Kurumsal Çözüm Önerileri

Hedefimiz Kurumsal Dönüşüm

Rekabetçiliğin ve sürdürülebilir ekonomik büyümenin en önemli sağlayıcılarından olan verimlilik artışının yaratılmasında anahtar rol oynayan, bilgi ve iletişim teknolojileridir. Günümüzde bilişim teknolojileri ve kurumsal çözümler tüm dünyada en çok yatırımın yapıldığı, dolayısıyla son derece hızlı gelişmelerin ve değişimlerin olduğu bir alan özelliğindedir. Bu nedenle, bu alanda doğru zamanda, doğru yatırımların yapılması, aksatılmadan sürdürülebilmesi ve kalitesinin arttırılması için doğru planlamaların yapılması kaçınılmaz bir zorunluluk olarak ortaya çıkmaktadır.

Bu unsurlar dikkate alınarak, ERP Komitesi & Kurumsal Dönüşüm Platformunun vizyonu, “şirketlerin verimlilik artışı gereksinimleri ve geleceğe dair yatırımları doğrultusunda, kurumsal yönetim sistemlerini oluşturmaları ve geliştirmeleri için gerekli bilgilere ulaşmalarını sağlamak, destekleyici ve geliştirici hizmetler üretmek ve bunları güncel tutmalarına yardımcı olmak” olarak ifade edilebilir. Bu vizyon çerçevesinde, 2012-2014 periyodunu kapsayan Stratejik Faaliyet Planı kapsamında, stratejik amaçlar saptanmıştır.

Bu stratejik amaçlar doğrultusunda, ERP Komitesi & Kurumsal Dönüşüm Platformu bireysel ve kurumsal üyelerinin katkılarıyla hazırlanan bu çalışmayla Kurumsal Çözüm Önerileri ortaya konmaya çalışılmıştır. Bu çalışma, Kobi Efor dergisi tarafından dağıtılan ve tüm şirketlerin istifadesine sunulan bir kaynak, referans doküman niteliği taşımaktadır ve çeşitli planlama, strateji geliştirme ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

Bununla beraber, ERP Komitesi & Kurumsal Dönüşüm Platformunun yaygınlaşması neticesinde artış gösterecek olan işbirlikleri ve iletişim platformu olma özelliği sayesinde, kurumlar farklı politikalara sahip olsa da yönetim sistemleri oluşturma, verimlilik artışı ve kurumsal dönüşüm için anlayış ve kuralların birlikte oluşturulmasına zemin teşkil ediyor olacaktır.

Her bölümde yer alan ilgili makaleler ve yazılar kurumsal çözüm kullanıcılarına yol gösterecek niteliktedir. Bu yönüyle kurumsal çözüm arayışındaki firmalar için güncel bir kaynak ve rehber olma özelliğinde olan 3. yayınımız “Kurumsal Çözüm Önerileri“ rehberini hazırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yayın Tarihi: 10 Mayıs 2014

Yayınlayan Komiteler: ERP, CRM, BI, SCM, MES, CLOUD, e-Dönüşüm Komiteleri

İndir

 

Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30