Kurumsal Dönüşüm Platformu, kurumların ve bireylerin kurumsal dönüşüm ve unsurları ile ilgili bilgilendirilmesi ve bu yönde farkındalıklarının artırılması amacıyla kurulmuş marka bağımsız deneyim paylaşımı ve iletişim platformudur.

Platformun, Kurumsal Dönüşümün unsurlarına göre ayrılmış konu veya başlıklara ilişkin alt grupları, yani komiteleri vardır. Bu komiteler, ERP Komitesi, CRM Komitesi, E-Dönüşüm Komitesi, PLM Komitesi, BI Komitesi, MES Komitesi, SCM Komites ve Cloud Komiteleridir ve bu komitelerde sadece ilgili başlık veya içerik ile ilgili aktiviteler yürütülmektedir. Komitelerin istanbul ve dışındaki 9 ildeki faaliyetlerini bölge temsilcileri koordine etmektedir.

Sektörlere özel konular Sektörel Çalışma Gruplarında görüşülmektedir.

Bölgesel toplantıları, bölge temsilcileri, çalışma grubu toplantıların moderatörlüğünü, çalışma grubu liderileri, diğer toplantılarının moderatörlüğünü ise medya temsilcileri, kullanıcılar, yönetim danışmanları ve akademisyenler yapmaktadır.

Her bir komitede ayrı ayrı yer alan 4 üye profili olan çözüm üreticiler, çözüm kullanıcıları, yönetim danışmanları & akademisyenler ile medya temsilcilerinin ayrı ayrı toplandıkları kendileri özel kurulları vardır. Bu kurullar, kurumsal dönüşümün gelişimi, pazarın büyümesi, gelişmesi, bilinçlenmesi ve bilgilenmesi için atılması gerekli adımları konuşur, tartışır, belirler ve izler.

Komite’nin kuruluşundan bu yana kurumsal bir statüsü bulunmamaktadır. Üye ve takipçilerinde üyelik aidatı ve toplantılara katılımda devamlılık aranmamaktadır. Komite etkinliklerinde zorunlu görevlendirme yapılmamaktadır. Marka bağımsızlık ilkesi gereği, markaları direkt temsil eden veya markalarla ticari ilişkisi bulunan bireyler etkinliklerde görev alamamakta ve planlayıcı olamamaktadır. Aktivite ve etkinlikler gönüllülük esası ve sınırları içinde çoğunlukla kullanıcılar tarafından yürütülmektedir.

Organizasyonel Yapı

Koordinatörler

Bölge Temsilcileri

Çalışma Grubu Liderleri

Moderatörler

Kurullar

Etkinlik Takvimimiz

<<  Eylül 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30