mobilya calisma grubu toplaniyorERP Komitesi Çalışma Grupları, odaklandığı sektöre özel seminer, panel ve farkındalık günleri gibi etkinlikler düzenler, teknik rapor ve çözümler rehberi niteliğinde referans kaynaklar üretir.

Belli bir şehir veya bölgede yer alan üyelere özel değildir. Türkiye’deki her bölgeden üye katılımına açık bir gruptur. Çalışma grupları sadece Kurumsal Yazılım kullanıcılarından oluşur; üyeler, aynı sektörde çalışan bilgi işlemciler, ERP anahtar kullanıcıları veya ERP kullanan firmalarda herhangi bir departmanda çalışan ve ilgili sektörel tecrübesi olan kişilerdir.

2. İstanbul Kobi’ler Ve Bilişim Kongresi” Ne Sayılı Günler Kaldı!..

31 May 2019

Ekonominin itici gücü KOBİ’ler, Türkiye Bilişim Derneği (TBD) İstanbul Şubesi, Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsünde “2. İstanbul KOBİ’ler ve

Devamını Oku...

BİMSER ve ETG, Kanada ve A.B.D. için güçlerini birleştirdi

01 Nisan 2019

BİMSER ÇÖZÜM’ün Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yatırımı Bimser International ile ETG Danışmanlık Türkiye’nin Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yatırımı ETG US arasında iş ortaklığı sözleşmesi imzalandı.

Devamını Oku...

SAP Forum, 25 Ekim'de İstanbul Kongre Merkezi'nde

25 Ekim 2018

Bu sene 23.si yapılacak olan SAP Forum 25 Ekim 2018, Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi’nde ‘’ SAP NOW - Geleceğinizi Dijital Dünyada Yeniden Yaratın ’’ temasıyla düzenleniyor.

Devamını Oku...

Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi, 16 Ekim’de Başlıyor.

15 Ekim 2018

ST Alternatif Fuarcılık tarafından düzenlenen ST Endüstri Zirvelerinde, Endüstri 4.0 konusu da tema olarak işlenmişti. Bu sene, tek başına Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi ve Sergisi olarak 16 ile 18 Ekim tarihleri arasında İstanbul WOW Otel Convention Center’da düzenlenecek.

Devamını Oku...

IAS Business Academy Yeni Dönem Eğitimlerine Başladı

15 Ekim 2018

Yerli yazılım firması IAS bünyesinde eğitim veren IAS Business Academy (IBA), yeni dönem derslerine başladı. caniasERP’nin 60’a yakın modülünün yanı sıra TROIA Platformu ve e-Dönüşüm konusunda da eğitimler verilen IBA, ERP sistemi adaptasyon sürecini sorunsuz atlatmak isteyen firmaları bekliyor.

Devamını Oku...

3. ERP Çözümleri Konferansı 9 Ekim’de İstanbul’da

08 Ekim 2018

Pronto Eventi tarafından 3.cüsü düzenlenecek olan konferans bu sene 9 Ekim Salı günü Sheraton Grand Ataşehir’de.

Devamını Oku...

3DEXPERIENCE Forum, 4 Ekim’de Düzenleniyor

03 Ekim 2018

Dassault Systèmes tarafından Four Seasons Hotel Bosphorus İstanbul’da düzenlenen zirve’de Sürdürülebilir Yenilik İçin Küresel Dönüşüm, Endüstriyel Dönüşüme Küresel Bir Bakış, Üretim Mükemmelliği için Operasyonları, Planlamayı ve Yürütmeyi Yeniden Hayal Edin, Katmanlı Üretim: Konseptten Üretime Hızlı Geçiş, Üretimde Gerçek ve Sanalı Senkronize Edin

Devamını Oku...

Smartcon 4. Yılında 1 ana konferans ve 4 çalıştaya ev sahipliği yapıyor

02 Ekim 2018

2 – 3 Ekim tarihlerinde Wyndham Grand Levent’te düzenlenecek olan smartcon 2018 İstanbul, 4. yılında 1000’in üzerinde katılımcıyı ağırlamayı hedefliyor. 1 ana konferans ve 4 çalıştaya ev sahipliği yapacak zirvede; büyük veri, yapay zeka, IoT, sürücüsüz otomobiller gündemlerini ve teknoloji girişimciliği gündemini derinlemesine ele alınacak.

Devamını Oku...

Bimser’in düzenlediği İş Mükemmeliği Zirvesi 2018 3 Ekim'de Lütfi Kırdar’ da

28 Eylül 2018

Bimser İş Mükemmelliği Zirvesi, bu sene 5. kez konuklarıyla buluşacak ve iş dünyasından farklı sektörlerdeki profesyonellerin katılımıyla, 03 Ekim’de Lütfi Kırdar ICEC’de, “Dönüşüm 4.0” temasıyla gerçekleşecek.

İş Mükemmelliği 2018’de, gün boyu sürecek interaktif oturumlar, sunumlar, kullanıcı deneyimi paylaşımları, başarı öyküleri ile teknolojiyi etkin kullanarak rekabette nasıl öne geçebileceğinizin yol haritasını çizecekler.
İş Mükemmeliği çözümleri ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için, Bimser Çözüm yönetici ve danışmanları, etkinlik alanında hazır bulunacaklar.

İş Mükemmelliği 2018’in Program Detayları için http://www.ismukemmelligi.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku...

MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı, 2 Ekim’de Başlıyor.

28 Eylül 2018

Makine sanayisi ile imalat sanayisinin temel üretim aracı olan takım tezgahlarının Avrasya bölgesindeki üreticileri, 2-7 Ekim 2018 tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı’nda bir araya geliyor olacak.

Devamını Oku...

Konya Savunma Sanayi Zirvesi ve Tedarikçi Günleri 2 Ekim’de başlıyor

26 Eylül 2018

Konya Sanayi Odası (KSO)’nın iki yılda bir düzenlediği savunma sanayi zirvelerinin 3.’sü bu yıl 2-3 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Selçuklu Kongre Merkezi’nde 2 Ekim’de başlayacak zirveye sektörün önemli aktörleri Aselsan, Havelsan, Roketsan, MKEK gibi firmalar katılacak.

Devamını Oku...

5. Perakende Teknolojileri Konferansı 2 Ekim’de Düzenleniyor.

25 Eylül 2018

Geleceğe yönelik ve bugünün önemli bilişim teknolojileri konularının değerlendirildiği KMD Perakende Teknolojileri Konferansı bu sene 2 Ekim’de InterContinental Hotel Istanbul Taksim’de düzenlenecek.

Devamını Oku...

KOBİ Tanımı Değişti

11 Temmuz 2018

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin tanımında değişiklik yapılmasına dair yönetmelik 24.06.2018 tarihinde Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.

24.06.2018 tarihinden itibaren 125 Milyon TL'nin altında net satış hasılatına veya mali bilançoya sahip olan ve KOSGEB’in desteklediği sektörler arasında yer alan tüm işletmeler KOSGEB desteklerinden yararlanabileceklerdir.

Devamını Oku...

7. Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Pazarı ve Bitirme Projeleri Ortak Sergisi 25 Mayıs'ta Ege Üniversitesi Bornova Kampüsünde Düzenlenecektir.

11 May 2018

Genç Beyinler Yeni Fikirler Proje Pazarı (GBYF) ve Bitirme Projeleri Ortak Sergisi Ege Bölgesi üniversitelerinin Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinin katılımı, Türkiye Bilişim Derneği (TBD) İzmir Şubesi’nin koordinasyonu,

Devamını Oku...

Buzdağının görünen kısmı: Bitcoin. Buzdağının görünmeyen kısmı: Blockchain.

01 Şubat 2018

Bitcoin sanal para, buzdağının görünen üst kısmıdır. Buzdağının altı ve asıl değerli olan kısmı ise blok zinciri “Blockchain” ve Akıllı Sözleşmeler “Smart Contract” dır.

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD), Endüstriyel Otomasyon Sanayiciler Derneği (ENOSAD) ve Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) işbirliği yaparak, son dönemin gündem konularından olan “Sanayi 4.0 Önde” panelini gerçekleştirdi. Yıldız

Devamını Oku...

Bu Sene Logosphere, 26 Ekim'de Wyndham Grand İstanbul Levent’te Düzenleniyor

25 Ekim 2017

Bilgi ve çözüm platformu Logosphere Bu sene “Geleceği Birlikte Yazıyoruz” konsepti ile düzenleniyor.

Devamını Oku...

Kobilere Yönelik Bilişim Çözümleri ve Yeni İş Birlikleri” Lansmanı 24 Ekim 2017’de Casper Plaza’da Yapılıyor.

24 Ekim 2017

24 Ekim 2017 tarihinde, Kobi Yazılım Hizmetleri tarafından yapılacak olan “Kobilere Yönelik Bilişim Çözümleri ve Yeni İş Birlikleri” lansman programında 10:00 ile 18:00 saatleri arasında Logosoft SAP B1 Satış Müdürü Mert Onay SAP Business One,

Devamını Oku...

CPM Ekosistem’i 20 Ekim’de Antalya’da buluşuyor.

20 Ekim 2017

CPM EKO-SİSTEM etkinliği 20 – 23 Ekim tarihleri arasında Antalya’da düzenleniyor.
Granada Luxury Belek

Devamını Oku...

SAP Forum, 12 Ekim 2017 Perşembe Günü İstanbul Kongre Merkezi’nde Düzenleniyor.

10 Ekim 2017

Bu sene 22.si düzenlenecek olan SAP Forum 12 Ekim 2017, Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi’nde ‘’Digital Business’’ temasıyla düzenleniyor.
Forum’da SAP’nin inovasyon platformu Leonardo, Endüstri 4.0 dönüşümü, Akıllı Şehirler, Ticaret Ağları, Dijital Yönetim Kurulu gibi konularda Dünya’dan ve Türkiye’den müşteri dönüşüm hikayeleri yer alacak.

Devamını Oku...

Bimser İş Mükemmelliği 2017 etkinliği, bu yıl 4 Ekim 2017 Çarşamba günü Lütfi Kırdar ICEC’de gerçekleşiyor.

04 Ekim 2017

Bu yılki etkinlikte, kullanıcılara, Bimser Ürün Yöneticileri, danışmanları ve Bimser Çözüm ortakları yer alacak. Açılış Konuşması’nı Bimser Çözüm Genel Müdür’ü Gökhan ERGUN’un yapacağı etkinlikte Temsa Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Hakan Özpalamutçu, Eren Holding Bilgi Teknolojileri Müdürü Hasan BARTINLI, İzmit Su Bilgi Teknolojileri Şefi Tolga GİRGİN,

Devamını Oku...

canias ERP Live etkinliği 27 Eylül 2017 Çarşamba günü CVK Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek

26 Eylül 2017

IAS CEO’su Behiç FERHATOĞLU, IAS CTO’su Hakan ÖZKARA ve Fütüristler Derneği Kurucusu ve Onursal Başkanı Alphan MANAS konuşmalarıyla başlayacak olan canias ERP etkinliği 27 Eylül 2017 Çarşamba günü CVK Park Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilecek.

Devamını Oku...

Logo Çözüm Ortağı Dengenet, 27 Eylül’de İş Analitiği Etkinliği Düzenliyor.

26 Eylül 2017

Logo Çözüm Ortağı Dengenet, 27 Eylül’de İş Analitiği Etkinliği Düzenliyor.

27 Eylül 2017 tarihinde Park Dedeman Bostancı Oteli’nde 09:30 ile 13:00 saatleri arasında düzenlenecek olan etkinlikte Logo’nun, Qlik altyapısı üzerine kurulan İş Analitiği Çözümü Logo Mind Insight’ın özellikleri kullanıcılara anlatılacak.

Devamını Oku...

15. Satınalma Zirvesi 16 Eylül’de düzenleniyor.

15 Eylül 2017

16 Eylül’de 09:00 ile 17:30 saatleri arasında Mercure Istanbul City Bosphorus Hotel’de Bosphorus Conferences tarafından düzenlenecek olan “Teknik Ekipman & Endirekt Satınalma, Tedarikçi İlişkileri ve Sözleşme Yönetimi” Konulu zirve’de Biofarma İlaç Satınalma ve İdari İşler Direktörü Oğuz Arık, Control Solutions International Yönetici Ortağı Seyhan Gençağ

Devamını Oku...

BTvizyon Adana 14 Eylül Perşembe Günü Düzenleniyor.

13 Eylül 2017

09:30’dan itibaren kapılarını izleyecilere açacak olan etkinlik bu sene Adana Hilton’da düzenleniyor.
10:30’da başlayacak olan etkinlikte Adana'da Teknolojinin Gelişimi, Fidye Yazılımlarına Karşı Korunmanın Yolları, Siber Güvenlik ve Yerel Yasalar, Dönüşüm ve Geleceği ve Mobil Dünya'dan Başarı Hikayeleri konuşulacak.

Devamını Oku...

2. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde düzenleniyor

07 Eylül 2017

İlki geçen yıl Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) tarafından düzenlenen Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi, 6-7 Eylül 2017 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde 2. Kez düzenleniyor.

Mimar ve Mühendisler Grubu tarafından, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayelerinde, Kalkınma Bakanlığı

Devamını Oku...

CPM AR-GE Merkezi Oldu

07 Eylül 2017

CPM Yazılım’ın İstanbul Haliç’te bulunan ofisi, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescil edilerek Ar-Ge merkezi olarak faaliyet göstermeye başladı. CPM Yazılım, Türkiye genelinde yaklaşık 250 çalışanı bulunuyor ve ağırlıklı olarak Kobi ve Kobi üstü segmentte yer alan 500’den fazla kuruma ERP yazılımı ve danışmanlığı hizmeti veriyor.

Devamını Oku...

Trex’in yeni Arge ve Teknoloji merkezi 2018 yılında faaliyete geçiyor.

05 Eylül 2017

2003 yılından bu yana kurumsal yazılım pazarında MES çözümleri üreten Mert Yazılım, profesyonel ekibini kısa vadede güçlendirmeyi hedefliyor. Ürünlerini "trex" tescilli ana markası altında pazarlayan Mert Yazılım 2018 yılı ilk aylarında yeni adresine de taşınıyor olacak. Kurban Bayramından sonra temelleri atılacak olan yeni binaları 2.800 metre kare alanı ile yeni Arge ve Teknoloji merkezi olacak.

Devamını Oku...

2018 yılında Milli e-posta sistemi geliyor

09 Ağustos 2017

2017 başında etüt çalışmalarına başlandığı bilinen yerli e-posta sistemi için Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, yaptığı açıklamada, "Yerli ve milli e posta sisteminin çalışmasını 2018 sonuna kadar bitirip öncelikle bütün kamu kurumlarının kullanmasına sağlayacağız" dedi.

Sadece kamu kurumları değil, dileyen herkes kullanabilecek, ama kamu kurumlarında bunu zorunlu hale getirilecek, ciddi tasarruflar sağlamış olacağız.

Devamını Oku...

Uyumsoft’un Yaz Staj Okulu, bu yıl 9'uncu kez düzenlenendi

04 Ağustos 2017

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) ve Uyumsoft işbirliğiyle, bu yıl 9'uncusu düzenlenen Uyum Akademi Yaz Staj Okulu'nun Sertifikaı Töreni, 28 Temmuz cuma günü, YTÜ Teknoparkı konferans salonunda yapıldı.

3-28 Temmuz 2017 tarihleri arasındaki eğitime katılan 19 üniversitenin endüstri ve bilgisayar mühendisliği bölümlerinde okuyan 46 öğrenci, sertifikalarını almanın heyecanını yaşadı.

Devamını Oku...

Türkiye’nin Önde Gelen İplik Makinası İthalatçısı ERBEL MÜMESSİLİK A.Ş., ERP Projesine start verdi.

25 Temmuz 2017

Haziran ayında startı verilen proje ile ERBEL GROUP’a bağlı 3 firmanın ERP geçişi planlanıyor. Sırayla tamamlanacak geçişlerde aynı implemantasyon ekibi yer alıyor olacak.

İlk şirketin Eylül ayında, 2. şirketin 2018 yılından Ocak ayında ve 3. şirketin 2018 yılında Şubat ayında canlı kullanıma geçmesi hedeflenen ERP projesi için CPM çözüm ortağı PRODA ile sözleşme imzalandı.

Devamını Oku...

Bu sene onsekizincisi gerçekleşecek olan Bilişim 500’e PLUS özelliği de eklendi.

10 Temmuz 2017

Bu yıl onsekizincisi düzenlenecek olan Bilişim 500 töreni 12 Temmuz 2017, Çarşamba günü İstanbul – Gümüşsuyu, CVK Park Bosphorus Otel’de gerçekleşecek.

Devamını Oku...

Turqualıty® Sisteminde Yeni Dönem

04 Temmuz 2017

Yazar: Namık Kemal Sezen
Ekonomi Bakanlığının ihracat yapan firmalara sunduğu markalaşma desteği olan Turquality® programı, yeni kabul edilen düzenlemelerle zenginleşti. Mal ihracatçıları için var olan 10 yıllık (5 yıl +5 yıl) destek kısıtlaması kaldırılırken, hedef pazar bazlı 5 yıllık süre limiti getirilerek firmaların ihracat ağını ve markalaşma çabalarını farklı coğrafyalarda genişletmesi amaçlanıyor. Turqualıty® Sisteminde Yeni Dönemi Turqualıty® Danışmanı Namık Kemal Sezen anlattı.

Devamını Oku...

Projesis Yazılım Servis Partneri Planet Yazılım İstanbul’da.

29 Haziran 2017

Üretim Yazılımı Üreticilerinden Projesis Yazılımın başarılı Ege Bölgesi Partnerlerinden Planet Yazılım İstanbul’da ofis açtı.

Planet Yazılım Logo – Netsis & Tiger ERP yazılımları ile birlikte Projesis’in MI – Üretim İzleme ve İyileştirme (MES), MP – Sonlu Kapasite Çizelgeleme, AT - İleri İzlenebilirlik, EE – Enerji Verimliliği yazılımlarını müşterilerine sunuyor olacak.

Devamını Oku...

Projesis, Logo işbirliği ile “Üretim İşletmelerinde Tedarik Zinciri ve Depo Yönetimi” Semineri düzenliyor.

18 May 2017

24 Mayıs Çarşamba günü, 14:00 – 17:00 saatleri arasında, Gebze Organize Sanayi Workinn Hotel’de düzenlenecek olan etkinlikte, “Entegre Tedarik Zinciri Yönetimi ile Dünya Sınıfı Üretici Olabilmek” konulu konuşması ile Dr. Lütfi Apilioğulları, “Tedarik Zincirinde Saha Satış ve Depo Otomasyonları” konulu konuşmasıyla Logo Dikey Ürünler ve Çözüm Ortakları Müdürü Sn. İbrahim Makul ve “Üretimde Malzeme ve Operasyonel İzlenebilirlik” konulu konuşmasıyla Projesis Genel Müdürü Hasan Kemahlı konuşmacı olarak yer alacak.

Ücretsiz olarak katılabileceğiniz etkinlik için LCV asezgin@projesis.com

Adres: Workinn Hotel TOSB Otomotiv Yan San.İhtisas Org. San. Bölg. 3. Cad. No:1 Çayırova / Kocaeli

Devamını Oku...

SAP Cloud Forum, 25 Mayıs 2017 Perşembe Günü İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

08 May 2017

Dünya’dan ve Türkiye'den müşteri dönüşüm hikayeleri ile bulutta iş yapış biçiminin paylaşılacağı etkinlikte, Dijital İnsan Kaynakları, Koç Holding'te İnsan Kaynakları Dijital Dönüşümü, Türkiye’de Regülasyon, Güvenlik ve Bulut ve SAP Hybris ile Bulutta Müşteri Deneyimi Panelleri ile birlikte Keynote Speaker olarak Dijital Çağın Sihirbazı SIMON PIERRO da yer alacak.

Devamını Oku...

Siber Güvenlik 4.0 ve Felaket Yönetimi Teknoloji Platformu, 25 Nisan 2017 Salı Günü İstanbul’da düzenleniyor.

10 Nisan 2017

Yeni dünya ekseninde güvenli yaşam artık bir ihtiyaç değil en önemli gereklilik. Her geçen gün artarak önemini yükselten bu konu gerek kurumsal, gerek bireysel, gerekse ülkemizin ve toplumun vazgeçilmez hayati konusu. Kimlik güvenliğimiz başta olmak üzere hepimiz, güvenli yaşam, güvenli sağlık hizmeti, güvenli alışveriş, bilginin güvenliği, güvenli seyahat, güvenli mekanlar ve şehirlerde yaşamak istiyoruz. Bilişim teknolojilerinin varlığı, sürekliliği ve verimliliği ne denli önemli ise siber güvenlik kavramı da aynı şekilde ön sırada yer alıyor.

İş dünyasının temelinde, bilgiye izinsiz veya yetkisiz bir biçimde erişimin, kullanımın, değiştirilmesinin, ortadan kaldırılmasının, el değiştirmesi ve hasar verilmesi ve tüm bunlara karşı alınacak güvenlik önlemleri konuşuluyorken bugün tüm bu işlemler dijital dünyaya

Devamını Oku...

CPM ERP 2017 yılının ilk çeyrek toplantısını, Çözüm Ortaklarının da katılımıyla 1Nisan’da gerçekleştirdi.

10 Nisan 2017

Bayrampaşa Wishmore Otel’de düzenlenen toplantıya CPM ERP ve çözüm ortaklarının yöneticileri katıldı. Toplantı da 2016 ve 2017 Satış &Pazarlama faaliyetleri, yazılım geliştirme yol haritası ve 2017 yılına ait hedefler konuşuldu ve iş planı değerlendirildi.

Çözüm ortakları ile beraber belirlenen sektörlere ait çalışmalar yapılması planlandı. Ayrıca çözüm ortaklarının kendi geliştirdikleri özel çözümler değerlendirildi ve Satış kanalı genişletme hedefleri konusunda görüş alışverişi yapıldı.

Devamını Oku...

Gebze Organize Sanayi Bölgesi 11 Nisan Salı Günü Turquality, Ar-Ge Merkezi ve ERP Etkinliği Düzenliyor.

10 Nisan 2017

11 Nisan 2017 Salı günü, 09:00-13:30 saatleri arasında GOSB Toplantı Salonu’nda ücretsiz olarak düzenlenecek olan etkinlikte AHİ Yönetim Danışmanlığı’ndan Namık Kemal Sezen Turquality Programı ve Destekleri, Etkin Proje Yönetim ve Danışmanlık’tan Güray Gözaçan ve İbrahim İndirkaş Arge Merkezleri ve Tübitak Teydep Projeleri ve ETG Danışmanlık’tan Umut Altınay Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) hakkında bilgi verecekler. LCV : basak@gosb.com.tr – meral@gosb.com.tr 262 648 48 43-44

Devamını Oku...

UNIVERA, 19 Nisan Çarşamba Günü Düzenleyeceği Mobil Teknolojiler Günü ile Konuklarını 16. Kez Ağırlayacak.

03 Nisan 2017

Sektör’de 25. Yılını kutlayan Univera, gelenekselleşen Mobil Teknolojiler Günü için geri sayıma başladı. Etkinliğin bu yılki özel konuğu Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş olacak.

Bugüne kadar 15 kez düzenlenen Mobil Teknolojiler Günü etkinliğinin amacı; farklı birçok sektörden “Mobil Teknoloji” kullanıcısının, katılımcılarla deneyimlerini paylaşması ve mobil teknolojiler konusundaki gelişmelerinin duyurulması.

19 Nisan Çarşamba günü Grand Sheraton Ataşehir’de düzenlenecek olan etkinliğe katılımınız ve sorularınız için Univera Kurumsal İletişim Uzmanı Burcu Bayat ile görüşebilirsiniz. burcu.bayat@univera.com.tr

Devamını Oku...

Netoloji Yazılım ( E-Flow) 31 Mart Cuma Günü Çözüm Ortaklarıyla Buluşuyor.

28 Mart 2017

Kavacık Limak Eurosia Luxury’de düzenlenecek olan toplantı 09:00’ da sabah kahvaltısı ile başlayacak. 13:30’ a kadar sürecek toplantıda Netoloji iş ortakları yapısı, Netoloji BPM Cloud , Netoloji Standart ve Enterprise , Netoloji Satış Stratejileri konuşulacak ve Netoloji E-Flow ( BPM ) yeni özellikleri tanıtılacak . Toplantıya Netoloji çözüm ortakları ile çözüm ortağı adayları davetlidir.

Toplantı katılımı ve LCV için gizem.dogan@netoloji.com

Devamını Oku...

Mersin Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü 22 Mart'ta Düzenleniyor.

08 Mart 2017

Mersin Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü, 22 Mart 2017 tarihinde, Kurumsal Dönüşüm Platformu Mersin Temsilcisi Arbella İş Geliştirme Müdürü Sn. Erman Sönmez moderatörlüğünde düzenlenecek. Konuşmacıların ERP, CRM, BI, MES, dijital dönüşüm, Endüstri 4.0 ve kurumsallaşmayla ilgili deneyim ve bilgilerini paylaşacağı kurumsal farkındalık gününe Adana ve Mersin’li üye ve takipçilerimiz davetlidir.

Devamını Oku...

Endüstri 4.0 ve Akıllı Fabrikaların Yol Haritası Zirvesi 18 Şubat'ta İstanbul'da Düzenlendi.

05 Mart 2017

MES ve ERP Komiteleri , Makine İmalatçıları Birliği ile birlikte İstanbul’da “Endüstri 4.0 ve Akıllı Fabrikaların Yol Haritası” zirvesi düzenledi.
18 Şubat 2017 Cumartesi günü MES ve ERP Komiteleri, Makine İmalatçıları Birliği ile birlikte Greenpark Pendik’te düzenlenen ve moderatörlüğünü Fulya Çınar Önal’ın yaptığı Endüstri 4.0 ve Akıllı Fabrikaların Yol Haritası etkinliğine katılan teknoloji üreticileri, akademisyen ve yönetim danışmanları deneyimlerini ve vizyonlarını Festo ev sahipliğinde paylaştılar.

Devamını Oku...

e-Dönüşüm Komitesi Özel Entegratörler Kurulu 10. Toplantısı CRSSOFT evsahipliğinde yapıldı.

02 Mart 2017

e-Dönüşüm Komitesi Özel Entegratörler Kurulu 10.Toplantısı 23 Şubat Perşembe Günü düzenlendi. Kurumsal Dönüşüm Platformu e-Dönüşüm Komitesi’de onuncu kez düzenlenen Özel Entegratörler Kurul Toplantısında 60 Temsilci, CRSSOFT ev sahipliğinde bir araya geldi.

Devamını Oku...

Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü, Ankara Sanayi Odası'nda Düzenlendi.

01 Mart 2017

01 Mart 2017 Çarşamba günü Ankara Sanayi Odası’nda düzenlenen ve moderatörlüğünü Özaltın Bilgi İşlem Direktörü Adil Bişkin’in yaptığı Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü’ne katılan deneyimli kurum temsilcileri, akademisyen ve yönetim danışmanları deneyimlerini marka bağımsız olarak paylaştılar.

Devamını Oku...

1 Mart'ta Ankara'da ERP, CRM, MES ve Dijital Dönüşüm Konuşulacak.

28 Şubat 2017

Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü, Kurumsal Dönüşüm Platformu Ankara Temsilcisi Sn. Adil Bişkin moderatörlüğünde 1 Mart 2017 tarihinde Ankara’da düzenlenecek. ERP, BI, BPM, CRM, EAM, HCM, PLM, SCM, ECM, MES ve e-Dönüşüm projelerinde deneyimli konuşmacıların deneyimlerini marka bağımsız olarak paylaşacağı, dijital & kurumsal dönüşüm ve kurumsallaşmayla ilgili kavramsal konuşmacıların yer alacağı kurumsal farkındalık gününe Ankara’lı üye ve takipçilerimiz davetlidir.

Devamını Oku...

Kurumsal Dönüşüm Platformu - ERP Komitesi İzmit Temsilcisi Özkan Sur, 02 Şubat 2017 tarihi itibariyle görevine başladı.

25 Şubat 2017

ERP Komitesi’nin 12. Bölgesi olan İzmit temsilciliğine Sn. Özkan Sur seçilmiştir. Sur, İzmit’teki, sanayi ve ticari işletmeler ile ERP kullanıcıları, ERP adayları, akademisyenler, yönetim danışmanları, sanayi odaları, sanayi bölgeleri, Kosgeb vs kurumlarla ilişkilerin daha etkin sürdürülmesine, farkındalık çalışmalarına katkı sağlıyor olacak.

Devamını Oku...

IT’ciler, IT’nin Yönetimdeki Yerini ve Dijital Dönüşümü Konuştu

19 Şubat 2017

11 Şubat tarihinde İstanbul Marriott Hotel Asia’da düzenlenen ve moderatörlüğünü 2012-2016 dönemi Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tosunoğlu’nun yaptığı “GELECEĞİN LİDERLERİ – IT’CİLER” Etkinliğinde MV Holding Bilişim Teknolojileri Müdürü Ethem Topgül, Bank Mellat Bilişim Teknolojileri Müdürü Ferhat Kaysı, Kiğılı Bilgi sistemleri ve Teknolojileri Direktörü Gürkan Taşkıran ve Steigenberger Bilgi İşlem Yöneticisi Serkan Yücesan konuşmacı olarak yer aldı. Ayrıca etkinliğe katılan BThaber Şirketleri Genel Müdürü Murat Göce de deneyimlerini IT’cilerle paylaştı.

Devamını Oku...

Endüstri 4.0 ve Akıllı Fabrikaların Yol Haritası Etkinliği 18 Şubat Cumartesi Greenpark Pendik te düzenleniyor.

14 Şubat 2017

Makine İmalatçıları Birliği üyelerine yönelik düzenlenecek olan Zirve’de nesnelerin interneti, üretim yönetimi sistemleri, yapay zeka, siber sistemler, büyük veri yönetimi ve analizi gibi teknolojik konuların yanı sıra, Makine imalatçıları için Endüstri 4.0 yol haritası, koşullarını yerine getirilmesi için öncelikle yapılması gerekenler ,hangi aşamadayız?, bilişim yatırımları açısından bakış nasıl olmalı, kurum insan kaynağı organizasyon açısından bakış nasıl olmalı? Gibi soruların yanıtları da yer alıyor olacak.

Devamını Oku...

ENDÜSTRİ 4.0 Zirvesi, MİB İşbirliği ile 18 Şubat Tarihinde İstanbulda Düzenleniyor.

10 Şubat 2017

Endüstri 4.0 Zirvesi, ERP, MES Komiteleri ve MİB İşbirliği ile 18 Şubat Tarihinde İstanbul’da Düzenleniyor.

Devamını Oku...

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Bugün 5. Yaşına Girdi.

09 Şubat 2017

Bölge Temsilcilerimize, Çalışma Grubu Liderlerimize, Gönüllü Danışman ve Konuşmacılarımıza, Moderatörlerimize, Kurumsal Yazılım Üreticisi ve Hizmet Sağlayıcılarına, Yazarlarımıza, Bilişim ve Ekonomi Medyamıza, Üye ve Takipçilerimize,Katkı ve Desteklerinden Dolayı Teşekkür Borçluyuz.

5. Yıldönümü Kutlamaları, İlerleyen Günlerde Düzenlenecektir.

Devamını Oku...

Kurumsal Dönüşüm Platformu, 10.000 Kişiyi Geçti.

06 Şubat 2017

2012 yılında şubat ayında ERP Komitesi olarak başladığımız yolculuğumuz, çok kısa bir süre sonra 5.yılını tamamlıyor olacak. Kurumsal dönüşümün gerçekleşmesi için zemin hazırlayan ve gerçekleştiren konularda marka bağımsız deneyim paylaşımı ve iletişim sağlamak amacıyla başladığımız çalışmalarımız genişleyerek devam ediyor.

Devamını Oku...

Özel Entegratörler Kurulu 10. Kez Toplanıyor.

28 Ocak 2017

İlk defa 16 Ekim 2015 tarihinde bir araya gelen Özel Entegratörler, e-Dönüşüm Komitesi kurul ve komisyon toplantılarında ortak çalışma alanlarını oluşturmaya ve güç birliği yapmaya devam ediyor.

Devamını Oku...

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Bursa 4. Yıldönümünü Kutladı.

25 Ocak 2017

Bursa ve çevresindeki üye ve takipçiler arasında Networking’in geliştirilmesi ile ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun 2012-2016 döneminde gerçekleştirdiği etkinlerle 2017 yılında planlanan faaliyetlerinin yakından takip edilmesi amacıyla aynı zamanda Bursa’daki faaliyetlerin başlangıcının 4. yıldönümü Bursa, İnegöl, Karacabey’de yer alan, Balıkesir, Kocaeli, İzmir ve İstanbul’dan gelen kurumsal, bireysel üye ve takipçilerle beraber kutlandı.

Devamını Oku...

Kurumsal Farkındalık Günü, 1 Mart’ta Ankara’da Düzenleniyor.

21 Ocak 2017

Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü, Kurumsal Dönüşüm Platformu Ankara Temsilcisi Sn. Adil Bişkin moderatörlüğünde 1 Mart 2017 tarihinde Ankara’da düzenlenecek. ERP, BI, BPM, CRM, EAM, HCM, PLM, SCM, ECM, MES ve e-Dönüşüm projelerinde deneyimli konuşmacıların deneyimlerini marka bağımsız olarak paylaşacağı, dijital & kurumsal dönüşüm ve kurumsallaşmayla ilgili kavramsal konuşmacıların yer alacağı kurumsal farkındalık gününe Ankara’lı üye ve takipçilerimiz davetlidir.

Devamını Oku...

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu 5 Yaşına Giriyor.

19 Ocak 2017

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu 13 Şubat 2017 tarihinde 5 Yaşına Giriyor.

Devamını Oku...

Modern Dünya’da IT’nin Gelişen Rolünü, IT’ciler konuşuyor.

16 Ocak 2017

1980'lerin ortalarında, IT (Bilgi İşlem) bölümlerinin rolü esas olarak teknik işlerdi. Daha sonra verilerin depolanması ve analizi tüm sektörler için önemli hale geldiğinden, Bilgi İşlemciler stratejik hedeflerin oluşturulmasında katkı sağlayan kişiler olarak görülmeye başlandı. Artık birçok şirkette, Bilgi İşlem yöneticileri direkt olarak Genel Müdür (CEO) 'ya rapor veriyor ve bazı şirketlerde CIO olarak yönetim kurulunda bulunuyorlar.

Devamını Oku...

Türkiye’nin ilk yazılım firması olan Si-Ta'nın kurucu ortaklarından Oğuz Değirmencioğlu'nu kaybettik.

12 Ocak 2017

1980 yılında Türkiye’nin ilk yazılım firmasını kurarak Türkiye'de kurumsal yazılım sanayinin temellerini atan iki kişiden biri olan Oğuz Değirmencioğlu'nu 6 Ocak 2017 tarihinde kaybettik.

Devamını Oku...

MES Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları 18 Ocak 2017 tarihinde 2. Kez Buluşuyor.

05 Ocak 2017

İlki 21 Eylül 2016 tarihinde gerçekleşen MES Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları Kurulu toplantılarının 2.si 18 Ocak tarihinde Armolis ev sahipliğinde İstanbul Anadolu Yakası’nda düzenlenecek.

Devamını Oku...

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu, Bursa'daki Faaliyetlerinin Başlangıcının 4. Yıl Dönümünü 27 Ocak 2017'de Kutluyor.

30 Aralık 2016

Bursa ve çevresindeki üye ve takipçiler arasında Networking’in geliştirilmesi ile ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun 2012-2016 dönemindeki gerçekleşmiş ve 2017 yılında planlanan faaliyetlerinin takip edilmesi amacıyla Bursa’daki faaliyetlerimizin başlangıcının 4.yıl dönümüne ilişkin akşam yemeği 27 Ocak 2017 tarihinde düzenlenecek.

Devamını Oku...

Kurumsal Farkındalık Günü Pek Yakında Ankara’da Düzenlenecek

28 Aralık 2016

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü M.Göker SARP ve Ankara Temsilcisi Sn. Adil Bişkin moderatörlüğünde düzenlenecek olan, deneyimli konuşmacıların ERP, BI, BPM, CRM, EAM, HCM, PLM, MES ve e-Dönüşüm projelerindeki deneyimlerini paylaşacağı, dijital & kurumsal dönüşüm ve kurumsallaşmayla ilgili kavramsal konuşmaların yer alacağı farkındalık günü pek yakında Ankara’da.

Devamını Oku...

e-Dönüşüm Komitesi Özel Entegratörler Kurulu 9. Toplantısı 22 Aralık'ta Düzenlendi.

24 Aralık 2016

Kurumsal Dönüşüm Platformu e-Dönüşüm Komitesi’de dokuzuncu kez düzenlenen Özel Entegratörler Kurul Toplantısında 49 temsilci ePlatform ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantının moderatörlüğünü BThaber Genel Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi yaptı.

Devamını Oku...

ERP ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Üyeleri Akşam Yemeğinde Buluştu.

21 Aralık 2016

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu, 2016 yılının son networking etkinliğini geniş katılımla İstanbul Kozyatağı’nda Çanak Restaurant’ta gerçekleştirdi. 21 Aralık’ta düzenlenen akşam yemeğine, İstanbul’daki üye ve takipçilerin yanı sıra, Bursa ve İzmit’li üyelerimizde katılım gösterdi.

Devamını Oku...

İnşaat Çalışma Grubu 23 Aralık'ta 6. Kez Bir Araya Geliyor.

17 Aralık 2016

23 Aralık Cuma günü, İnşaat ve Taahhüt sektörü çalışma grubu yeni dönem çalışmaları için, Arma-Elektropanç, Tepe İnşaat, Yüksel İnşaat ve Türkiye Müteahitler Birliği'nde düzenlenen toplantılardan sonra altıncı kez İstanbul'da bir araya geliyor. İnşaat Çalışma Grubu’nun yeni dönem çalışmalarındaki amacı, yapı firmalarının tamamını kapsayan bir yaklaşım ile stratejik kurumsal çözüm haritalarını oluşturmak olacak.

Devamını Oku...

Özel Entegratörler ve GİB 22 Aralık 2016 tarihinde 9. Kez Buluşuyor.

15 Aralık 2016

İlk defa 16 Ekim 2015 tarihinde bir araya gelen Özel Entegratörler, e-Dönüşüm Komitesi kurul ve komisyon toplantılarında ortak çalışma alanlarını oluşturmaya ve güç birliği yapmaya devam ediyor.

Devamını Oku...

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Üye ve Takipçileri Yılın Son Networking Etkinliğinde Buluşuyor.

13 Aralık 2016

Kurumsal Dönüşüm Platformu komiteleriyle birlikte büyümeye devam ediyor. Yıl boyunca yaptığımız etkinlikleri değerlendirmek ve görüş alışverişi yapmak üzere 2016’nın son networking etkinliğinde buluşalım. 21 Aralık Çarşamba günü İstanbul Anadolu Yakası’nda düzenlenecek olan akşam yemeğine tüm komitelerin üye ve takipçileri davetlidir.

Devamını Oku...

Tedarikçi Zinciri Yönetiminin Temelleri Kitabı Yayınlandı.

10 Aralık 2016

Dr. Lütfi Apilioğulları tarafından SCM Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu üyelerine yönelik olarak hazırlanan “Tedarik Zinciri Yönetiminin Temelleri” kitabında, üretim işletmelerinde yer alan ve en genel manada iyi yönetilmesi gereken iki ana zinciri olan ürün geliştirme zinciri süreci ve tedarik zinciri süreçlerinin yönetimini, lojistiğin temel fonksiyonlarını, tedarik zinciri yönetiminin gelişimini, temelde tam zamanında üretim (JIT: Just In Time), anormallikler de duruş kültürü (JIDOKA) ve seviyelendirme (Heijunka) ana stratejilerine dayanan yalın üretim felsefesini ve gelişimini, yalın üretim bileşenlerini, çeviklik gereksinimi ve çevikliğe etki eden ana unsurları, çevikliğin temel bileşenlerini, temel karakteristiğini, çevik üretim bileşenlerini, karma model ve dış kaynak kullanımı Hibrid üretim modellerini, erteleme stratejisi ve modlarını ve örnek olarak Dell firmasının erteleme stratejisi modelini bulabilirsiniz.

Devamını Oku...

16. Kurumsal Yazılımlar ve Teknolojiler Günü 6 Aralık'ta Düzenlendi.

05 Aralık 2016

Ülkemizde kurumsal iş uygulamalarına ilişkin bilginin ve paylaşımın artırılması bakımından, akademisyen ve yönetim danışmanı üyelerimizin bilgi alanlarına erişimi hepimiz için önem taşımaktadır.

Devamını Oku...

Kurumsal Dönüşüm Portali TheProwess, Şimdi Daha Zengin İçeriği ile Beta Yayınına Devam Ediyor.

03 Aralık 2016

Türkiye’deki projelerde yaşanan deneyimlerin paylaşılması, geliştirilen çözümleri, geliştiren ekipleri ve edinilen kazanımları ortaya çıkarmayı, geliştirmeyi, toplumsal farkındalığın ve bilincin oluşmasına katkı sağlamak amacıyla marka bağımsız bilgi erişimini kolaylaştırmayı ilke olarak edinen Kurumsal Dönüşüm Platformu Portalında artık daha fazla başarı hikayesi, ve makale yer alıyor. 30 Haziran’da Beta versiyonuyla yayın hayatına başlayan Kurumsal Dönüşüm Portali (TheProwess.Net) şimdi zenginleştirilmiş içeriği ile karşınızda.

Devamını Oku...

ERP Komitesi İzmir, 4. yıldönümünü üye ve takipçileriyle kutladı

01 Aralık 2016

ERP Komitesi, İzmir'deki faaliyetlerinin 4. yıldönümünü üye ve takipçileriyle Magro Kordon - İzmir'de kutladı. ERP Komitesinin 2012-2016 döneminde İzmir'de gerçekleştirdiği ve 2017 yılında İzmir'de planlanan faaliyetlerinin de konuşulduğu akşam yemeğinde amaçlandığı şekilde İzmir’deki üyeler arasında Networking geliştirildi.

Devamını Oku...

ERP Komitesi, Yönetim Danışmanları ve Akademisyenleri Göreve Davet Ediyor.

30 Kasım 2016

ERP Komitesinin 2 yılda bir düzenlediği Yönetim Danışmanı ve Akademisyenleri Kurul toplantılarında Türkiye'deki firmaların kurumsallığını ve kurumsal yönetim sistemlerine olan yakınlığını geliştirme adımları konuşuluyor, tartışılıyor ve aksiyonlar belirleniyor. Toplantıya Akademisyen, Yönetim Danışmanı ve Bilişim Danışmanı üye ve takipçilerimizi davetlidir.

Devamını Oku...

ERP Komitesi İzmir'deki Faaliyetlerinin 4. Yıldönümünü Kutluyor.

28 Kasım 2016

İzmir’deki üyeler arasında Networking ve ERP Komitesinin 2012-2016 dönemindeki gerçekleşmiş ve 2017 yılında planlanan faaliyetlerinin takip edilmesi amacıyla düzenlenecek olan İzmir’de sürdürülen faaliyetlerin 4.yıl dönümüne ilişkin akşam yemeğidir. İzmir'li üye ve takipçilerimizi davetlidir.

Devamını Oku...

Kurumsal Yazılım Üreticilerinde İnsan Kaynağı Sürekliliği ve Şirket Kültürü Toplantısı 17 Aralık'ta Düzenleniyor.

27 Kasım 2016

ERP Yazılım geliştiricileri ve uygulayıcıları için en önemli konu, başta proje yöneticisi olmak üzere doğru proje insan kaynağının şirkette devamlılığını sağlamaktır. Bu nedenle her bir pozisyon için doğru insanın kim olduğunu, yetkinliklerinin tanımlamak gerekir. Ancak bundan da önce şirketin kültür ve değerlerini belirlemek, bu kültür ve değerlere uyum sağlayacak çalışanı işe almak önemlidir.

Devamını Oku...

Kurumsal Yazılımlar ve Teknoloji Günlerinin On Altıncısı, 6 Aralık Tarihinde Düzenleniyor.

23 Kasım 2016

Kurumsal Yazılım ve Teknoloji Günleri’nin temel amacı, kurum ve bireylere yol gösteren, farkındalık yaratan, fikir veren, vizyon katan akademisyen, bilişim ve yönetim danışmanı üyelerimizin güncel teknoloji ve çözümler hakkında bilgilerini arttırmak, tazelemek ve doğru bilgiye daha hızlı, zamanında ulaşabilecekleri kanallarını oluşturmalarına destek olmaktır.

Devamını Oku...

ERP Komitesi ile Kurumsal Dönüşüm Temalı Salonuyla, ERP Komitesi Bilişim Zirvesi 2016'da Yer Aldı.

21 Kasım 2016

Bilişim Zirvesi 2016’da yer alan ERP Komitesi ile Kurumsal Dönüşüm Temalı Salonda, Kurumların Endüstri 4.0 akımıyla ile birlikte dijitalleşmenin gittikçe arttığı bir Dünya’da mevcut iş yapma modellerinin değişimine ayak uydurabilmeleri için Dijital Dönüşüm ve unsurları konuşuldu.

Devamını Oku...

ERP Komitesi Kurumsal Dönüşüm Salonuyla Bilişim Zirvesi'nde Yerini Alıyor.

17 Kasım 2016

Günümüzde yaşanan rekabet koşullarında iş ihtiyaçlarınız değiştikçe de Bilgi Teknolojileri departmanının bu değişim karşısında hızla aksiyon alması ve kesintisiz hizmetlerini sürdürmesi beklenir. Bu değişime ayak uyduramazlarsa şirketler organizasyonel esneklik ve sektörel rekabetten ödün vermek zorunda kalacaktır.

Devamını Oku...

ERP Komitesi Blog’u, yıl tamamlanmadan 300.000 görüntülenme sayısını aştı.

09 Kasım 2016

Blog bu yıl tamamlanmadan önce 300.000 görüntülenmeye ulaşma hedefini gerçekleştirdi. ERP Komitesi tarafından 2012 yılı şubat ayından itibaren yayınlanmaya başlayan Blog’un son 5 aydaki görüntülenme sayısı ilk 4 yıla göre 5 kat artış gösterdi.

Devamını Oku...

Kurumsal Başarı Hikayeleri 2016, Kasım Ayında Capital, Forbes ve Fortune dergileri ile birlikte gazete bayilerinde ve kitapçılarda.

08 Kasım 2016

Kurumsal Başarı Hikayeleri 2016 yayını, 2013 yılında yayınlanan ilk Kurumsal Çözümler Rehberi ve 2014 yılında yayınlanan ilk Kurumsal Başarı Hikayeleri yayınlarından sonra hazırlanan aynı nitelikte beşinci yayın olma özelliğindedir.

Devamını Oku...

Endüstri 4.0 Toplantısı, 19 Kasım'da Konya'da Düzenleniyor.

06 Kasım 2016

ERP ve MES Komitelerinin birlikte düzenlediği Endüstri 4.0 toplantısı, İstanbul ve İzmir’den sonra 19 Kasım tarihinde Konya’da düzenlenecek.

Devamını Oku...

Kurumsal Yazılımlar ve Teknoloji Günlerinin On Beşincisi 9 Kasım'da düzenleniyor.

04 Kasım 2016

Kurumsal Yazılım ve Teknoloji Günleri’nin temel amacı, kurum ve bireylere yol gösteren, farkındalık yaratan, fikir veren, vizyon katan akademisyen, bilişim ve yönetim danışmanı üyelerimizin güncel teknoloji ve çözümler hakkında bilgilerini arttırmak, tazelemek ve doğru bilgiye daha hızlı, zamanında ulaşabilecekleri kanallarını oluşturmalarına destek olmaktır.

Devamını Oku...

ERP Komitesi 2 Kasım'da Çerkezköy'de Toplandı.

03 Kasım 2016

02 Kasım Çarşamba günü Çerkezköy temsilcimiz Hattat Grup Sistem Mühendislik Müdürü Yücel Şen’in moderatörlüğü ve Hattat Grup ev sahipliğinde ilk toplantımızı 16 kişilik bir katılımla gerçekleştirdik. Çerkezköy’deki ilk toplantımıza, Çerkezköy, Muratlı ve Çorlu sanayisinden temsilciler katıldı.

Devamını Oku...

Özel Entegratörler ve GİB 8. Kez Bir Araya Geliyor.

30 Ekim 2016

İlk defa 16 Ekim 2015 tarihinde bir araya gelen Özel Entegratörler, e-Dönüşüm Komitesi kurul ve komisyon toplantılarında ortak çalışma alanlarını oluşturmaya ve güç birliği yapmaya devam ediyor.

Devamını Oku...

ERP Komitesi, 2016 Bilişim Zirvesi'nde

28 Ekim 2016

Bilişim Zirvesi bu sene 22 – 23 Kasım tarihleri arasında Dijital Dönüşüm ile Endüstri 4.0 mottosuyla Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Devamını Oku...

ERP Komitesi 2 Kasım'da Çerkezköy'de Toplanıyor.

27 Ekim 2016

ERP Komitesi, Türkiye'deki işletmelerin Dünya düzeyinde operasyonel düzene kavuşması, kurumsal dönüşümlerini tamamlamaları ve verimliliğini artırmaları için 8.000’den fazla ERP kullanıcısı, akademisyen, yönetim danışmanı üyesi ile ERP konusunda farkındalık yaratma ve bilinçlendirme üzerine çalışmalarına devam ediyor ve genişletiyor.

Devamını Oku...

ERP Komitesi Mersin'deki İlk Toplantısını 22 Ekim Cumartesi Günü Gerçekleştirdi.

24 Ekim 2016

Mersin'deki ilk toplantı 22 Ekim Cumartesi günü Mersin temsilcimiz Arbella İş Geliştirme Müdürü Erman Sönmez moderatörlüğü ve Arbella ev sahipliğinde 17 kişilik bir katılımla gerçekleştirildi. Diğer bölgelerdeki toplantılarımızdan farklı olarak 2. Nesil Yönetim temsilcilerinin ağırlıklı olarak yer aldığı Mersin’deki ilk toplantımıza, Mersin ve Tarsus sanayisinden temsilciler ve yönetim danışmanları katıldı.

Devamını Oku...

Endüstri 4.0 ve Etkileri Pek Yakında Konya'da Konuşulacak.

23 Ekim 2016

ERP ve MES Komitelerinin birlikte düzenlediği Endüstri 4.0 toplantısı, İstanbul ve İzmir’den sonra pek yakında Konya’da düzenlenecek.

Devamını Oku...

Çevik Şirket Olmak İçin ERP

22 Ekim 2016

Dünyadaki değişime karşın kendi içinde yenilenme fırsatı bulamayan firmaların kurumsal dönüşümlerini de tamamlayabilmeleri için ERP projeleri bulunmaz bir fırsattır. Bu yüzden ERP sistemlerini yalnızca bir yazılım olarak değerlendirip, sunduğu stratejik önemi gözden kaçırmamak gerekir.

Devamını Oku...

ERP Kullanıcı Grupları Aktiviteleri Başlıyor.

20 Ekim 2016

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu, 2016 yılının son çeyreğinden itibaren ERP yazılımlarının kullanımının yaygınlaşması için yeni bir adım daha atıyor ve ERP kullanıcılarını bir araya getiriyor.

Devamını Oku...

ERP Komitesi Pek Yakında Çerkezköy'de Toplanıyor.

19 Ekim 2016

ERP Komitesi, Türkiye'deki işletmelerin Dünya düzeyinde operasyonel düzene kavuşması, kurumsal dönüşümlerini tamamlamaları ve verimliliğini artırmaları için 8.000’den fazla ERP kullanıcısı, akademisyen, yönetim danışmanı üyesi ile ERP konusunda farkındalık yaratma ve bilinçlendirme üzerine çalışmalarına devam ediyor ve genişletiyor.

Devamını Oku...

Customer Company Temalı Müşteri Odaklılık Toplantısı CRM Komitesi tarafından İstanbul'da düzenleniyor.

17 Ekim 2016

Sosyal medya’da her saniye markalar ve kurumların ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayetler beğeniler ve beklentiler paylaşılıyor. Bu bilgileri anında değerlendirmek, istenilen hizmete göre iletişime geçmek çok önemli. Müşterilerinizin yanında olup, lokasyon bilgilerine göre güncel kampanyalar sunmalı, onlara özel, avantajlı ve güvenli hizmet vermelisiniz. Hızlı hizmet veren, bir adım önde ve “Customer Company” olmak için iyi bir başlangıç yapıyor olacak.

Devamını Oku...

ERP Komitesi 22 Ekim'de Mersin'de Toplanıyor.

13 Ekim 2016

ERP Komitesi, Türkiye'deki işletmelerin Dünya düzeyinde operasyonel düzene kavuşması, kurumsal dönüşümlerini tamamlamaları ve verimliliğini artırmaları için 8.000’den fazla ERP kullanıcısı, akademisyen, yönetim danışmanı üyesi ile ERP konusunda farkındalık yaratma ve bilinçlendirme üzerine çalışmalarına devam ediyor ve genişletiyor.

Devamını Oku...

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimine Giriş Yayınlandı.

07 Ekim 2016

PLM Komitesi 17 Haziran 2016’da moderatörlüğünü Dünya Gazetesi Kurumsal Stratejiler Direktörü Sn. Murat Yıldız’ın yaptığı, Autodesk ev sahipliğinde gerçekleşen ve Dassault Systemes, MY Yazılım, Penta, PTC, Teknolojik Yazılımlar firmalarınının katılımıyla düzenlenen PLM Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları toplantısı ile çalışmalarına start verilmişti.

Devamını Oku...

Kurumsal Yazılımlar ve Teknolojiler Günlerinin On dördüncüsü 24 Ekim Pazartesi günü düzenleniyor.

04 Ekim 2016

Kurumsal Yazılım ve Teknoloji Günleri’nin temel amacı, kurum ve bireylere yol gösteren, farkındalık yaratan, fikir veren, vizyon katan akademisyen, bilişim ve yönetim danışmanı üyelerimizin güncel teknoloji ve çözümler hakkında bilgilerini arttırmak, tazelemek ve doğru bilgiye daha hızlı, zamanında ulaşabilecekleri kanallarını oluşturmalarına destek olmaktır.

Devamını Oku...

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Perakende Çalışma Gurubu Lideri Görevine Başladı

01 Ekim 2016

Greyder A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürü Sn. Gürkan Taşkıran, 01 Ekim 2016 tarihinden itibaren ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Perakende Çalışma Grubu Lideri olarak görevine başlamıştır.

Devamını Oku...

MES Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları Kurulunun İlk Toplantısı 21 Eylül'de İstanbul'da Düzenlendi.

25 Eylül 2016

Kurumsal Dönüşüm Platformunda yer alan ERP, e-Dönüşüm, CRM ve PLM komitelerinden sonra MES Komitesinde de Üreticiler ve Hizmet Sağlayıcılar ilk kurul toplantısında bir araya gelerek pazarın geliştirilmesi çalışmalarına start verdi ve yol haritalarını belirlemeye başladı.

Devamını Oku...

ARBEL A.Ş. İş Geliştirme Müdürü Sn. Erman Sönmez, 22 Eylül 2016 tarihinden itibaren ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Mersin temsilcisi olarak görevine başlamıştır.

17 Eylül 2016

ARBEL A.Ş. İş Geliştirme Müdürü Sn. Erman Sönmez, 22 Eylül 2016 tarihinden itibaren ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Mersin temsilcisi olarak

Devamını Oku...

Kurumsal Yazılımlar ve Teknolojiler Günlerinin On üçüncüsü 28 Eylül'de düzenleniyor.

13 Eylül 2016

Kurumsal Yazılım ve Teknoloji Günleri’nin temel amacı, kurum ve bireylere yol gösteren, farkındalık yaratan, fikir veren, vizyon katan akademisyen, bilişim ve yönetim danışmanı üyelerimize güncel teknoloji ve çözümler hakkında bilgilerini arttırmak, tazelemek ve doğru bilgiye daha hızlı, zamanında ulaşabilecekleri ulaşım kanallarını oluşturmalarına destek olmaktır.

Devamını Oku...

2. Endüstri 4.0 Toplantısı İzmir'de 24 Eylül'de Düzenleniyor.

07 Eylül 2016

Sektörden moderatörlerimiz eşliğinde yapılacak kahvaltılı toplantılarımız, çözüm kullanıcıları, çözüm üreticileri, akademisyenler, bilişim ve yönetim danışmanlarının katılımına uygundur. Zengin katılımcı profili ile konuları enine boyunca tartışma şansımız olacağına inanıyoruz.

Devamını Oku...

MES Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları Buluşuyor.

02 Eylül 2016

21 Eylül 2016 tarihinde ilki gerçekleşecek olan MES Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları Kurulu Projesis ev sahipliğinde İstanbul Anadolu Yakası’nda toplanacak.

Devamını Oku...

Kurumsal Yazılımlar ve Teknoloji Günlerinin Onikincisi 22 Ağustos'ta Düzenleniyor.

11 Ağustos 2016

Kurumsal Yazılım ve Teknoloji Günleri’nin temel amacı, kurum ve bireylere yol gösteren, farkındalık yaratan, fikir veren, vizyon katan akademisyen, bilişim ve yönetim danışmanı üyelerimize güncel teknoloji ve çözümler hakkında bilgilerini arttırmak, tazelemek ve doğru bilgiye daha hızlı, zamanında ulaşabilecekleri ulaşım kanallarını oluşturmalarına destek olmaktır.

Devamını Oku...

Endüstri 4.0 Toplantısı 20 Ağustos'ta Düzenleniyor.

05 Ağustos 2016

Sektörden moderatörlerimiz eşliğinde yapılacak kahvaltılı toplantılarımız, çözüm kullanıcıları, çözüm üreticileri, akademisyenler ve yönetim danışmanlarının katılımına uygundur. Zengin katılımcı profili ile konuları enine boyunca tartışma şansımız olacağına inanıyoruz.

Devamını Oku...

Mobilya Çalışma Grubu, 18 Temmuz'da İstanbul'da Toplanıyor.

18 Temmuz 2016

ERP Komitesi Çalışma Grupları, odaklandığı sektöre özel seminer, panel ve farkındalık günleri gibi etkinlikler düzenler, teknik rapor ve çözümler rehberi niteliğinde referans kaynaklar üretir.

Devamını Oku...

Kurumsal Dönüşüm Platformu Portalı TheProwess, 30 Haziran'da Beta Yayınına başladı.

11 Temmuz 2016

Kavramsal içerikli makaleler, deneyimli kullanıcılar, yönetim danışmanları ve akademisyenlerin çözüm önerilerini kapsayan ve kullanıcılara yönelik bir referans kaynak olma hedefindeki Kurumsal Dönüşüm Platformu Portalı, 30 Haziran'da Beta Yayınına başladı.

Devamını Oku...

Kurumsal Yazılımlar ve Teknoloji Günlerinin Onbirincisi 27 Temmuz'da Düzenleniyor.

04 Temmuz 2016

Kurumsal Yazılım ve Teknoloji Günleri’nin temel amacı, kurum ve bireylere yol gösteren, farkındalık yaratan, fikir veren, vizyon katan akademisyen, bilişim ve yönetim danışmanı üyelerimize güncel teknoloji ve çözümler hakkında bilgilerini arttırmak, tazelemek ve doğru bilgiye daha hızlı, zamanında ulaşabilecekleri ulaşım kanallarını oluşturmalarına destek olmaktır.

Devamını Oku...

Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü, 30 Temmuz'da Konya'da Düzenleniyor.

02 Temmuz 2016

Kurumsal dönüşümün önemli, ERP, MES, İş Zekası ve Karar Destek Sistemlerinin sunduğu stratejik önem konusunda Konya'daki firmalarında farkındalığını artırmak amacıyla 30 Temmuz 2016 Cumartesi günü Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü gerçekleştirilerek, mevcutta ERP, CRM, MES ve İş Zekası uygulamaları kullanan firmalar ile aday firmalar için marka bağımsız bilgilendirme yapılması ve bu konuda var olan çalışmaların daha da geliştirilmesi planlanmıştır.

Devamını Oku...

Bursa Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü 1 Haziran'da Düzenleniyor

24 May 2016

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşm Platformu Bursa Temsilcisi Sn. Murat Yonar ve Otomotiv Çalışma Grubu lideri Sn. Ramazan Çevik'in moderatörlüğünde, ERP, BI ve MES projelerinde deneyim paylaşımı ve kurumsallaşma üzerine kavramsal konuşmalar ile yapılacak farkındalık günümüzde, deneyimli misafir konuşmacılarımız yer alacaktır.

Devamını Oku...

Kurumsal Yazılım Sektörüne, Sektör Dışından Yatırımcı bir Firma

24 May 2016

Palamut Grup, CPM Yazılım’ın çoğunluk hisselerini satın alarak, Kurumsal Yazılım sektörüne adım attı.

2015 yılının ilk çeyreğinde yapılan ikili görüşmeler sonucu 13 iş ortaklı ekosistemi bulunan CPM Yazılım ve CPM Bilgisayar'ın çoğunluk hissesi Palamut Grup tarafından satın alındı.

Devamını Oku...

Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü, Her Yıl Düzenlenecek

24 May 2016

ERP Komitesi, 3. yılın sonunda, uzun vadeli toplumsal etkileri artırmaya yönelik çalışmalarını etkilerini gözlemlemeye başladı; yeni dönem ile birlikte kalıcı değişim yaratmayı, deneyim ve çözüm önerilerini yaygınlaştırmayı ve uzun vadede toplumun desteğini kazanarak Türkiye’deki kurumların “Kurumsal Dönüşüm” hedeflerini gerçekleştirmeyi hedefliyor.

9 Nisan tarihinde 3. yıl kutlamaları sırasında Türkiye’de Kurumsal Dönüşüme olan farkındalığı artırmak için “Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü” olarak belirlenmesi yönünde büyük bir adım atıldı ve gecede katılımcıların desteğiyle imzalar toplanmaya başlandı.

Devamını Oku...

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Ankara'da 2.Kez Toplandı

24 May 2016

ERP Komitesinin Ankara'daki üyeleri ve takipçileri, 09 Mayıs 2015 tarihinde ERP Komitesi Ankara temsilcisi Özaltın Grup Bilgi Sistemleri Koordinatörü Adil Bişkin ve Vodafone Türkiye ev sahipliğinde Swissôtel Ankara'da ikinci kez bir araya geldi.

Devamını Oku...

ERP Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları Kurulunun Dördüncü Toplantısı Divan Otel istanbul'da Düzenlendi.

24 May 2016

ERP üreticilerden temsilcilerin ve çözüm ortaklarının yer aldığı toplantıda, yıl boyunca düzenlenecek olan ve sektörü geliştirici, farkındalığı artırıcı faaliyetler konuşuldu. Bu sene önceki toplantılardan farklı olarak toplantıya CRM ve İş Zekası pazarındaki üretici ve çözüm ortaklarından da temsilciler de katıldı. Bu toplantıdan itibaren CRM ve İş Zekası üreticilerinin kurul toplantıları ayrıca planlanıyor olacak.

Devamını Oku...

ERP Proje Yönetim ve Implementasyon Metodolojisi Komisyonu Çalışmalarına Başlıyor

24 May 2016

14 Mayıs tarihinde düzenlenen Kurumsal Yazılım Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları Kurulundan sonra hayata geçirilmesi planlanan ERP Proje Yönetimi ve Implementasyon Metodolojisi Komisyonuna ERP proje yöneticilerini davet ediyoruz.

Devamını Oku...

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu'nun Yeni Dergisi entERPrise Dijital Yayın Hayatı İçin Hazırlanıyor

24 May 2016

Derginin adına 9 Nisan’da 3.Yaş günümüzün kutlamaları sırasında üyelerimizle birlikte karar verdik, yayın hazırlıklarımız 6 aydır devam ediyor. Akademisyen, kullanıcı, yönetim ve billişim danışmanı üyelerimizin katılımıyla farklı konseptleri olan 3 yayın hazırlamıştık. Yeni dergimizle birlikte yeni bir konsept ortaya çıkardık. Bu derginin en önemli tarafı dergide yer alacak bazı içeriklerin hakemlerin denetiminde hazırlanacak olması.

Devamını Oku...

ERP Komitesi, İnşaat ve Taahhüt sektörü 3. ve Yeni Dönem Çalışmalarına Başlıyor

24 May 2016

ERP Komitesi, İnşaat ve taahhüt sektörü çalışma grubu, 24 Haziran 2015 Çarşamba günü Ankara’da Yüksel İnşaat ev sahipliğinde 3. kez bir araya geldi. 2. toplantı, 8 Mayıs 2015 Cuma günü yeni dönem çalışmaları öncesinde Tepe İnşaat ev sahipliğinde İstanbul’da yapılmıştı.

Devamını Oku...

Türk Yazılım Sanayinin İlk Üreticilerinden Cengiz Pak'ı Kaybettik

24 May 2016

Cengiz Pak, 1980′de Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu, aynı yıl Eylül ayında, Oğuz Değirmencioğlu ile beraber Türkiye’nin ilk ticari yazılım üreticilerinden olan Sİ-TA şirketini kurdular.

Devamını Oku...

Kurumsal Çözümleri Rehberi 2015 Tamamlandı

24 May 2016

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu tarafından 1 Nisan 2013 tarihinde yayınlanan ilk Kurumsal Çözümler Rehberi’nden sonra bu yıl yayınlanacak ve 4. yayınımız olan Kurumsal Çözümler Rehberi 2015’in tasarım çalışmaları tamamlandı.

Devamını Oku...

ERP Komitesi e-dönüşüm Kahvaltısında, ÖKC, e-arşiv ve Bilgi Güvenliği Konuşuldu

24 May 2016

ERP Komitesi tarafından, 29 Ağustos Cumartesi günü e-dönüşüm ile ilgili yeni düzenlemeler ve geliştirilecek teknolojik çözümler, iş uygulamalarına yönelik deneyim paylaşımı amaçlı bir kahvaltı düzenlendi.

Devamını Oku...

Yönetim, Bilişim Danışmanları ve Akademisyenler İçin Düzenlenen Kurumsal Yazılımlar ve Teknoloji Günlerinin Dördüncüsü Yapıldı

24 May 2016

Yönetim, Bilişim Danışmanları ve Akademisyenler’in güncel bilgileri alabileceği, teknolojik trendleri takip edebileceği, proje yönetim metodolojilerini tartışabileceği ve kurumsal yazılım üreticileri ile direkt iletişim kurabilecekleri kanalları oluşturabilecekleri, günleri düzenlemeye devam ediyoruz. Kurumsal Yazılımlar ve Teknoloji Günleri’nin ilki 20 Nisan Pazartesi günü Microsoft Türkiye’nin ofisinde, ikincisi 20 Mayıs günü IAS’nin ofisinde, üçüncüsü 23 Haziran Salı günü LOGO Yazılım Gebze Kampüsü 'nde, dördüncüsü 07 Ekim Çarşamba günü Infor Türkiye ev sahipliğinde düzenlendi.

Devamını Oku...

Özel Entegratörler, 16 Ekim’de düzenlenen ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu'ndaki kurulda bir araya geldiler

23 May 2016

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu'nda ilk kez bir araya gelen Özel Entegratörler toplantısında, Bimsa, Bizofis, Detaysoft, Digital Planet, Doğuş Teknoloji, efinans, FIT Solutions, GAP Bilişim, INGBANK, İşNet, İdea Teknoloji, İSİS, Koç Sistem, LOGO,MEDYASOFT, Mikro Yazılım, NETBT, Oyak Pazarlama, PCW, Turunç Bilişim, Uyumsoft, VBT Bilgi Teknolojileri ve Veriban firmalarından 30’dan fazla temsilci Fit Solutions ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantının moderatörlüğünü de Bthaber Grup Yayın Koordinatörü Sn. Ayhan Sevgi yaptı.

Devamını Oku...

Biz, Kurumsal Dönüşüm'ün Gücüne İnanıyoruz

23 May 2016

Biz, Türkiye’deki şirketlerin ömürlerinin “KURUMSAL DÖNÜŞÜM” ile artacağına inanıyoruz.

Devamını Oku...

ERP Komitesi 6. Bölgesi olan Hatay’da Bölge Temsilcisi Görevine Başladı

23 May 2016

10 Mart 2015 tarihinden itibaren ERP Komitesi Gaziantep bölgesi temsilciliği görevini sürdürmekte olan Sn. Erhan Korkmaz, 9 Kasım’dan itibaren Hatay temsilciliğine geçmiştir. Erhan Korkmaz, Gaziantep bölgesinde olduğu gibi Hatay’da da Sanayi, ERP Kullanıcıları, Akademisyenler, Yönetim Danışmanları, Sanayi Odaları, Kosgeb vs kurumlarla ilişkilerin daha etkin sürdürülmesine katkı sağlıyor olacak.

Devamını Oku...

ERP Komitesi Konya Bölgesi Temsilcisi Nagehan Gül Fidan Görevine Başladı

23 May 2016

10 Kasım 2015 tarihinden itibaren ERP Komitesi Konya bölgesi temsilciliği görevine Gökmenler Grup ERP Proje Lideri Sn. Nagehan Gül Fidan seçilmiştir.

Devamını Oku...

ERP Komitesi Çerkezköy Temsilcisi Yücel Şen, 12 Ocak 2016 Tarihi İtibariyle Görevine Başladı

23 May 2016

ERP Komitesi’nin 9. Bölgesi olan Çerkezköy temsilciliğine Sn. Yücel Şen seçilmiştir. Sn. Şen Çerkezköy’deki, sanayi ve ticari işletmeler, ERP kullanıcıları, ERP adayları, akademisyenler, yönetim danışmanları, sanayi odaları, sanayi bölgeleri, Kosgeb vs kurumlarla ilişkilerin daha etkin sürdürülmesine katkı sağlıyor olacak.

Devamını Oku...

Kurumsal Yazılımlar ve Teknoloji Günleri Programı 2016 Yılında Devam Ediyor

23 May 2016

Yönetim, Bilişim Danışmanları ve Akademisyenler’in güncel bilgileri aldığı, teknolojik trendleri takip ettiği, proje yönetim metodolojilerini tartıştığı ve kurumsal yazılım üreticileri ile direkt iletişim kurabilecekleri kanalları oluşturdukları günleri düzenlemeye devam ediyoruz.

Devamını Oku...

ERP Komitesinin 2012 - 2015 Faaliyetleri İle İlgili Sayısal Değerler

23 May 2016

ERP Komitesi, “Şirketlerin verimlilik artışı gereksinimleri ve geleceğe dair yatırımları doğrultusunda, kurumsal yönetim sistemlerini oluşturmaları ve geliştirmelerini destekleyici ve geliştirici hizmetler üretmek ve bunları güncel tutmalarına yardımcı olmak” hedefiyle 2012-2015 periyodunda Stratejik Faaliyet Planı kapsamında etkinliklerini sürdürmüştür.

Devamını Oku...

ERP Komitesi, 4. Yıldönümünü Üyeleriyle Beraber Kutladı

23 May 2016

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu, Kuruluşu’nun 4. Yıldönümünü geniş katılımla İstanbul Şaşkınbakkal Günaydın Restaurant’ta kutladı. Kutlama yemeğine, İstanbul’daki üye ve takipçilerin yanısıra, Ankara, Bursa, Çerkezköy, Çorlu ve Konya’dan katılımcılar da ilgi gösterdi.

Devamını Oku...

Kurumsal Dönüşüm Platformu Seminer Programı

23 May 2016

Seminer Programı Hakkında

Kurumsal Dönüşüm Platformunun düzenlediği seminerler genel katılıma açık değildir ve kurumsal yazılım kullanıcıları ve adaylarına yönelik düzenlenmektedir.

Devamını Oku...

Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü,19 Mart Cumartesi Günü İzmir'de Düzenlendi

23 May 2016

İzmir’de Kasım 2015’den itibaren, deneyim sahibi olan kurumsal çözüm üreticiler, danışmanlar ve akademisyenler ile iletişimi yoğunlaştırarak, gelinen nokta oldukça kayda değer oldu ve platformumuz ve İzmir adına katma değer sağlanmaya başlandı.

Devamını Oku...

Otomotiv Sektörü'ndeki İş Zekası ve Karar Destek Sistemleri Başarı Hikayeleri Kurumsal Başarı Hikayeleri 2016'da

23 May 2016

Kurumsal Başarı Hikayeleri 2016 Pek Yakında,

İş Zekası, BPM, CRM, ERP, HRM, PLM, SCM, e-dönüşüm, Kurumsal dönüşüm, Big Data, Bulut Çözümler, MDM, Mobil teknolojiler, Kurumsal Mimari, Kurumsal Checkup, Bilgi Güvenliği ve Risk Yönetimi konularında çözüm ve hizmet üreten, deneyim sahibi veya kullanıcı tecrübesi yaşayan tüm Kurumsal Çözüm Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları, Kurumsal Çözüm Kullanıcıları, Yönetim Danışmanları ve Akademisyenleri 2013 yılında Türkiye’de ilk defa yayınlanan ve sektörde referans kaynak olarak yerini alan “Kurumsal Başarı Hikayeleri” 'nin yeni versiyonunda yer almaya davet ediyoruz.

Devamını Oku...

İmalat Sanayine Yazılım İçin Destek Başvuruları 6 Mayıs'ta Sona Eriyor

23 May 2016

Proje Teklif Çağrılarına, İmalat Sanayinin Yüksek-Orta Yüksek ve Düşük-Orta Düşük Teknoloji Düzeyinde Faaliyet Gösteren İşletmeler başvuruda bulunabilecekler.

Projeni Yap KOBİGEL ile Desteği Kap….

Devamını Oku...

Bugün 9 Nisan, Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü

23 May 2016

Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü, Türkiye’de, kurumsallaşma, kurumsal iş uygulamaları kullanımına ve kurumsal dönüşüme dikkat çekmek üzere ilan edilmiş Kurumsal Dönüşüm Platformu girişimidir.Güncel veriler, Türkiye çapında kurumsallaşmaya ve entegre kurumsal çözüm kullanımına karşı direncinin firmaların dünya standartında operasyonel mükemmellik seviyesine çıkması ve rekabet koşullarında çevik olarak var olabilmesi için engel haline geldiğini göstermektedir.

Devamını Oku...

ERP Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları Kurulu 12 Mayıs'ta 5. Kez Toplandı

23 May 2016

Bu yıl beşincisi düzenlenen ERP Üreticileri ve Hizmet Sağlayıcıları Kurulu Mikro Yazılım 'ın ev sahipliğinde Sheraton Grand Istanbul Atasehir Otelin'de düzenlendi. Bu yılki toplantı, 1TC, abas Türkiye, Akdatasoft, Analitik Bilişim,BİMSA, CPM, Link Bilgisayar Çözüm Ortağı Devre Bilgisayar, DNA Proje, Ekip Mapics, EMS YAZILIM, Microsoft Çözüm Ortağı ETG, IAS, Infor Türkiye, Komtaş, Kota, Logo Yazılım, Login Yazılım, Metropol Bilişim, Mikro İşlem Bilgisayar, Mikro Yazılım, Nebim, NetBir Teknoloji, Netsense, Prodasoft, Saha Yazılım, Sentez Yazılım, Set Yazılım, Sumo Yazılım, Tek Sistem, Teknosol, Uyumsoft Kurumsal İş Sistemleri ve Verimsoft firmalarından 49 kişinin katılımıyla gerçekleşti ve toplantının moderatörlüğünü ilk dört toplantıda olduğu gibi ThePercept'ten Gazeteci Yazar Sn.Fatih Sarı yaptı.

Devamını Oku...

Otomotiv Sektöründe Başarılı ERP Projesinin Yolları Bildirgesi Yayınlandı

11 Mart 2016

Otomotiv sektörünün, uzun süredir ekonomimiz içerisinde önemli bir yere sahip olduğunu hepimiz biliyoruz.” OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE BAŞARILI ERP PROJESİNİN YOLLARI” başlığıyla hazırlanan bildirge ile, ülkemizin lokomotif sektörleri arasında yer alan otomotiv sektöründeki Kurumsal İş Çözümlerinin başarılı kullanımına yönelik bir referans kaynak oluşturulması hedeflenmiştir.

Devamını Oku...

ERP Komitesi Adapazarı Temsilcisi Doğan Güneş Görevine Başladı

11 Mart 2016

2 Ocak 2016 tarihinden itibaren ERP Komitesi Adapazarı bölgesi temsilciliği görevine FGİ Kapı ve Yükleme Teknolojileri A.Ş. firmasında İ.K. ve Bilgi Sistemleri Yöneticisi olan Sn. Doğan Güneş seçilmiştir.

Doğan Güneş, ERP Komitesi Adapazarı temsilcisi olarak, Sanayi, Turizm ve Hizmet Sektöründeki ERP ve Kurumsal Çözüm Kullanıcıları ile Akademisyenler, Yönetim Danışmanları, Sanayi Odaları, Üniversiteler ve Kosgeb gibi kurumlarla ilişkilerin daha etkin sürdürülmesine katkı sağlıyor olacaktır.

Devamını Oku...

GİB'den, e-Fatura İçin Erteleme Yok

11 Mart 2016

Özel Entegratörler, 20 Kasım’da düzenlenen ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu ile birlikte düzenlene kurulda ikinci kez bir araya geldiler.

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu'nda ikinci kez bir araya gelen Özel Entegratörler toplantısında 30’dan fazla temsilci eFinans ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantının moderatörlüğünü ilk toplantıda olduğu şekilde Bthaber Grup Yayın Koordinatörü Sn. Ayhan Sevgi yaptı.

Devamını Oku...

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu 3,5 Yaşında, 8.000 Kişiye Ulaştı

11 Mart 2016

13 Şubat 2012 yılında kurulan ERP Komitesi, 13 Temmuz 2015 tarihinde, 8.000’den fazla üye ve takipçi sayısına ve 5.000’den fazla sosyal medya takipçi sayısına ulaştı.

13 Temmuz tarihine kadar geçen 3,5 yıllık (42 ay) faaliyet süresi içinde:

Kurumsal Çözümler Rehberi, Kurumsal Başarı Hikayeleri, Kurumsal Çözüm Önerileri olmak üzere 3 rehber yayınlandı.

Devamını Oku...

Etkinlik Takvimimiz

<<  Temmuz 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031