol ve ölçme değerlendirme avantajları sağlamaktadır.

ERP, genel anlamda, bir işletmenin tüm noktalarındaki işlevleri entegre edebilen yazılım setidir. İnşaat sektörü, söz konusu olduğunda, ERP’yi yalnızca bu ifade ile tarifleyemeyiz. “İnşaat Proje Yönetiminde ERP” bir kültürdür, firmalar için yüksek lisanstır, bir doktora derecesidir.

Bir inşaat projesinin safhalarını; Fizibilite – Proje – Hazırlık – Planlama – Yürütme – Gerçekleşme – Ölçme ve Değerlendirme – Sonuç - İşletme olarak özetleyecek olursak, “İnşaat Proje Yönetim ERP” setinin de bu safhalardaki tüm işlevleri çözebilen ve firmada bazı safhalarda kullanılan özel programlarla da entegre çalışabilen bir yapıda olması gerekmektedir. Avinal ERP, 3D proje çözüm yazılımları (Allplan, Revit, Archicad), finansal yazılımlar (Logo, SAP, 1C), planlama yazılımları (Primavera, Mictosoft Project) gibi yazılımlar ile entegre çalışabilmektedir.

Teknik Ofis Hizmetlerimiz

Avinal; kapsamlı İnşaat Projelerinde yatırımcı ve müteahhit firmalara, projenin tüm teknik ofis hizmetlerini yürüten “Teknik Ofis Taşeronu” hüviyetinde de hizmet vermektedir.

Proje müelliflerinin verdiği tüm projeleri 3D Allplan ortamında modelleyerek, tüm metrajları elde eder, Keşfi bu metrajlardan “Tek Tuş” ile oluşturabiliriz.

İşin yürütülmesi sırasında da tüm imalat değişiklikleri modellenerek izlemekte ve imalat metraj değişiklikleri güncel olarak takip edilebilmektedir.

Her değişiklik, anında iş programına aktarılabilmekte, güncellenmekte ve bu değişikliklerin Master Plan’a olan etkisi gerek yürütme veya bütçesel anlamda hemen değerlendirebilmektedir.

REFERANSLARIMIZ:

 • 2010-2015 hizmetlerini yürüttüğümüz projeler;
 • Emaar Square (800.000 m2)
 • Emaar Toskana Vadisi Outlet Projesi
 • Forum Kayseri,
 • Forum Gaziantep,
 • Forum Diyarbakır,
 • Forum Adana,
 • Forum Çorum,
 • Forum Elazığ AVM Projeleri,
 • Yeşil GYO - Körfez Konutları ve İnnovia Projeleri
 • Koray İnşaat, Garanti Bankası Teknoloji Merkezi ,
 • Sinpaş - Eviya Projesi,
 • Doğuş Yapı - Bodrum Oteli

Kuruluş yılı: 1991

Şirket web sitesi: www.avinal.com, www.avinal.net

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Büyük Ölçekli İnşaat Firmaları ve Yatırımcılar.

Fiyatlandırma bilgileri: Proje içeriğine bağlı olarak proje bazlı fiyatlandırma yapılır.

ERP Komitesi temsilcisi: Ahmet Avinal (Mimar, Yönetim Kurulu Başkanı) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

AVİNAL YAZILIM DANIŞMANLIK

0 iletisim tum firmalar

Adres: Eminalipaşa Cad., N:9/8 Altıntpe Maltepe, İstanbul

Tel: +90 216 417 17 73

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.axis logo

Ürünler hakkında

AXIS ‘in satış ve danışmanlığını gerçekleştirdiği Microsoft Dynamics AX; şirket çalışanlarına finans, müşteri ilişkileri ve tedarik zinciri sürecinin otomasyonunda, işe değer katacak verilerin entegrasyonunda ve kritik iş ilişkilerinin profesyonel şekilde yönetilmesinde yardımcı olacak bütünleşik ve ihtiyaca uyarlanabilen bir iş yönetimi çözümüdür. Microsoft Dynamics AX ile organizasyonel ve coğrafi sınırlarında ötesine geçerek, çalışanlar, bilgiler ve süreçler arasında bağlantı kurulabilir. Bu çözüm iş süreçlerinin optimizasyonunda yardımcı olurken, sahip olunan iş bilgileriyle daha fazlasını yapmayı sağlayarak, büyüme için gereken esnekliği sunar.

TARGIT, şirketlerin karar verme aşaması için gerekli olan analitik araçların geliştiricisidir. TARGIT Analiz ‘Suite’ içerisindeki ürünler; kullanıcıların enformasyon teknolojisi yeteneklerine bakılmaksızın faydalanılabilmesi gözetilerek tasarlanmıştır. Veri depolama, veri arama işlerini internet ile kablosuz teknolojiler aracılığıyla tek bir sistem altında toplayıp şirket yöneticilerine anında işleri hakkında bilgi sunmaya yarayan bir analiz aracıdır. Bilgiler internet aracılığıyla görülebilir, analiz edilebilir ve raporlar anlık olarak elde edilebilir. TARGIT Analiz “Suite”; değişik seviyelerdeki karar mekanizmaları için bilgilerin kolay ulaşılabilir, hızlı sonuçlandırılabilir ve güvenilir kullanımına odaklıdır.

Şirket Hakkında

2003 yılında kurulan AXIS; Microsoft Business Solutions Dynamics’in Türkiye pazarına girişiyle AXAPTA’yı odak noktası olarak belirlemiştir. Geçmiş yıllarda ulusal ve uluslararası platformda edindiği ERP tecrübelerini 2005, 2007 ve 2010 yıllarında Microsoft’un “En Başarılı Çözüm Ortağı” ödülü ile desteklemiştir. Bugün gerçekleştirildiği başarılı projeler ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilerinin Rusya ve Balkan ülkelerindeki operasyonlarına da imza atmıştır. Başta otomotiv ve otomotiv yan sanayi olmak üzere perakende, kesikli üretim, dağıtım, B2B gibi sektörlere özel çözümler sunmaktadır. ERP ürün ailesinin yanı sıra TARGIT İş Zekâsı Çözümleri ve Doküman Yönetim Sistemleri gibi kurumsal destek ürünlerinin satış ve danışmanlık hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Kuruluş yılı : 2003

Şirket web sitesi : www.axis-it.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti : Kurumsal Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri : -

Şirketin 2012 yılı geliri : -

ERP Komitesi temsilcisi : Üstün Uçtum

axis atilla filiz
Atilla Filizler
Genel Müdür


AXIS Information Technologies

0 iletisim tum firmalar


Adres: Kayışdağı yolu cad. No:97 Özceyılmaz İş Merkezi Kat:5 İçerenköy / Ataşehir/ İstanbul

Tel: +90 (216) 372 5090 Faks: +90 (216) 372 4090

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - www.axis-it.com

 


BMI LOGO

Dinamo ERP ve Sektörel Çözümler
Dinamo ERP’nin, özellikle otomotiv yan sanayi için geliştirdiği çözümler, ana sanayiler tarafından da onaylanan bir yazılım olmasına yardımcı olmuştur. Ana sanayi ile yan sanayi arasında gerçek zamanlı bir köprü görevi gören dinamo ERP, ana sanayi-yan sanayi tedarik zinciri yönetimine önemli katkılar sunmuştur ve sunmaya devam etmektedir.

Yine kablo sektörü için geliştirdiği çözümlerle ülkemizin kablo üretim merkezi olan Denizli ilinde başarılı projelere imza atmıştır. Uluslararası ölçekteki en büyük kablo imalatçılarından olan Nexans Kablo Türkiye, bütün süreçlerini dinamo ERP ile sürdürmektedir. Yine ülkemizin önde gelen kablo imalatçılarından Altın Kablo, Atlas Kablo, Sena Kablo da süreçlerini dinamo ERP ile yürütmekte ve yönetmektedirler.

BMI dinamo erp

Makine imalatçıları, dinamo ERP’nin ürün konfigüratörü sayesinde müşteri taleplerini anında modelleyebilmekte ve bütün tedarik zincirini, müşterinin konfigüre ettiği yapıya göre rahatlıkla takip edebilmektedirler. Ülkemizin önde gelen makine imalatçılarından Baykal Makine, süreçlerini dinamo ERP ile yürütmekte ve yönetmektedir.
Plastik ve metal kesme kalıpları için özel olarak geliştirilen dinamo Kalıp İmalat ve Maliyet Takip yazılımı sayesinde, kalıp imalatçıları, kalıplarına ait işlerin hangi aşamada olduğunu ve maliyetini anlık olarak izleyebilmektedirler.

Matbaa ve ambalaj sektörü için geliştirdiği çözümlerle de dikkat çeken dinamo ERP’nin, bu sektördeki başlıca müşterileri arasında Sade Ofset, Bahar Etiket, Etisan şirketleri bulunmaktadır.

Şirket Hakkında

BMI Yazılım ve Danışmanlık, yaklaşık 15 yıllık endüstriyel deneyime sahip bir ekip tarafından 2011 yılında kurulmuştur. 2004 yılından beri dinamo ERP ile imalat ve hizmet işletmelerinde proje ve süreç yönetimi, uygulama ve uyarlama hizmetleri yürütmektedir. Farklı sektörlerdeki başarılı ERP projelerindeki çalışma eksenini dinamo ERP ile beraber Sistem-İnsan-Sistem (SİS) proje metodolojisi oluşturmaktadır.

Firmamız; ülke genelinde 200’den fazla işletmede süreç ve teknik analiz yapmıştır. Farklı sektör ve endüstri kollarında, ki bu sektörler arasında otomotiv-beyaz eşya yan sanayi, metal, kablo, makine, kalıp, gıda, plastik, elektrik/elektronik, aydınlatma, matbaa-ambalaj-etiket bulunmaktadır, 70 ERP projesini dinamo ERP ile yürütmüş ve yönetmiştir ve hala desteğini vermeye devam etmektedir. ERP projelerinde; sürekli iyileştirme ve yalın proje metodolojisi üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Hedefimiz; danışmanlık hizmetleri tedarikçisi olarak, küresel tedarik zincirinin güçlü bir halkası olmak, yenilikçi ve inovatif çözümler sunarak rekabetçi işletmelerin oluşmasına katkı sunmaktır.

Kuruluş yılı: 2004 / 2011

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Orta/Büyük İşletmeler

Fiyatlandırma bilgileri: Kullanıcı bazlı ve named user

Şirketin 2012 yılı geliri: -

ERP Komitesi temsilcisi: Mehmet Açıkgöz

 BMI mehmet acikgozMehmet Açıkgöz
ERP Komitesi temsilcisi


BMI Yazılım ve Danışmanlık

0 iletisim tum firmalar

Adres: Yenişehir Mah. Reyhan Cad. 37/19 A Bl. Pendik / İstanbul

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şirket web sitesi: www.bmidanismanlik.com

 


M.Sedat Yılmaz

BilişimERP

Java platformunda son teknoloji ile web tabanlı olarak geliştirilen bilişimERP, 2009 yılından bu yana başta dövme, döküm, metal işleme, körük üretimi, kompozit malzeme üretimi gibi bir çok üretim sektöründe kullanılıyor. Paket satışı değil, çözüm üretme ve proje bakış açısına sahip olduğumuz için öncelikle konularında uzman danışmanlarımız ile süreç analizi ve sistem modeli çalışması yapıyoruz, bu çalışmaların sonunda işletmedeki üretim ve diğer yönetim sistemlerini gözden geçiriyor, iş süreçlerinizin tamamını tek sistem bilişimERP üzerinde bütünleştirerek işletime alıyoruz..

Üretim yönetimindeki başarımızı sürdürmek ve geliştirmek için bir görsel üretim izleme ve planlama yazılımı olan bilişimPM’i geliştirdik. bilişimERP ile bütünleşik çalışan bu ürünümüz özellikle üretim yöneticileri ve planlama mühendisleri tarafından iş ve performans takibi yapılmasını sağlıyor. Gantt şemaları üzerinden sürükle bırak yöntemiyle üretim planlama amacıyla kullanılıyor. bilişimMobile ile sahadan toplanan üretim verisinin etkili şekilde izlenmesini sağlıyor.

bilişimMobile uygulamaları uçtan uca entegrasyonu bir üst seviyeye taşıyarak, sahada hareket halinde olan çalışanların işlerini izlenebilir kılıyor ve süreçleri hızlandırıyor. Bu ürünümüz, Üretim & Saha Yönetimi, Depo Yönetimi, Kalite, Satış, Satınalma konularında çözümler içeriyor.

Kuruluş yılı: 1985

Şirket web sitesi: www.bilisim.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta, Büyük, Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Çözümlerimizin kapsamı, sektöre ve uygulanacak ürüne göre değişiklik göstermektedir. Detaylı analizler doğrultusunda fiyat oluşturma politikamız vardır.

ERP Komitesi temsilcisi: Can Kerem Oktay (ERP & İş Süreçleri Danışmanı) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bilişim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti - Bilişim Ltd.

0 iletisim tum firmalar

Ankara Merkez: Cyberpark Beytepe Köyü Yolu 5/A K:4, 06530 Bilkent, Ankara

Tel: +90 312 266 11 44

Faks: +90 312 266 11 40

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İstanbul Şube: Yıldız Tek. Üni. Teknopark B2 Blok N:419 34220 Davutpaşa, Esenler, İstanbul

Tel: +90 212 483 73 49

Faks: +90 212 483 73 52Hayri Şahin

Birleşik Uzmanlar Bilişim

Microsoft Dynamics AX, firmanızın tüm süreçlerini tek bir platformda birleştiren yeni nesil ERP çözümüdür. Dynamics Ax; müşterileriniz, iş ortaklarınız, personeliniz ve tedarikçileriniz ile başarılı iş birlikleri kurmanız için gereksinim duyacağınız güçlü bir sistemin temelini oluşturur.

Microsoft Dynamics AX ERP çözümü üzerinde  İnşaat, Metal, Döküm, Üretim, Enerji sektörlerine özel geliştirilen Birleşik Uzmanlar’ın katma değerli çözümleri ile işinizi süreçlerinizi daha etkin yönetebilirsiniz.

Çözümler;

 • Proje Yönetimi ve İnşaat Çözümü
 • Elektrik Faturalama Çözümü (BillAX)
 • Bakım Yönetimi ( PMAX)
 • Üretim Çözümleri (Dökümhane üretimi, Alümina üretimi)
 • Muhasebe&Finans Çözümleri (Kredi yönetimi, Nakit Akış, Ödeme Yönetimi, Mutabakat, e-beyanname)
 • Otel Çözüm Entegrasyonları
 • e-çözümler: e-fatura, e-defter, e-arşiv

ŞİRKET HAKKINDA

Birleşik Uzmanlar Bilişim, iş uygulamaları ve teknoloji danışmanlığı hizmetleri sağlayan profesyonel bir organizasyondur.

Farklı sektörlerdeki işletmelere  kurumsal çözümler sunan ve Microsoft Gold Partner’ı olan Birleşik Uzmanlar Bilişim, Microsoft Dynamics AX kurumsal kaynak planlaması (ERP) çözümlerinin satış, danışmanlık, eğitim, proje yönetimi, bakım ve destek hizmetlerini vermektedir.

Cengiz Holding, Cengiz Elektrik, Cengiz Enerji, Nissan Otomotiv, Eti Alüminyum, Eti Bakır, Samgaz,  SelçukGaz, Vera Hotel Group, Nova Reklam, Bossa, Audio Elektronik, Minik Adım Ayakkabıları, Gemont, Enprode, MV Holding, Asel, Korkmaz Mutfak Eşyaları, Öztiryakiler, Sodexo, Akınal Sentetik, Koza Polyester, Alıcı Boru Profil, Sumahan Otel, İstanbul Film Stüdyoları, SAS, A-tex, Akşam Yayın Grubu, Körfez Döküm gibi başarılı projelere imza atmış uzman ve deneyimli  kadrosu, sektöre özel uygulamaları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti  ilkesi ile kurumlara değer katan çözümler üretmektedir.

Birleşik Uzmanlar, İnşaat sektörüne özel Dynamics AX üzerinde geliştirdiği Proje Yönetimi ve İnşaat Çözümü ile Cengiz İnşaat, Baytur İnşaat, CMLKK (3. Havalimanı İnşaatı), Ekin Proje, Koray İnşaat, Limak İnşaat, Nida İnşaat gibi sektöründe öncü firmaları referanslarına katmıştır.  

Şirket en son olarak yurt dışında kullanılmakta olan UMAX Utility çözümünü Türkiye’de uygulamak üzere bir Dikey çözüm üreticisi olan Itineris ile işbirliği yapmaya başlamıştır.

Kuruluş yılı: 2003

Şirket web sitesi: www.birlesikuzmanlar-it.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Kullanıcı tip, sayıları ve firma  ihtiyaçları doğrultusunda proje uyarlama süresine bağlı olarak fiyatlar belirlenmektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Hayati Şahin (Kurucu Ortak) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mahizer BalabanMahizer Balaban
İş Geliştirme Müdürü


BİRLEŞİK UZMANLAR BİLİŞİM

0 iletisim tum firmalar

Adres: Büyükdere Cd. Noramin İş Merkezi N:237 K:3 D:310, 34398 Maslak İstanbul

Tel: +90 212 286 48 12

Faks: +90 212 276 80 53

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.bizcon logo

Ürün / Hizmet Bilgileri

Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojisi şirketi olarak BIZCON, SAP’nin lisans, lisans bakım, danışmanlık, proje yönetimi ve destek hizmetlerini, müşterilerine avantajlı ve rekabetçi bir şekilde sunmaktadır. Teknolojik gelişmeleri her alanda takip ederek müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri en uygun ve en hızlı şekilde sunabilmek için VMware, HP, Nakisa, Sybase gibi sektörünün en önemli firmaları ile de çözüm ortaklıkları yapmaktadır.

Yazılım, uygulama ve danışmanlık alanlarında 150 kişilik profesyonel ekibi ile kurumsal çözümler üreten BIZCON, Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojisi şirketidir. “Bilişim 500 Yazılım Danışmanlığı Gelirleri” kategorisinde Türkiye’nin ilk 20 şirketi arasında bulunan BIZCON, 13 yıldır hizmet kalitesinden ödün vermeyen çözüm odaklı kurumsal yaklaşımını sürekli geliştirmektedir.

BIZCON, SAP’nin uluslararası kapsamda düzenlediği SAP İş Ortakları İçin En İyi Performans Ödülleri 2012 (Best Performance Challenge 2012 for SAP Partners) yarışmasında bölgesinde ‘En İyi Performans Ödülü’ne layık görülmüştür.
BIZCON, pazardaki rekabet gücünün en önemli etkenlerinden birisinin insan kaynağı olduğu bilinciyle, danışmanlarına sağladığı sürekli eğitim imkanıyla gelişmeye ve tecrübe kazanmaya devam etmektedir. Bu yatırımların bir sonucu olarak SAP tarafından verilen “En Çok Danışman Sertifikalayan İş Ortağı Birincilik Ödülü”nü 2009, 2011 ve 2012 yıllarında almaya hak kazanmıştır.

Borusan Grubu, Doğan Grubu, THY, Efes Pilsen, A101, Deva İlaç, İstanbul Ecza Koop. Birliği, Bursa Ecza Koop. Birliği, Savronik, Matlı Yem, Flormar, Alce Elektrik, Sofra Grubu gibi Türkiye’nin sektöründeki öncü firmalarıyla projeler gerçekleştirmektedir.

Dikey ve Özel Çözüm Bilgileri
Dünyanın lider kurumsal iş çözümleri firması SAP’nin GOLD İş Ortağı unvanına sahip olan BIZCON; kurumsal kaynak planlaması, iş analitikleri, teknoloji, kurumsal portal, HANA ve mobilite çözümleri alanında farklı büyüklüklerdeki işletmelerin iş süreçleri yönetimi ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik projeler yönetmektedir.

Strateji yönetimi, bütçe planlama, finansal konsolidasyon, nakliye yönetimi, ileri depo yönetimi, hazine ve risk yönetimi gibi özel uzmanlık alanlarındaki yetkinliği ile ön plana çıkmaktadır.
Türkiye’de en fazla SAP İş Analitikleri projesini hayata geçiren BIZCON, teslim ettiği projelerle sektöre öncülük etmektedir.

Şirket Hakkında

2013 - 2015 Türkiye Kurumsal Yazılım Pazarındaki Vizyonu

Hedeflerimiz; büyümeye devam etmek, SAP İş Analitikleri alanında referans projelere imza atarak, lider pozisyonumuzu devam ettirmek, SAP Kurumsal Kaynak Planlaması alanında ERP projelerinin Anadolu’da yayılmasına paralel olarak, farklı endüstrilerde proje sayımızı arttırmaktır. BIZCON; 2013 yılında ürün anlamında mobil uygulamalar, finansal konsolidasyon, e-işe alım ve dağıtım planlama uygulamalarına, endüstri anlamında lojistik, yem ve tarım, ileri teknoloji, elektrik, makina, ilaç ve savunma sektörlerine odaklanmayı planlamaktadır.

 


bizcon semih gurSemih Gür
Genel Müdür
bizcon armagan aydinArmağan Aydın
Satış & Pazarlama Direktörü
bizcon bora gurBora Gür
ERP Uygulamaları Direktörü
bizcon ozgur yagmurkayaÖzgür Yavuzkara
İş Analitikleri Direktörü

 

 

Bizcon

0 iletisim tum firmalar

e-Posta: 

Semih Gür
Genel Müdür
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Armağan Aydın
Satış & Pazarlama Direktörü
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bora Gür
ERP Uygulamaları Direktörü
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özgür Yavuzkara
İş Analitikleri Direktörü
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Arda Berkman
Teknik Uygulamalar Direktörü
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Recep Palamut

CPM Yazılım

CPM ERP, Stok Takibinden Malzeme İhtiyaç Planlamaya, Risk Yönetiminden Kredilere, Yasal Defterlerden Uluslar arası Raporlamaya, Doküman Yönetiminden Kurumsal Satınalma ve Gider Yönetimine, Satış öncesi CRM’den Satış sonrası Servise, Kalite Yönetiminden Toplam Verimlilik Yönetimine birçok sistemin bir arada çalıştığı entegre sistemler bütünüdür. Katman mimarisine sahip bir uygulama olarak her türlü ekstra ihtiyacı sistem üzerinde hızlıca karşılar. Kullanıcı ve IT dostu olmanın yanında yönetici dostu olmayı da başaran CPM ERP yazılımları, bu yönüyle de benzerlerinden farklılaşır.

CPM ERP geliştirdiği çözümlerle, birçok farklı sektörde deneyim sahibi olan ender yazılım firmalarından biridir. Daha önce çözüm üretilmeyen sektörlerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan ve geliştirilen yazılımlar sayesinde, kullanıcı firmalara ciddi rekabet avantajı kazandırmaktadır. Kimya, Otomotiv, Maden, Talaşlı İmalat, İlaç, Çay, Makina, Boya, Mühendislik, Banka, Finans, İnşaat, Medikal ve Montaj gibi birçok sektörde de yenilikçi çözümler geliştirmektedir.

CPM ERP, Finans Yönetimi, Satış-Pazarlama Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Stok Yönetimi, Muhasebe, Dış Ticaret, Personel, Bütçe, Sabit Kıymetler, Kurumsal Satınalma, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Servis Yönetimi, Üretim Yönetimi, Kalite Yönetimi alanında hayatınızı kolaylaştıran çözümleriyle hizmet vermektedir.

ŞİRKET HAKKINDA

Türk yazılımcıların özverili çalışmaları ile geliştirilen CPM ERP, 1999 yılından bu yana %100 yerli entegre iş çözümü olarak KOBİ ve KOBİ üstü pazarda uygulanıyor, başarılı sonuçlarıyla Türk sanayisine verim, hız ve esneklik sağlıyor.

CPM Yazılım 1989’da çok kapsamlı bir yazılım firması olarak İstanbul’da kurulmuş, 2003 yılından itibaren geliştirdiği CPM ERP ile sektörünün önemli oyuncularından biri olmuştur. Türkiye geneline yayılmış Çözüm Ortakları ile Türk Sanayisi başta olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir.

CPM sadece yazılım üretmekle kalmamakta, uygulama ve satış sonrası destek hizmetleri de sunmaktadır. Ürettiği yazılımların sonraki uygulamalarını çözüm ortakları aracılığıyla yürütür. Aynı hizmet kültürüyle yetişmiş çalışanlarıyla CPM Türkiye genelinde hizmet veren büyük bir ailedir.

CPM için müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini en uygun çözümlerle karşılamak daima önceliklidir. CPM, sadece yaratıcı ekipleri, ürünleri ve çözümleriyle değil, satış sonrası hizmetlerde sağladığı güvenirlilik ve yüksek iş ahlakıyla da bilinmektedir. Burada bütün çalışanlar bildiğini paylaşmanın, yaratıcı olmanın ve müşteriye kendi gücünü fark etmesi için aracılık etmenin değerine inanır.

Kuruluş yılı: 1989

Şirket web sitesi: www.cpm.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar ile Uluslarası Firmalar

Serkan AhtagilSerkan Ahtagil
Yönetim Kurulu Üyesi
Orhan vardarOrhan Vardar
Bayi Koordinasyon ve Eğitim Sorumlusu
Bircan VarolBircan Varol
Pazarlama Sorumlusu


CPM YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Adres: Flatofis İstanbul, Otakçılar Cad. N:78 K:1 D Blok N:73, Eyüp İstanbul

Tel: +90 212 444 81 77

Faks: +90 212 437 87 68

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Cenk Terim

Dengenet

Ürünler ve hizmetler;

Dengenet uzmanlık ve hizmet alanının temelinde; işletmelerin ticari ve finansal yazılım altyapısındaki bütün sistemleri kurmak ve dengelemek; iş akışlarının sağlıklı işleyişini sağlamak ve buna bağlı olarak büyüme stratejilerinin geliştirilmesine referans noktaları oluşturmak yatıyor. Dengenet, verilerin bilgiye dönüştürüldüğü sistem analizleri ışığında, çözüm sunduğu şirketlerin verimlilik, gelir ve karlılık performanslarının en üst düzeye çıkarılmasına yardımcı oluyor.

Dengenet’in başlıca faaliyet alanları arasında; ERP Danışmanlığı, B2B Çözümleri, Mobil Uygulamalar, Bütçe ve İş Zekası Çözümleri, EDI Entegrasyonları (Otomotiv, Perakende, Lojistik, Bankacılık), Özgün Yazılım ve Entegrasyon Çözümleri bulunuyor.

Bu faaliyet konularından ‘B2B Çözümleri’ ile ‘Özgün Yazılım ve Entegrasyon Çözümleri’ başlığı, Dengenet için çok özel bir alanı teşkil ediyor. Şirketin en yüksek yatırım değerine sahip bu iki faaliyet alanı, geliştirmeye açık esneklikte tasarladığı kendi yazılım çözümlerini barındırıyor. Bu çözümler B2B alanındaki Satış ve Satınalma Yönetim Sistemi ile Stok Planlama Yönetim Sistemi. Her iki ürün, işletmelerin mevcut otomasyonlarına ve her türlü ERP yapısına uyum sağlayan çözümler olarak ön plana çıkıyor.

Satış ve Satınalma Yönetim Sistemi; akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden saha otomasyonlarının gerçekleştirilmesini sağlıyor. Her türlü ERP sistemi ile entegre şekilde Windows, Web, IOS ve Android platformlarında çalışan ürün, işletmelerin saha ekipleri ile bayilerine, kolay ve fonksiyonel araçlarla tasarlanmış arayüzler üzerinden çözüm sunuyor.

Stok Planlama Yönetim Sistemi; yüksek envanter devir hızına sahip sektörlerin stok maliyetlerini minimuma indirmede avantaj sağlıyor. Ürün, doğru miktarda stoğun uygun zamanda ve adette temin edilmesine ve en uygun noktalarda konumlandırılmasına yardımcı oluyor.

ERP, İş Zekası, E-ticaret (B2B), CRM, HR ve Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) gibi uygulamaların satış, kurulum ve satış sonrası hizmetlerini halihazırda yerine getiren Dengenet, Satış ve Satınalma Yönetim Sistemi ve Stok Planlama Yönetim Sistemi çözümlerini, yerli yabancı bir çok işletmenin ERP yapısına başarıyla uyarladı. TÜBİTAK Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde de bir ofisi bulunan şirket, bütün ürün geliştirme ve yazılım faaliyetlerini bu merkezde topladı.

Yudum Gıda, Ana Gıda, Reka Bitkisel Yağlar, Canan Kozmetik, Estap Elektrik, İnform Elektronik, Publicis Yorum, İntermobil Otomotiv gibi sektörlerinde lider bir çok işletme, Dengenet’in ERP ve kendi özgün yazılımlarını mevcut sistemlere entegre ettiği referansları arasında bulunuyor.

ŞİRKET HAKKINDA

Uğur TanyeliUğur Tanyeli
Proje ve Hizmetler Müdürü

Türkiye yazılım sektörünün genç ve hızlı büyüyen şirketleri arasında yer alan Dengenet, son yıllarda gerçekleştirdiği AR-GE yatırımları ile kendi faaliyet alanının proaktif markalarından biri olma hedefine doğru hızlı adımlarla yol alıyor. Hayatına ERP uyarlama, satış, ve satış sonrası destek hizmetleri sunmak üzere 2008 yılında başlayan Dengenet, Netsis Kurumsal Çözüm Ortağı olarak sahip olduğu ‘ERP hizmet sağlayıcı’ kimliğine ek olarak, bugün kendi ürettiği özgün iş yazılımları ile öne çıkıyor. Felsefesindeki ‘denge’ kavramını, sistem entegrasyonlarında uyumlu ve verimli bir çalışma ortamı yaratmak amacıyla kullanan şirket, 100’ü aşkın işletmenin ERP, B2B ve Stok Planlama/Optimizasyon gibi ihtiyaçlarına kesintisiz ve profesyonel hizmet kalitesiyle cevap veriyor.

Deneyimli çekirdek kadrosu ve zamanla büyüyen İK yatırımları sayesinde, kısa sürede yazılım üreticisi bir şirket statüsü kazanan Dengenet, vizyonunu yeni bir gelecek yaklaşımıyla tekrar tanımladı. Buna göre uzun vadeli hedeflerini; inovasyon ve AR-GE yatırımları çerçevesinde kendi özgün yazılımlarını geliştirmek, ürün perspektifine yeni çözümler eklemek ve yine doğru İK yatırımlarıyla hizmet ağını genişletmek olarak belirledi. Henüz yedi yıllık bir geçmişe sahip olmasına rağmen, ERP danışmanlığı alanında aldığı ödüller, bu misyonu gerçekleştirme yolunda Dengenet’e benzersiz bir ivme ve motivasyon kazandırdı.

Kuruluş yılı: 2008

Şirket web sitesi: www.dengenet.com.tr , blog.dengenet.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje içeriği ve kullanıcı sayısına göre belirlenmektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Cenk Terim (Kurucu Ortak) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DENGENET PROJE VE DANIŞMANLIK

0 iletisim tum firmalar

Adres: Sedef Cd. Ata 2-1 K:15 No:244 Ataşehir, İstanbul

Tel: +90 216 456 18 51

Faks: +90 216 455 67 04

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şube: TÜBİTAK Teknoloji Geliştirme Böl. C Blok N:30 Gebze, Kocaeli

 


Alkın Aksoy

Detaysoft

SAP alanında iş çözümleri, veri tabanı ve teknoloji, analitik, bulut ve mobil gibi hemen hemen her alanda çözümler sunan Detaysoft, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Detaysoft 2014 yılında Türkiye’nin en çok bulut tabanlı SAP projesi tamamlayan iş ortağı olmayı başarmıştır. Şirketimizin danışmanlığında gerçekleştirilen “Üstünberk Holding ERP Dönüşüm Projesi” Türkiye birinciliğini kazanmanın yanı sıra, 2015 yılında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika kıtalarından yüzlerce önemli projenin katıldığı SAP EMEA Quality Awards platformunda da Bronz Ödülü almaya hak kazanmıştır ve bu bölgede bu ödülü alan Türkiye’deki tek SAP çözüm ortağı olma başarısını yakalamıştır.

Sivas’ta bulunan AR-GE merkezinde TÜBİTAK tarafından desteklenen yenilikçi çözümler geliştiren Detaysoft, dijital yayıncılık platformu olan GalePress, sosyal iletişim platformu olan Atomic, e-dönüşüm kapsamında e-fatura, e-defter, e-arşiv ve e-imza, analitik uygulamalar alanında ise B-Pack, QuIK Pack, ve Market Intelligence çözümlerini Türkiye pazarına sunmuştur. Şirketimiz, AR-GE faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

ŞİRKET HAKKINDA

Türkiye’deki en büyük SAP çözüm ortaklarından olan Detaysoft, 1999 yılında kurulmuştur ve 2015 yılı itibarıyla %100 Türk sermayeli en büyük SAP çözüm ortağıdır. Detaysoft kurulduğu günden bu yana sürekli inovasyon vizyonu ile hizmet portföyünü geliştirerek Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından birisi olmayı başarmıştır ve bugün itibarıyla en büyük 5 danışmanlık firması arasındadır. Şirketimiz, Turquality destek programı kapsamında, bilişim alanında 1. grup danışman firmalar arasındadır.

İstanbul ve Sivas ofislerinden yaklaşık 300 çalışanı ile faaliyetlerine devam eden Detaysoft, Alman yazılım firması olan SAP’nin geliştirdiği teknolojileri müşterilerine sunmakla birlikte kendi AR-GE merkezinde Türkiye pazarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiği çözümleri de portföyüne eklemiştir.

Detaysoft, kurulduğu günden bu yana yeni gelişen SAP teknolojilerine sürekli yatırım yaparak Türkiye pazarındaki en yenilikçi çözüm ortağı olması ile dikkat çekmektedir. Ayrıca, müşteri memnuniyetinde yakaladığı başarı ve sunduğu geniş çözüm portföyü sayesinde günümüzde  20’den fazla sektörden 200’den fazla aktif müşteriye hizmet vermektedir.

Kuruluş yılı: 1999

Şirket web sitesi: www.detaysoft.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar ile Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Müşteri beklentilerine uygun olarak proje bazlı veya uzun dönemli olarak belirlenmektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Alkin Aksoy (Detaysoft Genel Müdürü)

Serpil MermerSerpil Mermer
Yönetici Ortak
Evrim AkpınarEvrim Akpınar
Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü


DETAYSOFT - DETAY DANIŞMANLIK

0 iletisim tum firmalar

Merkez Ofis: Merkez Ofis - Alemdağ Cad. No: 111/4 Üsküdar İstanbul

Tel: +90 216 443 13 29

Faks: +90 216 443 08 27

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sivas Ar-Ge Merkezi: Yenisehir Mah. Ishan Köyü, Ötegeçe Mevkii 49/1 58140 Teknokent

Tel: +90 346 217 11 21

Faks: +90 346 217 11 21Metin Çobanoğlu

Dinamo ERP

Dinamo ERP çözümleri iş hayatındaki kullanıcıların sorunlara yaklaşımlarından ilham alınarak ama dünyada kabul görmüş standartlara uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Bu nedenle iş hayatında başa gelebilecek pek çok durum yazılımın tasarımında göz önünde bulundurulmuştur. Firmalardaki iş süreçleri için hazır modelleri bünyesinde barındırır. Ayrıca her bir süreç, uyarlama sırasında özelleştirilebilir, yeni süreçler yaratılabilir. Tüm bunların yanında yazılım sürekli olarak iş hayatının değişen koşullarına, dünyadaki teknoloji değişimlerine ve ülkemizde değişen mevzuata göre güncellenir.

Birleşik Yazılım ailesi kolektif bir çalışma disiplinini benimser. Kurulduğu günden bugüne kadar hep daha akılcıl çözümler bulmak için çalışır. Hizmet verdiği firmalardaki farklı departmanlar arasındaki entegrasyonu sağlamak, güçlü ve güvenilir bir köprü oluşturmak için yazılımın uygulama alanını sürekli genişletir.

Dinamo ERP’nin müşterilerine diğer yazılımlardan farklı olarak sağladığı çok özel bir lisanslama modeli olan All Inclusive, yani her şey dahil lisanslamada, tüm modüller kullanıma açıldığı gibi daha da önemlisi, gelecekte yapılacak tüm geliştirmeler de müşterilerimize bakım anlaşması dahilinde, modül ücretlendirilmesi olmadan ulaştırılmaktadır.

Danışman ve çözüm ortaklarıyla birlikte çalıştıkları firmaların her anında hep yanlarında olur. Müşterilerine en yenilikçi ve güncel teknolojik çözümleri iletecek. 2015 yılında ülkemizdeki e-dönüşüm sürecindeki çalışmalarını artırarak devam etmektedir.

ŞİRKET HAKKINDA

Her anınızda, hep yanınızda...

Birleşik Yazılım, ERP yazılımı üreticisi olarak çalışma hayatına başladığı yıldan bu yana iş hayatının her alanına, her anına dokunan, müşterilerin iş hayatlarını kolaylaştıran çözümler üretmektedir. İş hayatında çözümler üretebilmek için her zaman kodların, teknik deyimlerin, sayıların, isimlerin ve kelimelerin “gerçek” anlamlarına değer vermektedir. İş hayatında karmakarışık gibi görünen ifade biçimlerini ve kavramları yazılımın içinde yalın, anlaşılır, kolay kullanılabilir hale dönüştürmektedir. Kullanıcıların ve işletmelerin ihtiyaçlarına sadece doğru soruları sorarak cevap vermektedir. Böylece firmanın ana faaliyet alanı olan iş yazılımları kategorsindeki ürünü Dinamo ERP, müşterilerinin iş hayatı içinde yaşayan bir organizmaya dönüştürmektedir.

Birleşik Yazılım, bünyesi içinde çalışan her bir kişiyi aileden biri gibi görür. Birleşik Yazılım’ınmüşterileri de zaman içinde bu aileye katılır. Birleşik Yazılım, müşterilerinin de tıpkı kendisi gibi bir aile gibi çalıştığını bilir. Müşteriler de, Birleşik Yazılım’ı ailelerine kabul ederler. İşte tam da bu nedenle Birleşik Yazılım çözüm ortakları ve danışmanlarının, müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede ve güler yüzle karşılık vermesi bir tesadüf değildir. Bu güler yüzün her çizgisinde yılların deneyimi, bilgi birikimi ve özgüven saklıdır.

Kuruluş yılı: 1992

Şirket web sitesi: www.birlesikyazilim.com / facebook.com/birlesikyazilim

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Fiyatlandırma bilgileri: Sabit kullanıcı ve eş zamanlı kullanıcı; gün ve saat bazında uyarlama, eğitim ve danışmanlık hizmeti Birleşik Yazılım ya da çözüm ortakları tarafından sağlanır, buna göre fiyatlandırma yapılır.

ERP Komitesi temsilcisi: Metin Çobanoğlu (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tolga TatarTolga TatarDinamo
ERP Proje Danışmanı


BİRLEŞİK YAZILIM HİZMETLERİ

0 iletisim tum firmalar

Birleşik Yazılım Merkez: Büyükdere Cad. N:48 D:4, Şişli İstanbul

Şube: YTÜ Teknoloji Geliştirme Böl. Davutpaşa Kampüsü Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. N:151 B1 Blok 408 Esenler İstanbul

Tel: 444 1 377

+90 212 709 13 77

+90 850 433 13 77

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Engin Alan

Dna

ERP’nin DNA’sı...

İşletmelerin DNA’sına uygun çözümleriyle ERP projelerinde farklı olmayı ilke edinmiş DNA profesyonel kadrosu ile yoluna devam etmektedir.

SENDER

Müşteri ve Tedarikçilerimize faks ya da e-posta aracılığı ile mutabakat yapılmasını sağlayan DNA ürünüdür.

Sürükle/Bırak tasarım modülü sayesinde hızlı tasarım yapılabilirken Cari Hesap Mutabakat ve BA-BS Mutabakat işlemlerinin yanı sıra dijital olarak belgelerinizin de ulaştırabilmenizi sağlar.

Gönderilen e-postaların gönderilen kişi tarafından doğrulanarak daha hızlı cevaplanmasında önemli rol alan uygulamamız Digiturk, Namet, Maret, Kaya Holding otel ve diğer işletmelerinde, MuratBey Peynirleri, GPD, Voyage Otelleri, Hyatt Otelleri, Hasel gibi Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının kullandığı bir yazılımdır.

Daha detaylı olarak http://dh.dnaproje.com.tr/Sender adresinden inceleyebilirsiniz.

EDI Entegrasyonları

Otomotiv, Perakende, Otelcilik, Üretim sektörlerine özel EDI Entegrasyon Özel Yazılım çözümlerimiz bulunmaktadır.

Özel Yazılım Çözümleri

ERP ile bütünleşik yapıda çalışacak ya da ERP dışında başka bir ihtiyacınızı çözmeye yönelik işletmelerin ihtiyacı doğrultusunda özel yazılım çözümlerimiz bulunmaktadır.

DNA’nın faaliyet alanları şöyle sıralanıyor;

 • Netsis ERP Uygulamaları Satış ve Danışmanlığı
 • Bütçe ve İş Zekâsı Çözümleri
 • B2B Çözümleri
 • EDI Entegrasyonları (Otomotiv, Perakende, Lojistik, Bankacılık)
 • ERP Seçim ve Yönetim Danışmanlığı
 • İş Süreç analizleri
 • RFP Çalışmaları
 • Tedarikçi Değerlendirmeleri
 • Proje Yönetimi ve Denetimi
 • Özel Yazılım ve Entegrasyon Çözümleri

ŞİRKET HAKKINDA

Şeyma GeziciŞeyma Gezici
Satış Müdürü

15 yılı aşkın ERP tecrübesine sahip çekirdek kadrosu ve devamlı genişleyen genç, dinamik ve tecrübeli ekibiyle yüze yakın işletmeye ilkelerinden ödün vermeden Netsis Kurumsal Çözüm Ortağı olarak hizmet sunuyor.

ERP sektörünün liderlerinden olan Netsis Yazılım’ın ürettiği ürünlerin kurulum ve uyarlama hizmetlerini, bunun yanı sıra yazılıma ek bütünleşmiş çözümleri ile işletmelere katma değer sağlamaktadır.

“Önce Müşteri Memnuniyeti” felsefesini ilke edinerek; Namet, Maret, Kaya Holding, Karbeton, Enpay, MuratBey Peynirleri, Özyeğin Üniversitesi, Avery Dennison, Kemer Country, Neta, GPD, Kırmızı Kedi Yayınevi (Arasta), Korda Kağıt gibi gerek hizmet gerek sanayi sektörlerinde öncü firmalara hizmetler vermektedir.

Kuruluş yılı: 2008

Şirket web sitesi: www.dnaproje.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje içeriğine göre belirlenmektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Aykut Haşim Özdoğan (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DNA PROJE VE DANIŞMANLIK

0 iletisim tum firmalar

Adres: Atatürk Mah. Zümrüt Sitesi 1. Blok D:7 Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 455 33 62

Faks: +90 216 456 33 62

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bilgehan Öztürk

Doruk Yazılım

Perakende Sektörü Çözümlerimiz -DPYS-

Doruk Perakende Yönetim Sistemi

DPYS çözümümüz Ana ERP programları ile entegre çalışabilen destekleyici modüllerden ibarettir.

De-list Modülü: Mağazalar bazında hangi ürünlerin raftan kaldırılacağını ve delist olan ürünlerin ne kadar sürede mağaza stoklarından nasıl eritileceğini takip etmektedir. Kademeli iskontolar uygulanarak, ana ERP’ye otomatik olarak yeni fiyat listelerini göndererek delist süreci ticari departmanların kabusu olmaktan çıkmaktadır.

KBM Modülü: Koli başı maliyetlendirme modülü ise perakende firması kendi lojistik ağını kullanıyor ve bunun karşılığında tedarikçisine palet bazında, cirosal ya da koli bazında lojistik maliyetini yansıtıyorsa, modülümüz tüm bu takip ve maliyetlendirmeyi gerçekleştirip ana ERP sistemine faturaları otomatik oluşturmaktadır. Ayrıca tedarikçilerle sözleşmeleri takip altına almaktadır.

Modüllerimizin tamamı web ve mobil olarak çalışabilmektedir.

2013 yılından beri hizmet üreten firma, KOBİ düzeyindeki firmalara hem danışmanlık hem de yazılım hizmeti vermektedir. Ana ERP platformu olarak Logo Netsis ürünlerini (Enterprise, Standart, Entegre) konumlandırmakta, iş akışı ve süreçlerin detaylı çözümleri için Bimser Solution (EbaWf, Doküman Yönetimi, QDMS,WebBoys) ürünlerini lisanlı satışı ve uyarlama hizmetlerini sunmaktadır. Müşteriye özel çözümlerimiz ile ERP platformlarında yapılamayan süreçler için özel yazılım projelerini gerçekleştirmektedir.

Kuruluş yılı: 2013

Şirket web sitesi: dorukyazilim.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje boyutuna göre değişkenlik göstermektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Bilgehan Öztürk (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DORUK YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Merkez Ofis: Yalı Mah. 6523 Sk. Park Yaşam Office 32/A Blok - 305 Mavişehir İzmir

Tel: +90 232 483 00 78

Mobil: +90 533 593 41 18

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Şenol Balo

ems logo 2

1-MES (Üretim Otomasyon Sistemi)

MRP sistemlerinin sağlıklı çalışması ve maliyet muhasebesini beslemesi için önemli konulardan birisi üretim adetlerinin ve proses sürelerinin zamanında ve doğru bir şekilde sisteme aktarılmasıdır. Bu konuda firmamızın Mikro ERP ürünlerine entegre olarak geliştirmiş olduğu ve Üretim otomasyon sistemi sayesinde dokunmatik ekranlar üzerinden üretim proseslerinin girişlerinin online olarak yapılması, anlık olarak hammadde tüketim, ürün giriş, ve operasyon sürelerinin takip edilerek raporlanması, makine duruş, arıza ve bakımlarının takip edilmesi mümkündür.

Sistem sayesinde üretim devam ederken veya üretim tamamlandıktan sonra laboratuvarlarda kalite değerleri girişi yapılarak, kalite süreçleri takip edilebilmektedir.Ems Yazılım

Tüm bu bilgiler ışığında üretim sahasının durumu anlık takip edilebildiği gibi OEE raporlamaları online ve geçmişe dönük olarak alınabilmektedir.

2-Depo - Lojistik Otomasyon Sistemi

Gerek çoklu depo gerekse tek deposu olan işletmelerde stok giriş çıkış işlemlerini barkod etiketleri sayesinde mobil terminaller üzerinden yapılması malzeme kontrolü ve data giriş süreçlerini iyileştirmektedir. Bu sebeple Mikro ERP ve Standart Seri ürünleri için geliştirmiş olduğumuz Masaüstü ve Mobil platformlarda barkod okuma esasına göre çalışan Depo yönetim ve Lojistik yazılımlarımız sayesinde veriler ERP sistemine online olarak aktarılmakta ve süreç yönetilebilmektedir.

Mal Kabul işlemleri verilen Siparişlere göre yapılabilmekte, malzemelerin stoklara alınması anında partilere ayrılması etiketlenmesi mümkün olmakta bu sayede son kullanım tarihi, raf ömrü vs. özellikleri sistem üzerinden takip edilebilmektedir.

Sabit ve kaotik raflama düzenini destekleyen programlarımızda ürünler raf detay bazında takip edilmekte, mal kabul, raf yerleştirme ve sevkiyat anlarında raf önerme fonksiyonu kullanılabilmektedir. Bu fonksiyon, Fifo, Lifo, SKT, En Yakın, en az ürünün olduğu raf vs. seçeneklerini desteklemektedir.

Depo personelinin çalışma düzeni, görev atama sistemi üzerinden kurgulanabilmekte böylece personel bazında toplama ve sevkiyat performans analizleri yapılabilmektedir.

Termin tarihi yaklaşan siparişlerin hızlı sevkiyatı için yapılan analiz neticesinde otomatik besleme emirleri oluşturulabilmekte oluşturulan Uzak ve/veya yüksek raftaki ürünlerin kolay sevkiyat yapabilecek raflara transferleri sağlanmakta oluşturulan görevlerin akıbeti takip edilebilmektedir.

ŞİRKET HAKKINDA

Mikro ERP ürünlerinin Satış, Eğitim-Destek ve implemantesyon hizmetlerini vermek üzerine kurulan firmamız, Mikro ERP ve Retail Çözüm Ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

Türkiye çapında birçok ERP projesinde yer alan EMS,  Eğitim-Destek ve implementasyon hizmetlerinin  yanında Mikro ERP ürünlerine entegre geliştirmiş olduğu özel yazılımlarla ERP projelerini desteklemekte ve katma değerli çözümler üretmektedir. Seçilen ERP yazılımı kadar imlementasyonu yapan firmanın da önemli olduğunu düşünen EMS bu noktada firmaların Kurumsal yapıya geçişleri ve ERP entegrasyonları sürecinde danışmanlık hizmetleri ile bu süreci desteklemektedir.

ERP imlementasyon sürecinde edinilen tecrübe ile geliştirilen Entegre paketler Masaüstü, Mobil ve Web olarak çalışabilmekte ve Mikro ERP ürünlerine tam entegrasyon sağlamaktadır. Sürekli Arge faaliyetlerine devam eden firmamız yerli / yabancı birçok ürünü inceleyerek, sektörel sorunlara çözüm üretmeye gayret göstermektedir.

Vizyonunu “Yazılım ihracatında önde gelen bir firma olmak” olarak belirleyen firmamız, yazılım entegrasyonunda da sürekli geliştirdiği metodolojilerle kurumsallaşmayı isteyen firmaların mümkün olan en yüksek hızda ERP ‘e  geçişlerini tamamlamayı misyon edinmiştir.

Geliştirmiş olduğu yazılımları Türkiye genelinde bayi ağı üzerinden son kullanıcıya ulaştırma amacında olan firmamız 2013 yılında bayi kanal çalışmalarına hız vermiş tüm Türkiye genelinde bayiler üzerinden satış ve destek hizmetleri vermeye başlamıştır.

Kuruluş yılı: 2008

Şirket web sitesi: www.emsyazilim.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Kullanıcı sayısı ve Moduler yapıya göre değişken

ERP Komitesi temsilcisi: Şenol Balo (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Ömer GüneyÖmer Güney
Kurumsal Proje Yöneticisi
Cengiz YıldızCengiz Yıldız
Kurumsal Proje Yöneticisi


EMS YAZILIM ve YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

0 iletisim tum firmalar

Adres: Çamlık Mah. İkbal Cad. Ems İş Merkezi N:57/3-5 Ümraniye İstanbul

Tel: +90 216 688 03 67

Faks: +90 0216 688 62 00

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


erps logo

ERPS ile Satış Öncesi ve Sonrası

Satış Öncesi İhtiyaç Analizi kapsamında doğru yazılımı seçmek için işletmenizde satış öncesi yapılan bir ön çalışmadır. Biz bu süreçte size gerçekçi hedefler ve doğru tanımlanmış iş adımları ile doğru ürün ve hizmetleri satın almanızı sağlıyoruz.

Süreç Analizi ve İş Tasarımı yapısında ERPS, öncelikli olarak iş süreçlerinizi analiz ederek derinlemesine bir süreç analizi sunar. Analiz sonucunda iş süreçlerini daha iyi tanımlayarak, proje sürecinde ortaya çıkabilecek sorunları tespit ve teşhis eder. Projedeki oluşabilecek riskler ile ilgili öngörü oluşturur ve hedeflerinize konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlar.
Proje Yönetimi ve Uygulama başlığında proje ekibinin organizasyonu proje başlangıcında belirlenir. Proje rolleri belirlenen sorumlu kullanıcıların görev tanımları, proje süreçlerinin etkin yönetiminde önemli bir durum arz etmektedir.

Satış Sonrası Destek Hizmetleri kapsamında da şirkete göre hazırlanmış, ihtiyaçlara tam cevap verecek hizmet tarifleri ile sistem proje sonrası da performanslı bir şekilde çalışmaya devam edebilir, böylece personel bilgileri ve sistem sürekli güncel kalır.

Şirket Hakkında

2002 yılında Logo Yazılımın satış ve satış sonrası hizmetlerini vermek amacı ile başladığımız yolculuğumuza, 2007 yılında ERPS olarak devam etmeye karar verdik. Müşterilerimizin beklentileri ve piyasa ihtiyaçları, bizim de sadece program satan ve destek veren bir firmanın dışında bir proje şirketi olmamızı sağladı. ERP projelerinde yer almamız ve başarı ile yürüttüğümüz projeler sonrasında adımızı ‘Enterprise Resource Planning Solutions’ ile bütünleştirerek ‘ERPS’ olarak markalaştırmaya karar verdik. Türkiye’nin yerli yazılım lideri Logo Yazılım’ın ERP ürünleri ile birleştirdiğimiz çözümlerimiz sayesinde kuruluşların verimliliğini artırmaya yönelik çözümler sunarak, birçok sektörde 100’ü aşkın projeyi tamamladık. Deneyimli ve genç kadromuz ile kamu ve özel sektörde yaptığımız birçok projeyle adımıza yakışan çözümler ürettik. 2009 yılında Ar-Ge faaliyetlerimizi artırmak amacı ile Cyberpark Teknokent’te kurduğumuz ofisimiz ile katma değerli çözümler üretmeye devam etmekteyiz. Sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda ürettiğimiz sektörel çözümlerimiz ile kuruluşların iç süreçlerinin iyileşmesini ve verimliliklerinin artmasını sağlıyoruz. Kurum içine doğru yönetim sistemlerinin belirlenmesinde karar süreci uzamasına rağmen, çoğu zaman yanlış tercihler sonrasında başarısız projeler ile sonuçlanan süreçler kaçınılmaz oluyor. Biz satış öncesi süreçlerden başlayarak destek sürecine kadar süren bu yolculukta, sizlere en iyi tercihi yapmanızı sağlayacak iş adımlarını sunuyoruz.

Kuruluş yılı: 2002

Şirket web sitesi: www.erps.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: -

Şirketin 2012 yılı geliri: 1.000.000 USD – 5.000.000 USD

Fiyatlandırma bilgileri: -

ERP Komitesi temsilcisi: Ümit Koçak

 erps umit kocakÜmit Koçak
Genel Müdür
erps demet korkmazDemet Korkmaz
Satış ve Pazarlama Direktörü
erps sati aksinSatı Akşin
Proje ve Satış Sonrası Hizmetler
Direktörü


ERPS Kurumsal Kaynak Planlama Çözümleri ve Bilişim Teknolojileri Ltd.Şti.

0 iletisim tum firmalar

Merkez: Rabat Sokak No: 27/9 G.O.P/Ankara 

Şube/Arge: Cyberpark Cyberplaza A303a Bilkent/Ankara

Tel: 0312 467 11 77

Faks: 312-467 11 77

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  -  www.erps.com.tr

 


Selami Kul

ETG Danışmanlık

Microsoft Türkiye’nin 2014 yılı Çözüm Ortağı Müşteri Memnuniyeti çalışmasının sonuçlarına göre; Mevcut ETG müşterilerinin memnuniyet oranı %90’ın üzerinde çıktı. Bu konu, ETG için finansal verilerden ve diğer büyüme rakamlarından önce geliyor.

ETG yaklaşık 10 yıldır çift haneli büyüyor. ETG’nin “sağlıklı” büyümesi, tıpkı bir önceki sene olduğu gibi 2014 senesinde de Deloitte gibi uluslararası ve saygın bir finans kuruluşu tarafından tescil edildi ve ETG, Deloitte Teknoloji Fast50 kapsamında Türkiye’nin ilk 50 teknoloji firması arasında yerini aldı.

Microsoft’un ERP (AX) ve CRM yatırımlarını yerinde takip ederek, A.B.D. ve İspanya’da düzenlenen Microsoft Dynamics Convergence toplantılarına düzenli olarak katılan ETG, böylelikle müşterilerine Dynamics ürünleri ile ilgili en güncel ve doğru danışmanlığı vermeye devam ediyor.

Oluşturduğu www.AXplatform.net BLOG sitesinde tecrübeli danışmanlarının, AX hakkındaki yazılarını bir araya toplayan ETG, AX kullanan veya kullanmayı düşünen firmalara yardımcı olmaya çalışmakta. Ayrıca bireylerin ve firmaların Microsoft Dynamics eğitimlerine kolay erişimini sağlamak için, AX eğitimleri www.AX-academy.net ve CRM eğitimleri www.CRM-academy.net düzenli olarak devam ediyor.

İnşaat & Taahhüt sektörü için geliştirdiği xPM çözümü için http://www.xpmsolution.com sitesini hayata geçirdikten sonra İstanbul’da Çırağan Sarayı’nda, Ataşehir Marriott otelde ve Bilişim Zirvesi’nde, Ankara’da ise Sheraton ve Marriott otellerinde inşaat sektörü ile buluşmalarına devam etti.

19. İnsan Kaynakları (İK) Zirvesi’nde Microsoft ile birlikte stant açarak katılan ETG Danışmanlık, İK ve bordro alandaki ürün, referans, bilgi ve tecrübesini www.borAX.pro BLOG sitesinde bir araya getirdi.

Perakende alanındaki birikiminin neticesi olarak hayat bulan ETG Retail (www.ETGretail.com), TAMPF (Tüm Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu) ve Microsoft Türkiye ile birlikte, perakende firmaları ile bir araya geldikten sonra, tüm sektörün bir araya geldiği “Perakende Günleri” içindeki Microsoft standında sektör ile buluştu. Microsoft’un perakende ve AX Retail yatırımlarını yakından takip etmek isteyenler için www.AXretail.net BLOG sitesini oluşturan ETG Retail, bu sektördeki yatırımlarına ağırlık verecek.

Türkiye’de İstanbul’da, A.B.D.’de Atlanta’da ofisleri bulunan ETG Danışmanlık, Güney Afrika, Rusya, Çin gibi dünyanın farklı lokasyonlarındaki 70’in üzerinde müşterisine hizmet sunmaya devam etmektedir. ERP, CRM ve İş Zekası (BI) projelerinde “başarıya” odaklanan ETG Danışmanlık, 19. Başarı hikayesini oluşturmuştur. ETG’nin başarı hikayelerine http://www.etg-it.com/musteri-basari-hikayeleri.aspx sayfasından erişebilirsiniz.

ŞİRKET HAKKINDA

Microsoft Türkiye tarafından üç kez “Yılın Dynamics ERP İş Ortağı” seçilen ETG, ayrıca 3 kez de dünya çapında Dynamics AX iş ortakları arasında %5’lik dilime girerek “President Club”a seçilmiştir. Microsoft EMEA (Europe, Middle East, Africa) bölgesinde Microsoft tarafından “Avrupa’nın en başarılı projesi” ödülü olan “Customer Excellence Award” ödülünü alan ETG, ayrıca Microsoft MEA (Middle East, Africa) “Bölgede En İyi İş Ortağı” finalisti olmuştur. 2012 yılında “İlk Bilişim 500 Şirketi” arasında ERP Yazılımı sıralamasında Türkiye 4.’cüsü olmuştur. Son olarak 2013 ve 2014 yıllarında “Deloitte Teknoloji Fast50” programlarında Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 50 teknoloji firması ödülünü kazanmıştır ve EMEA (Europe, Middle East, Africa) Fast500 için aday gösterilmiştir.

Kuruluş yılı: 2002

Şirket web sitesi: www.etg-it.com
www.etgRETAIL.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Büyük ve Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje boyutuna göre değişkenlik göstermektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Umut Altınay (İş Geliştirme Müdürü) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hüseyin AkhanHüseyin Akhan
Satış Müdürü
Umut AltınayUmut Altınay
İş Geliştirme Müdürü


ETG Bilgisayar Danışmanlık

0 iletisim tum firmalar

İstanbul: İnönü Caddesi, Çetinkaya İş Merkezi N:92 K:5 34742 Kozyatağı Kadıköy İstanbul

İzmir: Mansuroğlu Mah. 295/2 Sk. Ege Sun Plaza N:1 A-Blok K:3 D: 331 Bayraklı İzmir

U.S.A.: ETG Consulting Services, INC. 13010 Morris Rd. Bldg. 1, Suite 600 Alpharetta, GA 30004

Tel: +90 216 380 60 00

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlhan Etemoğlu

egeria logo

IFS ERP uygulamalarının sağladığı geniş fonksiyonel içerik sayesinde, projelerimizde ürün tasarım aşamasından başlayıp ürünün müşteriye teslimi sonrasındaki servis faaliyetlerini de kapsayan çözümler sunmaktayız. Özellikle bu konudaki ihtiyaçların en üst düzeyde hissedildiği proje tabanlı üretim yapan endüstrilerde çok sayıda müşterimizin olması, sunmuş olduğumuz çözümlerin başarısını kanıtlamaktadır. Bu alanda gerçekleştirdiğimiz her proje, ekibimizin proje tabanlı endüstriler konusundaki tecrübesini ve uzmanlığını artırarak, işletmelere süreçlerini yönetmek için maksimum faydayı elde edebilecekleri uygulamaları daha da geliştirmemizi sağlamıştır.

Bununla birlikte, IFS ERP uygulamalarının Türkiye’de ilk kez tekstil sektöründe kurulumunu gerçekleştiren şirketimiz, bu proje ile birlikte sektöre özel ihtiyaçları karşılayan geniş bir çözümü de geliştirmiş oldu. Benzer bir şekilde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü’nde Bakım, Envanter ve Satın Alma Yönetimleri’ni kapsayan proje ile kamu kuruluşlarının ihtiyaçları doğrultusunda mevcut süreçleri tam olarak kapsayacak çözümler geliştirilmiştir.

Yeni proje hedeflerini tecrübe sahibi olduğumuz endüstrilere yönelik belirleyen şirketimiz, ekibimizin uzmanlığı sayesinde bir yandan müşterilerimizin süreçlerini iyileştirecek çözümleri sunma, bir yandan da mevcut çözümlerin daha da geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması amacındadır.

Farklı sektörlerde ERP planlama ve konumlandırma projelerini hayata geçirmiş, süreç takiplerini yapmış olan Egeria, sektörel deneyimleri gözlemleme ve buna göre ERP projelerinde öncelikleri doğru konumlandırma avantajına sahiptir. Söz konusu endüstriler için dünden bugüne geliştirilmiş ve uygulanmış hazır iş modellerini ve süreçlerini çözüm portföyünde bulunduran Egeria, bir tarafta da şirkete, ihtiyaç ve önceliklerine uygun çözümleri uyarlama konusunda hızlı ve etkili adımlar atabilmektedir. Her iki yapıda da sonuçta gelişmiş bir teknolojik altyapıya, kurumsal gelişime göre ölçeklendirilebilir ERP projelerine sahip olan şirketlere Egeria, aynı zamanda IFS Uygulamaları’nın satışı ve danışmanlığı konusunda da destek sunmakta. Şirket ihtiyaçlarını doğru biçimde anlamak için şirketle birlikte süreçleri izleyerek adımlar atan Egeria, böylece her zaman müşterisinin yanında yer alma felsefesini de hayata geçirmiş oluyor.

Şirket Hakkında

Kurulduğu 2007 yılından bu yana IFS Türkiye’nin çözüm ortağı olarak faaliyetini sürdüren Egeria, IFS ERP uygulamalarının şirketlere kurulumu ve devreye alınması konusunda danışmanlık, eğitim ve uygulama geliştirme hizmetleri vermektedir. Sektörümüzün, müşterilerimizin ve müşteri adaylarımızın ERP sistemleri konusunda yetişmiş iş gücüne duyduğu ihtiyacı dikkate alarak şirketimiz, kurulduğu günden bu yana üniversitelerle işbirliği içinde yürüttüğü çalışmalarla, üniversite öğrencilerinin bu konudaki eğitimine katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

IFS Türkiye’nin ilk çözüm ortağı olan firmamız, dünya çapında başarısı kanıtlanmış ve müşterilerine geniş bir çözümün yanında, esnek bir yapı sunan IFS ERP sisteminin farklı ölçeklere sahip ve değişik endüstrilerde faaliyet gösteren birçok şirkette etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamıştır. Sürekli gelişen ve büyüyen ekibimiz, gerçekleştirdiği projelerle birlikte, tecrübesini ve işletmelerin ihtiyaç duyduğu sistem çözümleri konusundaki uzmanlığını da geliştirmiştir.

Kuruluş yılı: 2007

Şirket web sitesi: www.egeria.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Kurumsal Şirketler

Şirketin 2012 yılı geliri: -

Fiyatlandırma bilgileri: Kullanıcı tipi ve sayıları ile proje implemantasyon süresine bağlı olarak

ERP Komitesi temsilcisi: İlhan Etemoğlu

 egeria ilhan etemogluİlhan Etemoğlu
Genel Müdür
egeria aycan besikciAycan Beşikci
Danışmanlık Grup Yöneticisi


Egeria Yazılım ve Danışmanık Hizmetleri San. Tic.Ltd.Şti.

0 iletisim tum firmalar

Adres: İsmet Kaptan Mahallesi Şair Eşref Bulvarı İhsan Kayın Plaza No: 15/15 Konak - İzmir

Tel: 232 446 81 10

Faks: 232 446 81 60

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlhan Etemoğlu - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Aycan Beşikci - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


giltas logo

Bir ERP sisteminin iş yapma yeteneğini etkileyen en önemli parametrelerden bir tanesi de kullanılacak olan kırılımların en iyi biçimde saptanmış olmasıdır. Özellikle, bu kırılımların, kârlılık ve ciro analizi yapma konusunda kullanılacağı konusuna geldiğimizde çok daha büyük önem taşımaktadır.

Beğendiğim ERP tanımlarından biri olan “Bir organizasyondaki anlık para ve ürün/hizmet akışını gösteren sistemdir” kavramından hareketle; organizasyonunuzun bulunduğu ülke ve uluslararası konum, Üretim/Toptan/Perakende yapılanmasına göre iş yapma biçimi, ERP’nin 5M si; Money-Para/Sermaye, Man–İnsan kaynağı, Material–Malzeme, Machinery–Makine/Teçhizat ve Management–Yönetim kaynakları gözönüne alınarak, üretim biçimi (seri, siparişe göre, kesikli, sürekli, karışık vb.), tedarikçiler (uluslararası, ulusal vb.), personel, ülke, para birimi, fiyat tipleri (toptan, perakende, son kullanıcı, bayi, konsinye vb.), iskonto, kampanya, ithalat/ihracat, malzeme, yarı mamul, mamul, ürün hiyerarşisi; ana ürün grubu, alt ürün grubu/grupları, yıl, model, üretim yeri (kendi bünyesinde/dışarıda), fason, çok boyutlu ürün yapısı (örneğin tekstil sektöründe; renk/beden/drop), cinsiyet, tema, garanti süresi, raf ömrü, ürün devir hızı, fiyat seviyesi, benzer ürünler, birleştirilmiş ürünler, depo/depolar, birim, hammadde cinsi, marka, sipariş biçimi, ana ortağı ve iş ortağı yapısı, tarih (üretim tarihi, sevkiyat tarihi, termin tarihi vb.), M müşteri, MA müşteri adayı, B bayi, BA bayi adayı, muhakkak olması gereken en önemli kırılımlar listesidir.

Organizasyon için saptanan bu kırılımlar listesi, projede seçilen uyarlama metodolojisi kullanılarak hazırlanan proje yönetim yazılımı ve danışmanlar ile test edilerek gerekli iyileştirmeler yapılıp onay alınarak hayata geçirilmelidir.

Giltaş

0 iletisim tum firmalar

Adres: -

Tel: -

Faks: -

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir." target="_blank">-

 


gozde logo

Gözde Bilgi İşlem Sistemleri olarak Netsis’in sunduğu başlıca çözümler arasında Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), İnsan Kaynakları Yönetimi (HR), İş Zekası (BI), Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM), Üretim Yönetimi (MRP) ve Finans Yönetimi gelmektedir. Netsis çözümleri ile şirketler çok daha hızlı, hatasız, esnek ve verimli süreçlere sahip olurken, internet olan her yerden istedikleri her an sistemlerine bağlanarak 7/24 çalışma imkanı yakalıyor. Netsis’in, kullanıcıları için dünyayı küçültürken işini büyütebilecek çözümleri kapsamında; alıcı ve tedarikçiler için B2B (işten işe) portallar ve e-iş uygulamaları ile gerçek zamanlı bilgi alışverişi sağlayan ürünleri ön plana çıkmaktadır. Netsis aynı zamanda e-imza ve e-defter gibi teknolojileri ürünlerinde desteklemektedir.

Netsis’in, büyük, orta, küçük ölçekte konumlandırdığı Netsis Enterprise, Netsis Standard, Entegre.NET ürünlerinin tamamı yıllar içinde oluşmuş iş yapış tarzı, yöntemi ve deneyimlerini yansıtmaktadır. İşletme/Holding mantığı, Oracle veritabanlarını desteklemesi, çoklu dil desteği, satır bazlı güvenlik uygulaması, kurumsal karne ve iş zekâsı gibi özellikler Enterprise’ı diğer ürünlerden ayırmakta. NetCRM; web tabanlı bir Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) uygulamasıdır. NetCRM, saha operasyonlarını yönetmek, müşteri memnuniyeti sağlamak adına ihtiyaç duyulan tüm verileri ve fonksiyonları içerir. Girişimci KOBİ’ler için önemli bir fırsat olarak tanımlanan bulut çözümler ile SaaS modelli çözümler ışığında “kullandıkça öde” devri başladı ve bu yapıda lisans, kurulum, sunucu, güncelleme ve yedekleme maliyetleri de sıfırlandı.

Gözde Bilgi İşlem - Netsis Referansları:
• Isringhausen Oto Yan Sanayi Yedek Parça ve Koltuk Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
• Presimsan Hidrolik, Makine, Kalıp, Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
• Destek Otomotiv Yan Sanayi Ve Ticaret A.Ş
• Yeni Levent İzolasyon Ltd. Şti.
• Şekerciler Halı Mobilya Tekstil Elektronik Avize Züccaciye Mutfak Eşyaları ve Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. A.Ş.
• Yiğitoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
• Canyap Yapı Malzemeleri,İnşaat Konfeksiyon,Petrol Ürünleri Boya, Nakliye, Kurtarmacılık Hizmetleri Ziraat ve Hayvansal Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi
• Ak-İzo Yalıtım Sistemleri San. ve Tic. A.Ş
• Teknik 20 Makina Ve Elektrik Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Şirket Hakkında

Gözde Bilgi İşlem; 1996 yılında sistem entegrasyonu alanında faaliyete başlamıştır. 2004 yılında Bursa’da MRP ve ERP projelerinde Netsis Onaylı Destek Uzmanları ile Netsis Bursa Çözüm Ortağı olarak birçok firmaya hizmet vermeye başlamıştır. Sektörde 18’inci yılında, 9 yıldır Netsis iş ortağı olarak görev yapmaktadır. Netsis kadrosu endüstri mühendislerinden oluşmaktadır. Yazılım ve donanım hizmetlerini tek bir çatı altında verilebilmektedir. Bursa’da ilk 250 firma arasında 70 kadar müşterisi bulunan şirket, tamamen kurumsal pazarda katma değerli projeler üretmektedir.

Kuruluş yılı: 1996

Şirket web sitesi: www.gozdeits.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Kurumsal

Şirketin 2012 yılı geliri: 1.000.000 USD –5.000.000 USD

Fiyatlandırma bilgileri: Ürün grubu, modül, kullanıcı sayısı ve danışmanlık Sürelerine bağlı olarak değişmektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Yenal KaçakBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir." target="_blank">

 gozde askin elustuAşkın Elüstü
Genel Müdür
gozde goksel cubukGöksel Çubuk
Satış Yöneticisi
gozde yenal kacakYenal Kaçak
ERP Entegrasyon Yöneticisi


Gözde Bilgi işlem Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

0 iletisim tum firmalar

Adres: Ataevler Barış Mah. İzmir Yolu Neray İş Merkezi No:212 Kat:3 Daire: 8 Nilüfer 16140 BURSA

Tel: +90 224 271 1579

Faks: +90 224 271 6727

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Aşkın Elüstü - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Göksel Çubuk - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yenal Kaçak - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Behiç Ferhatoğlu

İAS

Industrial Application Software (IAS)

IAS’nin kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP platform ve sektör bağımsız, bütünleşik, açık kaynak kodlu ve müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen bir yazılımdır. Standart yapısında 40’dan fazla modül barındırmaktadır. 

IAScaniasERP uygulamaları Java tabanlı geliştirme altyapısı TROIA ile geliştirilir. TROIA, basitleştirilmiş komut seti ve arayüz tasarımı aracıyla öğrenilmesi ve yönetilmesi kolay, modüler ve nesneye yönelik yapısıyla güçlü bir yazılım geliştirme platformudur. caniasERP açık kaynak kodu ile beraber müşterilerine sunulmakta, tüm işletim sistemleriyle ve veritabanı ürünleriyle uyumlu çalışmaktadır.

Ürün portföyümüzde ayrıca farklı sektörlerdeki müşterilerimiz için 25 yılda edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimiz doğrultusunda geliştirilmiş, 20 civarındaki sektörün ihtiyaçlarını bünyesinde barındıran “Sektörel Çözümler”imiz de bulunmaktadır. 

IAS

Müşterilerimiz caniasERP’ye, kullanıcı lisansı satın almak yerine ilk yatırım maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlayan SaaS (Software as a Service) yöntemiyle kiralayarak da sahip olabilirler. 

IAS, ERP yazılımlarının olmazsa olmazları arasında yer alan iş zekası ve otomasyon ihtiyaçlarını gözeterek çeşitli işbirliklerine gitmektedir. İş zekası tarafında Qlik Sense çözümünü caniasERP ile entegre ederek Canias IQ modülünü sunmaktadır. Canias IQ modülü ile caniasERP kullanan müşterilerimiz çok hızlı bir şekilde BI çözümünü kullanmaya başlayabiliyor ve kullanıcılar sürükle bırak, yapay zeka önerileri gibi yapılarla kendileri dashboard oluşturabiliyor. IAS, Endüstri 4.0 kapsamında da otomasyon modülünde ciddi yenilikler yaparak TROIA platformunun doğrudan IoT cihazları iletişim kurabilme yeteneklerini artırmıştır. 

caniasERP’yi sunmanın yanı sıra IAS, kamu kurumlarının kendine özgü (custom design) yazılım projeleri için de platform bağımsız çözümler üretmektedir. 

IAS, işletmelerin uçtan uca tüm iş süreçleri için caniasERP uyarlama proje yönetiminin yanı sıra müşterilerine özel yazılım geliştirme, iş süreçleri danışmanlığı, eğitim hizmetleri de sunmaktadır. Ayrıca sektörün yetişmiş eleman ihtiyacına cevap vermek amacıyla IAS Business Academy çatısı altında ERP eğitimleri verilmektedir.

 

Şirket Hakkında

1989’da Almanya’da kurulan IAS, yoluna 1994 yılında Türkiye’de açtığı ofisler ile devam etti. IAS’nin gelişimi, 2007’de Dubai ve 2015’de Hindistan ofislerinin faaliyete başlaması ile sürmektedir. Bugün itibariyle 9 ofisi, 200’den fazla çalışanı ve 50’tan fazla iş ortağı ile 30 ülkede, 15 dilde, 30 binden fazla kullanıcıya hizmet vermektedir. IAS’nin hizmet ve çözüm ortaklığı Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Uzakdoğu, Avustralya ve Güney Amerika’yı kapsamaktadır.

Hizmet verilen sektörleri belirleme:

caniasERP sektör ve platform bağımsız bir çözüm olduğundan IAS bütün sektörleri hedeflemektedir. Müşterilerinin yoğunlaştığı sektörler arasında makine, metal sanayi, ambalaj, otomotiv, tekstil-konfeksiyon, halı, elektrik, elektronik, havacılık ve savunma sanayi, madencilik sayılabilir. Öte yandan müşterilerinin dahil olduğu sektörlere bakılırsa, 40’tan fazla sektöre hizmet verdiği söylenebilir.

Ürün grupları belirleme
• ERP
• CRM
• BI
• MES
• SCM
• WMS
• Bulut teknolojiler
• İnsan Kaynakları Yönetimi
• e-dönüşüm
• Mobilite
• BPM
• EAM
• İleri Düzey Planlama ve Çizelgeleme Yazılımları
• Talep Tahminleme ve Planlama Yazılımları

 

Kuruluş yılı: 1989 Almanya

Şirket web sitesi: www.caniaserp.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Sektör bağımsız, farklı ölçekteki tüm şirket yapılarına uygun.

Fiyatlandırma bilgileri: Kullanıcı sayısı, modül kullanımı ve proje sürecinde alınacak danışmanlık, eğitim ve geliştirme sürelerine bağlı olarak belirlenir.

ERP Komitesi temsilcisi: Behiç Ferhatoğlu – IAS Genel Müdürü Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

behic ferhatogluBehiç Ferthatoğlu
Genel Müdür
cuneyt omer gunaydinCüneyt Ömer Günaydın
Genel Müdür

Industrial Application Software (IAS)

0 iletisim tum firmalar

IAS Türkiye - İstanbul

GS Business Park Blokları B1 Blok K:17 34149 Yeşilköy - Bakırköy / İstanbul

Tel: +90 212 465 65 60

Faks: +90 212 465 79 97

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Web: www.caniaserp.com

IAS Türkiye - Ankara

Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bul. Tepe Prime İş Merkezi No: 266 A Blok K:A N:26 06530 Çankaya / Ankara

Tel: +90 312 354 37 97

Fax: +90 312 354 37 98

IAS Türkiye - İzmir

Çınarlı Mah. Şehit Polis Fethi Sekin Cad. Sunucu Plaza No:3 K:14 B Blok D:1405-1406-1407
35620 Konak / İzmir

Tel: +90 232 441 30 70

Faks: +90 232 441 52 28

Sorularınız için:

Ayten Güneş Biber

Kurumsal İletişim Yöneticisi

Tel: 0 212 465 6560

Cep: 0 530 961 3703

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


1989’da Almanya’da kurulan IAS, yoluna 1994 yılında Türkiye’de açtığı ofisler ile devam etti. IAS’nin gelişimi, 2007’de Dubai ve 2015’de Hindistan ofislerinin faaliyete başlaması ile sürmektedir. Bugün itibariyle 9 ofisi, 200’den fazla çalışanı ve 50’tan fazla iş ortağı ile

30 ülkede, 15 dilde, 30 binden fazla kullanıcıya hizmet vermektedir. IAS’nin hizmet ve çözüm ortaklığı Avrupa, Ortadoğu, Afrika, Uzakdoğu, Avustralya ve Güney Amerika’yı kapsamaktadır.

Yasemin Giden

İnfor

Infor ERP Çözümleri

Infor LN küresel işletmelerin en karmaşık finans, üretim, tedarik zinciri ve servis operasyonlarını yönetir. İmalat sektörünün liderleri tarafından aranan tüm üretim süreçlerini (ETO, PTO, tekrarlı) destekler.

Infor SyteLine ürünün çekirdeğinde yer alan gelişmiş üretim ve tedarik zinciri planlama yetenekleri ile üretim firmalarının süreçlerini yönetmelerine yardımcı olur.

Infor M3 üretim operasyonları, tedarik zinciri aktiviteleri, müşteri ve tedarikçi ilişkileri, depo ve dağıtım süreçleri ve finansalları içeren komple bir çözüm sunar.


Infor Kurumsal Finans Yönetimi

Infor SunSytem, Bankacılık & Sigorta, Perakende, Konaklama, Petrol & Gaz gibi pek çok endüstride 9.000’den fazla firmanın güvendiği entegre mali yönetim uygulamasıdır.

Infor D/EPM, operasyonel değişkenleri anlamanıza ve olası değişikliklerin büyüme ve karlılığa etkisini analiz etmekte firmalara yardımcı olur.

Infor Approva, Yönetişim, Risk ve Uyumluluk (GRC) gereksinimlerini kontrol etmeniz için gereken tekrarlı ve güvenilir süreçleri yürütmenize yardımcı olur.

Diğer Çözümlerimizden Bazıları
Infor EAM pazardaki en yapılandırılabilir kurumsal varlık yönetimi çözümüdür. Sermaye varlık yönetimini, güvenilirliği artıran, öngörülebilir bakımı iyileştiren, mevzuata uyumluluğu sağlayan, enerji kullanımını azaltan ve sürdürülebilirliği destekleyen çözümleriyle iyileştirir.

Infor CRM, satış, pazarlama, müşteri hizmetleri ve destek ekipleri arasında müşteri etkileşimlerinin tam bir görünüm sağlayan ödüllü bir CRM çözümüdür; ekiplerinize ofiste ve sahada etkin bir işbirliği ile müşteri sorguları ve satış fırsatlarına derhal ve gerekli bilgilerle donanmış olarak cevap verme imkanı sağlar.

Infor SCM, stratejik ve taktik planlamadan uygulamaya, tüm tedarik zinciri stratejinizi daha hızlı ve karlı bir şekilde planlamanıza ve işletmenize yardımcı olur.

Tüm Infor çözümleri, bağımsız ya da mikro-endüstrilere özel tüm kritik çekirdek fonksiyonları içeren bütünleşik sanayii süitleri olarak;şirket içinde, bulutta ya da her ikisinde de çalışacak şekilde dağıtılabilir.

İş ortaklarımızın tam listesine; http://partners.infor.com/ linkinden ulaşabilirsiniz.

ŞİRKET HAKKINDA

Infor®, kurumsal bilginin yayınlanması ve tüketilme yöntemlerinde temel bir değişiklik yaratarak, 200’den fazla ülke ve bölgede, 73.000’den fazla müşterisinin operasyonlarını iyileştirmelerine, değişikliklere hızla adapte olmalarına ve büyümelerine yardımcı olur.

Odaklandığımız 12 endüstri için, fiili uzmanlığımızı, global derinliğimiz ile birleştirerek, kullanıcılarımızın güncel zorluklarla baş etmelerini ve gelecek fırsatlara hazır olmalarını sağlarız. Şirket olarak stratejimiz:

 • Endüstriye özel çözümler: Infor olarak, karşılaştığınız zorlukların yer aldığınız sektöre göre değiştiğini anlıyoruz. Sektörel çözümlerimiz, endüstriye özel fonksiyonalite ve mikro-endüstriler için kritik süreçlere destek sağlayarak, sizi kapsamlı özelleştirmeler yapmak zorunluluğundan kurtarır.
 • Açık standartlar: Gelecek-nesil iletişim katmanımız ION, hem uygulama ve süreçlerinizi hızla birleştirmenize, hem de HTML5 desteği ile çözümlerimize geniş bir tarayıcı/cihaz yelpazesinde erişmenize yardımcı olur.
 • Güzel bir çalışma ortamı: Sezgisel kullanıcı arayüzlerimiz, çalışma ortamınızı özelleştirmenize ve istediğiniz şekilde çalışmanıza yardımcı olur.

Bulut: Çözümlerimiz, şirket içinde, bulutta ya da her ikisinde de çalışacak şekilde, esnek dağıtım özellikleri sağlar.

Bu nedenle:

 • En büyük 100 otomotiv tedarikçisinin 84’ü
 • En büyük 10 ilaç firmasının 10’u
 • En büyük 50 dağıtımcının 31’i
 • En büyük 35 global perakendecinin 26’sı ve çok daha fazlası Infor ürünleri kullanmaktadır.

 Kuruluş yılı: 2002

Şirket web sitesi: www.infor.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası

Fiyatlandırma bilgileri: Uygulama, dağıtım seçeneği (lisans, SaaS) ve kullanıcı sayısına göre değişken.

ERP Komitesi temsilcisi: Yasemin Giden (Kanal Yöneticisi) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

INFOR

0 iletisim tum firmalar

Adres: İbrahim Ağa Sk. N:10 Som Plaza K:7 34744, Bostancı, İstanbul

Tel: +90 216 464 00 49

Faks: +90 216 464 33 65

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Melda Göğüş

İnnova Bilişim Çözümleri

Kaynak Planlama Projelerinde 360 Derece Çözüm İnnova’da

Kurumların kaynak planlama süreçlerini modernize etmeleri, günümüzün rekabetçi pazar koşullarına uyum sağlayabilmeleri ve kârlılıklarını artırabilmeleri açısından büyük önem taşıyor. Türk Telekom Grubu şirketlerinden İnnova, kurumların bilgi teknolojileri alanındaki tüm ihtiyaçlarını tek elden karşılama misyonuyla SAP’nin gelişmiş iş uygulamalarını da kurumunuz için en doğru çözüme dönüştürüyor.

Türkiye’nin en büyük ERP projelerinin altında imzası olan İnnova, aynı zamanda yurt içinde ve yurt dışında bilişim alanındaki sayısız referans projesinden edindiği tecrübe ile kurumların tüm kaynak planlama (ERP) ihtiyaçlarını 360 derece yaklaşımıyla uçtan uca karşılıyor. Farklı uzmanlıklara sahip 1.000 kişilik, Türkiye’nin en yetkin ve tecrübeli teknoloji ekiplerinden birine sahip olan İnnova, yalnızca standart planlama araçlarını kurumsal iş süreçlerine hizmet eder duruma getirmekle kalmayıp, kurumun en konforlu ve sürdürülebilir çözümü elde edebilmesi için projenin temelini sağlamlaştıracak diğer tüm destek fonksiyonları ve donanımlarla birlikte entegre bir çözüm sunuyor. Ayrıca yine İnnova, önemli yatırımları arasında bulunan bulut hizmetleri ve mobil çözümler ile birlikte kurum çalışanlarının, iş süreçlerine en kolay ve en hızlı şekilde dahil olabilmelerine imkân tanıyor.

Bir SAP Gold Partner olarak İnnova...

İnnova, ERP alanındaki 15 yılı aşkın birikimi ve SAP ile ‘Gold Partner’ seviyesindeki iş ortaklığı sayesinde büyük ölçekli entegrasyon projelerini başarıyla tamamlayabilecek önemli bir yetkinliğe ve güce sahip. Bunun da ötesinde İnnova, farklı hizmet modelleriyle kurumların iş süreçlerinin kesintisiz şekilde işlemesine de destek oluyor. Dünyada dış kaynak hizmet anlayışının giderek önem kazanması paralelinde İnnova başta tüm Türk Telekom Grubu şirketleri olmak üzere SAP ERP kullanan kurumlara SAP sistemleri alanında yaklaşık 100 danışman ve uzmandan oluşan kadrosu ile  Managed Services hizmetleri sunmakta. İnnova’nın sağladığı Managed Services hizmetinden yararlanan kurumlar artık, danışmanları ve operasyon uzmanlarını seçmek, eğitmek ve koordine etmekle uğraşmıyor, SAP Managed Services ile doğrudan klasikleşmiş hizmet sözleşmeleriyle yakalayamadığı esneklikte kesintisiz bir hizmete kavuşuyor.

Diğer SAP çözümleri

Sadece SAP ERP değil... İnnova, SAP’nin; iş zekâsı (SAP BI), müşteri ilişkileri yönetimi (SAP CRM), insan kaynakları yönetimi (SuccessFactors), Büyük Veri (SAP HANA) çözümlerinde de yetkin çözüm ortağı konumunda bulunuyor. İnnova çözüm portföyünde yer alan tüm SAP çözümleri için detaylı bilgi www.innova.com.tr/sap adresinde bulunabilir.

ŞİRKET HAKKINDA

Bir Türk Telekom firması olan İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş, farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip 1.000 kişilik uzman kadrosuyla Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firmasıdır. Kurulduğu 1999 yılından bugüne telekomünikasyon, finans, üretim, kamu ve hizmet sektörleri başta olmak üzere her sektördeki kuruluşun bilişim alanındaki tüm ihtiyaçlarına uçtan uca anahtar teslim çözüm sağlayan İnnova, kendi kaynakları ile ürettiği çözümlerini 3 kıtada 35’ten fazla ülkeye ihraç etmeyi başarmıştır. İnnova faaliyetlerini İstanbul ve Ankara’daki merkez ofisleri ve 12 farklı şehirde yer alan destek ofisleri üzerinden sürdürmektedir.

SAP Gold Partner

İnnova, SAP’nin en yüksek seviyedeki (Gold Partner) kanal iş ortağıdır. SAP ekosistemini oluşturan SAP ECC ERP (Enterprise Central Component Enterprise Resource Planning), SAP SRM (Supplier Relationship Management), SAP BPC (BusinessObjects Planning and Consolidation), BOBJ (Business Objects), BW (Business Warehouse), SAP BASIS, SMP (Service Market Place), SAP NW (NetWeaver) PORTAL, SAP HANA ve GRC (Governance, Risk and Compliance) ürünlerinin tümünde; kurulum, entegrasyon, lisanslama “PCoE certified” bakım ve destek hizmetleri sunar. AIO (All in One), Mobility ve BOBJ alanlarında yetkili SAP bakım ve destek hizmetleri bu kapsamda verilir.

Kuruluş yılı: 1999

Şirket web sitesi: www.innova.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Büyük Ölçekli Firmalar

ERP Komitesi temsilcisi: Melda Göğüş (İnnova İcra Komitesi Üyesi)

Sezgin AslanSezgin Aslan
İnnova İş Geliştirme Grup Yöneticisi


INNOVA BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ

0 iletisim tum firmalar

Adres: İTÜ Ayazağa Kampüsü, Teknokent ARI4 Binası 34469 Maslak İstanbul

Tel: +90 212 329 70 00

Faks: +90 212 286 44 02

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.inspark logo

2013 – 2015 Dünya ve Türkiye Kurumsal Yazılım Pazarındaki Vizyonu

Önümüzdeki 3 yıl yazılım pazarının çalkantılı bir dönem geçeceğini ve bulut bilişim sürecine uyum sağlayamayan birçok yazılım şirketinin önemli yaralar alacağını düşünüyoruz. İnovasyon ve sürdürülebilir iş modellerinin daha da önemli hale gelecek ve dinamik, yenilikçi firmalar önemli avantajlar kazanacaktır. En fazla gündemde olacağını düşündüğümüz konular ise Mobilite, Big Data ve Nesnelerin Interneti (Internet of Things) olacaktır.

INSPARK Akıllı İş Çözümleri; iş yazılımları konusunda, en uygun yazılım çözümünün sağlanması için en iyi bilgi ve deneyimi sunan ve alanında önde gelen bir işletme ve yazılım danışmanlığı şirketidir. Ürün yelpazemiz, şirket ihtiyaçlarının neredeyse tamamını karşılayabilecek genişlikte olup Infor ERP, Salesforce.com CRM, Radian6, Google Apps, Informatica Cloud gibi dünyada lider çözümlerin iş ortaklığını yapmaktayız. Bu çözümleri hem Türkiye pazarında hem de Dünya pazarında sunmaktayız. 

Infor firması Gartner’ın 2012 araştırmasına göre dünyanın en büyük üçüncü ERP firmasıdır. Salesforce.com ise CRM alanında ve kurumsal bulut bilişim, sosyal kurum konularında öncü firmadır. Şirketimiz, Infor10 SunSystems çözümü ile 20 yılı aşkın süredir çalışmaktadır ve hem ülkemizde hem de yurtdışında önemli projelere imza atmıştır.

 

CRM konusunda ise 2000’li yılların başından beri çalışmaktayız. Salesforce.com CRM’in ise 6 yıldır iş ortağıyız. Salesforce.com iş ortaklığı ile Türkiye’deki kurumsal bulut bilişimin öncüsü olduğumuzu söyleyebiliriz. Salesforce.com’u Türkiye’de 500’ün üzerinde kurum kullanmaktadır. Müşterilerimiz arasında Liberty Sigorta, Eczacıbaşı Baxter, Darüşşafaka, TEGV, Sony, Global Bilgi, Euler Hermes, Airties gibi şirketler bulunmaktadır. Salesforce.com’un farklı sürümleri bulunmaktadır. En çok kullanılan Satış Bulutu Kurumsal Sürüm aylık kullanıcı başı 125 USD’dır. Ayrıca platform kullanarak CRM dışındaki ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kurumlar Force.com kullanıcı lisansı ile satın alma süreçlerinden insan kaynaklarına her türlü  süreçlerini yönetebilirler. Force.com Kurumsal Sürüm lisansı aylık kullanıcı başı 50 USD’dır. 

Sosyal medya konusunda ise Radian6 ile çözüm sunmaktayız. Radian6 sayesinde internet sitelerinde, sosyal medya mecralarında her türlü anahtar kelime takip edilebilir ve farklı kırılımlar ile raporlanabilir.

Diğer yandan Inspark Ar-Ge faaliyetleri ile tüm dünyada kullanılabilecek birtakım sosyal medya ve sektörel yazılımların geliştirme projelerini yürütmektedir.

 

Kuruluş yılı: 1990

Şirket web sitesi: www.inspark.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Tüm sektörlere bulut bilişim modeliyle CRM ve ERP çözümleri sunmaktayız. 

Şirketin 2012 yılı geliri: -

Fiyatlandırma bilgileri: Kullanıcı, sürüm ve fonksiyonaliteye göre farklı şekillerde fiyatlandırılmaktadır.

ERP Komitesi temsilcisi: Serdar Susuz

 inspark stephenStephen B. Symes
President
inspark serdarSerdar Susuz
Managing Director
inspark deniz unerDeniz Üner
CRM Çözümleri Departman
Müdürü


Inspark Akıllı İş Çözümleri Ltd. Şti.

0 iletisim tum firmalar

Adres:M.Arpacı Ali Sokak No.18 34464 Yeniköy / İstanbul 

Tel: +90 212 299 89 80

Faks: +90 212 299 08 02

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


 

liman logo

EXACT Software firmasının geliştirmiş olduğu MAX EXACT ERP sisteminin 1994 yılından beri Türkiye temsilcisidir. MAX EXACT ERP sistemi 1982 yılından beri 67 ülkede 10 bini aşkın firmada kullanılmaktadır. MAX EXACT ERP sistemi Türkiye’ de çeşitli sektörlerden tümü üretici olmak üzere yaklaşık 50 firmaya kurulumu yapılmış yaklaşık 2500 kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Liman Teknik Danışmanlık ERP sistemleri kurulumunda deneyimli -ortalama çalışma süresi 10 yıl olan- danışmanları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Liman Teknik Danışmanlık personel istihdamında ağırlığını satış sonrası hizmetler ve danışmanlık üzerinde yoğunlaşmıştır.

Liman Teknik Danışmanlık ayrıca 2012 yılı itibarıyla Türkiye’ de satışa sunulmaya başlanan SAP B1 ERP programının danışmanlık hizmetlerini de ürün ve hizmet portföyüne katmak amacıyla programın Türkiye dağıtıcısı tarafından düzenlenen eğitim ve seminerlere katılmaya devam etmektedir.

Şirket Hakkında

Liman Teknik Danışmanlık 15 yılı aşkın bir süredir çeşitli sektörlerden üretim yapan firmalara ERP sistemleri danışmanlığı ve ERP uygulamaları geliştirme konularında hizmet vermektedir.

Referanslar

 • Akkar Silah
 • Arfesan Arkan Fren Elemanları
 • Dalgakıran Kompresör
 • EAE Elektrik
 • EAE Aydınlatma
 • EAE Elektroteknik
 • EAE Makina
 • Filkar Otomotiv
 • Hızlanlar Otomotiv
 • Hidrokon Konya Hidrolik Makina
 • Kale Oto Radyatör
 • Remas Makina
 • Pressan Madeni Eşya
 • Salcano Bisiklet & Motosiklet
 • Serin Dorse

Kuruluş yılı: 1999

Şirket web sitesi: www.liman.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ’ler

Şirketin 2012 yılı geliri: 800.000 TL

Fiyatlandırma bilgileri: Fiyatlandırma kullanıcı tipi, sayıları, proje konumlandırma süresine bağlı olarak belirlenmektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Ufuk Kahraman

 limon ismailİsmail Gülsoy
Genel Müdür
limon ufukUfuk Kahraman
Satış Müdürü
limon abdullahAbdullah Karagöl
Teknik Müdür


Liman Teknik Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd.Sti.

0 iletisim tum firmalar

Adres: Neyzen Tevfik Cad. no:15/7 Kartal / İstanbul

Tel: 0216 389 2373 – 0216 488 19 41

Faks: 0216 306 53 02

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">

İsmail Gülsoy - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ufuk Kahraman - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Abdullah Karagöl - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Levent Sılay

Login

Login Entegre ERP Üretim, Dağıtım ve Hizmet sektörlerinde başarı ile kullanılmakta olup, ister siparişe dayalı üretim olsun (MTO), ister stoğa üretim (MTS) ve tedarik zinciri yönetimi olsun ilgili tüm süreçlerinizi tek bir platformda takip edebileceğiniz bir yapı olanağı sağlamaktadır. Eşsiz Üretim ve Dağıtım Yönetimi kabiliyetlerine ek olarak İnsan Kaynakları, Muhasebe, Finans, Satış, Satın Alma, e-Defter, e-Fatura, e-Arşiv Faturası, Login Mobile, Login BI (İş Zekası), Login Smart El Terminali Sistemi, Web Business Suite ve sektörel çözümleri ile müşterilerinin performansının arttırılmasına katkı sağlamaktadır.

Ürün Konfigüratörü çözümü ile yüz binlerce farklı koddan oluşan mamul stoklarınızı yüzlere indirebilir, (renk, boyut, form vb.) değişkenlerinizi bir kez tanımlayarak tüm bilginizi dinamik olarak yönetebilirsiniz. Varyant yapılarından farklı olarak yeni bir model kodu yaratmak için on binlerce kod ve statik ürün ağacı tanımlamak yerine sadece birkaç dakikanızı alacak değişkenleri düzenlemek yeterli olacaktır. Ürün ağaçlarının dinamik ve ilişkisel yapısı ile örneğin her hangi bir müşteri için ürününüzü daralttığınızda, üründe kullanılan alt bileşen cam rafın satın alma siparişinin otomatik olarak daraltılmış ölçü ile yaratılmasını sağlar.

Ayrıca birçok Türk ve yabancı firmada kullanılmakta olan Login Entegre ERP İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi çözümümüz de şirketlerin insan kaynaklarını etkin ve verimli bir şekilde yönetmeleri amacı ile tasarlanmış, birbirleri ile entegre birçok temel uygulamadan meydana gelmektedir. Modüler yapısı sayesinde, küçük bir sistemden başlayarak, şirketiniz ile birlikte büyütebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Parametrik ve uyarlanabilir ara yüzü sayesinde en karmaşık insan kaynakları modellerini kolaylıkla kurabilir, değişen ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeniden yapılandırabilirsiniz. Çok sayıda resmi ya da istatistiksel raporu ve izleme ekranı ile yönetime son derece zengin bir bilgilendirme sistemi de sağlamaktadır.

Şirket Hakkında

Login Yazılım olarak 1989 yılından beri Özelleştirilmiş Yönetim Bilişim Sistem Çözümleri sunmaktayız. Amacımız, şirketlerin müşteri odaklı iş yönetimi performanslarını yükseltmeyi ve değişen iş şartlarına her an hazır olmalarını sağlayacak; böylelikle veri okyanusunda boğulmadan karar vermek için gerekli bilgiye ulaşmak, onu ortaya çıkarmak ve kullanmakta büyük beceri gösteren başarılı şirketler arasında yer almalarına imkân tanıyacak yazılım ürünlerini geliştirmektir.

Sermaye, makina, insan, zaman, mekân gibi tüm kaynakların bütünleşik bir yapıda yönetilmesine, bir işletmede olabilecek tüm işlemlerin raporlanabilir bilgiye dönüştürülmesine olanak sağlayan çözümleri ile Login karar destek sistemlerinin alt yapısını sunmaktadır. “Doğru zamanlarda doğru kararlar için...” tüm kademelerdeki tüm yöneticilerin yetkili oldukları işletme yapısına gerçek zamanlı erişmesine olmasına olanak tanımaktadır.

Danışmanlık, Uygulama Geliştirme, Proje Yönetimi ve Teknik Destek konularında Türkiye’nin önde gelen şirketlerine uluslararası standartlarda hizmet veren Login Yazılım’da müşteri memnuniyeti ön planda tutularak her müşterinin ihtiyaçları detaylı bir şekilde analiz edilerek firmaya özgü gerekli özelleştirmeler yapılmaktadır.

Gücünü insan zekâsı, teknolojinin hatasızlığı ve hızından alan Login Yazılım günümüzde olduğu gibi gelecekte de şirketlere büyük katkıda bulunacaktır.

Kuruluş yılı: 1989

Şirket web sitesi: www.login.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje boyutuna göre değişkenlik göstermektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: A. Savaş Göktürk (Kıdemli Müşteri Yöneticisi) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Zeynep GürdalZeynep Gürdal
Projeler Direktörü
Savaş GöktürkSavaş Göktürk
Kıdemli Müşteri Yöneticisi


LOGİN YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Merkez Adres: Kısıklı Mh. Alemdağ Yanyol Cd. Kasran Plaza N:24 Üsküdar, İstanbul

Tel: +90 216 461 94 94

Faks: +90 216 329 73 83

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ABD Temsilciliği: 864 Oak Glen Irvine, CA 92618, USA

Tel: +1 714 213 4608

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Buğra Koyuncu

Logo Yazılım

Ürettiği çözüm, hizmet ve inovasyonlarla Türkiye’de yazılım sektörünün yenilikçi lideri konumundaki Logo, müşterilerinin çağdaş yönetim ilkelerine uygun şekilde yapılanmasını sağlayan, süreçlerini uluslararası standartlar doğrultusunda yöneterek verimlilik ve karlılıklarını artıran çözümler üretiyor.

Teknoloji girişimciliği konularında öncülük yapan Logo, Türkiye’nin halka açılan ilk bilişim şirketi unvanını taşıyor. e-Devlet, İş Zekâsı, CRM Çözümleri ile e-İş Çözümleri (B2B, B2C), İnsan Kaynakları Uygulamaları, Saas Ürünleri, Yönetim Karar Destek Sistemleri, Konsolidasyon ve Uygulamalar Arası Entegrasyon Çözümleri ile müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyor. Bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği tüm fonksiyonları içeren ve müşterilerden tedarikçilere tüm ekosistemi başarıyla yönetme becerisine sahip olan Logo ERP çözümleri kalite standartları çerçevesinde sürekli geliştiriliyor.

Orta ve büyük ölçekli, ticaret, hizmet gibi alanlarda faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçları esas alınarak geliştirilen Tiger Plus, firma süreçlerinin en etkin şekilde yönetilmesini sağlıyor. Üretim, planlama ve kalite kontrol süreçleri olan daha büyük ölçekteki işletmeler ise Tiger Enterprise ile bütünleşik şekilde tedarik zinciri, kalite kontrol, maliyet yönetimi süreçlerini yönetebiliyor. Java platformunda geliştirilen, merkezi kuruluma sahip, esnek lisanslama seçenekleri ile sunulan yeni nesil iş yönetim platformu j-guar ile etkin ve çevik bir ERP çözümünün avantajları, geleceğin teknolojilerini bugünden kullanmak isteyen kurumsal işletmeler için sunuluyor. Netsis ürün grubunda yer alan Netsis Standard 2, işletmelerin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak müşteri ilişkileri yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, üretim, planlama gibi uygulamaları ile özellikle üretim yapan orta ölçekli sanayicilerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. 20 kullanıcılı işletmelerden, 500 kullanıcılı holding yapısındaki çok işletmeli kuruluşlara kadar çözüm sunabilen Netsis Enterprise ise işletme/holding mantığı, Oracle veritabanlarını desteklemesi, çoklu dil desteği, satır bazı güvenlik uygulaması ve iş zekası, ileri üretim planlama gibi özellikleri ile kapsamlı ERP çözümleri sunuyor.

ŞİRKET HAKKINDA

Uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında kurulan Logo Yazılım, bugün bilişim teknolojilerine odaklı bir yüksek teknoloji grubu olarak faaliyet gösteriyor. Yazılımları bugüne kadar 170.000 firmada 1,3 milyonun üzerindeki kullanıcıya ulaşan Logo Yazılım, Türkiye’nin geleceğe taşınmasında büyük öneme sahip KOBİ’lerin daha esnek ve verimli çalışmalarına, çevikleşmelerine ortam hazırlayan iş uygulamaları üretiyor. Logo Yazılım’ın 14 dilde geliştirdiği teknoloji platformları, yalnız Türkiye’de değil, dünyanın 41 ülkesinde birçok şirket tarafından tercih ediliyor. 900’ün üzerindeki iş ortağıyla sektörünün en yaygın dağıtım ağına sahip, 3.500 kişilik bir ekosisteme sahip Logo Yazılım, teknoloji ve ArGe’ye yatırımı odağına alarak sürekli inovasyon vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

Fikri mülkiyet ve teknoloji girişimciliği konusunda öncülük yapan LOGO, aynı zamanda Türkiye’nin halka açılan ilk bilişim şirketi unvanını taşıyor. 2013 Nisan ayında, özel sermaye fonu Mediterra Capital Partners’ın iştiraki EAS Solutions SARL ile ortaklığa imza atan Logo, gerçekleştirdiği stratejik yatırımlar sayesinde, Türkiye’de elde ettiği birikim ve tecrübeyi yurtdışı pazarlara taşımayı başarmış; büyüme potansiyeli yüksek pazarların önde gelen oyuncuları arasında yer almak için önemli adımlar atmıştır.

Kuruluş yılı: 1984

Şirket web sitesi: www.logo.com.tr

www.logo-edonusum.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Mikro, KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Lisanslama, programı aynı anda kullanacak kullanıcı sayısı ile sunulan modüller ve modüllerin yükleneceği sunucu sayısı baz alınarak yapılmaktadır. Eğitim ve uygulama danışmanlığı hizmet fiyatları ve süreleri ise proje kapsamına göre değişebilmekte ve lisans maliyetlerine ek olarak hesaplanmaktadır.

ERP Komitesi temsilcisi: Uğur Nuri Sipahi (İcra Kurulu Üyesi, Bilgi Teknolojileri ve İş Süreçleri) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fatma TarpinofFatma Tarpinof
İcra Kurulu Üyesi, Pazarlama ve Kurumsal İletişim
Akın SertcanAkın Sertcan
İcra Kurulu Üyesi, Kanal ve Satış Operasyonları


LOGO YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Merkez: Gebze Organize Sanayi Bölgesi Teknopark No: 609 Gebze 41480 Kocaeli

Tel: +90 262 679 80 00

Faks: +90 262 679 80 80

Satış Ofisi: Değirmenyolu Sk. Gülseren Murat Üçüncü İş Merk. N:25 K:3 Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 570 78 00

Faks: +90 216 570 78 08

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Murat Tekmil

Mbis

MBIS, zengin sektörel deneyimi ve geliştirdiği özel çözümlerle tanınmaktadır. MBIS, Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), İş Analitikleri Veri Ambarı (BW), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), Kurumsal Portal (EP), Çevre Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetimi (EH&S), Cloud CRM (C4C), Üretim Zekası ve Entegrasyonu (MII), Business Objects, Fiori ile HANA uygulamalarının da yer aldığı çok farklı SAP çözümlerini, şirketlerin kendi özel iş süreçlerine uyarlayarak SAP çözümlerini kullanılabilir hale getirmektedir. Ayrıca MBIS, internet tabanlı çözümler, mobil uygulamalar ve SAP dışı sistemlerle entegrasyon alanlarında yazılım çözümleri geliştirmekte, konuya ve sektöre özel danışmanlık hizmetleri ile şirketlere uçtan uca çözümler sunmaktadır.

SAP ürünlerindeki uzmanlığının yanı sıra, bunları tamamlamak  üzere kendi çözümlerini de üreten MBIS, bu süreçte Ar-Ge departmanından destek alıyor. MBIS Ar-Ge departmanının geliştirdiği çözümler arasında Bayi Portalı, Tedarikçi Portalı, Servis Portalı, Kantar Programı, İthalat Çözümü, gibi uygulamalar yer alıyor. MBIS bünyesindeki Ürün Geliştirme Departmanı, bu ürün ve çözümlerin yeni versiyonlarını geliştirmek üzere sürekli çalışmalar yapıyor.

ŞİRKET HAKKINDA

2000 yılında, 5 SAP danışmanının girişimcilik ruhuyla kurulan MBIS, SAP uygulama danışmanlığı ve bütünleyici yazılım çözümleri hizmetleri veriyor. Bu girişimci ruhun kazandırdığı ivmeyle hızla yükselen MBIS, “SAP’nin Türkiye’deki ilk Gold Partner’ı” unvanını da taşıyor. MBIS, sadece lisans satışı değil, uçtan uca danışmanlık odaklı bir şirket olarak hizmet sunarken, gerçekleştirdiği projelerde sektörel uzmanlığını da her geçen gün geliştiriyor. MBIS’in portföyünde; madencilik, gıda, otomotiv, makine imalatı, metal, ilaç, kimya, çimento gibi farklı sektörlerden 200 şirket için gerçekleştirilmiş 250 proje yer alıyor.

2000 yılından itibaren sürekli gelişime odaklanan MBIS, kamu sektöründe de projeler gerçekleştirmek üzere 2013’ten bu yana Ankara ofisiyle de faaliyet gösteriyor.

İş süreçlerini uluslararası standartlarla zenginleştiren şirket, SAP “Gold Partner”ı olmanın yanında, ISO 9001, ISO 12207, ISO 20000 sertifikalarına da sahip bulunuyor.

Farklı metodoloji, üst seviye modelleme

Sunduğu ürün ve çözüm çeşitliliğinin yanı sıra, yaptığı işin kalitesini de öncelikli bir konu olarak ele alan MBIS, sektörde yaygın kullanılan proje yönetim metodolojilerini birleştirerek oluşturduğu MBIS Çevik Proje Metodolojisi ile müşterilerine hizmet sunuyor. Yine MBIS tarafından geliştirilen Üst Seviye Modelleme yöntemi de, gerçekleştirilen her projeyi bir başarı hikayesine dönüştürmeyi amaçlıyor.

Kuruluş yılı: 2000

Şirket web sitesi: www.mbis.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Kullanıcı bazlı, modül bazlı.

ERP Komitesi temsilcisi: Cenk Salihoğlu (Satış Direktörü) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yusuf ÇetinYusuf Çetin
Genel Müdür
Cenk SalihoğluCenk Salihoğlu
Satış Direktörü


MBIS DANIŞMANLIK

0 iletisim tum firmalar

Merkez: Destan Sok. No: 3 Odak Plaza C Blok K:8 İçerenköy, Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 577 51 00

Faks: +90 216 577 51 01

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şube 1: Hacettepe Teknokent 4. Arge N:95 / 4-5 Beytepe, Çankaya Ankara

Şube 2: 207/208 Building 12 Dubai Internet City Dubai, United Arab EmiratesRagıp Başbuğ

Mekatronik Yazılım

Mekatronik yazılımın sektörel ERP çözümleri;

1. OTOSOFT Otomotiv Yazılımı

a. OTOSOFT ERP: Otomotiv Distribütör ERP Yazılımı

b. OTOSOFT DMS: Otomotiv Distribütör DMS Yazılımı

c. OTOSOFT BAYİ: Otomotiv Bayi Satış ve Servis Yazılımı

d. E-OTOSOFT: Otomotiv Bayi .NET Web Tabanlı Yazılım

2. POLOSOFT ERP Yazılımı

a. POLOSOFT Bilişim Sektör Çözüm Paketi

b. POLOSOFT Mağazacılık Sektör Çözüm Paketi

c. POLOSOFT Ayakkabı Üretim Yönetimi Paketi

d. POLOSOFT Tekstil Konfeksiyon Üretim Yönetimi Paketi

e. POLOSOFT Yedek Parça Sektör Çözüm Paketi

3. RAKSO.NET Web ve MOBILE Çözüm Paketleri

a. Rakso.WEB Web paketleri

b. Rakso.NET B2B, B2C çözüm paketleri

c. Rakso.MOBILE Mobil Uygulamalar ve çözümler

4. RAKSO.CRM Çözümleri

5. RAKSO.PORTAL Çözümleri

a. Haber Portalları

b. Canlı Yayın Web TV Portalları

c. Fotoğrafçılık Portalları

d. MarketPlace Portalları

e. Bilet Portlları

f. Otomotiv Yedek Parça Portalları

g. Otomotiv 2EL Portalları

1995 yılında TÜBİTAK Teknopark’ta kurulan Mekatronik Yazılım, aynı yıl Windows 3.1 için ilk ticari yazılımı geliştiren ve pazara sunan firma olma başarısını göstermiştir. Yazılım sektöründe ERP / DMS / CRM kapsamında iş yönetim yazılımları ve sektörel yazılım çözümleri geliştirmektedir. Ayrıca Web Portallar, B2B, B2C çözümleri ile birlikte özgün Mobile Uygulamalar ve Çözümler sunmaktadır. Mekatronik 20. yılında ülkemize marka ve değerler katan 20 personeli ile yazılım geliştirme, satış ve satış sonrası eğitim ve destek hizmeti vermektedir.

Kuruluş yılı: 1995

Şirket web sitesi: www.mekatronik.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje boyutuna göre değişkenlik göstermektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Ragıp Başbuğ (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

MEKATRONİK YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Adres: Teknopark İstanbul Sanayi Mah. Teknopark Bulv. N:1/4A iç kapı N:210-211 Kurtköy, Pendik İstanbul

Tel: +90 216 575 13 23

Faks: +90 216 572 34 04

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Ozan Öncel

Microsoft

Microsoft bir üretkenlik ve platform şirketi olarak, bireyler için daha çok teknoloji kullanım ortamı yaratmayı, üretkenlik ve iş süreçlerini yeniden keşfetmeyi ve akıllı bulut inşa etmeyi hedeflemektedir. Microsoft vizyonu ise ürün ve hizmetleri ile bireysel ve kurumsal müşterilerine daha fazlasını başarmaları için destek sağlamaktadır. Üretkenlik ve iş süreçlerinin yeniden keşfetmeyi hedeflediği vizyonu doğrultusunda kurumsal iş çözümleri ailesi olan Microsoft Dynamics ürünlerini sunmaktadır. Microsoft Dynamics çözümlerinin vizyonu yüksek verimlilik ve etkileyici müşteri deneyimi için dinamik işletme dönüşümüne güç katmaktır.

Microsoft Dynamics çözümleri sektör bağımsız olarak KOBİ ve büyük ölçekli şirketlerin uçtan uca tüm kurumsal kaynak planlaması (ERP) ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) süreçlerini esnek ve kuvvetli altyapısı ve kolay kullanıma olanak veren modern kullanıcı ara yüzü ile etkin bir şekilde yönetmeyi sağlar. Ve Microsoft Dynamics çözümlerini kullanan kurumlar operasyonel süreçlerinde verim artışı ve müşterileri olan etkileşimde etkileyici bir deneyim sunarlar. Bu fayda maliyetlerin düşmesine ve müşteri sadakati ile satışların artmasını sağlayarak kurumların karlı bir şekilde büyümesine olanak sağlar.

Microsoft Dynamics çözümleri barındırdığı kuvvetli fonksiyonalitenin yanı sıra teknik olarak ölçeklenebilir, kolay geliştirme yapılan, bulut ortamına uygun ve üst seviyede güvenlik sağlayan bir yapıya sahiptir. Microsoft Office, Power BI, Sharepoint gibi çok kullanılan diğer Microsoft ürünleri ile olan doğal uyumu yapılan yatırımın geri dönüşüm süresini kısaltır ve üst düzeyde verimlilik ve fayda sağlar.

Microsoft Dynamics çözümleri barındırdığı kuvvetli fonksiyonalitenin yanı sıra teknik olarak ölçeklenebilir, kolay geliştirme yapılan, bulut ortamına uygun ve üst seviyede güvenlik sağlayan bir yapıya sahiptir. Microsoft Office, Power BI, Sharepoint gibi çok kullanılan diğer Microsoft ürünleri ile olan doğal uyumu yapılan yatırımın geri dönüşüm süresini kısaltır ve üst düzeyde verimlilik ve fayda sağlar.

Microsoft Dynamics CRM

Microsoft Dynamics CRM, kurumların 360 derece müşteri görünümü sağlayan çoklu kanal yapısı ile tüm satış, pazarlama ve hizmet süreçlerini yönetecekleri, alanında lider olan ve Microsoft’un yatırımları ile sürekli gelişim gösteren bir üründür. Sektör ve ölçek bağımsız kurumların tüm CRM ihtiyaçlarını yerinde kurulum ile veya online hizmet olarak (CRM Online) karşılamakta ve tüm mobil cihazlardan erişim sağlanabilmektedir.

Microsoft Dynamics CRM kurumların akıllı pazarlama, etkin satış ve her kanaldan kaliteli hizmet sağlayabilecek süreçlere sahip olmasını sağlar. Kuvvetli sosyal ağ yönetim hizmeti ile müşteri etkileşimini proaktif ve ön görülebilir kılar.

Microsoft Dynamics CRM aynı zamanda iş çözümleri oluşturmak için ilişki ve etkileşim yönetimi sağlayan çok kuvvetli bir platfomdur. xRM olarak adlandırılan bu platfom üzerinde güvenli ve ölçeklenebilir özel iş süreçleri geliştirilir.

Microsoft Dynamics AX

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics AX, orta ve büyük ölçekli kurumların tüm operasyonel süreçlerini uçtan uca karşılayan açık kaynak kodlu küresel bir ERP çözümüdür. Üretimden mağazadaki POS ekranlarına, ileri depo ve lojistik yönetiminden e-ticarete kadar tüm alanlarda kuvvetli bir çözüm sunar. Katmanlı mimarisi ve kolay geliştirilebilmesi ile özellikle hızlı büyüme hedefi olan kurumlar için esneklik ve çeviklik sağlar. Ayrıca her alanda özelleştirilebilmesi kurumların rekabet avantajı sağlayacağı süreçlerin sistem üzerinde kolaylıkla geliştirilebilmesine olanak sağlar.

Microsoft Dynamics NAV, küçük ve orta ölçekli firmaların çözüm şablonları ile çok hızlı hayata geçirebilecekleri, kolay kullanımı ve web tabanlı yapısı ile güçlü ve esnek bir çözümdür. Bulut teknolojilerine uyumlu olarak geliştirilmiş olan Microsoft Dynamics NAV, mobil kullanım özellikleri ve O365 gibi çözümler ile uyumu ile kurum ve kullanıcı üretkenliğinin üst seviyeye çıktığı, küçük ve ortak ölçekli kurumlar için en iyi çözümü sunmaktadır.

ŞİRKET HAKKINDA

Mesut MertMesut Mert
ERP Kanal Satış Yöneticisi
Levent ErpolatLevent Erpolat
ERP Satış Yöneticisi
Sema ArmağanSema Armağan
Kanal İş Geliştirme Yöneticisi

Microsoft Türkiye, 1993 yılında altı kişiyle başladığı uzun maratonda, bugün 400’e yakın çalışanıyla birlikte koşuyor. Türkiye, aynı zamanda 79 ülkenin bulunduğu Microsoft Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nin de merkezi olarak yer alıyor. Microsoft, Türkiye’de de kurumlar ve bireylerin yeni ve önde olabilmeleri için, bilişimin tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de en fazla yatırım yapılan alanlardan biri olması gerektiğine inanıyor. Kurulduğu günden bu yana yerelleştirme çalışmalarının yanı sıra eğitim, destek, çözüm ve güvenlik konularında da kapsamlı faaliyetler yürüten Microsoft Türkiye, yazılımlarıyla insanları ‘her zaman, her yerden ve her cihazdan’ bilgiyle buluşturuyor. Her bireye ve her ölçekteki şirketin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilen Bulut Bilişim çözümleri ile bilgi teknolojilerinin yaygınlaşmasını hedefliyor.

Kuruluş yılı: 1993

Şirket web sitesi: www.microsoft.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje boyutuna göre değişkenlik göstermektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Mesut Mert (ERP Satış Müdürü) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

MICROSOFT

0 iletisim tum firmalar

Adres: Levent Sok. N:7 Levent İstanbul

Tel: +90 212 370 55 5

Faks: +90 212 370 55 56

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Alpaslan Tomuş

Mikro Yazılımevi

Mikro Yazılımevi olarak çok farklı sektörlerde faaliyet gösteren 100 binin üzerinde müşterimiz var. Müşterilerimizin her birinin kullandıkları Mikro yazılımlarından farklı performans beklentileri bulunuyor. Yazılımlarımızı geliştirirken tüm bu beklentileri göz önünde bulunduruyor ve kullandığımız teknolojileri bu beklentilere göre seçip geliştiriyoruz.

Farklı boyutlardaki kurumların beklentilerini karşılayacak, client temelli uygulamalardan cloud temelli uygulamalara kadar oldukça farklı mimaride çözümler sunabilme yeteneğine sahibiz.

Müşterilerimizin performans beklentilerine paralel olarak da çok geniş bir yelpazede ürünlerimizi geliştirmekteyiz. Böylece bugünden yarının gereksinimlerine yanıt verecek nitelikte esnek çözümler sunan bir şirket olarak konumlanmış durumdayız.

Mikro Bakış Açısı ile ERP

Kurumsal bir yapı çerçevesinde olması gereken yaklaşım; iş süreçlerinin elektronik ortama aktarılması ve bir bütün içerisinde tüm organizasyon faaliyetlerin izlenebilmesidir. Sistem içerisinde yer alan esnek raporlama araçları, faaliyetlerin yorumlanabilmesine olanak vermekle beraber hızlı karar verme mekanizmasını da devreye sokmaktadır. Kaynak Planlamasının sektörlere göre değişiklik arz etmesi sebebiyle esnek ve parametrik bir yapının kurgulanabilmesi önemlidir. Özellikle üretim firmalarında bu esnekliğin kendisini daha net olarak göstermesi gerekmektedir. Departmanlar arası iletişimin güçlü kurgulanması da toplam kurumsal başarıya ulaşmada diğer bir öncelikli konudur.

Söz konusu gereksinimlerin bilincinde olan Mikro Yazılımevi mühendisleri, farklı sektör ve boyuttaki müşterilerine yönelik olarak farklı ve modüler çözümler sağlar. Çözümleri temel olarak client ve cloud temelli olarak iki ana mimaride tasarlayan mühendislerimiz, küçük ölçekli işletmeler için ekonomik ve standart seri çözümler, orta ölçekli işletmeler için Enerji, büyük segment için ERP ve MyERP ürünlerini sunmaktadır. Fortuna markalı ürünümüz ile cloud üzerinden her boyuttaki işletmeye kiralanabilir modelde minimum altyapı yatırımı ile çözüm sunmaktayız.

Mikro ERP olarak özellikle, Perakende, İnşaat, Enerji, AVM Yönetimi ve İş Makinaları kiralayan şirketlere yönelik özel uygulamalar geliştirdik.

Biraz daha detaylandırmak gerekirse iş  makinası kiralayan firmanın müşterinin talebinden başlayıp teklif, sözleşme, kiralama formu makinenin hazırlanması bu aşamada Makine Mühendisleri Odası’ndan almış oldukları raporlar ve tüm detaylar kayıt altına alınabiliyor. Akabinde muhasebe birimi yapılan sözleşmelere istinaden faturalarını tek bir operasyon ile kesip muhasebeleşmesini sağlayabiliyor.

İnşaat sektöründe ise, sorumluluk merkezi ve proje kodları ile proje bazında maliyet hesabı yapabiliyoruz. Proje bazında da müşterimize detaylı analizler sunabiliyor durumdayız.

Enerji sektöründe, yine sorumluluk merkezi ve proje kodları üzerinden, maliyet ve karlılık analizini gösterebilmekteyiz.

AVM Yönetimlerine sunduğumuz çözümde kiralık dükkan yönetimi, ortak alan paylaşımı gibi özel uygulamalar bulunmaktadır.

Perakende sektöründe firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte uçtan uca çözümler sunabilme yeteneğine sahibiz.

Otomotiv yan sanayisinde ise; ana sanayinin üretim planına göre yan sanayisine sunduğu yarı mamul satın alma siparişlerini tek bir operasyon ile MİKRO ERP sistemine aktarıp, üretim planından sevkiyat planlamasına kadar tüm süreçlerini bütünleşik yapıda yönetebiliyor.

MİKRO YAZILIMEVİ HAKKINDA

Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir. Geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel bu yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler. Mikro Yazılım'da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir. Yaklaşık 30 yılda elde ettiği tecrübe sayesinde bugün Mikro Yazılım, geniş bayi ağını da kapsayan toplam 300’den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistemdir. Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde toplam 100 bine yakın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Üstelik Mikro Yazılım'ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini %96 gibi önemli bir orana ulaştırmıştır.

1988’den Bugüne Mikro...

Mikro Yazılım, müşterilerinin bugün var olan ve gelecekte var olabilecek tüm ihtiyaçlarını analiz ederek geliştirdiği çözümler ile tam 27 yılı geride bıraktı.

2015 100.000’den Fazla ‘Mutlu’ Müşteri Kurulduğu günden bu yana her sektörden pek çok işletmeyle dirsek temasını sürdüren Mikro için, 100 binden fazla müşterisinin mutlak memnuniyetini sağlamak ve onların yıllardır güvendiği iş ortağı olmak büyük bir gurur kaynağı...

2013 E-Fatura ‘Özel Entegratör’ü Mikro Mikro, e-devlet uygulamalarının hız kazandığı 2013 yılında, GİB tarafından verilen ‘e-fatura özel entegratörü’ unvanını almayı başardı. Bu sayede Mikro, sektörde e-devlet uygulamalarını kendi altyapısı üzerinden sağlama yetkisine sahip sayılı firmalar arasına girdi.

2009 Yurtdışında İlk Proje Mikro 2009 yılında ilk kez Türkiye dışında bir pazara açılarak, ürün ve çözümlerini Azerbaycan’a taşıdı. Bu tarihten itibaren yurtdışı projelerinin sayısı hızla arttı.

2000 Yeniden Yapılanan Satış Ağı 2000 yılında Mikro, satış ve destek süreçlerini yürüten geniş iş ortakları ağını yeniden yapılandırdı. Bu tarihten itibaren Mikro ağı, bu güçlü ekosistemi daha ileriye taşıyacak bir nitelik kazandı.

1988 Mikro’nun Doğuşu Mikro Yazılım, Türkiye’nin en köklü yazılım üreticilerinden biri olarak 1988 yılında %100 yerli sermaye ile kuruldu.

Mikro Çözümleri

Her ölçekteki işletme için kurumsal ve ticari yazılımlar sağlayan Mikro Yazılım, büyük ve orta ölçekli işletmeler için Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümlerinin yanı sıra; perakende, küçük ve orta ölçekteki işletmeler için, onların ticari yönetimlerini ve muhasebesel ihtiyaçlarını karşılayan kurumsal yazılımlar geliştirir. Mikro Yazılım, gelişme süreci içinde; yüksek nitelikli yönetim bilgi sistemleri, perakende satış yönetim sistemleri ve e-devlet uygulamaları (e-fatura, e-defter, e-arşiv) alanlarında ürettiği markalar ile sektörün öncü yazılım şirketleri arasında yer almıştır.

Mikro Çözümleri 3 Ana Grup Altında Birleşir
 1. Küçük işletmeler için kolay hesaplama araçları
 2. KOBİ’lere özel ERP, finansal yönetim ve perakende çözümleri
 3. Büyük kurumlara özel ERP, finansal yönetim ve perakende çözümleri

Mikro Yazılım’ın sunduğu çözümler genel anlamda; mevzuatı yakından takip etmeleri, modüler ve geliştirilebilir bir yapıda olmaları ve kolay kullanım özellikleriyle bilinir.

Kalite Anlayışı ve Vizyonu

Sektöründe güvenilirliği esas alan, sahip olduğu kalite standartlarıyla alanında öncü bir firma olarak konumlanan Mikro Yazılım, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir yönetim ve çalışma yapısına sahiptir. Mikro Yazılım, müşterilerinin bugün var olan ve gelecekte ortaya çıkması muhtemel tüm ihtiyaçlarını analiz ederek, sunduğu çözümlerle bu ihtiyaçlara en hızlı ve en doğru yanıtları verir.Mikro Yazılım, en ileri bilişim teknolojilerini kullanan, yurt içinde ve yurt dışında katma değerli çözümler sunan, değişimi yönlendiren, sürdürülebilir müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlayan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği bir firma olarak ‘uluslararası standartlarda markalaşma’ vizyonuna sahiptir.

Neden Mikro?

Çünkü Mikro’yu tercih edenler yalnızca iyi bir iş yazılımı satın almakla kalmaz. Kurumsallaşma yolunda sürdürülebilir adımlar atmayı kolaylaştıran katma değerli Mikro ürünleriyle, iş veriminde artış ve ölçeklenebilir büyüme imkânına kavuşan şirketler, aynı zamanda Mikro’nun başarısını kanıtlamış kapsamlı destek hizmetleriyle her zaman güvence altındadır.

MİKRO YAZILIMEVİ

0 iletisim tum firmalar

Kuruluş yılı: 1988

Şirket web sitesi: www.mikro.com.tr
www.emikro.com.tr
www.mikrofortuna.net
www.akademikro.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje boyutu, ile paralel olarak modüler fiyatlandırma yapılmaktadır.

ERP Komitesi temsilcisi: Alpaslan Tomuş (Genel Müdür Yardımcısı)

İstanbul: Barbaros Mah. Halk Cad. No: 73 Yenisahra 34746 Ataşehir İstanbul

Tel: +90 216 472 84 00

Faks: +90 216 472 79 60

İzmir: İsmet Kaptan Mah. Şair Eşref Bulv. N:26/10 35210 Çankaya İzmir

Tel: +90 232 441 74 24

Faks: +90 232 445 07 65

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Levent Ortaköylüoğlu

Natica

Natica, sertifikalı Oracle Uygulama İş Ortağı olarak Türkiye’de Oracle ERP (E-İş Yönetim Sistemi), Oracle Perakende ve Oracle Değer Zinciri çözümleri danışmanlığını vermektedir. 2000 yılından beri Teknosa’ya ERP alanında hizmet veren Natica son senelerde özellikle bilimsel perakendecilik yolculuğunda Teknosa’nın en yakın paydaşı olmuştur. Stratejik Perakende Yönetimi konusunda uzmanlaşan Natica, Finansal Planlama, Kategori Planlama, Ürün Çeşitliliği Planlama, Talep Tahminleme, Fiyat Optimizasyonu gibi ROI’si yüksek projeler hayata geçirmektedir. Değer Zinciri Yönetimi alanında hizmetlerini genişleten Natica, Talep Yönetimi ve Tedarik Ağı Optimizasyonu konularında hizmet vermektedir.

0 iletisim tum firmalar


Murat Demiroğlu

Nebim

Nebim V3 ERP; planlamadan satın almaya, üretimden sevkiyata, tüm satış kanallarındaki uç noktalarda gerçekleşen satıştan satış sonrası hizmetlere kadar; bir perakendeci, toptancı ya da üretici firmanın gereksinim duyacağı tüm iş süreçlerini baştan sona kapsamaktadır.

Nakit akışını ve finansal riskleri yönetmek, mali muhasebeyi ve işletme muhasebesini hatasız gerçekleştirmek, satın alma siparişlerini ve sevkiyatları lojistik süreçleriyle entegre olarak yönetmek, ürünlerin stok yatırım getirisini en yüksek düzeye getirecek şekilde yönetmek, perakende ve toptan müşterilerin gereksinimlerini rakamlarla ölçerek anlamak; satış ve satış sonrası hizmetleri müşteri memnuniyetini sağlayacak kalitede gerçekleştirebilmek; tüm ticari işletmelerin gereksinim duydukları temel fonksiyonlardır.

Nebim V3

Nebim V3, tüm bu gereksinimleri en ideal şekilde karşılayan ERP çözümüdür. Nebim’in 1966’dan beri süregelen sektörel deneyiminden yararlanarak geliştirdiği Nebim V3 ERP, tüm iş süreçlerinin uçtan uca entegre bir yapıda yürütülmeleri sayesinde hataların önüne geçer, izlenebilirliği ve güvenle karar almayı sağlar, departmanlar arası etkileşimi sağlayarak kurumsal veri bütünlüğünü güçlendirir ve böylelikle firmaların kurumsal gelişim süreçlerini hızlandırır.

www.nebim.com.tr/index.php/nebim-v3

NebimExtra

Firmalar, yatırım getirilerini maksimum düzeye çıkarmak, düzenli yazılım yeniliklerinden yararlanmak, daha yüksek uygulama kullanılabilirliği ve verimliliği elde etmek için Nebim Bakım Destek ve Verimlilik hizmetlerinden yararlanmaktadırlar.

Nebim, firmaların verimliliklerinin devamlı artırılmasının hedeflendiği bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Firmalar ERP’ye geçiş kararını aldıktan sonra Nebim’i ve Nebim Çözüm Ortaklarını sadece uyarlama sürecinde değil, aynı zamanda fiili kullanıma geçtikten sonra da gereksinim duyacakları her anda yanlarında bulabilmektedirler. Bu yakın işbirliği sayesinde firmalar, işletme kaynaklarını verimli kullanarak rekabette bir adım önde olmaktadırlar.

Firmalar Nebim Çözümleri ile işletme kaynaklarını en etkin biçimde kullanmayı ve iş süreçlerini verimli yönetmeyi hedeflemektedirler. Nebim, firmaların bu hedeflere ulaşmalarını sağlamak için düzenli aralıklarla firmaların Nebim çözümleri ile yönettikleri iş süreçlerinin verimliliğini ölçmektedir. Firmalardaki üst yönetimin, departman yöneticilerinin ve anahtar kullanıcıların katıldıkları Nebim Verimlilik Ölçümlerinde Nebim Danışmanları sistematik bir biçimde firmaların verimliliğini ölçmekte, puanlamakta ve üst yönetime rapor olarak sunmaktadır. Daha sonra Nebim, firmalardaki yöneticiler ile birlikte hareket ederek, verimi artırmak üzere projeler oluşturmakta ve bu projeleri hayata geçirmektedir. Böylece değişen piyasa koşulları ve çalışma yöntemlerinde firmalar için en verimli iş süreçleri oluşturulmakta, Nebim yazılımlarından maksimum verim ve karlılık elde edilmektedir.

www.nebim.com.tr/index.php/nebimextra

Nebim V3 Uyarlama Hizmetleri

Nebim, firmaların Nebim V3’e geçmeye karar vermelerinden itibaren karşılaşacakları sorulara yanıt bulmalarına yardımcı olmakta ve anahtar kullanıcıların Nebim V3’e geçerken en ideal kararları vermelerini sağlamaktadır. Firma beklentilerinin ötesinde hizmet verme ilkesiyle hareket eden Nebim; fiili kullanıma geçiş sürecinde ve bu geçişi takip eden bir nezaret dönemi boyunca, firmanın anahtar kullanıcıları ile birlikte çalışarak firmanın Nebim V3’ün ortaya çıkaracağı fırsatlardan en üst düzeyde yararlanmasına destek vermektedir.

www.nebim.com.tr/index.php/nebim-v3/uyarlama-hizmetleri

Şirket Hakkında

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) alanındaki iş uygulamalarıyla kurumların iş süreçlerini destekleyen Nebim, 1966’dan beri süregelen deneyimi ve bilgi birikimi ile Türkiye’nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım firmalarındandır. Hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye’nin en fazla tercih edilen yerli yazılım şirketidir.

Bugün Türkiye geneline yayılmış Nebim Çözüm Ortakları ile birlikte 500 kişiyi aşan uzman bir kadro; hazır giyim, ayakkabı, ev tekstili, halı, mobilya, optik, elektronik ve mücevher başta olmak üzere 9.000’den fazla firma ve 60.000’den fazla kullanıcıya hizmet vermeyi sürdürmektedir. Nebim’in geliştirdiği Kurumsal Kaynak Planlaması, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Perakende Yönetimi ve Kurumsal Performans Yönetimi iş yazılımlarından ve hizmetlerinden yararlanan firmalar; işletme kaynaklarını en etkin biçimde kullanabilmekte ve iş süreçlerini verimli yönetebilmektedirler.

Nebim V3 ERP’yi tercih eden önde gelen 100 marka:

www.nebim.com.tr/index.php/kim-kullaniyor/nebimv3_referanslar

Kuruluş yılı: 1977

Şirket web sitesi: www.nebim.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Orta Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: -

ERP Komitesi temsilcisi: Abdullah Bekmezci (Pazarlama Müdürü) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sedat TaşçıSedat Taşçı
Genel Koordinatör
Abdullah BekmezciAbdullah Bekmezci
Pazarlama Müdürü


NEBİM NEYİR BİLGİSAYAR

0 iletisim tum firmalar

Adres: Yıldız Posta Cad. Dedeman İş Hanı N:48 K:10-11 Gayrettepe, İstanbul 34349

Tel: +90 212 275 07 75

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Sebla Puhaloğlu Yeniay

Netsuite

C8Net Danışmanlık, 1998 yılında kurulan “Tek Sistem, Limitsiz Çözüm” sloganıyla 100’den fazla ülkede ve 24.000’i aşkın müşteri tarafından kullanılan piyasanın bir numaralı Bulut ERP hizmet sağlayıcısının Türkiye yatırımcı ortağıdır.

C8Net, “Tek Sistem, Limitsiz Çözüm” vizyonunu Türkiye’ye yayma misyonunu edinmiştir. Bunun başlıca nedenleri:

Geleneksel (on-premise) ve ayrışık çözümler nedeniyle uzun süren implemantasyon projeleri, karmaşık entegrasyonlar, yazılım yükseltim ve özelleştirme sorunları, şirketin değişimine yazılımın adapte olamaması, yüksek TCO (toplam sahip olma maliyeti), mobil ve kullanıcı dostu olmayan arayüzler...

NetSuite, modern ve esnek altyapısı sayesinde tek bir platform stratejisi ile bu sorunlara çözüm bulur.

Tek bir platform üzerinde sunulan geniş fonksiyonalite ve gelişmiş teknoloji altyapısı ile kolay, hızlı bir şekilde süreçlerin, arayüzlerin, rollerin ve raporların konfigürasyonu yapılır. Netsuite, bütünleşik bir uygulama grubu olarak entegrasyon gereksinimlerini en aza indirir.

Agile biçimde kullanıcı taleplerini sürekli gözlemleyerek yeni versiyonları sürekli kullanıma sokar ve sürüm yükseltmeyi avantaja çevirir. Şirketlerin kullanıcı ölçeği ve yoğunluğundaki değişime göre ulaşılabilirliği garanti ederek kolayca ölçeklendirir. Çok daha düşük altyapı, operasyonel ve implementasyon maliyetleri açısından fark yaratır. Bulut tabanlı altyapısı sayesinde, süreçlerin tüm kanallardan gerçek zamanlı kesintisiz yönetilmesini sağlar. Web tabanlı arayüzü ile kullanıcıların değişen taleplerine esnek biçimde cevap verebilen, görselliği güçlü bir deneyim hazırlar.

C8NET, global kalibrede NetSuite ve iş dönüşümü sunar. Farklı sektörlerdeki tecrübesini kullanarak insan, teknoloji ve iş süreçlerini bir bütün olarak ele alacak çözümler bulur.

 • İş süreçleri optimizasyonu ve danışmanlık
 • Uçtan uca kullanıcı odaklı fonksiyonel danışmanlık
 • Kurulum ve implementasyon hizmetleri
 • Çözüm geliştirme ve özelleştirme
 • Waterfall ve Agile proje yönetim yaklaşımları uygulama

C8NET olarak amacımız kalıcı ve güvenilir ilişkiler kurarak işletmelerin iş ortağı olabilmektir. Bu doğrultuda şirketlerin iş ihtiyaçlarını karşılamak, mevcut gücüne güç katmak için yerel ve küresel iş ortakları edinmiştir. Bulut tabanlı Enterprise Content Management çözümü sunan ve Netsuite ile entegre olan Box Inc. de önemli ortaklarımızdandır.

ŞİRKET HAKKINDA

C8Net, Netsuite dönüşümünü Türkiye’de başlatmak için 2014 yılında kuruldu. Bugüne kadar Netsuite Türkçeleştirme, lokalizasyon ve yerel bölgeye has fonksiyonalitelerin etkinliğini sağladı. Waterfall ve Agile proje yöntemlerinin uygulanması için takımını güçlendirdi. Güçlü bir danışman takımı, +10 kişilik teknik ekibi ve yurt dışı kaynak desteği ile küresel bilgi birikimini paylaşmak için hazırlıklarını tamamladı. Eylül 2015 itibari ile Netsuite’in Türkçe versiyonunu aktif olarak piyasaya sunacaktır.

NetSuite Referanslardan Bazıları:

NetSuite referansları arasında P&G, Siemens, Groupon, Xerox, Honeywell, Olympus, Fujitsu gibi önemli şirketler bulunmaktadır. Ayrıca Evernote, Spotify, Tango, Foursqaure gibi yeni kurulan şirketlerin de tercihi NetSuite olmuştur.

Gartner araştırmasına göre ;

2018 itibariyle global olarak CRM sistemlerinin %62’si hizmet olarak yazılımdan (SaaS) oluşacaktır.

Forrester araştırmasına göre ;

2015 sonuna kadar şirketlerin %65’i bazı süreçler için ERP Hizmet olarak yazılım (SaaS) alternatiflerini değerlendirecektir.

Kuruluş yılı: 2014

Şirket web sitesi: www.c8net.com
www.c8net.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar.

Fiyatlandırma bilgileri: Kullanıcı ve fonksiyonaliteye göre fiyatlandırılmaktadır.

ERP Komitesi temsilcisi: Sebla Puhaloğlu Yeniay, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. / 0549 539 39 33

Ari OvadiaAri Ovadia
Kurucu Ortak


C8NET BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK

0 iletisim tum firmalar

Adres: Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı N:50/8 Beşiktaş İstanbul

Tel: +90 549 539 39 33

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.oracle logo

İlk ERP ürünümüzü 1988’de çıkarmış bir firma olarak, Şubat 2013 itibari ile Oracle ERP Cloud Service üzerinden; Finans, Satınalma, Tedarik Yönetimi, Envanter ve Proje Yönetimi çözümlerimiz SaaS modeli ile tedarik edilebilmekte ve önümüzdeki dönemde buradan sağlanan fonksiyonalite artarak devam edecektir. Tüm Oracle iş uygulamalarında olduğu gibi Oracle ERP için de iki temel stratejimiz bulunmaktadır:

• Bütün Çözümler: “Oracle Applications Unlimited” programı yoluyla mevcut Oracle E-Business Suite, Oracle Fusion Applications, JD Edwards, PeopleSoft ve Oracle Siebel ürünlerimize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bütün çözümler sunmaya olan bağlılığımızın bir parçası olarak da 20’den fazla ‚endüstrilere özel çözümler’ sağlayan ürünlerimiz ile destek oluyoruz.
• Bütün Tercihler: Bütünleşik bir yaklaşım ve ortak uygulama platformu sayesinde, müşterilerilerimizin zaman içinde değişebilecek beklentilerini karşılayabilecek modüler ve farklı yerleştirme modelleri sağlıyoruz. Müşterilerimiz ister lisansını satın alıp, kendi veya Oracle veri merkezlerinde sistemlerini işletebilmekte, isterlerse de lisans satın almadan, “Oracle Cloud” üzerinden ERP servisine (SaaS) abone olarak ve abone olduğu sürece tedarik edebilmektedirler.

Sonuç olarak; her tür sektör ve boyuttaki işletmeye hizmet, her tür kapsam ihtiyacına cevap verebilecek geniş ve bütünleşik Oracle ERP, diğer iş uygulamalarımız ve diğer Oracle teknolojileri, çözümlerimizi hayata geçiren iş ortaklarımız ve Oracle Danışmanlık ile küresel ve yerel pazarda önde gelen bir tedarikçi olmanın sorumluluğu ile çalışmaktayız.

Şirket Hakkında

Kuruluş yılı: 1977

Şirket web sitesi: www.oracle.com/tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: -

Şirketin 2012 yılı geliri: -

Fiyatlandırma bilgileri: -

ERP Komitesi temsilcisi: Bülent Ünsal

 oracle yucelYüce Erim
Oracle Türkiye ve Orta Asya
Bölgesi İş Uygulamalarından
Sorumlu Direktör
oracle bulentBülent Ünsal
Oracle Doğu Avrupa, Rusya,
Orta Doğu ve Afrika Bölgesi


Oracle Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti.

0 iletisim tum firmalar

Adres: Ayazağa Mevkii Meydan Sok. Spring Giz Plaza Kat:9 34398 Maslak, İSTANBUL

Tel: 0 212 329 6700

Faks: 0 212 329 6701

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Yüce Erim - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bülent Ünsal - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


pargesoft logo

Dikey veya özel çözüm bilgileri
Microsoft Dynamics NAV for ELEMENTA; Pargesoft’un insan kaynağı yoğun proje bazlı profesyonel hizmet alanında faaliyet gösteren şirketler için Microsoft Dynamics NAV ile bütünleşik, internet tabanlı olarak geliştirdiği proje yönetimi yazılımıdır. Elementa’nın her bir modülü, birbiriyle ilişkilendirilir, bir diğerini uyumla besler ve güç verir, eksiksiz bir döngü oluşturur.

Microsoft Dynamics NAV Elementa Güvenlik Sektörü Çözümü; güvenlik sektörü firmalarına yönelik geliştirilmiştir ve hizmet birimlerinin muhasebe, bordro, çizelgeleme, kontrat yönetimi, kontrat dönemleri yönetimi, hakediş hazırlama ve onaylama, faturalama ve proje maliyetlendirmesini tek bir uygulamadan yapmasını sağlar. Microsoft Dynamics NAV Elemanta CIT Çözümü ile sözleşme/SLA yönetimi, operasyonel verimlilik, sipariş işleme ve planlama, sözleşme-servis-faturalama uygulamalarının yasal ve operasyonel gereksinimleri doğrultusunda yönetilebilmesi sağlanır. Microsoft Dynamics NAV BORDRO yapısında Microsoft Dynamics NAV üzerinde Bordro Günlüğü Şablonları; Bordro Deftere Nakil, Çalışan Filtresi Şablonları, İzin Tanımı Devamsızlık Nedenleri İşe Son Verme Gerekçeleri Sendikalar Çalışan Sınıfları Pozisyonlar, İhbar Süreleri Tanımları Gelir Vergisi Dilimleri Tanımları gibi işlemleri ve muhasebeleştirme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Microsoft Dynamics AX Cable Builder yapısında öne çıkan InnoVites; kablo sektörü üzerine odaklanmıştır ve Microsoft Dynamics AX üzerinde kablo sanayi için çözümler geliştirip Microsoft Partnerleri ile birlikte bu çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

Şirket Hakkında

Microsoft Dynamics çözüm ailesi içerisinde yer alan Microsoft Dynamics AX, orta ve büyük ölçekli kurumların her türlü ihtiyacına cevap veren, son derece etkili bir ERP çözümüdür. Sahip olduğu birçok gelişmiş özelliği, güçlü yapısı ve sağladığı avantajlar ile Microsoft Dynamics AX, teknolojiyi bir rekabet silahı olarak gören tüm şirketlerin işlerine değer katıyor. Microsoft Dynamics AX’ın en önemli avantajlarından biri; çevik ve rekabetçi bir kurumun gereksinim duyacağı tüm fonksiyonları ve özellikleri bir “paket” içerisinde sunması. Bu yaklaşım sayesinde kurumlar sadece verimli ve rekabetçi bir yapı kazanmakla kalmıyor, bu yapıyı en uygun maliyetlerle ve en kısa sürede oluşturma imkânına kavuşuyor. Modüler yapısı sayesinde değişen koşullara ve ihtiyaçlara göre ölçeklenebilen Microsoft Dynamics AX, yatırımın geri dönüşü açısından en başarılı sonuçları ortaya koyan bir ERP yazılımı oluyor.

Microsoft Dynamics AX ürünü temel modülleri; muhasebe ve finans yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, insan kaynakları yönetimi, üretim yönetimi, satış ve pazarlama yönetimi, bütçe, proje yönetimi, müşteri İlişkileri yönetimi (CRM), gider yönetimi, servis yönetimi, atölye kontrol, stok ve ambar yönetimidir. Ayrıca yatay ve dikey sektörlerde, üretim, hizmet, inşaat, dağıtım, perakende ve kimya sektörüne yönelik çözümler içermektedir.

Microsoft Dynamics NAV; özellikle orta-büyük ölçekte firmalarda uygulanan çözüm güçlü finans/muhasebe, satış/pazarlama, satın alma, depo yönetimi ve proje yönetimi modülleriyle “Business Essentials” dediğimiz temel paketiyle bile birçok şirketin gereksinimlerini karşılar. Üretim ve ileri seviyede “Müşteri İlişkileri Yönetimi”ni de içeren paketi olan “Advanced Management” paketiyle ise üretim ve ileri müşteri ilişkileri yönetimini gerçekleştirebilir.

Kuruluş yılı: 2002

Şirket web sitesi: www.pargesoft.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Üretim, profesyonel hizmet, madencilik, perakende, sağlık, dağıtım sektörleri

Şirketin 2012 yılı geliri: 1.000.000 USD –5.000.000 USD

Fiyatlandırma bilgileri: Kullanıcı sayısına ve projeye göre fiyatlar belirlenir.

ERP Komitesi temsilcisi: Murat Tali

 pargesoft kaanKaan Altunterim
Genel Müdür


Parge Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

0 iletisim tum firmalar

Adres: Kayışdağı Cad. No:111 Bilgi Plaza Kat:3 Daire:5 Küçükbakkalköy – İstanbul / Türkiye

Tel: +90 (216) 575 6070

Faks: +90 (216) 573 2406

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


proda banner

Proda

PRODA, CPM ERP ile danışmanlık ve yazılım becerilerini birleştirerek işletme ihtiyaçları doğrultusunda erp, iş zekası, proje yönetim, süreç yönetimi uygulamalarını başarı ile hayata geçiriyor.

PRODA tarafından geliştirilen İK Portal uygulaması, tamamen web tabanlı bir insan kaynakları çözümüdür. İK Portal, işletmelerin çalışanları ile olan tüm ilişkisini yönettiği bir uygulamadır. İçeriğinde Performans Değerlendirme (360 derece ve hedef bazlı), Doküman Yönetimi, Görev Yönetimi, Stratejik Planlama, Müşteri Şikayet Yönetimi, İzin Yönetimi, Mesai Yönetimi, Zimmet Yönetimi, Şirket İçi Sosyal Paylaşım ve E-Learning uygulamalarının yer aldığı gelişmiş bir platformdur.

Veri yoğunluğunun artması ile birlikte yöneticilerin, stratejik karar alma süreçlerinde anlamlı bilgiye ulaşması daha da önem kazanmıştır. PRODA, karar vericilerin ihtiyaç duyduğu bilgiye saniyeler içinde ulaşabilmelerine olanak sağlayan esnek, görsel ve kullanımı kolay platform bağımsız iş zekası çözümleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirket Hakkında

PRODA, ERP sektöründe çeşitli kademelerde yöneticilik yapmış deneyimli bir kadro tarafından 2007 yılında yazılım ve danışmanlık firması olarak kuruldu. Hizmet verdiği ürün portföyüne ilk olarak esnek ve hızlı geliştirilebilir yapısından dolayı CPM ERP ‘yi katmış ve kısa zamanda genişleyen proaktif ekibi ile 30 ‘un üzerinde işletmeye ERP konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

PRODA, işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda ERP ‘ler ile bütünleşik çalışabilen, bulut çözümler üretmektedir. 2015 yılı itibari ile iş zekası uygulamalarına da ağırlık veren PRODA, güçlü bir iş zekası ekibi kurmuştur.

PRODA, üniversitelerle yaptığı işbirliği kapsamında her yıl genç mühendisleri sektöre kazandırmaktadır. 2015 stratejisi bulut çözümler konusunda da üniversitelerle işbirliğine gitmek ve insan kaynakları alanında yazılım geliştirmek olan PRODA, yakın zamanda bir üniversite bünyesinde ar-ge merkezini hayata geçirecektir.

Kuruluş yılı: 2007

Şirket web sitesi: www.prodasoft.com - www.keyiflicozumler.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Çok Uluslu Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Lisanslama (kullanıcı sayısı ve modül kullanımı) Uygulama (geliştirme, eğitim, satış sonrası hizmetler)

ERP Komitesi temsilcisi: Erkan Ahtagil (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kerem ŞentürkKerem Şentürk
Proje Müdürü
Şirin GürkanŞirin Gürkan
ERP Takım Lideri


PRODA YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Adres: Cumhuriyet Mh. İzzetpaşa Sk. N:17/19 Şişli İstanbul

Tel: +90 212 231 93 45

Faks: +90 212 310 46 43

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


pronic logo

PRONIC Yazılım 2008 yılından bugüne proje odaklı çalıştığı firma ve markalarda entegratör firma vizyonuyla ismini duyurmuştur. ERP programlarının tek başına üretim yapan işletmelerde sorunları çözemediği yönündeki serzenişlerin tamamını, kadrosunun 25 yılı aşkın tecrübesiyle işitmiş ve buna göre çözümler üretmiştir. ERP ana omurgasına entegre edilmesi gerekli başlıkları sırasıyla operasyonun içine çekmiştir. eBA iş akış yönetimi ile işletmeler performanslarını iyileştir- mektedirler. eBA’nın Logo çözümlerine veri akışını ise PRONIC sağlamaktadır.

BOYS Bakım yönetim sistemi ekipman verimliliğini esas alırken buradan doğan data ile yine PRONIC kurumsal zekâ ürünleri ile entegrasyonu sağlıyoruz. “Minimum maliyet ve yüksek rekabet gücü” işletmelerin duymak istediği sihirli bir cümledir adeta DCAS Trex ile kurduğumuz entegrasyon sayesinde 3 farklı hizmeti ayrı ayrı firmalardan almak yerine PRONIC çatısı altında tek kalemde hizmet alımıyla işi sonuçlandırmak mümkün olmaktadır. ERP çözümlerinin başarılı olması için PRONIC ekibi olarak bakış açılarımızı değiştirerek işletmeyi monitörize ediyoruz. Bu ise bize işletme körlüklerinden uzak sorunu algılamamızı sağlıyor. Müşterimiz sorunları çözmek için izlememiz gereken yolda inisiyatif aldığımız bütün süreçleri “fayda üretmek” ana başlığında çok net görüyor.

Kısaca PRONIC işletmenize pek çok farklı noktadan alacağınız ve birbiriyle entegre olamayan çözümler ve her üstlenici firmanın bir diğerine atıfta bulunarak başarısızlığı kabullenmemesi gibi süreci tamamen durduracak problemlerle sizi karşılaştırmıyor. Tüm gerekli çözümleri entegratör olarak tek elden size sunarak, neden PRONIC sorusunun cevabını her projesinde başarılarıyla veriyor.

Şirket Hakkında

Kuruluş yılı: 2008

Şirket web sitesi: www.pronic.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve büyük kurumsal şirketler

Şirketin 2012 yılı geliri: 1.000.000 USD - 5.000.000 USD

Fiyatlandırma bilgileri: Kullanıcı tipi, sayıları ve proje detaylarına bağlı olarak belirlenmektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Ünsal Erkilet

 pronic aliAli Çataloğlu
Genel Müdür
pronic muratMurat Vezir
İş Geliştirme Direktörü
pronic unalÜnsal Erkilet
Kurumsal Yazılım Danışm.
esra hasaltinEsra Hasaltın
Yazılım Geliştirme Direktörü


PRONIC Yazılım Otomasyon San.Tic.Ltd.Şti.

0 iletisim tum firmalar

Adres: Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi İdare Binası ve İnkübatör Merkezi-3 No.321 KAYSERİ

Tel: 0 352 228 00 48

Faks: 0 352 228 00 26

e-Posta: Ali Çataloğlu - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  Murat Vezir - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  Ünsal Erkilet - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  Esra Hasaltın - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Jean-Claude Walravens

QAD Türkiye

CSA Danışmanlık 2011 yılında QAD’nin benimsemiş olduğu ve geleceğe taşımak istediği düşüncelerle birlikte İstanbul’da kuruldu. Operasyonlarının Türkiye’de başarılı bir seviyede sunulması hedeflendi. Bu hedefler doğrultusunda gelinen noktada, güvenilir bir servis sağlayıcısı olmanın ötesine geçerek, lokal ve global market içerisinde yeni hedeflere doğru yelken açmıştır.

Geliştirmiş olduğu Add-on uygulamalarıyla mevcut müşterilerinin tüm lokal gereksinimlerini karşılamaktadır.

QAD Enterprise Applications, global imalatçıların tüm temel süreçlerini desteklemek için tasarlanan eksiksiz bir yazılım suitidir. Tüm temel iş süreçlerinin ölçülmesine ve kontrol edilmesine imkan tanır ve ister tek bir tesiste olsun, ister tüm bir küresel organizasyon çapında olsun, şirketleri destekleyecek en iyi uygulamaları benimser. Bu suit içerisinde şunlar yer almaktadır:

QAD Türkiye

Enterprise Financials: Çoklu döviz, çoklu muhasebe katmanları, çoklu raporlama (US-GAAP, IFRS compliance, etc.), detaylı analiz takibi, lokal ihtiyaçlar, lokal destek, bütçe modelleme, konsüldasyon işlemlerini basitleştirebilen yetenekler içerir.

İmalat: Yalın üretim ilkelerini destekleme yeteneği dahil olmak üzere en son imalat çizelgeleme tekniklerini kullanarak şirketlerin maliyetleri azaltmasına ve iş performansını artırmasına imkan tanır.

Tedarik Zinciri: Gerçek zaman işbirliği sayesinde şirketlerin stok ile tedarikçilerin yönetimini iyileştirmesini sağlar.

Enterprise Asset Management: Önleyici ve kestirimci bakım dahil olmak üzere, tüm tesis bakım faaliyetlerini, iş ve hizmet taleplerini destekleyerek, ekipmanların

daima güvenilir ve çalışmaya hazır durumda olduğunu güvence altına alır.

Analitikler: QAD BI, KPI (Operational Metrics) uygulamaları ile görsel raporlama yetenekleri mobil seviyelerde(Android ve Apple) kullanıcıların hizmetine sunulur.

BPM; QAD bütünleşik ERP suiti içersinde BPM (Business Process Management) sunan tek ERP olma özelliğini taşır. Tüm iş süreçleri görsel ve canlı kontrollerle ERP sistemine bütünleşik modellenebilir.

DynaSys: Talep ve Tedarik Zinciri yönetimi alanında sunduğu ileri seviye yeteneklerle global pazarda söz sahibi olan DynaSys 2012 yılı itibariyle QAD ürün ailesine kazandırılmış ve tahminleme modülü EOB projesiyle ürüne bütünleşik hale getirilmiş durumdadır.

CEBOS: Kalite ve yönetim sistemleri konusunda dünya lideri konumunda yer alan CEBOS 2012 itibariyle QAD tarafından satın alınarak ürün gamına yerleştirilmiştir. ISO, TS, FDA, AS, OHSAS, cGxP ve benzeri birçok uluslararası ölçekte tanınmış uygunluk gerekliliklerini bünyesinde barındırır.

Precision (Transportation Management): Hava yolu, deniz yolu, parsel, truckload nakliye yönetimi gibi bir çok özelliği içinde barındıran uygulamalar bütünüdür. Apple gibi bir çok müşteriye hizmet veren ürün; taşımacılık maliyetini düşürür ve global uyumluluk risklerini en aza indirir.

Referanslar: ABC Deterjan, Bıçakçılar, Johnson Controls, Ermetal, EATON, GKN Driveline, ITG, Konveyör, Lear, Mauser Group, MPS Metal, Supsan, Stoeger, Stryker Türkiye, Yonca Onuk A.Ş.

ŞİRKET HAKKINDA

CSA, QAD’nin Türkiye’deki tek distribütörü

QAD Amerika 1979 yılında imalatçı şirketler için özel olarak yazılım geliştirmek için kurulduğunda, bu denli büyüyeceğini tahmin eder miydi bilinmez ama, bugün 90 ülkede 6.000’den daha çok imalatçıda ürünleri kullanılmaktadır ve gelirlerinin %60’ını ABD dışındaki ülkelerden elde etmektedir. QAD; global imalata odaklanan, büyük düşünen, müşterilerine uluslararası düzeyde destek sunan bir firmadır. Bu nedenle dünyanın her yerinden, her türlü sektörden müşterisinin olması bir tesadüf değildir. 36 yıldır QAD, imalatçılara dünyanın en iyi kullanıcı deneyimini yaşatmak için sadece çok çalışmakta, çalışmakta, çalışmaktadır. 1.600’den fazla çalışan, dünyanın dört bir köşesindeki partnerleri ile en iyi kalitede hizmet vermektedir.

Şirket web sitesi: www.qad.com / www.qadturkiye.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Sabit kullanıcı ve eş zamanlı kullanıcı; gün ve saat bazında uyarlama, eğitim ve danışmanlık hizmeti CSA  ya da çözüm ortakları tarafından sağlanır, buna göre fiyatlandırma yapılır.

ERP Komitesi temsilcisi: Gökhan Samuk (Service And Account Manager) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gökhan SamukGökhan Samuk
Service And Account Manager


CSA Danışmanlık Ve Bilişim Ltd. Şti.

0 iletisim tum firmalar

CSA Türkiye Merkez: Büyükdere Cad. N:48 K:4 Mecidiyeköy İstanbul

Tel: 444 1 377 / +90 212 275 83 47 / +90 850 433 13 77

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

QAD Corporate Office: QAD Inc.100 Innovation Place Santa Barbara, CA 93108 Canada

Tel: +1 888 641 4141 (US/Canada Toll Free)
+1 805 566 6000Burcu Bayman

Sentez

SentezLIVE ERP İş Çözümleri Platformu, her ölçekteki işletmenin tüm iş süreçlerini kapsayan, esnek, geliştirilebilen, özelleştirilebilen ve bütünleşik bir iş çözümleri platformudur.

ERP İş Çözümleri Platformu’nun üstün özellikleri:

Teknoloji: Modern yazılım modelleri (MVP/MVC/MVVM), yeni sürüm yazılım geliştirme araçları (WPF) ve ekstrem programlama yöntemleri kullanılarak, gerekli kalite ve çeviklik sağlanmıştır.

Modüler: ERP, SCM, PLM, CRM, HR, BPM, BI, B2B, B2C ve B2E gibi yatay modüller ve sektörlere özel dikey modüllerden oluşan standart bir ERP yazılımından çok daha fazlasını sunar.

Platform Bağımsız: Masaüstü, web, akıllı telefonlar ve mobil cihazlar olmak üzere bütün platformlarda çalışabilmesi sayesinde, zaman ve mekân bağımsız bir şekilde çalışmanıza olanak sağlar.

Güvenlik: Detaylı olarak kullanıcı, rol, erişim kodu, yetki tanımları ve log takibi yapabilir, kendine özgü şifreleme teknikleri ile üst düzey güvenlik sunar.

Geliştirilebilir: İçerdiği %100 .net uyumlu script programlama dili, programlanabilen iş parçacıkları, kullanıcı tanımlı veri tabanı, WPF-XAML deklaratif ekran tanımlama dili ve SQL sorgulama dili ile çalışma zamanında sistem üzerinde istenilen geliştirmeyi yapmanıza olanak verir. Ayrıca gerek duyulduğunda sisteme entegre edilebilen ek modüller eklemenize izin vererek, rakiplerinizden farklı olmanızı sağlar.

Esnek, Özelleştirilebilir, Kişiselleştirilebilir: Kullanıcı dostu ve tanımlanabilen filtre, çalışma listesi, rapor, form, ekran ve sadeleştirilmiş parametreler sayesinde her kullanıcı kendi ihtiyaçlarına göre sistemi kişiselleştirebilir, bu sayede istenilen bilgiye hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlar. İşletmenin iş kurallarını kendi yapısına göre özelleştirebilmesini sağlar.

Bütünleşik: Yatay ve/veya dikey modüller doğal bir bütünlük içinde, bilgi tekrarı yapılmadan departmanlar arasındaki iletişim ve bilgi akışını sağlar.

Entegre: Anlık veya belirli periyodlarda, tek veya çift taraflı, iletişime açık her türlü program veya sistemle bilgi alışverişinde bulunarak, bilginin oluştuğu kaynaktan ilgili yerlere aktarılmasını sağlar.

Ölçeklendirilebilir: Çok uluslu bir işletmeye çok kültürlü olarak uygulanabildiği gibi, tek kullanıcılı bir işletmeye de kolaylıkla uygulanabilir.

Dinamik: Güçlü ve tecrübeli kadrosuyla son teknolojik gelişmeleri takip ederek ve farklı ülkelerdeki binlerce kullanıcısından gelen talepleri hızlı bir şekilde değerlendirerek daima güncel teknolojiyi ve yenilikleri kullanıcılarına sunar.

ŞİRKET HAKKINDA

Sentez Yazılım 1992 yılında ileri teknoloji araçlarını kullanarak yatay ve dikey sektörlere uluslararası kalite standartlarında yazılım üretmek amacıyla tamamen yerli sermaye ile kuruldu. Müşterilerine en kaliteli ve hızlı çözümü, en uygun fiyat ile sunmayı kendine her zaman temel felsefe edinmiştir.

Sentez Yazılım, yazılım sistemleri ve satış hizmetleri faaliyetlerini ISO 9001:2008 standartlarında sürdüren profesyonel yazılım şirketidir. Türkiye genelinde Tekstil – Konfeksiyon, Perakende – Toptan Mağaza, Dış Ticaret, Yiyecek – İçecek, Restoran, Konuk Ağırlama sektörleri başta olmak üzere Otomotiv, Maden, Elektronik, Plastik, Sağlık, İnşaat, Aqua Park gibi farklı sektörlerde başarılı projeler gerçekleştiren Sentez Yazılım, yurtdışında da; Rusya, Romanya, Bulgaristan, Özbekistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Azerbaycan, Pakistan, Bangladeş, Çin, Vietnam, Mısır, Sudan, Irak, Katar, Ukrayna ve İngiltere’de farklı üretim sektörlerinde başarılı projelere imza attı.

23 yıldır farklı sektörlerdeki büyük ve orta ölçekli kullanıcılarına sunduğu çözümlerin bilgi birikimi ve kullanıcılarından gelen önerileri dikkate alarak, mimari tasarımında günümüzün modern yazılım modelleri olarak kabul edilen araçları kullanarak geliştirdiği LIVE ERP İş Çözümleri Platformu ile bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği tüm iş süreçlerini tek bir platformda sunmayı başarmıştır.  Ar-Ge faaliyetleri TÜBİTAK tarafından onaylanmış olan LIVE ERP İş Çözümleri Platformu 2013 yılının Haziran ayında düzenlenen yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarla geniş kitlelere sunulmuştur.

Kuruluş yılı: 1992

Şirket web sitesi: www.sentez.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: En kaliteli ürünleri, en uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyetini temel hedefi olarak görmektedir.

ERP Komitesi temsilcisi: Umut Aylu (Proje Satış Sorumlusu) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Engin KayaoğluEngin Kayaoğlu
Satış Müdürü
Umut AlyuUmut Alyu Proje
Satış Sorumlusu


SENTEZ BİLGİSAYAR YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Genel Müdürlük: Hürriyet Cad. Ekin İşhanı N:5 K:4/5/6 Şirinevler İstanbul

Tel: +90 212 452 15 15

Faks: +90 212 452 15 33

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İç Anadolu Bölge Müdürlüğü: Cinnah Cad. N:33/13 Çankaya, Ankara

Tel: +90 312 438 17 67 / Faks: +90 312 438 17 52

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.seryum logo

Seryum Bilgi Sistemleri’nin ana hizmet konuları kapsamında:

•Logo ERP Çözümleri ile;
LOGO Business Solutions tarafından geliştirilmiş; satın alma, üretim, dağıtım özellikleri ve bu temel faaliyetleri destekleyen, planlama, finans ve insan kaynakları yönetimiyle şirket içi süreçlerini detaylı takip eden ve sonuçlarını analiz eden orta ve büyük ölçekli işletmeler için geliştirilmiş ERP yazılımlarının işletmelerde başarılı bir şekilde kullandırılmasını sağlar.
•İnsan Kaynakları Yönetimi ile;
ücret, borç/alacak, performans, kariyer, eğitim ve izin yönetimi, eleman seçme ve yerleştirme, organizasyonel planlama, ücret simülasyonu, anket yönetimi ve bordro gibi modüllerden oluşan LOGO İnsan Kaynakları’nın işletmelerde başarılı bir şekilde uygulamaya alınmasını sağlar.
•Saha Üretim ve Yönetim Sistemi ile;
üretim işletmelerinde ERP ile üretim sahası arasında entegrasyonu sağlayarak üretim sahasının anlık olarak takibini, denetimini ve kontrolünü sağlan MES [Manufacturing Execution System] sisteminin üretim işletmelerinde başarıyla uygulamaya alınmasını sağlar.
•Maliyet Muhasebesi ile;
üretim ve hizmet işletmeleri için, ürün bazında maliyetlerin modellenmesi, genel giderlerin ürün/hizmetlere göre dağıtımı ve buna yönelik raporların sistemden otomatik alınmasına yönelik anahtar teslim çözümler sunar.
•İş Zekası Çözümleri ile;
karar alma süreçlerini kolaylaştıracak bilgileri, etkili, kolay ve hızlı bir biçimde sağlayacak, sistem ve süreçlerin tamamını kapsayan, iş zekası ve raporlama çözümlerine yönelik yazılım ve danışmanlık hizmetleri sunar.
•Saha Satış ve Pazarlama Yönetimi ile;
satış ile alakalı her türlü mamul ve envanterin takibinin yapılabildiği, toplanan verilerin, satış yönetiminde sağlıklı kararlar alınabilmesi için detaylı şekilde anlık veya gün sonu alınabildiği tümleşik saha satış ve pazarlama yönetimi çözümleri sunar.
•Depo Yönetimi ile;
depo alanlarının en iyi şekilde kullanılmasının yanında, depo elemanları, el terminalleri, taşıma araçları gibi diğer kaynakların da en verimli şekilde kullanılmasını sağlamak için yazılım donanım ve danışmanlık hizmeti sunar.

Seryum Bilgi Sistemleri donanım hizmetleri kapsamında da;
PC Server ve çevre birimlerinin satış, kuruluş ve destek hizmetleri vermektedir.

Şirket Hakkında

Bilişim sektöründe “Sistem Entegratörü” olarak faaliyetlerini sürdüren Seryum Bilgi Sistemleri; pek çok projede bir arada deneyim kazanmış profesyonel bilgi sistemleri uzmanlarından oluşan ekibi ve alanında lider olan firmalarla oluşturduğu iş ortaklıkları ile katma değerli çözümler üretmektedir.

Büyük ölçekli işletmelerde şirket hedefleri ve faaliyet alanı doğrultusunda bilgi teknolojilerinin kullanımını yöneten CIO’lar (Chief Information Officer / Bilgi sistemleri grubu başkanı) bulunmaktadır. Bu sayede şirketlerin IT hizmetleri ayrı bölümler tarafından yönetilebilmektedir. Orta ve küçük ölçekli işletmelerde de benzer bilgi sistemleri ihtiyaçları/sorunları olmasına rağmen bu konu ile ilgilenen ve gerekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerini yürüten ayrı bölümler bulunamamaktadır. Seryum Bilgi Sistemleri ise bu ihtiyacı karşılamak amacıyla yürüttüğü faaliyetlerinde; başta üretim olmak üzere, tüm işletmelerin süreçlerinin bilgi sistemleri ile yönetilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Gerek ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımları, gerekse bu yazılımları tamamlayan ve daha efektif kullanılmalarını sağlayan yazılımlarla bütünleşik çözümler sunmaktadır. Seryum Bilgi sistemleri faaliyet alanında yazılım ve donanımsal ihtiyaçlara bütünsel olarak çözüm sunabilmektedir. İşletmelerin ihtiyacı olan sistemlerin hayata geçirilme sürecinde; farklı tedarikçilerin yönetilmesi, ortak çözüm için entegre edilmeye çalışmaları deneyimli elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Kuruluş yılı: 2009

Şirket web sitesi: www.seryum.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: Tüm Üretim / Hizmet İşletmeleri

Şirketin 2012 yılı geliri: -

Fiyatlandırma bilgileri: -

ERP Komitesi temsilcisi: İbrahim İkizer

 seryum ibrahimİbrahim İkizer
Genel Müdür
seryum recepRecep Bildik
Satış Sonrası Hizmetler
Müdürü


Seryum Bilgi Sistemleri Donanım ve Yazılım Tic. ve San. Ltd. Şti.

0 iletisim tum firmalar

Adres: Gazcılar Cd. Petek Bozkaya İş Mrk. C Blok No.105 BURSA

Tel: 0 224 273 03 80 / 81

Faks: 0224 273 03 82

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  -  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Ahmet Akşit

Set Yazılım

SET Yazılım; esnek ve modüler yapısı ile işletmeniz için SİZE ÖZEL bir ERP çözümü sunuyor

ERP, CRM, Bütçe Yönetimi, Süreç Yönetimi, İnsan Kaynakları, UFRS, Hazine Yönetimi, Kredi ve Finansman Yönetimi gibi iş uygulamaları ile ihtiyaçlarınıza cevap veriyor, sektörünüze uygun, size özel çözümler sunuyoruz.

B’LACK İş çözümleri Platformu başlığı altında topladığımız ERP, CRM ve BPM iş çözümlerimiz bir çok değişik sektörde başarı ile kullanılıyor. Genel kullanıma yönelik iş çözümleri dışında, sektörel deneyimlerimiz ile oluşturduğumuz ve R’ED Dikey İş Çözümleri Platformu adıyla tanımladığımız sektör spesifik özel ERP çözümlerimiz ile işinize özgü uygulamalarımız ile tanışmanızı arzu ediyoruz.

BDDK regülasyonları ile uyumlu Kredi Finansman Çözümü (SET-CFS), Tarım - Hayvancılık ERP uygulamalarımız ile Perakende Kasa ve Kampanya Çözümleri (SET-POS) özel ERP uygulamalarına örnek çözümlerimiz olarak sektörün önde gelen firmalarında başarı ile kullanılıyor.

Kurumların iş süreçlerinin desteklenmesi, operasyonlarının etkin bir biçimde yönetilmesi ve tam entegre bir alt yapının sunulması amacıyla ihtiyaçlarına uygun özel çözümlerimizi yazılım mühendisliğinin en yeni, en modern ve en sağlam metodlarını kullanarak geliştiriyoruz. Projelerimizi Microsoft .Net c# ile geliştiriyor, teknolojimizi MS SQL Server veritabanı ile birlikte kullanıyoruz.

Mobil teknolojinin ERP sistemleriyle entegrasyonunun önemli avantajlar sağlayacağının düşünerek kurumların bu beklentilerine cevap verecek özellikleri ürün ailemize katabilmek için gerekli alt yapı çalışmalarını tamamladık. Bugünlerde ise gelecek yıllardaki gelişmeleri öngörüp yeni yatırımları yapmak için yeni stratejilerimizi oluşturuyoruz.

ŞİRKET HAKKINDA

Set Yazılım  “Tek beden herkese uymaz” felsefesiyle yola çıkarak 1993’ten beri sektörde edindiğimiz 22 yıllık deneyim ile kurumlara özel hizmet veren bir teknoloji firmasıdır. Yurtiçi ve yurtdışındaki birçok kurum ile yazılım projeleri geliştiriyor, iş çözümleri implemente ediyor, danışmanlık ve eğitim hizmeti veriyor ve dışkaynak kullanımı çerçevesinde iş gücü hizmeti sunuyoruz.

Kendi AR-GE çalışmalarmız ile geliştirip ürettiğimiz yazılımlarımızın kalite güvenirliliğine sahip olduğu ISO 9001:2008 ile belgelendirilirken aynı zamanda çözüm ve hizmetlerimiz TURQUALITY desteği kapsamında yer alıyor.

Tamamen kuruma özel uyarlanabilen ve açık kaynak kodlu bir yapıda teslim edilen B’lack ERP yazılımımız ile değişik sektörlere özgün çözümler sunuyoruz. Hizmet verdiğimiz başlıca sektörlere örnek olarak tüketici finansman şirketleri, BDDK’ya kote finans şirketleri ve iştirakleri, Türkiye’de faaliyet gösteren yabancı şirketler, dış ticaret şirketleri, holdingler ve grup şirketler, perakende satış-mağazacılık şirketleri,  gıda ve ilaç endüstrisi, sanayi üretim ve  dağıtım, tarım ve hayvancılık ile hizmet şirketleri sıralanabilir.

Farklı sektörlerdeki deneyimlerimize örnek olarak Atabay İlaç, Aktifbank, Biem İlaç, BNP Pari bas Cetelem, BNP Paribas Finansal Kiralama, Doruk Şirketler Grubu, Global Yatırım Holding, Kefayat Group, Kitsan Tıbbı Cihazlar, PSA Peugeot Citroën, Rotap Saat, Sompo Japan Sigorta, Tekin Acar Kozmetik, TEB, TIRSAN Finans gibi firmalara gerçekleştirdiğimiz projeleri sayabiliriz.

Kuruluş yılı: 1993

Şirket web sitesi: www.setyazilim.com.tr , www.setsoftware.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli, Uluslararası Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Kullanıcı sayısı, modül kullanımı ve proje süresince alınacak danışmanlık, eğitim, geliştirme süresine bağlı olarak belirlenir.

ERP Komitesi temsilcisi: Servet Gündüz (İş Geliştirme Direktörü) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Burak PusBurak Pus
Ürün Müdürü
Servet GündüzServet Gündüz
İş Geliştirme Direktörü
Ezgi YaşaEzgi Yaşa
Özel Projeler Müdürü
Mehmet EvcimMehmet Evcim
Kurumsal Projeler Direktörü


SET BİLGİSAYAR YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Merkez: Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. N:34/1 K:3-4 Ataşehir 34750 İstanbul

Tel: +90 216 572 50 50

Faks: +90 216 575 70 00

Şube: Yıldız Teknopark: Y.T.Ü. Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 2. Faz B1 Blok No:4 Davutpaşa Esenler, İstanbul

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Mehmet Akduman

Teknosol

Proje Bazlı Uygulamalar: Proje bazlı üretim yapan firmalar iş süreçlerinin takibini standart ERP mantığı ile çözemezler. Proje için satın alınan ve sevk edilen malzemeler, harcanan işçilik süreleri, yapılan fason harcamalar gibi istekler ile proje detay maliyeti görülerek ne kadar kar edildiğinin bilgisi bu uygulamayla sağlanabilir. Vera ERP yapısı içinde detaylı bir süreç ve işlem analizi vardır. Her proje bir dosya olarak takip edilir. Proje takibi ile müşteri onayı bekliyor, finans onayı bekliyor, ret edildi, kapandı gibi çoğaltılabilen aşamalar rahatlıkla izlenebilir.

İlaç Sektörü Uygulamaları: İlaç sektörü, satış aşamasında başlayıp üretime kadar devam eden özel bir takım farklılıklar içerir. Bu farklılıklar, depoların takibindeki özel uygulamalarda ve üretimdeki sıkı kalite kontrol uygulamalarında kendini gösterir, ayrıntılı ay sonu maliyeti ile devam eder. Bu sektörde standart sipariş sevkiyat faturalama işlemleri, mal fazlası, kampanya yönetimi, iskonto argümanlarıyla güçlendirilmektedir.

Akaryakıt Sektörü Uygulamaları:  Petrol akaryakıt istasyonları ve bu istasyonlarda bulunan marketlerdeki tüm işlemler tek bir sistemden izlenebilir, gelen stok, satış bilgileri mobil cihazlar üzerinden takip edilebilir.

Üyelikler;
Teknosol TURQUALITY üyesidir. TS ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri sertifikasına sahiptir.

ŞİRKET HAKKINDA

21 yıldır sadece yazılım teknolojilerine odaklanmış olan Teknosol, firmaların tüm faaliyet alanlarında kullanabilecekleri Vera ERP projesi ile çözüm üretmektedir.

Teknosol, danışmanlık ve eğitim desteğiyle ERP projelerinin en doğru şekilde yapılandırılmasına imkan sağlamaktadır.

İşletmeler, üretim, satış, finansman, maliyet, yönetim raporları gibi temel ihtiyaçları için farklı yazılımlar kullanarak iş süreçlerini dağınık bir yapıda yönetmeye çalışırken, bu dağınık yapı iş yüklerini zorlaştırarak yüksek maliyetlerle çalışmalarına neden olmaktadır.

Vera ERP çözümü ile tüm bu süreçler tekrardan yapılandırılarak tek bir sistemden yönetilmesi sağlanmaktadır.

Vera ERP’de barkod entegrasyonu ile stok takibi izlenebilirliği etkin ve kolayca yönetebilmesi sağlanmaktadır.

Firmamızın ileri düzey üretim planlama ve çizelgeleme ürünü olan Asprova ile tahmin edilebilir gelişmeler üzerine planlama yapmak yerine,  üretim kısıtları,  mevcut kapasitenin en etkin kullanımı, araya sipariş girmesi gibi anlık değişimler rahatlıkla izlenebilmektedir. Asprova, üretim aşamalarının, her türlü değişikliğe karşı esnek ve tepki verecek şekilde tasarlanmış, mükemmel ve hızlı planlama yapmanızı sağlayan bir sonlu kapasite yazılımıdır.

Teknosol, GIB onaylı e-defter firmasıdır. Geliştirdiği e-fatura uygulamalarıyla da aracı firma (entegratör) olmaksızın Vera ERP üzerinden üretilen tüm faturaların GIB ile tam entegre çalışmasını sağlamaktadır.

Kuruluş yılı: 1994

Şirket web sitesi: www.teknosol.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje implementasyonu yapılacak firma yerinde analiz edilerek ihtiyaçlar belirlenir. Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda eğitim ve danışmanlık ücretlerinin de proje kapsamına dahil edildiği fiyat müşteriye sunulmaktadır.

ERP Komitesi temsilcisi: Filiz Kaşıkçı (Erp ve APS Satış Yöneticisi) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Filiz KaşıkçıFiliz Kaşıkçı
ERP ve APS Satış Yöneticisi


TEKNOSOL BİLGİSAYAR YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Adres: İdealtepe Mahallesi Denizciler Cad. Blumaq Plaza 14/1 Maltepe, İstanbul

Tel: +90 216 349 27 37

Faks: +90 216 349 76 75

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Hüseyin Şahin

Uyumsoft

Uyumsoft, 45 sektörde 6000+ müşteriye hizmet veriyor
İşletmelerin kurumsal kaynaklarını doğru yöneterek başarı çıtalarını üst seviyelere çeken Uyumsoft ERP çözümü sektör bağımsız her ölçekte işletmeye uyarlanabilen esnek ve % 100 web tabanlı bir çözüm ve kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunuyor.

Uyumsoft ERP 4.000 + fonksiyonu barındıran modüler yapısı ile tedarikten satışa tüm işletme ana fonksiyonları ve bağlı kaynakları yönetirken aynı zamanda işletmeniniz rekabet avantajını sağlayan tüm destekleyici faaliyetlerinizi bütünleşik ve uyumlu bir şekilde yönetmenizi sağlıyor.

Kuruluşundan bu yana AR-GE yatırımlarını ürüne dönüştüren Uyumsoft Uyumsoft SELF uygulaması ile basit yöntemlerle müşterilerinin kendilerine özel geliştirme ve ara yüz tasarımları yapmalarına olanak sağlayan yazılım geliştirme platformu sunuyor.

Yazılım Kalitesi ve süreçleri açısından uluslar arası standartlarda ( ISO, SPICE, PMI, ITIL) akredite olan Uyumsoft ERP başta otomotiv, metal, plastik, ambalaj, makine ve endüstriyel otomasyon, üretim imalat, gıda, halı, tekstil, perakende, inşaat , elektrik elektronik olmak üzere, 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle geliştirdiği “Sektörel Çözümler” ile ülkenin ve dünyanın büyük organizasyonlarına hizmet sunmaya devam ediyor .

Uyumsoft, internet temelli i-Dönüşüm destekleyen çalışmalar ile işletmenizin devlet ile olan entegrasyonunu kolaylaştıran e Fatura, e Arşiv, e Defter, e Bilet, e irsaliye özel bulut uygulamalarda da “Özel entegratör” olarak hizmet ağını her geçen gün daha da genişletiyor.

Bilgi teknolojileri yazılımı ve danışmanlığında değişimin ve yeniliğin enerjisini genlerinde taşıyan Uyumsoft, Bilgiye Dayalı Yapılanma ve Yenilenme Modeli ile müşterilerinin stratejilerinin bilgi temelli olarak kurgulanabilmesine katkı sağlamak için akademik faaliyetler yürütüyor.

 

ŞİRKET HAKKINDA

%100 Türk sermayeli bir bilgi teknoloji firması olan Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ 20.yılında Yurt içi ve yurt dışında bulunan 6 ofisinde

200+ kişilik uzman kadrosu ile 10 ülkede faaliyet gösteriyor

Uyumsoft, 150’ün üzerinde iş-çözüm ortağından oluşan ekosistemi ile yürüttüğü başarılı projelerini her geçen gün daha da genişleterek ve 6.000 den fazla müşterisine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi olma hedefi ile her yıl % 25 Ar-ge ve teknoloji yatırımları yaparak müşterilerine başarı ve sürdürülebilir büyümede teknolojik öncülük eden çözümler geliştiriyor.

Kuruluş yılı: 1997

Şirket web sitesi: www.uyumsoft.com www.i-donusum.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar, Uluslararası Firmalar. Kamu Kurum ve Kuruluşları.

Fiyatlandırma bilgileri: Ürünler Modül Bazında lisans ve hizmet olarak fiyatlandırılmaktadır.

ERP Komitesi temsilcisi: Hüseyin Şahin (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

selcuk alkasSelçuk Alkaş
ERP Satış Koordinatörü
turgut kayalarTurgut Kayalar
İş Geliştirme Koordinatörü
erhun ocal newErhun Öçal


UYUMSOFT BILGİ SİSTEMLERİ

0 iletisim tum firmalar

Merkez Ofis: Yıldız Teknik Üni. Davutpaşa Kampüsü Teknoparkı Çiftehavuzlar Mah.Eski Londra Asfaltı Cad. A1 Blok, K:2 N:201, 34220 Esenler, İstanbul

Tel: +90 212 467 33 33

Faks: +90 212 613 56 52

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ankara Ofis: Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Cyberpark, Tepe Binasi K:4 N:422, 06800 Bilkent Çankaya, Ankara

Tel: +90 312 266 42 74

Faks: +90 312 266 42 75

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Serhat Duras

Verimsoft

Nebim V3 perakendeci, toptancı ve üreticilere uygun sektörel uzmanlaşmış ERP‘dir. Kapsamlı ve entegre yapısı ile satınalmadan üretime, finans yönetiminden satışa kadar ihtiyaç duyulan tüm iş süreçlerini, aynı platfor üzerinde entegre bir şekilde yönetilir. Değişime ve büyümeye açık modüler  yapısı ve başka sistemlere entegrasyon  sayesinde ERP nin firmaların  büyümesini sağlayacak yapı olarak kullanılmasını sağlar.  Sektörlere  özel hazır fonksiyonları ve Nebimin geliştirdiği hızlı ERP uyarlama yöntemleri sayesinde yeni projelerin hızla ve çeviklikle hayata geçmesini sağlar.Verimsoft

Nebim V3’ yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar, devletin vergide e-dönüşüm vizyonu ve özel entegratör uygulamaları, B2C ve B2B e-ticaret sistemleri, harici müşteri sadakat ve CRM uygulamaları, harici lojistik sistemleri, iş akışı ve doküman yönetimi sistemleri ile entegre ederek ve firmaları  büyütecek iş geliştirme projelerini doğru veri ile besleyerek ERP’nin firmanın  büyüme motoru olmasını sağlar..Verimsoft’un uyguladığı hızlı ERP uyarlama yöntemleri ve proje esnasında paylaşacağı sektörel best practice sayesinde ERP uyarlama ve ek uygulama projelerinde hız kazanır. Proje yönetimi sistemini ile uyarlama proje takvimini, kilometre taşlarını, kaynak kullanımının planlanan ve gerçekleşen durumunu takip eder ve proje yönetimi ile ilgili konularda güvenle karar alınır.


Kuruluş yılı:
2004

Şirket web sitesi: www.verimsoft.com / www.hi-seller.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ, Orta ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Proje içeriğinin belirlenmesi firmanın ihtiyacına uygun temel paketlerin belirlenmesi, uygun modüllerin ilave edilmesi, ilave edilecek yazılım geliştirmelerinin ve projenin adam/gün süresinin tespiti  ile ürün fiyatlandırılması yapılır. Hizmet fiyatlandırılması: Firmanın ihitiyacı doğrultusunda ihtiyaç duyulan adam/gün süresi ile birlikte  versiyon güncelleme bedelleri ilave edilerek aylık hizmet bedeli belirlenir.

ERP Komitesi temsilcisi: Serhat Duras (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Talat DurasTalat Duras
Genel Müdür Yardımcısı
Berrin AydınBerrin Aydın
Direktör Satış ve Pazarlama


VERİMSOFT YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Adres: Haldun Taner Sok.No:27/20 Merter, İstanbul

Tel: +90 212 481 08 08

Faks: +90 0212 481 08 08

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Ferdi Fırat

Workcube

İşletmelere ERP’den daha fazlası lazım!

Türkiye’nin ilk %100 Web Tabanlı kurumsal iş yazılımı Workcube, ERP’ye daha geniş bir anlam yüklüyor ve işletmelere ERP ile entegre çalışan CRM, HR, Project ve Reportman çözümleriyle benzersiz tümleşik yapı sunuyor.

Şirketlerin çalışanlarını, müşterilerini ve tedarikçiden servise kadar tüm iş ortaklarını tek ve sağlam bir platformda iş yapabilir hale getiren Workcube; üretim, pazarlama, satış, satın alma, stok, dağıtım, muhasebe, finans, insan kaynakları, proje, eğitim, raporlama, B2B ve B2C fonksiyonlarını ve iletişim araçlarını kapsayan fonksiyonelliğe ve modülerliğe sahiptir.

Bir işletmenin ihtiyaç duyacağı tüm iş yazılımlarını bütünleşik bir mimariyle merkezi portal yapısı içinde sunan Workcube, bugüne kadar 600’ün üzerinde işletmede proje gerçekleştirmiş, 50.000’in üzerinde eş zamanlı kullanıcıya ve 27 farklı sektör tecrübesine sahiptir.

İşletmeler, web sitelerini ve partner portallerini Workcube ile tasarlayıp hayata geçirebilir. B2B ve B2C günümüzde özellikle KOBİ’ler için rekabetin ayrılmaz bir parçası. Satın aldıkları ERP çözümünün, işletmelere sitelerini, bayi, tedarikçi extranetlerini tasarlayabileceği ve yaşatabileceği araçlar sunması çok önemli. ERP ile %100 entegre bir sistem ile KOBİ’ler Workcube üzerinden tüm müşterilerine, tedarikçilerine, bayilerine yönelik internet alanları ve uygulamaları yaratabilir.

Küçük İşletmelere Bulut İş Yazılımı

İşini iyi yönetmek ve büyütmek isteyen küçük işletmeler için geliştirilen bulut iş yazılımı Boomboss ile kaynaklarınızı, operasyonlarınızı, paranızı, ofisinizi ve daha fazlasını kolayca yönetirsiniz. 5 ve üzeri çalışana sahip çevik işletmeler için tasarlanan Boomboss, tekliften siparişe, irsaliyeden faturaya, ödemeden tahsilata, çalışandan işlere işletmelerin tüm ihtiyaçlarına bir arada çözüm sunuyor. Bulut üzerinde self-servis olarak işletmelere sunulan Boomboss, kullanıcılarına kullanım kolaylığı sunmasının yanı sıra işletmeyi sunucu ve bilgisayar derdinden kurtarıyor. Kullandıkça öde, kullandığın kadar öde yaklaşımıyla Boomboss’a her yerden erişir, işinizi kolay ve hızlı yönetirsiniz.

Raporlama Çözümü; Reportman

Workcube’ün raporlama uygulaması Reportman işletmelere kendi oluşturdukları küplere bağlanarak web üzerinden sürekle bırak yöntemiyle rapor oluşturma ve kaydetme imkanı sunuyor. Raporlar, zaman ayarlı çalıştırılıp, istendiğinde belirlenen kişilere mail olarak gönderilebiliyor. Reportman üzerinde oluşturulan raporlar, Excel, PDF, Word formatlarına dönüştürülebildiği gibi, grafik formatında da alınabiliyor. Reportman, kullanıcılarına farklı sistemlerdeki verileri Workcube’e entegre ederek, konsolide ve yüksek performanslı raporlar oluşturmasına olanak sağlıyor. İşletmeler, Reportman ile Dashboardlar tasarlayıp, KPI’lar ile satış ekibinin kotalarını, mevcut satışlarını, eksikleri ortaya koyarak, görsel raporlamalar yapabiliyor. Veri ambarı üzerinde çalışan Reportman, rapor oluştururken ERP üzerindeki raporlama yükünü hafifletiyor, sistem performansını arttırıyor.

ŞİRKET HAKKINDA

2001 yılında internet bağlantılarının neredeyse yok denecek seviyedeyken %100 Web tabanlı bir çözüm olarak geliştirilmeye başlanan Workcube, 2004 yılında pazara sunuldu. Hem Web tabanlılık hem de bir şirketin tüm süreç ve operasyonlarını tamamen konsolide biçimde bir arada yönetmek üzere tasarlanmış olması Workcube’ü Türkiye’de ve dünyada ilkler arasına soktu.  

Web teknolojilerinin gelişmesi, şirketlerin uluslararası pazarlara açılma ihtiyacı ve kurumsal yönetim bilincinin gelişmesi Workcube’ün önünü açtı. 2011 itibariyle dış pazarlara açılmaya başladı, farklı ülkelerde işbirlikleri ve distribütörlük anlaşmaları yaptı. Pakistan ve Yemen’de İngilizce ve Arapça implementasyonlar gerçekleştirdi.

Kuruluş yılı: 2001

Şirket web sitesi: www.workcube.com
www.boomboss.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Workcube sunucu bazlı lisanslama yapar ve sınırsız sayıda kullanıcıyı sisteme entegre eder. İşletmeler, her ek kullanıcı için sonradan ekpara ödemek durumunda kalmaz.

ERP Komitesi temsilcisi: Satiye Ketenci (Kurumsal İletişim Direktörü) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satiye KetenciSatiye Ketenci Kurumsal İletişim Direktörü


WORKCUBE

0 iletisim tum firmalar

Adres: Koşuyolu Mah. Katip Salih Sk. N:24 Kadıköy İstanbul

Tel: +90 216 428 39 39

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Murat Aslan

Yapıtaşı Bilgi Teknolojileri

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren kuruluşlarda ERP sistemi kurmak ciddi anlamda sektörel bilgi, deneyim ve uygulama pratiği gerektirir. Söz konusu firmaların proje bazlı çalışması, organizasyonel yapılarının yeni ve iş yönetim süreçlerinin olgunlaşma evresinde olması ERP çalışmalarında ciddi zorluklar yaratır. Yapıtaşı ERP, sektörel deneyim, know-how ve onlarca inşaat firmasındaki yüzlerce proje ve binlerce çalışan ile önemli bir düzeye ulaşmıştır. İnşaat, taahhüt, gayrimenkul geliştirme ve proje yönetim firmalarının Yapıtaşı ERP ile yürüttüğü çalışmalar, sektörde her daim farklı bir yer tutmaktadır.

0 iletisim tum firmalar


logo itelligence

Bankadan tekstile, perakendeden gıdaya, ilaçtan eğitim sektörüne kadar çok geniş yelpazede faaliyet gösteren müşterilerine hizmet veren itelligence Türkiye, tüm SAP çözümlerindeki üst düzey uzmanlığıyla rekabetin seyrini değiştiriyor. itelligence Türkiye güvencesi ve deneyimiyle SAP çözümlerinden faydalanan kurumlar, kurum içi ve kurum dışı işleyişte verimliliği üst seviyelere taşıyarak kendi sektörlerinde rakiplerinin önüne geçme avantajı yakalıyor. Bu nedenle hemen her sektörde Türkiye’nin ve dünyanın lider firmaları itelligence Türkiye ile çalışmayı tercih ediyor.

itelligence Türkiye’nin Sunduğu Hizmetler
Küresel hizmet ağı ve güçlü yerel deneyim, sektörel olarak güçlü referanslar, SAP sertifikalı sektörel çözümler, uçtan uca SAP uygulamaları, proje yönetim ofisi, 7x24 profesyonel destek hizmeti, RunSAP sertifikasyonu, uluslararası proje deneyimi, proje kalite kontrol danışmanlığı, değer odaklı mühendislik, küresel yaygınlaştırma projeleri, uzun vadeli müşteri ilişkileri, mobil uygulamalar, hosting hizmetleri

Şirket Hakkında

itelligence Türkiye, dünya devi NTT DATA ile ortaklığı bulunan ve 5 farklı kategoride birden Global SAP iş ortağı unvanına sahip tek şirket olan itelligence AG ile Türkiye’nin lider SAP iş ortağı Elsys Danışmanlık’ın ortaklığı sonucu kurulmuştur. Bu işbirliği sonucunda, Elsys Grup şirketi olarak faaliyetine başlayan, iş analitikleri ve teknoloji çözümleri konularında hizmet sunan Intelart, itelligence Analytics adını almıştır.

12 yıllık geçmişiyle SAP’nin Türkiye’deki en çok tercih edilen ve bilgi birikimi bakımından en zengin iş ortağı olarak kabul edilen danışmanlık şirketi Elsys’in kurduğu sağlam temeller üzerinde yükselen itelligence Türkiye, 50 ülkede 17 farklı sektörde 175 müşterisine verdiği kaliteli hizmetle gerçekleştirdiği 300’den fazla projeyle danışmanlık sektörünün öncülüğünü yapmayı sürdürmektedir.

Türkiye’de yürüttüğü projelerin yanı sıra uluslararası arenada da yenilikçi, vizyoner faaliyetler sürdüren itelligence Türkiye, farklı sektörlerdeki şirketlerin teknolojiden faydalanmasını sağlayarak rekabet güçlerini artırmalarına destek oluyor. Almanya, Japonya, Çin, Avustralya, Güney Afrika, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Hollanda, Suudi Arabistan, ABD, Tayland, Endonezya ve Rusya gibi değişik ülkelerde çeşitli stratejik projelerin danışmanlığını yürüten itelligence Türkiye, böylece Türkiye’de yetişen insan gücünün dünyanın hemen her bölgesinde uzmanlığını sergilemesine olanak tanıyor.

Kuruluş yılı: 2000

Şirket web sitesi: www.itelligence.com.tr

Hizmet ve ürün pazar segmenti: SAP Çözümleri lisans ve danışmanlık, destek ve bakım hizmetleri, proje yönetimi, mobil hizmetler, database ve hosting hizmetleri

Şirketin 2012 yılı geliri: itelligence AG: 500 – 600 Milyon USD arasında,

Fiyatlandırma bilgileri: -

ERP Komitesi temsilcisi: Savaş Komban

 itelligence savasSavaş Komban
itelligence Türkiye, CEO
itelligence fatihFatih Irak
itelligence Türkiye Sektör
Satış Yöneticisi


itelligence Türkiye

0 iletisim tum firmalar

Adres: Sarıkanarya Sok. Yolbulan Plaza B Blok K:2 Kozyatağı 34742 İstanbul / Türkiye

Tel: +90 216 410 40 34

Faks: +90 216 410 40 78

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Dr. Ömer Birsen

xPM

xPM, uluslararası inşaat proje yönetim standartları çerçe-
vesinde, tüm iş süreçleri ve proje yönetim bilgi alanlarını entegre etmiş, her türlü projenin yönetiminde kullanıla-
bilecek, zamanı yakalayıp, çoğu zaman önüne geçebilen yüksek nitelikli bir proje yönetim sistemidir. xPM ile birlikte BIM ile entegre 6 boyutlu proje yönetimi ye entegre raporlama yapabilirsiniz.

xPM ile 6 Boyutlu Proje Takip Sistemi

3 boyutlu tasarımla elde edilen mahal metraj tabloları, mahal metraj tablolarının kullanılması ve oluşturulan keşif cetveli, keşif cetvelindeki her bir imalat kaleminin maliyet analizinin yapılması, proje, işveren ve yüklenici karakteristik özellikleri doğrultusunda oluşturulan master kodlama sistemi ile, gerçekleşenlerin mukayese edilip çok yönlü raporlanabileceği, 6 Boyutlu Proje Yönetim ve Takip Sistemi ortaya konulmuş olmaktadır.

Aşağıdaki şekilde görülen veri akışı doğrultusunda, Yüklenici – Alt Yüklenici Hakedişleri, saha raporları ve muhasebesel kayıtların oluşturulan master kodlamalar doğrultusunda, belirlenen format ve periyotta sisteme işlenmesi ile projedeki tüm tarafların ihtiyaçlarını karşılayabileceği, mali ve süresel her türlü raporlamanın yapılması mümkün olmaktadır.

Oluşturulan entegrasyon ile proje döngüsü içinde yer alan tüm paydaşların gerek planlama aşamasında gerek proje ilerleme aşamasında istenilen her türlü raporlama yapmak mümkündür. Master plan kapsamında, karlılık analizi, keşif raporları, iş programı raporları, gelir gider ve nakit akım raporları ile risk analizlerine ilişkin raporlamalar yapılabilmektedir. Proje ilerleyişi esnasında ise tüm raporların planlanan-gerçekleşen mukayeseleri tek ekran üzerinden raporlanabilmektedir.

xPM ile BIM Entegrasyonu

İnşa edilen yapının fikir aşamasından işletme süresince farklı ihtiyaçlara göre yapı elemanlarının detaylı bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Tasarım kapsamında fikir aşamasından, işletme aşamasına kadar geçen süreçte yapı ile ilgili satın alma, maliyet, karlılık, iş programı gibi teknik süreçleri doğrudan etkileyecek birçok veri üretilmektedir. xPM temel ve fonksiyonel modülleri “tasarım koordinasyon” yardımıyla üretilen verilerin, BIM teknolojisine uyumlu Revit, All-Plan, Tekla gibi farklı BIM programları ile sağladığı entegrasyon doğrultusunda verinin işlenip, proje yönetim sürecinde bir yönetim aracı olarak kullanılmasını sağlamaktadır.

xPM ve BIM modeli arasında sağla bu entegrasyon ile;
Tasarım çıktılarının Proje Yönetim aracı olarak kullanılmasına imkan tanır. // Süresel ve Mali Raporlamalara yönelik olarak mahal metraj tablolarını hızlı ve doğru olarak güncellenmeyi sağlar. // Tasarımın tüm aşamalarını doğru planlayıp iyi yönetebilmeye imkan sağlar. // Tek modelde tüm disiplinlerdeki tasarım koordinasyonunu sağlayarak yapının tüm detaylarına hakim olmayı sağlar // Yapıyı oluşturan tüm elemanlar hakkında net bilgiye sahip olarak süreç içerisinde yapı elemanının sürdürülebilir olmasını sağlar.

xPM ile İnşaat Proje Yönetiminde İş Zekası

5D Danışmanlık firması, operasyonel sorunların çözümüne yönelik, Proje Yönetim döngüsü içerisinde kullanılan 15’i aşkın yazılım verisini entegre ederek, Entegre Proje Raporlama Sistemi (6BPRS) geliştirmiştir.

ŞİRKET HAKKINDA

xPM, 5D İnşaat Yönetim Danışmanlık ve Yazılım Ticaret ltd. firmasının İnşaat Sektörüne özel geliştirdiği Taahhüt, Mühendislik ve Proje Yönetim yazılımıdır.

Türkiye ve yurt dışında faaliyet gösteren Yatırımcı, Müteahhit, Taşeron, Müşavir gibi projede yer alan farklı tarafların, fikir aşamasından işletme aşamasında kadar ihtiyaç duyulan tüm fonksiyonel ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak 2010 yılında xPM’i geliştirmeye başlamıştır.

5D bünyesinde bulundurduğu akademisyen ve farklı branşlardaki uzman mimar ve mühendisler ile Süreç Danışmanlığı, ERP, İş Zekası, Yazılım Geliştirme, Eğitim ve Destek Hizmetleri  vermektedir.

5D Danışmanlık firması, operasyonel sorunların çözümüne yönelik, proje yönetim döngüsü içerisinde kullanlıan 15’i aşkın yazılım verisini xpm içinde entegre ederek, projenin süresel ve mali hakimiyetini maksimum seviyeye çıkartabilecek, farklı BI araçlarını kullanmak sureti ile Entegre Raporlama Sistemi geliştirmiştir.

Kuruluş yılı: 2013

Şirket web sitesi: www.xpmsolution.com

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: xPM Proje bedeli, yazılım Lisan, versiyon yenileme ve implemantasyon bedellerinin toplamından oluşur. Lisans bedelleri, kullanıcı sayılarına göre, implemantasyon bedelleri proje ihtiyaçlarının analizine göre belirlenir.

ERP Komitesi temsilcisi: Dr. Ömer Birsen (Yönetici Ortak)  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hasan BilginHasan Bilgin
Proje Lead Danışman


5D İNŞAAT YÖNETİM DAN. ve YAZILIM

0 iletisim tum firmalar

Adres: İnönü Cad. Çetinkaya İş Merkezi N:92 K:5 34742 Kozyatağı Kadıköy İstanbul

Tel: +90 216 380 60 00

Şube: Cumhuriyet Mah. Libadiye Cad. N:61 K:3 Üsküdar İstanbul

Tel: +90 216 329 83 28

Faks: +90 216 329 83 29

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 


Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30