CAD, CAM & PLM

cad banner

Penta

Penta

Penta kurulduğu 1990 yılından bugüne Türkiye’de teknoloji dağıtıcısı ana şirketler arasında daima ilk sıralarda yer alarak, sektör içerisindeki yerini sürekli büyütmektedir. Penta 100’ü aşkın küresel markanın Türkiye dağıtıcılığını yaparken, her geçen gün iş ortakları için yeni katma değerler yaratmayı sürdürmektedir. Türkiye’de 5000’e yakın bayisi bulunan Penta, iş ortaklarını kesintisiz destekleyerek, sektörün çözüm odaklı kurumu olarak ayrıca öne çıkmaktadır. Acer, Adobe, Asus, Autodesk, Casio, Dell, D - Link, Epson, Exper, HP, Huawei, IBM, Inform, Intel, Kaspersky, Lenovo, Logitech, Maxell, Microsoft, MSI, OKI, Samsung, Sandisk, Seagate, Sony, Targus, Toshiba, TP – LINK, Trust, Unify, Verbatim, Wacom, Xerox ve Zyxel başta olmak üzere, 100’ü aşkın küresel markanın ürünlerini ülke geneline yayılmış iş ortakları aracılığı ile tüm Türkiye’ye dağıtmaktadır.

0 iletisim tum firmalar


tekyaz logo

Şirket çözümlerinde ilk SolidWorks yapılarının önemli bir payı var. Buna göre, SolidWorks – 3 Boyutlu Çizim Programı; 3B mekanik tasarımda bir standart haline gelen SolidWorks ürünleri en hızlı ve en pratik şekilde tasarlamanızı sağlar. Parça, montaj, teknik resim, sac parçalar, yüzey modelleme, kalıp tasarımı gibi özellikleri standart olarak sunan SolidWorks, analizden veri yönetimine bir tasarımcının ihtiyaç duyacağı tüm araçları barındırmaktadır. SolidWorks, mekanik tasarım, tasarım doğrulama (CAE), ürün dosya yönetim sistemi (PDM), CAD iletişim ve verimlilik araçlarını kullanıcı dostu bir arayüz ile sunan komple bir pakettir. Düşünceden tasarıma giden yolda, amaçlanan kaliteden hiçbir ödün vermeden, yine kullanımı kolay bir arayüz içerisinde hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. SolidWorks ile konseptinizi, düşünceden bir tasarıma başka herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan dönüştürebilirsiniz.

SolidWorks Simulation (Tasarım Doğrulama) yapısı
SolidWorks’ün mukavemet ve akış üzerine uzmanlaşmış, tasarım doğrulama modüllerini kullanarak tasarımlarınızı çalışma koşullarında daha üretime geçmeden kolayca test etme imkanı sunar. Bu sayede ürünleriniz kalitesini artırırken, aynı zamanda prototip ve test maliyetlerini de azaltmış olursunuz.
SolidWorks Enterprise PDM (Ürün Veri Yönetimi) ile de tüm mühendislik ile ilgili verilerin kolayca yönetilmesini ve şirketin kurumsal tasarım hafızasının oluşturulması sağlanır. Ürünün ilk fikirden, pazara sunulana kadar ki sürecinin temel kaynağı Ar-Ge ile üretim, lojistik, satın alma gibi tüm operasyonel birimlerin arasındaki iletişimin sürekli ve hızlı tepki verebilir hale getirir. Mühendis gruplarının hataları minimize eder, revizyonların otomatik olarak takibini ve kaydını tutulmasını ve kurumdaki her türlü dosyanın yönetimini organize eder.
SolidWorks Composer (Ürün Kılavuzları) ile ise ürünlerin beraberinde oluşturulması istenen, kullanım kılavuzları, montaj talimatnameleri, servis ve bakım kılavuzları, satışa yönelik illüstrasyonlar gibi dokümanların çok hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Sunduğu animasyon hazırlama yetenekleri ile de müşterilerinize servis verirken ya da ürünlerinizi tanıtırken çok daha farklı ve etkili bir deneyim yaşatabilme imkânına sahip olabilirsiniz. Üstelik tüm bunları mevcut 3B modellerinizden doğrudan yararlanarak hazırlayabilirken, 3B modellerinizde oluşan tüm revizyonların hazırlamış olduğunu tüm animasyon ve basılı dokümanlarda da güncel kalmasını sağlar.

Şirketin ürünlerinde ikinci yapıyı entegre CAM yazılımlarının önde gelenlerinden SolidCAM oluşturuyor ve dünyada 2 milyondan fazla, Türkiye’de 5000’den fazla kullanıcının kullanımıyla sektör standardı olmuş SolidWorks yazılımı üzerinde tek pencere entegrasyonu ile çalışarak, SolidWorks kullanıcılarının en çok tercih ettiği CAM sistemini oluşturuyor.

Şirket ürünlerinde üçüncü sırada olan CimatronE Master çözümü kalıp imalatçıları için en kapsamlı bütünleşik CAD/CAM çözümüdür. Tasarım, modelleme, elektrot ve NC gibi Cimatron’un en iyi uygulamalarının birleşimiyle, Cimatron E tüm kalıp imalatı aşamalarında yardımcınız olur. CimatronE’nin en önemli özelliği yüzde 100 kalıp, parça üretimi gibi imalat süreçleri düşünülerek tasarlanmış olması ve bu süreçlerde ihtiyaç duyulan çok özel fonksiyonları barındırmasıdır. Hız ve esneklik ile birlikte yüksek kaliteyi de getirecek geniş alandaki yetenekleri için güçlü modüller tek bir paket altında birleştirilmiştir.

Tekyaz Teknolojik Yazılımlar ve Makine Tic. A.Ş.

0 iletisim tum firmalar

Adres: Büyükdere cad. No:85 Kat:6 Stad Han Mecidiyeköy / İstanbul

Tel: 0212 217 40 84

Faks: 0212 217 40 88

e-Posta: Mustafa Erten - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  İlker Uludağ - Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.">

 


Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30