Katipoğlu

Yağmur Katipoğlu

Katipoğlu

Üretim ve dağıtım temel faaliyetlerinin olduğu tüm firmaların yanında özellikle, Tekstil (iplik, dokuma, örme, jarse, brode kumaş, boyama/terbiye, konfeksiyon), Kimya (tekstil yardımcı kimyasalları ve boyaları ile inşaat boyaları), İlaç ve Ecza Depoculuğu, Plastik Boru ve Ek Parçaları, Mobilya ve Bileşenleri, Döküm, Yapı Market, Deri İşleme, Su Parkları, Gayrimenkul, Orman Ürünleri (mdflam, suntalam) ve Asansör sektöründe farklı lojistik uygulamalar Katipoğlu Danışmanlık tarafından devreye alınmıştır.  

Hayata geçirilen lojistik / tedarik zinciri / ERP projeleri; müşteri beklentilerinin tam olarak karşılanması (tam zamanında, eksiksiz ve hasarsız sevkiyat), işletme maliyetleri (ürün satış fiyatı içindeki lojistik maliyetler) azaltma baskısı ve büyüme stratejilerini desteklemek için yapılmakta ve devreye alınmaktadır. Projeler müşteriler tarafından bir alt yapı çalışması olarak değerlendirilirken aynı zamanda, verimlilik ve iş süreçlerinin otomasyonu için stratejik bir silah olarak da görülmektedir.

Referanslar: Polin, ERP projesi, Anadolu Gayrimenkul, ERP projesi, Çilek Mobilya, ERP ve TZ projesi, Kutes Madencilik, ERP projesi, Saloglu Mobilya (Az), ERP ve TZ projesi, Kösedağ Tel Çit, Üretim projesi, Starwood Yapı Marketleri, ERP ve TZ projesi, Yıldızlar SSS Holding, ERP projesi, Hakan Plastik, ERP ve TZ projesi,AGT, ERP ve TZ projesi, Setaş Kimya, ERP ve TZ projesi,Weltew Mobilya, TZ projesi, Atlas Shipsupply, ERP projesi,Ertunç Özcan, ERP projesi, Semra (K.Kıbrıs), TZ projesi,Balsu Gıda, ERP projesi, Inductotherm TR, ERP projesi,Pfizer, TZ projesi, İskefe Deri, TZ projesi,Omsan Asansör, TZ projesi

Katipoğlu Danışmanlık

0 iletisim tum firmalar

Adres: Emin Ali Paşa Cad. Beyaz Gül Sk. N:2/1 Suadiye Kadıköy İstanbul

Tel: +90 216 361 70 87

Faks: +90 216 464 26 66

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kuruluş yılı: 2005

Şirket web sitesi: www.katipoglu.com.tr / www.katipogludanismanlik.com

Hizmet ve ürünleri: Danışmanlık

ERP Komitesi temsilcisi: Y. Yağmur Katipoğlu / Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2000 yılı Ağustos ayında adi ortaklık olarak kurulan, 2005 yılı Ocak ayında limited şirket tüzel kişiliğine kavuşan Katipoğlu Danışmanlık, üretim ve dağıtım yapan firmaların lojistik / tedarik zinciri / ERP tabanlı iş süreçlerini analiz ederek, iyileştirmeye açık alanlar ile darboğazları tespit eder, çözüm projelerini oluşturur ve uygulamaya alır.Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30