The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Üyelik Kuralları

The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portalini ziyaret ederek portalin kullanım koşullarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; bu sayfada belirtilen ve The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portalinde belirtilecek olan tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul ederek, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz.

www.theprowess.net ve www.kurumsaldonusumplatformu.com adreslerine her yeni girişinizde güncellenmiş maddeleri kabul etmiş sayılmaktadır. Bu nedenle lütfen “Üyelik Kuralları ” sayfasını düzenli olarak takip ediniz.

Güncellenen sözleşme maddelerini uygun bulmamanız durumunda, dilediğiniz zaman Kurumsal Dönüşüm Platofmru üyeliğinizi bitirebilirler ve/veya The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portalini kullanmaktan vazgeçebilirsiniz.

The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portalini Kullanım Koşulları ’nı ihlâl etmeniz durumunda ise üyeliğinize son verebilir; The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portalinde yer alan yazılarınız yayından kaldırabilir.

1. The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portali hizmeti, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.

2. Kurumsal Dönüşüm Platformu üyeleri, The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portalinde uygunsuz ve/veya Türkçe ’nin kullanım kurallarına aykırı içerik yayınlayamaz. The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Yayın Kurulu, kendi takdirine göre, yayın ilkelerine aykırı bulduğu, uygunsuz gördüğü her çeşit içeriği yayınlamama ve / veya yayından kaldırma hakkına sahiptir.

3 The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu üyeleri, yazılarında özel hayatlara ilişkin uygunsuz yayın yapmayacaklarını taahhüt etmiş olurlar. The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Yayın Kurulu, buna aykırı davranan kişilerin yazılarını yayınlamama ve/veya yayından kaldırma hakkına sahiptir.

4. Bunun haricinde, The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu, dilediği üyeye veya üyelerine sağladığı hizmeti geçici veya sürekli olarak, kısmen veya tümüyle sona erdirme hakkına sahiptir. The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu, kendi takdiri çerçevesinde, gerekli gördüğü durumlarda dilediği üyenin yazılarını ve/veya yorumlarını yayından kaldırabilir, düzenleyebilir veya silebilir.

5. Kurumsal Dönüşüm Platformu üyeleri, The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portaline gönderdikleri her tür içeriğin doğruluğunu, fotoğrafların konuyla bağlantılı olduğunu, üçüncü kişi ve kuruluşları yanıltacak nitelikte herhangi bir hususa yer vermeyeceklerini, yayınlanan görüş, düşünce, ifade ve resimlerin The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portali Yayın Kurulu ile hiçbir ilgi ve bağlantısı olmadığını ve sadece kendilerini bağlayacağını kabul ve taahhüt ederler. Bu kapsamda üçüncü kişiler tarafından The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portali Yayın Kuruluna karşı yöneltilebilecek tüm talepleri, kendilerine elektronik ortamda veya yazılı olarak yapılan ilk bildirimde tam ve eksiksiz olarak yerine getireceklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

6. The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Yayın Kurulu her zaman, tek taraflı olarak The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portalini sürekli veya geçici olarak durdurma hakkı vardır.

7. The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu üyesi, yazmış olduğu yazılar ile ilgili olarak herhangi bir bedel talep etmeksizin, yazılarının Fikir ve Sanat Eserleri Hakkında Kanunun 21, 22, 23., 24., 25. maddelerinde düzenlenen mali haklarının The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Yayın Kuruluna herhangi bir süre ve yayın kısıtlaması olmaksızın devrettiğini, söz konusu yazılarının önceden izin almaya gerek olmaksızın Kurumsal Dönüşüm Platformu ve komitelerinin karar verdiği basın ve yayın organlarında yayınmasına muvafakat ettiğini, bu hususun muvafakatname/yetki belgesi niteliğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu kapsamda Kurumsal Dönüşüm Platformu, The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portalinde yayınlanan her çeşit yazıyı, özgün eseri, yayınlarında, yayınlayacağı kitap, dergi, gazete ve benzeri süreli ve süresiz yazılı basın araçlarında kullanma hakkına sahiptir.

8. Yukarıda belirtilen maddelerden bir ya da bir kaçını ihlal eden Kurumsal Dönüşüm Platformu üyeleri bu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumludurlar. Ayrıca bu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu üyesine karşı bu koşullara uyulmamasından dolayı tazminat hakkı saklı olacaktır.

9. Kurumsal Dönüşüm Platformu üyeleri, The Prowess - Kurumsal Dönüşüm Platformu Portalini kullanmakla, site hakkında veya site ile ilgili bir ihtilâfın çıkması halinde, bu ihtilâfın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, İstanbul Mahkemelerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.

Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30