Dinamo ERP

Metin Çobanoğlu

Dinamo ERP

Dinamo ERP çözümleri iş hayatındaki kullanıcıların sorunlara yaklaşımlarından ilham alınarak ama dünyada kabul görmüş standartlara uygun bir biçimde tasarlanmıştır. Bu nedenle iş hayatında başa gelebilecek pek çok durum yazılımın tasarımında göz önünde bulundurulmuştur. Firmalardaki iş süreçleri için hazır modelleri bünyesinde barındırır. Ayrıca her bir süreç, uyarlama sırasında özelleştirilebilir, yeni süreçler yaratılabilir. Tüm bunların yanında yazılım sürekli olarak iş hayatının değişen koşullarına, dünyadaki teknoloji değişimlerine ve ülkemizde değişen mevzuata göre güncellenir.

Birleşik Yazılım ailesi kolektif bir çalışma disiplinini benimser. Kurulduğu günden bugüne kadar hep daha akılcıl çözümler bulmak için çalışır. Hizmet verdiği firmalardaki farklı departmanlar arasındaki entegrasyonu sağlamak, güçlü ve güvenilir bir köprü oluşturmak için yazılımın uygulama alanını sürekli genişletir.

Dinamo ERP’nin müşterilerine diğer yazılımlardan farklı olarak sağladığı çok özel bir lisanslama modeli olan All Inclusive, yani her şey dahil lisanslamada, tüm modüller kullanıma açıldığı gibi daha da önemlisi, gelecekte yapılacak tüm geliştirmeler de müşterilerimize bakım anlaşması dahilinde, modül ücretlendirilmesi olmadan ulaştırılmaktadır.

Danışman ve çözüm ortaklarıyla birlikte çalıştıkları firmaların her anında hep yanlarında olur. Müşterilerine en yenilikçi ve güncel teknolojik çözümleri iletecek. 2015 yılında ülkemizdeki e-dönüşüm sürecindeki çalışmalarını artırarak devam etmektedir.

ŞİRKET HAKKINDA

Her anınızda, hep yanınızda...

Birleşik Yazılım, ERP yazılımı üreticisi olarak çalışma hayatına başladığı yıldan bu yana iş hayatının her alanına, her anına dokunan, müşterilerin iş hayatlarını kolaylaştıran çözümler üretmektedir. İş hayatında çözümler üretebilmek için her zaman kodların, teknik deyimlerin, sayıların, isimlerin ve kelimelerin “gerçek” anlamlarına değer vermektedir. İş hayatında karmakarışık gibi görünen ifade biçimlerini ve kavramları yazılımın içinde yalın, anlaşılır, kolay kullanılabilir hale dönüştürmektedir. Kullanıcıların ve işletmelerin ihtiyaçlarına sadece doğru soruları sorarak cevap vermektedir. Böylece firmanın ana faaliyet alanı olan iş yazılımları kategorsindeki ürünü Dinamo ERP, müşterilerinin iş hayatı içinde yaşayan bir organizmaya dönüştürmektedir.

Birleşik Yazılım, bünyesi içinde çalışan her bir kişiyi aileden biri gibi görür. Birleşik Yazılım’ınmüşterileri de zaman içinde bu aileye katılır. Birleşik Yazılım, müşterilerinin de tıpkı kendisi gibi bir aile gibi çalıştığını bilir. Müşteriler de, Birleşik Yazılım’ı ailelerine kabul ederler. İşte tam da bu nedenle Birleşik Yazılım çözüm ortakları ve danışmanlarının, müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede ve güler yüzle karşılık vermesi bir tesadüf değildir. Bu güler yüzün her çizgisinde yılların deneyimi, bilgi birikimi ve özgüven saklıdır.

Kuruluş yılı: 1992

Şirket web sitesi: www.birlesikyazilim.com / facebook.com/birlesikyazilim

Hizmet ve ürün pazar segmenti: KOBİ ve Büyük Ölçekli Firmalar

Fiyatlandırma bilgileri: Fiyatlandırma bilgileri: Sabit kullanıcı ve eş zamanlı kullanıcı; gün ve saat bazında uyarlama, eğitim ve danışmanlık hizmeti Birleşik Yazılım ya da çözüm ortakları tarafından sağlanır, buna göre fiyatlandırma yapılır.

ERP Komitesi temsilcisi: Metin Çobanoğlu (Genel Müdür) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tolga TatarTolga TatarDinamo
ERP Proje Danışmanı


BİRLEŞİK YAZILIM HİZMETLERİ

0 iletisim tum firmalar

Birleşik Yazılım Merkez: Büyükdere Cad. N:48 D:4, Şişli İstanbul

Şube: YTÜ Teknoloji Geliştirme Böl. Davutpaşa Kampüsü Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. N:151 B1 Blok 408 Esenler İstanbul

Tel: 444 1 377

+90 212 709 13 77

+90 850 433 13 77

e-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Satış: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30