Makaleler

said arslan fotoSaid Arslan
GENEL MÜDÜR
Öncelikle ilk yazımızda sizlere Merhaba demek istiyorum. MERHABA… Geçtiğimiz haftalarda KOSGEB yeni bir KOBİGEL çağrısı açmıştır. Çağrının konusu imalat sektörünün Dijitalleşmesi üzerine kurgulanan bir destektir.

Halefşan SümenDr. Halefşan Sümenİşletmeler örgütsel değişim, yeni teknolojilerin ortaya çıkması, büyüme, şirket satın alımı vb. faktörlerin etkileriyle farklı zaman noktalarında bünyelerine farklı yazılımlar sokmaktadırlar. Çeşitli araştırmalar bu yatırım tarzının pek çok şirkette gerçek gereksinimin çok üstünde yazılım bulunmasına yol açtığını ve oluşan

onurdan palandokenliA.Onurdan PALANDÖKENLİ
Mali Müşavir / Bağımsız Denetçi
Günümüzde faaliyet gösteren şirketlerin genel ortalamalarına bakıldığında ve işleyiş yapıları incelendiğinde, ihtiyaca uygunluk, doğru yazılım tercihi, doğru kullanım, etkinlik testleri vb. gibi kriterler her ne kadar düşük seviyelerde olsa da, Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) yazılımlarının kullanımı ile bu sistemlere olan ilgili ve ihtiyacın en azından artan bir eğilimi olduğu söylenebilir.

ahmet oturganAhmet Oturganİşletmeler süreçlerini daha iyi hale getirmek daha etkin ve verimli çalışabilmek için ERP/MRP yazılımlarına büyük yatırımlar yapıyor ve bu sistemlerden büyük beklentiler içine giriyorlar. ERP yazılımlarının işletmeler için pek çok alanda değerli fonksiyonlar içerdiği ve doğru şekilde kurgulanabilirse büyük faydalar sağlayacağı inkâr edilemez.

dilek ciplakDilek Çıplak
PMP, ACP, CSM
Bir önceki yazımda; PMBOK Kılavuzunun, proje yönetimi için “en iyi pratikleri” içeren ve şelale ya da çevik yaklaşımların tümü için uygulanabilir bir çerçeve sunan bir rehber" olduğundan bahsettim.

Etkinlik Takvimimiz

<<  Haziran 2019  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930